NUTSSPAARBANK WIJNHAI1ELJ.A. SCHOTERMAN Zn. DE ADELAAR Maison de Nouveauté GORS KALLMANN PIANO'S Utrechtscheweg 1 Rente voor eik bedrag 3,60 UTR. STRAAT 17 - Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 Gewas 192G RAYMOND MACAU f 1.- f 40.» Gewas 1920 St. EMILION f 1,40 f 56.» Vertegenwoordiger S. DUIJKER, Dipl. Toonkunst Linnen Sportcostumes vanaf Tuin Jongenspakken f 7.40 f 6.90 f 2.75 Langestraat 40 Telefoon 224. jWfOORTSCH DAGBLAD STADSNIEUWS. ALLE GARNEERINGEN RECLAMES. \n 14 reacts I 2.05 elke rccel meer f 0 50 (Aangesloten bij het Nederiandsch Spaarbankbureau) Onvoorwaardelijke waarborg der Gemeente Amersfoort BIJZONDER AANBEVOLEN PER FLESCH: PER ANKER: Voldoen zelfs de meest strenge criticie. Steeds voorradig Piano- en Orgelhandel HAVIK 29 (Magazijn boven) AMERSFOORT n AFD Advertentie Bureau Arnhemscbe Poortwal 2a. Tel. 513 Plaatsing van advertentiesin alle bladen zonder prijsverhoogingRI financieele bijdragen beliepen,tot een kwartje. Een bewijs, zei Spr., dat rnr. Merchant er in geslaagd is de volksziel te winnen. OveT het werk van den jubilaris in de Kamer zal Spr. niet uitweiden. Uw optreden, zeide hij, is een geluk voor het heele land. In uw politiek worden steeds aangetroffen eérlijkheid, recht schapenheid en onbaatzuchtigheid (applaus). Verder bood Spr. een aantal stoffelijke bewij zen van belangstelling aan. Het was de bedoe ling geweest den jubilaris op het doek te doen vereeuwigen. Daartegen waren echter bezwuren en daarom is de keuze gevallen op een antiek schrijfbureau, een dito boekenkast en een paar zilveren kandelabres. Aan deze cadeaus werd toegevoegd een album met de namen van de gevers. Vervolgens sprak mr. W. H. M. Werker, do voorzitter van den Vrijz. Dern. 3cnd. Hij huldigde mr. Marchant als leider van de pattij. Spr. herinnerde in de eerste plaats aan de periode voordat spr. de leider was. Na dc pe riode Bos kwam de periode Marchant. Daarin leven we thans. Ge hebt eens gezegd dat we ons hebben los te maken van een verstikkende dogmatiek en te krijgen een vrije democratie. Spr. zet uitvoerig uiteen dat de jubilaris daar voor heeft gestreden. Ge zijt geworden het centrum van de oppo sitie in de regeering. De afgelegde period^ is voor U 'n dimax geweest, zeide spr., en hij hoopt dat er voor mr. Marchant nog een be langrijke taak is weggelegd, maar ook voor de partij. Daarna sprak de heer Ph. M. Ketelaar na mens de Tweede Kamer-fractie. Vervolgens voerde het woord prof. VanEmbden namens de leden der Partij in de Eerste Kamer. Na een aantal persoonlijke herinneringen meende spr. dat de leider Marchant boven vele leiders uitsteekt Hij heeft de partij tot invloed en aan zien gebracht Ook de leden van de Eersic Ka mer spreken uit hun eerbied en bewondering hun vertrouwen en onbegrensde dankbaarheid voor den jubilaris, (applaus). Namens de Vrijz. Dem. Vrouwenclub sprak mevrouw R o s-V r ij m a n, die uiteenzette dat mr. Marchant alles opoffert voor de partij. Maar daarnaast meende spr. dat hulde dient gebracht te worden aan tnevrouw Marchant, die meer voor de partij opoffert dan menigeen weet. Spr. bood aan het einde van haar hartelijk toege juichte toespraak aan mr. Marchant het getee- kend portret van zijn echtgenoote Een lange rij van sprekers volgde nog. Zoo spraken nog de heer Welleman namens de Ver. van Statenleden, mr. Van Aalten namens de Ver. van Vrijz.-Dem. Gemeenteraadsleden, mr. Jitta, namens de Haagsche gemeenteraadsle den, mr. Oud, als redacteur van den Vrijz.-Dc- mocraat, mr. Joekes, .namens het tijdschrift Op bouw, mevr. dr. Aletta Jacobs, namens de Ver. van Staatsburgeressen. Zij huldigde niet mr. Marchant als de leider der Vrijz.