ONZE ILLUSTRATIES Hoe jonge kinderen, na het verlaten van het Observatiehuis te Amsterdam, in den „dievenwagen" huiswaarts of Men schijnt warempel in Frankrijk onuitputtelijk in het verzinnen van nieuwe „kampioenschappen". De laatste naar andere bestemming vervoerd worden: een zeer ongelukkige methode, waaraan, naar to hopen is9 spoedig nouveauté is het „championnat de France de paticycle", een eoort loopfiets. Ziehier een deel der nobele mededin- een eind zal worden gemaakt, gers even na het vertrek natuurlijk onder groote .belangstelling. Koning Alfonso de vorst met „het beminnelijk leelijke gelaat", wiens populariteit pas bleek uit een Amerikaansch vrouwen-referen- dum bij de Nationale Machinerieëntentoonstelling te Madrid. Harriot, de Fransche oud-minister, die, na Briand en Doumer, tracht te sen regeering te vormen. Do Poolsche politicus Skrynski, die het heeft klaar gespeeld een regee ring te vormen in de plaats van het minieterie-Grabski» en rec*nt portret van mr. H. P. Marchant, den vrijz.- Een merkwaardige afbeelding van het Fransche gevechtsfront in Marokko, waar tegenwoordig de luchtvaart een TWEE VOORBIJGANGERS Een cypeerende afbeel- em. eider, die opdracht kreeg een parlementair kabinet plaats van beteekenis inneemt bij het oorlogvoeren. De uit een vliegtuig boven Melkes genomen luchtfoto „toont" ding van koning Christlaan van Denemarken met dt te vormen. maarschalk Pétain, terwijl hij het 37ste luchtvaart-regiment voor zijn uitnemende verrichtingen huldigt. koningin in de straten van Kopenhagen. Ook Rome heeft thans zijn monument ter herdenking van hen, die in den wereldkamp vielen. Het is opgericht In de schaduw van den machtigen burcht St. Angelo (dateerend uit de 2e eeuw). Op de pas door minister Brldgeman geopende scheepvaarttentoonstel ling te Londer» kiekte een medewerker deze boot, die in een minimum van tijd kan worden voorzier* van een „all-weather"-kap, die heel de boot tot één geneogelijke kajuit maakt. De Parijzewears verheugen zich sinds enkele dagen in bovenstaand nieuw model taxi. De auto een 6oort navolging van de Londensche cabs kan twee passagiers bevatten» die voortaan het genoegen zullen missen den chauffeur in den nek te zien. Maarschalk Joffre, de grijze generaal, heeft een toer door België gemaakt» waar hij o. a. een aantal forten inspecteerde. De Fransche militaire leider met xljn dochter te Luik.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 4