WIJNHANDEL J, A. SCHOTERMAM Zn- van Quin s ffuwehei Opticien Staanlandsche Silversmederij Gewas 1923 POUJEAUX MOULIS f 1.» f 40.-- Gewas 1920 St. EMILION f 1.40 f 56.-- Utvechtschestraat 23 Telef59S GOUD ZILVER DIAMANTEN OUDHOLLANDSCH ZILVERWERK UTR. STRAAT 17 - bijzonder aanbevolen Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 per flesch: per anker: RECLAMES. Van T4 regels 2.05, elke regel meer 0.50 UIT DE klopte niet met de opgegeven waarde. Over hetgeen in T923 is gebeurd, kan spr. geen in lichtingen geven. De kap. dor genie K. Mattern heeft een on derzoek ingesteld naar de hoeveelheid hout, die volgens de rekeningen, tot f 11.000, aan wezig moest zijn. Er moest 161.000 kub. M. zijn en er was slechts 39.000 kub. M. tot een waarde van ten hoogste f 3450 als het in Woerden gekocht was, f 2800 indien het in den groothandel gekocht was. Naar get. berekend heeft, is het volkomen onmogelijk, dat in 14 dagen voor f 4500 hout verwerkt is, gezien de capaciteit van de werk plaats te Woerden en het groote aantal ten ten, dat van zooveel hout gemaakt kan wor den. Get. heeft ook uitgerekend, dat een ijzer leverancier, Boutshoorn, een winst van 200 tot 900 pet. maakte, gemiddeld 300 pet., ter wijl het normaio winstpercentage 25 a 30 pet. is. Voor leveringen tot 25.000 over cenige jaren had hij 63.000 berekend. G. Boutshoom, ijzerhandelaar te Woerden, antwoordt op de vraag van den president of hij zulke schandelijke winsten gemaakt heeft, ontkennend. Pres.: U hebt toch gezegd, dat u knap aan het Rijk verdiend hebt. Get.: Gewoon. Pres.: Hoe berekende u dan de prijzen. Get.: Dat weet ik niet. Pres.: U sloeg er dus maar een slag naar. Get.: Ja. Pres.: Dus als u de kans kreeg, dan reken de u maar. Get.: Ja, ik zie ex van te halen wat er van te halen is. Pres.: Eri heeft de majoor u daar nooit op attent gemaakt Get.: Neen. Als koopman neem ik wat ik krijgen kan. Pres.: Doet u dat tegenover particulieren ook of wordt alleen het rijk maar bevoordeeld op die manier? Get.: Zoo doe ik altijd. Pres.: U bent dan zeker wel een rijk man geworden. Get.: Neen, ik ben niet eens aangeslagen in de vermogensbelasting. Pres.: Waar hebt u dat geld dan gelaten? Get.: Dat weet ik niet. Het is er niet. Get. Sanders, opnieuw gehoord, verklaart, dat de majoor er telkens in zat. Dan liet hij Wassink halen, die een rekening van een honderd gulden of wat moest maken, voor hqtit dat heelemaal niet geleverd werd of voor een klein beetje geleverd was. Die rekening werd dan op het bureau van den majoor uit betaald en de majoor streek het geld op, dat Wassink niet moest hebben. Get. heeft den majoor vaak gewaarschuwd, dat hij vast lisp. Er zijn in 't bijzonder twee rekeningen van 400, samen 800 voor houtleverantie, die wel uit 's rijks kas zijn betaald, doch waar voor geen hout is geleverd. Deze posten zijn niet in het kasboek te vinden. Wassink verklaart, dat hij het geld voor deze rekeningen niet ontvangen heeft. Hij bracht de rekening aan Sanders en ging weg. Ook heeft hij wel, als hij een deel ervan moest hebben, dat deel ontvangen, de rest bleef dan op tafel liggen. Spr. heeft al zooveel jaren met militairen omgegaan en knoeien doen ze altijd. Hij denkt, dat het erom te doen was geld te betalen voor andere dingen, die niet verant woord waren, zooals dat bij militairen wel meer gebeurt. Als hij echter geweten had, dat het geld in de zakken van den majoor zou gaan, zou hij nooit hebben meegewerkt. Het requisitoir van den advo caat-fiscaal. De advocaat-fiscaal, requisitoir nemende, nadat nog eenige getuigen zijn gehoord, be toogt, dat