Warschau hoeft eenlge dagen geleden onrustige uren boleefd. Welk beeld de stad In de roerige dagen bood, getuigt deze photo Op filmgebied heeft Duitschtand weer eens Iets nieuws beleofd. Een energieke jonge dame heeft „schaduw-films" In elkaar gezet en sprookjes uit „Duizend on een nacht" als onderwerpen genomen. Een bewoner van een huis aan de Hudsonrivler heeft geen halve verhuis* maatregelen genomen. Hij liet zijn woning op stellages en schuiten van den eenen naar den anderen kant overbrengen. Engoland heeft sportlievende prinsesson. Ziehier Prinses Mary, die In padvindster-costuum te Aylesbury een tehuis De Aero Club Fomlnln heeft oen ballonwedstrijd georganiseerd, waarvan de start In het Pare St. Cloud heeft voor padvindsters heeft geopend. Prinses Mary groet de voorbijtrekkende sportmeisjes. plaats gehad. Een der deelnemers zoekt onder groote belangstelling het luchtruim op. Vol Ijver Is men te Scapa Flow nog steeds bezig het groote slagschip „Hindenburg" te lichten. Een gemakkelijk werkje is het zeker niet. Maar toch worden er uitstekende vorderingen gemaakt. Voor de verbin* ding op het schip is een hangbrug gebouwd. flambouillot heeft dezer dagen een bloemenfeest gehad. Bij deze gelegen heid werd een koningin gekozen. H.M. stapt uit haar keurig versierde met een kroon getooide koets. Maandag J.l. heeft do heer d. Klootsema, directeur van het Rijks Opvoedingsgesticht „De Kruisberg", te Doetlnchem onder veel belangstelling zijn 25-jarig jubileum gevierd. De jubilaris temidden zijner hulsgenooton. Dr. G. A. M. VAN WAYENBURG. t In do Vereenlgdë Staten Is juist heden een congres geöindigd van de International Council of Girl Guides and Girl Scouts De kloeke meisjes zijn allen aan boord van de „Olympic" naar Amerika gobracht. Hierboven: een feest aan boord. Meisjes in nationale kleederdrachten. Nederland ontbreekt niet.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 12