-Dem., maai als vriend der vrouwen; de man die altijd had te waken voor de belangen der vrouw. Nadat nog een zeer lang telegram uit Deventer was voorgelezen, spraken nog een aantal vertegen woordigers van afdeelingen, o.m. de' heeren Reinink uit Groningen, Winkel uit Den Haag, mevr. BergmansBeurs uit Borger. Nog waren er velen die vriendelijke woorden spraken, waarna het woord was aan den jubi laris. Hij dankte voor de grootsdhe huldiging en de treffende bewijzen van belangstelling. Juist in deze dagen ziet spr. het zoo goed dat de krocht van de partij ligt in de vriendschap, cn dat ch leden ir> elknnr -tobben een onge. schokt vertrouwen. De grondslag van de partij is zoo gaaf, zei spr., als de Nederlandsche gul den moar ooit kon worden. De hulde aan spr. gebracht, die te groot is geweest, zal hem een aansporing zijn om op den ingeslagen weg voort te gaan. Mr. Marchant spoorde aan om propogande te maken voor de Vrijz.-Dem. Par tij, want, zeide spr., het komt ten bate ven het geheele volk. Spr. verheugt er zich over dat in de laatste jaren weer zooveel jongeren zich aangesloten hebben. Wanneer zioh daarbij voe gen de vrouwen, dan meent spr., als straks de tijd gekomen is, hij de leiding van de partij gerust aan jongere handen kan toevertrouwen. Hierna had een défilé van de talrijke aanwezi gen plaats, waarmede de plechtigheid was ge ëindigd GENERA AL-MAJOOR P. HUIZER.+ Ouc!-s<v.*schef van den gewerden •tof. Op 57-jariger. leeftijd is re Den Haag over leden gene raai-Atïjc-or P Ifuizer, oird-sous-chef van den generalen staf, die eerst 1 Mei j.l. den militairen dienst met pensioen verliet. Meer dan 35 iarert heeft de thans ontslapen oud-opperofficioi dcc-! uitgemaakt van het offi cierenkorps. Hij ving zijn militaire loopbaan aan op T October 1884 als kanonnier bij het 2e regiment vesting-artillerie. Bij de later plaats gehad heb bende reorganisatie werd hij op 1 April 1893 als Te luitenant overgeplaatst bij het korps pant serfort-artillerie, waarna hij op T5 Juli T90T werkiaom^ werd gesteld ten bureele van den In specteur der artillerie. Na zijn benoeming tot kapitein op T5 Dec. 1903 werd hij 1 Nov. 1905 overgeplaatst naar den generalen staf, waarbij hij in rancr opklom tot majoor op 30 April 1915 en tot luitenant-kolonel op 1 Januari 1918. Den 16en Maart 1918 werd dc heer Huizer in rang en ouderdom overgeplaatst bij het wapen der artillerie en wel bij het 3e regiment vesting-artillerie. 1 Nov. 1920 kwam hij bij den staf der artillerie en werd benoemd tot ko lonel, toegevoerrd aan den commandant van de stelling Amsterdam. Van deze functie werd hij ontheven op 1 Nov. 1921, waarna zijn detacheering ten bureele van den generalen staf volgde. Op 1 Febr. 1922 werd hij in rang en ouder dom overgeplaatst bij den generalen staf en be lust met de functie van sous-chef von dien staf, in welke functie hij op 1 Nov. 1923 benoemd werd tot generaal-mojoor. J. A. H. POVLSEN. f Commandant van het Leger des Heils in Nederland. Hedenmorgen is te Amsterdam overleden de heer J. A. H. Povlsen, commandant van het Leger des Heils in Nederland. De overledene, Deen van geboorte, bereikte juist heden zijn 75ste verjaardag. Hij is ongeveer twee jaar in Nederland als commandant van het Leger des Heils geweest. Voorheen arbeidde hij in de Scandinavische landen en in Finland. Wij vernemen, dat zijn stoffelijk overschot naar Kopenhagen zal worden vervoerd, en daar ter aarde besteld. HET LANDGOED ZIJPENDAL Een schitterend geschenk der Ned. Kunstzijdefabriek. De directie der Ned. Kunstzijdefabriek heeft aan B. en W. van