de zaak een bedroevende zoowel als een beschamende zijde heeft; bedroevend om dat hier qen man als misdadiger zit, die zich door eigen vlijt een positie verworven heeft, doch die vervallen is tot ongeoorloofde prac- tijken; beschamend omdat hier gebleken is, dat de controle onvoldoende was, waardoor de practijken mogelijk werden. Wat heeft het land eraan als men aan oor log optelsommetjes maakt en groote posten over het hoofd ziet? Wat heeft het land eraan als de rekenkamer opmerkingen maakt, wan neer oorlog daaraan geen waarde hecht, waar door de malversaties mogelijk werden? Er zijn enorme bedragen verdwenen, die nergens tc vinden zijn. Het geld schijnt vlot in Woerden, het verdwijnt gemakkelijk. Mal versaties als deze zijn moeilijk te achterhalen, zij zijn als een olievlek, die klein begint doch zich uitbreidt. Het begint met een klein be drag, een sommetje, dat in de drukte, mis schien zonder opzet verdwijnt, doch zoo raakt de schuldige op het hellende vlak. Spr. heeft na de verwijzing van de zaak naar het Hof slechts VA h 2 dagen gehad om het .omvangrijke dossier te bcstudeeren en heeft zich dus tot de feiten bepaald, die vost staan le. dat bekl. geld, dat hij onder zich had, verduisterd heeft, althans heeft toegelaten, dat het verduisterd werd, in 1923 10.000, in April 1926 800; 2e. dat hij het kasboek vervalscht heeft in 1923. De vervelsching in 1926 moet vervallen, om dat Sanders toen het boek onder zich had. 3. Is bekl. ten laste gelegd, dat hij van Oct. 1925 tot Mei 1926 geld van Sanders en Was sink heeft aangenomen, dat door misdrijf ver kregen was. In ieder geval is bewezen, dat bekl. het geld heeft weggemaakt en dat hij voorts valsche stukken als bewijsstukken heeft gebezigd. Spr. acht'het ten laste gelegde bewezen. De omstandigheden, waaronder de feiten gepleegd werden, wijzen op corruptie, corruptie, cor ruptie van het begin tot het eind, schaamte loos en met misbruikmaking van zijn positie. De houding van bekl. daartegenover is niet sympathiek. Natuurlijk, hij is bekl. cn mag liegen zooveel hij wil, maar hij maakt er een zeer ruim gebruik van. Het is een diep treurig feit; dat een man, die in' ander opzicht zoo hoog geprezen wordt, zoo diep is gevallen en het is nog gelukkig, dot er nu opruiming wordt gehouden. Het is een „secret de polichi- nelle", dat een fatsoenlijk koopman niet meer handelen wil met de militaire administratie, omdat die zoo'n rommel is, dat een fatsoenlijk koopman er zijn zaak en zijn naam niet meer aan waagt. Spr. eischte 4 jaar gevangenisstraf met ont slag uit den militairen dienst. De verdediging. De verdediger, mr. Dambrink, meent, wat de bevoegdheid van het Hoog Mil. Gerechtshof betreft, dat vaststaat, dot de feiten gepleegd zijn in vereeniging met burgers. Alleen wan neer een vrijspraak volgt, praejudiceert het vonnis dan ook niet op de behandeling door den burgerlijken rechter van de zaken-Sanders en Wassink. Spr. meent don ook, dat de ver duistering buiten de bevoegdheid van het Hof valt. De vraag of valschheid is gepleegd kan niet worden nagegaan zonder dat is uitgemaakt welke rol het kasboek speelt. Wanneer immers de valschheid in de modelrekeningen is ge pleegd, is dit een feit ten laste van Wassink en dan praejudicieert het Hof weer op de uit spraak van den burgerlijken rechter. Spr. betwist de valschheid in geschrifte, omdat de valsche rekeningen geen stukken waren, bestemd om als bewijsstukken te dienen. De beide kasboeken waren letterlijk gelijk op het beginsaldo na en nu trekt spr. deze con-, clusie, dat als bekl. vervalscKing had willen