De lente komtParijzcnaars die 't niet gelooven willen, kunnen er zich aan de oevers der Seine - Er hebben al meermalen in de pers berichten gecirculeerd over Aflissolini's slechten gezondheidstoestand. die op deze eerste voorjaarsdagen weer door velen voor een siesta wordt benut! van overtuigen. Dat de Italiaansche dictator inmiddels nog lang geen lichamelijk wrak is toont deze pas geleden gemaakte foto van den „Duce", aan een lunch te Rome. waar Benito al de zes gerechten stevig eer aandeedl ONZE ILLUSTRATIE „Hoe men in het nieuwe Palestina leelt". Links een recente toto van het bekende Nazareth het dorp trip geleden h»,:.,i ,a woonden, en waar Jezus is opgegroeid. Op den voorgrond de zgn. Maria- bron. Rechts de opgravingen der synagoge te Kayieruaum, waar Jezus gepredikt heelt. Midden: een panorama van Jeruzalem, met de Omar-moskee en op den achtergrond de Olijfberg. Links een pastoraal kijkje in een Joodsch dorp van Galilea. Rechts een straat in Tiberias. Na maandenlange rust is onze Volksvertegenwoordiging Dinsdag weer eens bijeen geweestzij het slechts voor een paar uren, en zij het slechts om een oedrocvend beeld te geven van ons tegenwoordig parle mentarisme. De fotograaf legde de groote belangstelling voor deze Kamerzitting op deze foto vast: links ir. Albarda. de S.D.A.P.-leider die het voorstel tot Kamerontbinding deed; rechts monseigeur Nolens, de voorzitter der Kath. Kamerfractie, vóór 't binnengaan van 't Kamergebouw.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 12