Arnhem medegedeeld, dat zij het landgoed Zijpendoal van gravin von der Goltz, geb Brantsen van der Zijp, heeft aange kocht en dit landgoed kosteloos in bruikleen aan de gemeente Arnhem wil afstaan om te die nen voor openbaar park Voorwaarde is dat het kasteel met omgeving levenslang in huur zal blijven bij de tegenwoordige bewoonster baronesse Biontsen van der Zijp, geb. Bohlen. EEN DUBBELE MOORDAANSLAG TE TILBURG. Een man cn een vrouw ernstig gewond. Zaterdag circa kwart na vier heeft te Tilburg aan de Oerlesche straat een dubbele moord aanslag plaats gehad door een zwerver, een zekeren H. A., 'n woonwagenbewoner. Dc oor zaak van deze wandaad moet gezooht worden in een verwijdering, die tusschon genoemden H. A. cn een familie R. is ontstaan, tengevolge van een verhoor, döt onlangs voor de recht bank herit plaats gehad en waarbij tegen Abra hams bezwarende getuigenissen werden inge bracht. Zaterdagmiddag kwam A., die algemeen als ongunstig bekend staat en die een aantal jaren geleden te Vught werd verpleegd, aan de wo ning van R., blijkbaar met de bedoeling om ruzie te maken. Na een korte woordentwist, liep A. naar zijn woonwagen, die daar in de buurt staat, en kwam even later weer terug. R. was intusschen in den stal met zijn gewone werk bezig, toen hij A. zag terugkomen en op hem zog aanstormen met een revolver in zijn hand, die hij uit den binnenzak haalde. Zonder verder iets te zeggen, vuurde de ruziemaker een schot of, dat R. in den hals trof. Onmiddellijk kwam de vrouw van R. toegesneld, op wie de moor denaar zijn revolver thans richtte en die hij in de maagstreek trof. Een der zoons van R., die op het hooren van het schot den stal ingesneld kwam, pakte daar op een riek en stak daarmede A. in den nek Hij had evenwel geen kans den moordenaar aan te houden, want terwijl deze den riek uit den nek trok, bleef hij schoten lossen op den zoon van R., zonder deze evenwel te treffen. Daarop nam A. de vlucht op een rijwiel, dat hij buiten don stal had neergezet. Toen hij het rijwiel bestegen had, loste hij de laatste schoten op zijn achtervolger af; ook nu werd de zoon niet geraakt. Spoedig was de dader uit het gezicht verdwenen. Onmiddellijk werd de politie van het gebeur de in kennis gesteld en aanstonds werden de nasporingen begonnen. Het mocht echter tot heden niet gelukken den dader op te sporen. Zijrt rijwiel werd gisteren gevonden op den weg naar Hilvarenbeek. Het vermoeden bestaat, dat de zwerver, die als zwakzinnig bekend staat en niet verkeerde onder den invloed van ster ken drank, de vlucht heeft genomen naar België. De politie doet ijverige nasporingen. A. is on gehuwd. R. en diens vrouw werden per ziekenauto naar het gasthuis overgebracht. Do vrouw van ,R. werd door een kogel in de buikholte getroffen, tengevolge waarvan ook de moog werd doorboord. De man kreeg een kogel in den nek en heeft wat bloed opge> geven. De omstandigheden in aanmerking ge nomen was hun toestand gisteravond redelijk wel. (De Maandagmorgen). EEfo TRAGISCH ONGEVAL. Een vader verdrinkt bij het redden van zijn kind. Zaterdagavond viel het kind van den heer H Bolissen, schipper van het schip koop vaart 36" te Veghel in de haven. Direct sprong de man z'n kind na, doch kwam onder de schuit terecht. Van wanhoop sprong ook zijn vrouw te water, doch het gelukte haar niet het kind te grijpen. Precies passeerde daar de heer F. de Kort, die zoo spoedig mogelijk met de roeiboot op de plaats van het ongeluk was. Hij slaagde er in de vrouw en het kind te red den, doch de schipper was onder het schip doorgegaan én lag tusschen het schip en de wal en was jammerlijk