plegen, hij toch beter met hetzelfde saldo had kunnen beginnen dan Sanders. Dan waren al die valsche rekeningen niet noodig geweest. De bekl. heeft van de mise en scène niets be grepen; hij is het slachtoffer geworden van een sluweling. De bekl. is erin gevlogen. De sluwe Sanders heeft den bekl. gezegd: gij moet vol doen aan de voorschriften en een kasboek hou den. En gij moet met dit saldo beginnen. Wie zal zeggen of het bedrag te hoog of te laag was? Wie zal zeggen hoeveel het gecompli ceerde bedrijf heeft opgeleverd en waar het geld gebleven is? Het was een groot bedrijf geworden, het was den bekl. ontgaan, die een goed technicus was maar geen administrator. Reeds in 1917 is bekl begonnen aan te dringen op hulp. Hij heeft gedaan wat hij kon en het was dan ook geen rommel in Woerden. Wie dat zegt kent het be drijf niet, dat herhaaldelijk op verzoek van bekl. gecontroleerd is. De fouten worden schromelijk overdreven. Is het niet mogelijk, dat er fouten gemaakt zijn te goeder trouw, zooals te Am sterdam geschied is, waar door een vergissing van een administrateur, die te goeder trouw verkeerde cijfers had bij elkaar geteld, een enorm aantal jassen verantwoord werden, die long niet aanwezig waren. Deze fout kon ach terhaald worden gelukkig, maar is het niet mogelijk, dat dergelijke dingen ook hier ge beurd zijn? PI. betoogt, dat bekl. niet van de valsche rekeningen afwist. Wel zeggen Sanders en Wassink het, maar welke waarde is daaraan te hechten? Zij zijn mede-beklaagden en trachten zich te disculpeeren door de hoofd schuld op bekl. E. te werpen. PI. betoogt, dot Sanders en Wassink onb trouwbaar zijn en wijst erop, dat Sanders voor de commissie-Hijman steeds op zijn verklarin gen terug kwam. Ook de verklaringen van Wassink vroeger en nu kloppen niet. Er zijn inventorisstaien ten huize van San ders gevonden, waaruit een tekort van ƒ450.000 blijkt. Op dien stapel stukken log een verklaring, dat Sanders dit bedrag had verantwoord, geteekend door den bekl. Hoe is die verklaring er gekomen Heel eenvoudi' Sanders maakte gebruik van blanco papier met de handte©kening van bekl., waarboven hij die verklaring heeft geplaatst. Sanders had het volle vertrouwen van bekl. Toen bekl. Sanders' onbetrouwbaarheid ont dekte, was het te laat en was Sanders, die administratief sterker was, de boos. Toen de controleur kwam, moest er in al lerijl een kasboek gemaakt worden. Dat bc— teekent op zichzelf niets. Maar nu zegt bekl., dat er geen tekort was en Sanders en Was ing zeggen, dat er wel een tekort was en dat het bezoek bij Buis moest dienen om dit te- kórt te camoufleeren. Deze verklaring is apert 'onjuist. Het was niet noodig een houtstapel te fingeeren, want de controleur had geen be voegdheid om materiaal te controleeren. De rekeningen en verklaringen, door bekl. geteekend, zijn te goeder trouw geteekend. Het is onmogelijk en het gebeurt ook niet, dat al deze stukken door den ohef gecontroleerd worden. Ieder chef gaat in deze dingen af op zijn vertrouwden en bekl. had het volle ver trouwen in Sanders. Deze beheerde reeds in 1923 de kas, hetgeen blijkt uit het feit, dat bekl. het nieuwe kasboek samenstelde op ge gevens van Sanders. PI. gaat nu de wordingsgeschiedenis na van het bedrijf te Woerden. Op 28 Jum 1917 is aan den hoofd-intendant door bekl. om hulp gevraagd, liefst van een kapitein-kwartiermees ter. Dit verzoek is vele malen herhaald. Gen. van Albarda heeft PI. gemachtigd te verklaren, dat hij bij een onderzoek met mr. Woltman te Woerden alles in orde bevon den heeft en dat bekl. meermalen heeft aan