K ONZE ^ILLUSTRATIES De Franschman Louchcur als spreker bij de Kamer van Koop- De lieer E. Prins, een populair Amsterdammer, iederen bezoeker van het handel te Berlijn. De tijden zijn, héél zachtjes aan, toch Vondelpark bekend, werd gisteren tachtig jaar. De krasse oude heer riidt .wel wat ten goede veranderd. nog geregeld paard. Onzyzeer groote. belangstelling is de dochter van den beken* den Brltschen arbeidersleider J. H. Thomas getrouwd. Vader en doohter. De nieuwe staatspresident van Letland, Gustav Zemgals, die op 8 April j.l. gekozen is. Een der groote Duitsche passagiersvliegtuigen moest, door een motor defect gedwongen, "midden in het Bohomerwoud landen. De daling Vond plaats tusschen de oeroude dennen, zonder dat het menschenlevens kostte,. Zaterdagavond voor Pasehen is een kolossaal paascli- vuur ontstoken in het Bosch v9.11 Brcdius, op een open plek in liet bosch. op het terrein van „Oud Bussuni" De aftiteling Nederland van liet Indo-Europeesch Verbond hield Za terdag vanuit den Haag oen excursie met 180 personen naar de Bloem- bollenvelden. Een foto van de bestuursleden van het Indo-Euro peesch Verbond ju de tulpen-velden. Een der mooiste landgoederen van Wassenaar, „de Paauw", wordt binnenkort voor het publiek gesloten. Het rustieke landhuis en een schilderachtige waterpartij. Anna Pawlowa, liet Russische danswonder in Den Haag'. V\ 0 kickten haar in Hotel Vieux Doelen, in gesprek met haar impresario, dr. Ernst Krauss. JAN VAN KAN. de Noord wij ksche redder van zooveel schipbreukelin gen, was Maandag 40 jaar verbonden aan de Noord- en Zuid-Holl. Redding Mij-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4