HET A^. R0EI8EIZ0EN1 Jn training op den Amstel: de dame» vier van Nereus: mej. dagerink (stuurvrouw). Visser Donderdag werd te Breda een volkszangdag gehouden, waaraan drie muziekkorpsen en honderden kinderen deelnamen. (elag), Louman, Alma en Middelburg (boeg). Een gezicht gedurende de zangdemonstratie. Houdlnl, da onlang» overleden „wondermentch", heeft- alweer een navolger, ditmaal te Londen, luisterend naar den wetluldenden naam Attllla. Deze handige zonderling heeft zich deze week driedubbel laten boeien en „ver- pakken" In aan luchtdichte tank an zich vervolgen» In da Theems laten gooien. Na 40 minuten werd het gevaarte «aar boven water gebracht an da heer Attllla bleek springlevend, zoomede van zijn boelen ontdaan te zijn. Een deze week gemaakte foto van de kathedraal te Reims, dl» thans zoover gerestaureerd Is dat er weer geregeld kerkdiensten in worden gehouden. Minister Herrlot heeft namens da regeering gesproken. Hoa dezer dagen de eerste paal In den grond van da Plantage Middenlaan Ie geheld, waar den komenden herfst het theater van Rlka Hopper an haar gezelsohap zal verrijzen. Naast da actrice haar man, Jao. van Hoven. Da Gemeenschappelijke Mijnbouw MIJ. Bllllton bestaat 75 Jaar en het la begrijpelijk dat bij dit Jubileum waar aan» vajer aandacht gevestigd wordt op het markwaardiae eiland Bllllton zoo groot slechts als de provincie Noord 0 van da diepe mijn Klappa Kamplt. Rechts: een II Brabant dat toch 7$ van de wereld tinproductie oplevert. "Ier Ij drie Illustraties van Bllllton: In t midden, Manggarb stand plaate van den ge'V^flhebber. Links: een schachttoren sleep- of lierhelllng, In gebruik bij de tlnwlnnlng. Keu foto van het ta Lakkerfcarfc verongelukte mllltaJr vliegtuig No. 495. Zooala men ziet Is hat aan tweedekker. Bestuurde* «ta «trg.-yjleg. Rajntjaa, yargazsld ïtp sarg.-ylleg. Sarton. Driemaal per week Is er 's morgens In de vroegte bloemenmarkt voor het Oentraal Station»/ ta Amsterdam bij het Westelijk viaduct. Er heerscht dan een enorme, aan weinigen/ bekende drukte. Da booten zijn stampvol met bloemen die uit Aalsmaar worden aangevoerd, en op handwagens overgeladen. Plorrle Rodrigo, da Nederlandsehe danse res, die Zaterdag In den Amsterdamschen Stadsschouwburg aan dansmatlnée geeft

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4