gedrongen op hulp, omdat het administratieve beheer boven zijn krachten ging. Gen. Van Albarda, directeur der centr. magazijnen en bekl.'s chef, heeft zelf in deze richting pogin gen gedaan, doch zonder resultaat. Wat betreft de fuiverijen, waarover zoo veel gesproken is, daarover heeft Spr. vai verschillende zijden gehoord, dat bekl.. zeer sober was, nooit in café's werd gezien en te Woerden zeer gezien was. Hij was er waarlijk het militaire hoofd. De rcgecring heeft zijn verdiensten erkend door, toen hij ontslag vroeg, hem te zeggen dat hij onmisbaar was en hem van kapitein te bevorderen tot, majoor. Hij is ridder in de orde van Oranje-Nassau en heeft andere onderscheidingen. Den bekl.. treft verwijt, dat hij niet nauw keurig genoeg heeft toegezien, dat de rijks- werklieden, die particuliere werkzaamheden voor hem verrichtten, zich niet lieten betalen uit 's Rijks kas. Maar daartegenover staat, dat bekl. ook nimmer dienstreizen en gebruik van zijn eigen auto in rijksdienst declareerde. Wat het rijk teveel heeft betaald aan de werklieden, wordt ruimschoots vergoed door hetgeen bekl. niet aan het Rijk in rekening heeft gebracht. De eminente leiding van bekl. is door allen erkend. En moet nu aan de verklaringen van Sanders en Wassink, waarop ten slotte alles berust, zulk een waarde worden gehecht, dat bekl. daarop moet worden veroordeeld? Wie Sanders is, is wel gebleken uit het feit, dat hij niet dadelijk heeft erkend, dat hij de bekende verklaring betreffende de 45.000 zcli heeft opgemaakt. Sanders, die odministratiet zijn chef de baas was, spotte met hem en poogde hem te misleiden. Bekl. heeft van al deze zaken geen voordeel gehad, dat heeft hij pl. als man van eer ver klaard en Wassink heeft dat eveneens gezegd. Pl. meent ten slotte dat het Hof onbevoegd is. Meent 't Hof, dat het wel bevoegd is, dan meent pl., dat het den bekl. moet vrijspreken. Hij verzoekt onmiddellijke invrijheidstelling van bekl. De adv.-fiscaal repliceerende, wenöcht een verkeerde voorstelling, door een zin in zijn re quisitoir gewekt, recirt te zetten. Hij sprak daarin van de onbetrouwbaarheid van de mili taire administratie en de verdediger heeft hem er een verwijt van gemaakt dat dit anti-mili- tairistisch was. Spr. wenscht daarom te ver klaren, dat niemand meer dan hij doordrongen is van de noodzakelijkheid van leger en vloot voor ons land. Maar juist daarom heeft spr. gemeend, op een v/ondeplek de aandacht te moeten vestigen, die den goeden naam van ons leger aantast. Het is spr. echter gebleken, dat de mil. admi nistratie den blaam allerminst verdiend heeft. Hem is verzekerd, dat deze er g'eheel buiten staat en dat, als er misstanden zijn, het kwaafl elders en dieper ligt. Hij hoopt van harte, dat het gelukken moge de misstanden uit te roeien. Voorts wenscht spr. te verklaren, dat hij al lerminst het officiers-corps heeft willen treffen. De pres. deelt mee, dat het Hof later uit spraak zal doen ook over het verzoek om in- vrijheidsstelling. De zitting wordt gesloten. Het Hoog Militair Gerechtshof heeft ifog gis terenavond, na raadkamer, beslist, dat er geen termen waren tot inwilliging van het verzoek tot onmiddellijke invrijheidstelling van mav joor E. Het Hof zal 14 Juni a.s. uitspraak in deze zaak dóen. Luchtvaart. DB OCEAAN-VLIEGER LINDBERGH. Een drukke dag voor den aviateur. Gisterochtend heeft Lindbergh onverwacht een vlucht gemaakt naar het aerodrome Gos- port bij Portsmouth, waar hij zijn vliegtuig liet, dat gedemonteerd zal worden, om op een Amerikaanschch torpedojager naar de Vereen. Staten te worden