verdronken. De vrouw werd bewusteloos naar het gast huis vervoerd. De schipper H. Bolissen was 26 jaar en nog slechts een jaar gehuwd. (De Maandagmorgen). GROOTE BRANDEN. Wooncomplex te Opheusden afgebrand. Een zware brand heeft Zaterdag te Opheus den gewoed. Niet minder dan twee arbeiderswoningen, een bakkerij met woonhuis en een boerderij met groote steenen schuur werden totaal in asch gelegd. De brand is omstrgeks half twaalf uitgebro ken. De bevolking was op het land aan den arbeid, toen men plotseling een vlammenzee om hoog zag schieten, die zich in een oogenblik tijds over een grooten afstand verspreidde. Het ongeluk wilde, dat al deze huizen, even als de meeste woningen in Opheusden, en trou wens in vrijwel alle Betuwsche dorpen, met een dak van riet bedekt waren. Het heeft in dagen niet geregend, en de zon scheen fel, zoodat het vuur geen beter voedsel kon vinden dan het droge riet Men zag zich vrij spoedig genoodzaakt tele fonisch hulp der Arnhemsche brandweer te vra gen, die onmiddellijk verleend werd. Men durfde het echter niet wogen om' met de zware motorspuit de Rijndijken over te rij den, zoodat een groote omweg moest worden gemaakt. Eerst te half drie 's middags kwam daardoor de Arnhemsche brandweer te Op heusden aan. Aan redding viel niet meer te denken. Tot ver in den omtrek vlogen de vonken en wel zoo ver, dat de daken van twee zich op ongeveer honderd meter afstand bevindende boerenwoningen in brand vlogen. De bewoners waren echter op hun hoede. Zij zaten op het dak en wisten hier het vuur met emmers water in den aanvang te stuiten. Met een drietal stralen werd nu het vuur bestreden, dat alleen nog voortwoedde op de ruïne van wat eens èen welvarende woonwijk was. Tot bij vijf uur was de brandweer genood zaakt water te geven. Alle gebouwen zijn verzekerd, doch met d© inboedels is dit niet overal het geval. Omtrent de oorzaak van den brand tast men nog in het duister. Het noodlot heeft gewild zegt de Tel. dat deze brand juist is uitgebroken enkele da gen vóór den datum, dat Kesteren en Opheus den in het bezit van een motorspuit zouden ko men. De gemeente heeft namelijk dezer dagen te Rotterdam een motorspuit van 600 L. ver mogen aangekocht, die de volgende week zou worden afgeleverd. Ook wordt in het dorp thans een 9-tal brand putten geslagen, waarvan er reeds één gereed is. Evenwel kon men thans van deze geen ge bruik maken. GARNIZOEN. De Ic ploeg dienstplichtigen der lichting 1925 van het regiment wielrijders uit 's-Herto- genbosch zal van 28 tot 30 dezer in de buurt van Amersfoort, onder bevel van kapitein O. Plet, oefeningen houden, in samenwerking met cavalerie. De kapiteins en ritmeesters, die in den af- geloopen winter aan een taktischen cursus te Amersfoort hebben deelgenomen, zullen van 17 tot en met 25 dezer in den Achterhoek, onder leiding van luitenant-kolonel van den generalen staf P. J. van Munnekrede, een oefeningsreis maken. KON. NED. BOND VAN OUD ONDEROFFICIEREN. Bijeenkomst in het Boompje. Zaterdagavond hield de afdeeling Amers foort een bijeenkomst met dames in „het Boompje". Ondanks het warme weder was de opkomst goed, hoewel eerst ten ongeveer 10 uur de vergadering door den voorzatter, de heer D. van Buuren, kon worden geopend, aan gevende het doel dezer bijeenkomst Na eenige mooie nummers door het strijkje, onder leiding van den heer W. Riksen, werden de aanwezigen verrast door de binnenkomst van „Het Volendammer Trio", welwillend aan geboden door één der leden, welk trio af en toe aardige nummers ten beste gaf. Het hoofddoel was op plechtige wijze de in den loatsten tijd veroverde medailles