H Westerman, de akfffeur van Lage, na zijn overwinning op de schouders oer enthousiaste Delftenaren. Het Studentenroelfeest, dat jaarlijks op Hemelvaartsdag het wedstrijdseizoen onzer roeiers opent, Is wederom een groote trlumf voor „Laga" geworden. De technische studenten wonnen niet minder dan vier van de zes nummers. Een kranig succes dus. We geven hierboven een Interessante actie-foto, die den vlnnlgen eindstrijd laat zien In het hoofdnummer. Voorop Laga, daarachter Nereus, die tweede werd. DE WINNAARS VAN HET HOOFDNUMMER. Oe oude vier van Laga die het hoofdnummer (vlerriems gieken 3000 m) won. K. J. Sllgter (boeg), T. Janus, J. Bosscher, H. E. Kruit (slag) en C. J. A. van Lummel (stuurman). Joseph Krammer, de oud ste inwoner van het mili tair tehuis Bronbeek bij Arnhem, Is Donderdag 90 jaar geworden. F. JOOSTEN, de overleden directeur der bekende rabberflrma Joosten en Janssen te Amsterdam. Luit.-kol. der Inf. C. C. de Gelder, de nieuwe directeur van het krijgsgeschiedk. archief van den gen. staf te 'a-Gravenhage. Woensdag heeft te Alverna (gem. Wychen) de offlcleele onthulling plaats gehad van het monument ter herinnering aan het bezook van de Koningin en den prins tijdens den watersnood (Jan. 1926). Het gedenkteeken is een 3J m hooge zuil van Belersch graniet. Het opschrift is bedacht door een der kloosterlingen van het klooster te Alverna en door den Gardiaan van het klooster beloond met.... «enige sigaren. Op onze foto minister Lambooy aan 't woord. Tegen over hem burgemeester Van RijckevorseJ. Op den achtergrond de prins en minister Waszink. Thans heeft Olxmulden een oorlogsmonument gekregen, ter herdenking van de In den wereldoorlog daar gevallen eoldaten. Een overzichtfoto tijdens de Inwijding Lindbergh Is al verschillende malen afgebeeld, doch dit plaatjo is toch te aardig om het niet te geven: de Amerikaan naast Bleriot, die Indertijd het Kanaal overvloog. Op de «endaagsche kampioenschap-tentoonstelling voor alle hondenrassen te Rotterdam! de grootste inzending Peklneesjes, van A. baron De Vos van 8toenwiJk.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 8