gezonden. De koning heeft Lindbergh om 10.35 op Buckingham Palace ontvangen en schonk hem het kruis der Brit- sche militaire luchtvaart. Lindbergh's bezoek bij den koning duurde twintig minuten. Toen hij 'het paleis verliet, werd hij door de menigte donderend toege juicht. Daarna ging hij naar York-House tot een bezoek bij den prins van Wales. Uit Londen wordt d.d. 31 Mei nog aan de Tel. gemeld Lindbergh heeft vandaag wel een drukken dog gehad, waar hij zich echter op echt Ame- rikaansche wijze doorheen heeft geslagen. Hij begon den dag reeds vroeg, naar men zegt om vijf uur en behalve zijn vlucht naar Ports mouth en zijn bezoeken aan den koning en den prins van Wales, worstelde hij zich door een grooten postzak met brieven heen, lunchte bij den luchtvaartraod, gebruikte de tea in het Lagerhuis, was gast van den Royal Aero Club voor het diner, woonde een Zweedsch feest bij en eindigde den dag met een bezoek aan een br" Sir Samuel Hoare over Lind bergh's verrichtingen* Londen, 31 Mei. (H N Draadloos). Op een lunch, door den road voor de luchtvaart ter eere van kapitein Lindbergh geguven, hoekt sir Samuel Hoorc, de luchtvaartminister, den vlieger met 2ijn succes geluk gewenscht cn met het feit, dat hij het luchtvaartkruis uit de handen van den koning heeft ontvangen. De minister wees erop, dat dergelijke belangrijke prestaties verder gaan dan de nationale gren zen, evenals vliegtuigen onbelemmerd grenzen en naties passeeren. Wat de practische ge volgen van de vlucht van Lindbergh betreft, zeide Hoare, dat zijn vlucht uit technisch oog punt van veel waarde is. Deze vluchten over langen afstand zijn bevorderlijk voor den voor uitgang van het vlicgwezeat. Zij geven een bewijs van de betrouwbaarheid der luchtvaart. De volken van vele landen juichen hetgeen door Lindbergh is verricht toe, niet zoozeer, omdat een materieel voordeel is bereikt, doch omdat dit een prachtig voorbeeld van beheer- sching der zenuwen en uithoudingsvermogen, van bekwaamheid, moed en ondernemingslust is geweest. Lindbergh's terugkeer. Amerika bereidt een geweldige ontvangst voor Lindbergh voor. Parijs en Londen zullen overtroffen worden. President Coolidge hécft een commissie voor nationale hulde gevormd uit vier staatssecretarissen. EEN NfEUWE VLUCHT OVER DEN OCEAAN. Par ij s, 31 Mei. (V.D.) De Matin meldt, dat twee Fransche marinevliegtuigen binnen kort zullen trachten van Frejus naar Buenos-' Aires, en terug te vliegen. EEN VOORGENOMEN VLUCHT LE BOURGET—SIBERIË. Om Lindbergh's record te, ver beteren. Parijs, 31 Mei. (H. N.- Naar dc bladen melden, zijn de Fransche vliegers Costc en Rignot voornemens vanmorgen van het vlieg terrein van Le Bourget te vertrekken om te trachten het door Lindbergh gemaakte record voor een vlucht over langen afstand te verbe teren. Hun plan is naar Siberië te vliegen en op het Baikalmeer te landen. DE NAAM VAN DE K. L. M. EN FOKKER IN HET BUITENLAND. De K. L. M. kan in den laatsten tijd een groot succes boeken met hare vliegtuigen in het buitenland. Zij heeft zich dan ook vooral in dit jaar er bijzonder op toegelegd de naam van hare maatschappij en van de firma Fok ker in het buitenland zooveel mogelijk te ver spreiden. Hoezeer de groote vluchten van den heer van Lear Black hiertoe bijdragen, be hoeft wel geen betoog*. Behalve pleziervluch- ten in Nederland zelve, welke de K. L. M. ter populariseering van het luchtverkeer organi seert heeft zij ook in den laatsten tijd plezier- vluchten in het buitenland georganiseerd, zooals in Bazel en op Hemelvaartsdag j.l. in Geneve, waarbij de aandrang om met het K. L. M.