aan het vaandel te hechten. Waartoe de heer H. S. Val kenburg, als oud-voorzitter en lid van verdien ste was aangezocht, welke in een toepasselijke rede daartoe overging. Er waren tol van medailles, w.o. een massief gouden, benevens legmedailles, en 4 zilveren bekers, een verguld zilveren en een zilveren kransalle gewonnen medailles kunnen niet meer het vaandel sieren en zijn uitgestald in een kast, geplaatst in het vergaderlokaal. Daarna werden de prijzen uitgereikt, gewon nen gedurende het winterconcours. De zilveren wisselbeker in de eerste klasse schutters kwam in het bezit van v. d. Maden, en die van de tweede klasse van mevr. Brandsen. de eerst genoemde met 2945 punten en de laatstge noemde met 2917 p. van het maximum 3000. De winnaars waren overigens de heeren v. d. Maden 1485 p. van de 1500, D. van Buuren 1482 p„ D. Soetekouw 1480 p., J. A. Uding 1479 p., E. J. Ruitenberg 1476 p., me- vtouw Brandsen 1468 p., H. J. Muhren 1465 p., H. Wolfswinkel 1475 p., H. Stuurman 1455 p., A. Takken 1438 p., H. W. Pierik 1434 p., D. P. Brandsen 1429 p., mevrouw Pierik 14T8 p., K. H. J. Prins 1395 p., A. van Berk el 1347 p., terwijl de heer D. van Buuren nog een troostprijs verwierf. Een dansje bracht velen nog op den vloer; er heerschte eene geanimeerde stemming. ST. RAPHAEL. Bondsdag. Ook dezen Zondag was Amersfoort gekozen als vereenigingsplaats voor een Bond met een honderdtal plaatselijke afdeelingen. St. Raphael, de organisatie van het r. k. spoor- en tramwegpersoneel hield hier haar jaardag. Te 12 uur werd in de kerk St. Henricus een H. Mis opgedragen, waarbij een korte toespraak van den bond sad vis eur den Zeereerw. heer H. J. M. Donders, pastoor te Boxtel, tevens hoofd redacteur van het weekblad „Het Rechte Spoor". Daarna trok een lange stoet met muziek en vaandels door enkele straten der stad en ver volgens naar het schoolterrein aan de Bor straat 't Aantal vaandels in deze tocht schatten wo op een zestigtal. Na een openingswoord van den Bondsvoor zitter, den heer J. Hellemons (Boxtel) sprak pater Duijnstee der Augustijnen te Utrecht over Schaepman, den vriend van den werkman en den grooten emoncipator der Roomsch-Ketho- lieken m ons land. Daarna voerde prof. dr. GeTard Brom (r.k. Universiteit te Nijmegen) het woord over „de ware Democratie," waarin sociale actie moet samengaan met religieuse actie en leven. Pastoor Donders gaf daarna nog een pittig en luimerig woord, om aan te toonen, dat ver betering een aanvang moet nemen bij den mensch zei ven. Het slotwoord van den namid dag was aan den Algemeenen Voorzitter, den heer Hellemans. R.-K. KERK. Eerste H. Mis. In de parochiekerk St. Franciscus Xaverius werd heden de eerste plechtige H. Mis op gedragen door den weleerw. heer E. L. J. M. Meijnders, vorige week tot priester gewijd in het bisdom Haarlem. OUDERAVOND Aan de school 8 aan den Leusderweg. Men schrijft ons Aan school 8 (Leusderweg) werd Vrijdag avond een ouderavond gehouden. Hoewel de opkomst niet zeer groot was, werd toch, na een korte inleiding van het hoofd der school, den Heer Besteman, het besluit geno men, indien mogelijk, een schoolreisje te ma ken met alle leerlingen. Waarschijnlijk zal de tocht gaan naar Valkeveen. Van verschillende zijden waren toezeggingen gedaan tot gratis vervoer per auto, terwijl de actieve oudercommissie zich bereid verklaarde door bezoeken der ouders voor het financiëele gedeelte te zullen zorg dragen. Gezien de stemming bij de aanwezige ouders mag zeker een goed Tesultaat worden verwacht. Voorts zal getracht worden een schoolfonds RECLAMES. Van 1—4 rebels I 2.05. elke resel mee: 1 0 5Ö