Per Doos van stukken 2 DUBBELE ANAF 1 Juni a.s. zal in alle winkels de prijs van Sunlight Zeep verlaagd worden tot 40 cents per doosl Voorzeker een aangename tijding voor de Hollandsche huisvrouwen, die bekend zijn met de kwaliteit van Sunlight Zeep. Want de kwaliteit blijft even voortreffelijk! En dit is voor de verstandige huisvrouw toch steeds de hoofdzaak, vooral waar het de be handeling van haar waschgoed betreft. Daarom gebruikt zij Sunlight Zeep. Want zij weet, dat Sunlight Zeep uiterst zuinig in het gebruik is en een heerlijk vet sop geeft dat snel reinigt, zonder het waschgoed ook maar eenigszins aan te tasten. Wat is dan de reden van de snelle werking van het Sunlight sop? Duizenden huisvrouwen weten het, n.l. de absolute zuiverheid dezer zeep. Zij weten ook, dat de duur van haar waschgoed afhangt van de zuiverheid der gebruikte zeep. De bereiding van Sunlight Zeep staat onder voortdurende dagelijksche controle van bekwame scheikundigen, die het zeepproces in elk stadium nauwkeurig nagaan en beproeven. Zij zorgen dat Sunlight Zeep de beste zeep ter wereld is. Al deze proeven hebben slechts één doel, de zuiverste zeep te fabriceeren, welke gemaakt kan worden. Voor de behandeling van Uw wasch- goed zal deze dan ook de gemakkelijkste zijn. Is er een betere waarborg denkbaar? Vandaar dat de zuiverheid van elk stuk ten volle gewaarborgd kan worden door een garantie van f 10.000.- de lever's zeepmaatschappij vlaardingen SUNLIGHT ZEEP 40 ets per Doos van 2 dubbele stukken 10cent-per enkel tablet) Sunlight Zeep heeft den grootsten verkoop ter wereld. Is dit niet een treffend bewijs, dat het ook de beste zeep ter wereld moet zijn f De eenige reden, waarom al die duizenden huisvrouwen meer Sunlight Zeep gebruiken, dan welke andere zeep ook, is, dat zij door hare ervaring weten, dat Sunlight Zeep voor haar waschgoed het beste is. De Sunlight coupons blijven als steeds geldig voor de verkrijging van onze waardevolle geschenken! 40 ets per Doos van 2 dubbele stukken 10cent per enkel tablet)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4