Utrechtsche weg 38. Tel. 302 zooals Galons, Kanten, Tressen, Knoopen enz. Naaisters Fournituren. Alle Modeartikelen. Luchtige Liedjes. „Aan de goeden" van' Amersfoort". Met z'n moegetobde blesje Dat nou haast ol niet meer kon En z'n ouderwetsche bakkie Stond-ie altijd bij 't Station Met z'n glimmend-hooge-zije En z'n lange, kale, jas Stond-ie peinzend daar te wachten Of cr wat te rijen was Met z'n vriendelijke oogen Keek-ic trot9ch naar zijn gespan. En al die modern© taxi's Keek-ie, waardig, nauwlijks an...t Hij was van den ouden stempel, •Hij was zeker en soiled. En het razen van dén motor Kénde z'n halesje niet. Hij was n lieflijke mémoire Aan den goeden ouden tijd Zonder die benzine-dampen En die stofwoIk-narigheid. Hij stond altijd met z'n bakkie Hier zoo trouw aan het station Hij verdiende zuur rijn broodje Blij dat-ie het nog kon. Voor z'n vrouw en z'n vier jongens Voor zichzelf en voor z'n bles.... En hij poetste 's avonds laat nog Aan z'n rammelend ka lés. Tot een groote, zware auto. Zonder meelij, hard en wreed Tegen hem, z'n paard, z'n rijtuig. Toen ie bij 't station stond, reed Daar lag nou z'n heele broodje Heel z'n liefde lag in gruis 't Rijtuig weg en bles gewond en Hij'zèlf in hef ziekenhuis. Als er ooit iets is te geven, Dan is hier de plaats voor U Geef, vrienden met milde handen Voor dien stakkerd en geeft nuf! e e Naar aanleiding van een ingezondden stuk van mevrouw B. van DijkSmit Kleine over dit geval zie ons Zaterdagnummer. Uw gaven voor dezen lijst kunt U storten aan 't bureau van het A. D^ Arnh'emschepoort- wal 2A 11 PIMM7. te vormen, waaruit eventueel te houden volgén- de schoolreisjes of andere genoegens worden bekostigd. Nadat de heer B. er nog op had aange drongen de leerlingen, die nu op zJ. te jon gen leeftijd van school mogen, óf op school te laten, óf op school te laten, óf voortgezet on derwijs te laten genieten, werd de geanimeerd© bijeenkomst gesloten. VOOR KOETSIER SCHOONDERBEEK. Naar aai leiding van het ingezonden stuk van mevrouw vah DijkSmit Kleine in ons blad von Zaterdag ontvingen wij reeds de volgende giften Amersf, Dagblad 25—, J. P. f 2.50, P. Z. 1.r Directie Hotel Monopole 10. N. N. 100.-, W. K. 1—, D. L. 2.50, A. W. 2.50, N. N. 5—, G. 2.50, J. A. S 2.50, N. N. f I.-, totaal f 155.50. De Nederlandsche Automobiel Beurs is wel te Amsterdam gevestigd, maar bij de Directie was niets van een aanrijding door een der chauffeurs bekend. Mogelijk heeft de chauffeur dus maar een firma opgegeven, waardoor de schade niet verhaalbaar zal zijn. Er zal dus hee] wat meer noodig zijn dan tot nu toe binnenge komen iswij doen een beroep op onze lezers om hun giften te storten op ons bureau Arn- hemschepoortwal 2a. Van onzen vriend Pimmy plaatsen wij in dit nummer een oproep voor hetzelfde doel, dat velen door zijn gedichtje opgewekt mogen wor den ons een bedrag te doen toekomen, liefst zoo spoedig mogelijk. VOOR DE OLYMPIADE. Van N. N. ontvingen wij nog een nagekomen gift van 5.— voor de Olympiade, welk be- drag wij, evenals de reeds vroeger ingekomen griften, aan het plaatselijk comité hebben afge dragen. DE PADVINDERSBEWEGING. Jaarvergadering. Zaterdag had in Amicitia de jaarvergadering plaats van de Nederlandsche Padvinders. In den namiddag werden het hoofdbestuur en de afgevaardigden ontvangen door het college van B. en W. In de raadszaal waren aanwezig de burgemeester, de secretaris Kaan en de raads leden Boas en Hofkamp. De burgemeester sprak de aanwezigen toe en heette hen hartelijk welkom in Amersfoort Spreker wees erop, dat de padvinderij zich al-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 2