- vliegtuig mede te gaan zoo groot was, dat gendarmes en soldaten het publiek in toom moesten houden en 200 personen met de K. L. M. vlogen. Zoo ook op 24 Mei op de lucht haven van Parijs, toen er aan alle Kamers van Koophandel van Frankrijk een banket werd aangeboden onder voorzitterschap van den president der Fransche republiek. Ook toen bestond er groote belangstelling voor de Fok kervliegtuigen en hebben 98 personen, o.a. Generaal Duval, met de K. L. M. gevlogen. Het aantal pleziervliegers op Waalhaven en Schiphol is in den laatsten tijd bijzonder groot; hun aantal nadert thans einde Mei reeds het totaal cijfer over het geheele jaar 4926. ~\^57ft EEN TULP „LINDBERGH". De Keer J. H. van Zonneveld te Bennebroek heeft, naar het Weekblad voor Bloembollen cultuur meldt, per vliegpost een prachtige nieuwe gele tulp naar Parijs gezonden met het vriendelijk verzoek aan den Amerikaan- schen vlieger, daaraan den naam Lindbergh te mogen geven. De tulp werd gekweekt door den heer Leo Roozen te Heemstede, en wordt beschreven als prachtig diep geel, met uitstekenden vorm en stevigen steel. VLIEGTUIGBESTUURDER WEGENS NA LATIGHEID VEROORDEELD. De Hamburgsche piloot Johannsen werd door de rechtbank te Kopenhagen wegens na latigheid veroordeeld tot een boete van 200 kronen, wegens het feit, dat hij door gebrek aan benzine gedwongen was geweest een nood landing te maken. HET VLIEGTUIG VAN CARR EN GILLMAN OPGEVISCHT. Bagdad, 31 Mei. (V. D.) Een tankboot heeft in de golf van Perzië het wrak van het vliegtuig, waarmede de Engelsche vliegers Carr en Gillman trachtten een non-stop vlucht naar Britsch-Indië te maken, opgevischt. EEN GEHEIMZINNIG VLIEGTUIG. Uit New-York wordt d.d. 31 Mei gemeld, dat een geheimzinnig vliegtuig, dat in ooste* lijke richting vloog, door het stoomschip Trans- sylvania van de Cunardlijn is waargenomen op ongeveer 450 mijl ten N.W. van de Azoren. Volgens andere berichten is het waarschijn lijk, dat men een meteoor voor een Vliegtuig heeft aangezien. CONSTERNATIE OP HET VLIEGTERREIN LEIPZIG MOCKAU. Brand in een der vliegloodsen. Een mooi vliegtuig der K. L. M. in gevaar doch gered. Het was in den nacht van Zaterdag op Zon dag een heclc consternatie op het vliegterrein Leipzig Mockau, toen, door nog onopgehel derde oorzaak, brand uitbrok in een der groote vliegtuigloodsen, waar een groot aan tal vliegtuigen opgeborgen was. Onder dio machines bevond zich ook het vliegtuig H-NADP van de K.L.M., dat, op een van de vele tochten, die de Amerikaonsche dagblad magnaat, de heer Van Lear Black in de laat ste maanden geregeld met onze luchtvaart maatschappij maakt, dien2elfdcn dog te Leip zig aangekomen was. Door dc groote voort varendheid van het vlicgvcldpersoncel en door dc hulp van de piloten Geijsendorfler en Scholte, die midden in den nacht, gealarmeerd door het bericht van den brand, ijlings uit hun hotel naar het terrein gesneld waren, ont snapte het mooie vliegtuig aan het dreigende gevaar. Het kon nog juist bijtijds uit den «bran denden hangar naar buiten gerold worden. Een groot ocntal toestellen werd een prooi der vlammen. Het reddingswerk werd, zooals reeds gemeld, uitermate belemmerd en gevaarlijk ge maakt door het steeds ontploffen van benzine voorraden. De K. L. M.-roochine kan dus gelukkig haai tocht, die ditmaal naar Neurenberg, Leipzig, Dresden cn Woenen voert, vervolgen. Na te rugkeer te Londen zal de H-NADP zich nog eens met dcnzelfden p'assagier en diens ge zelschap naar Kópenhagen begeven, om dan daarna en na enkele dagen van welverdiende rust, de vlucht heen cn weer naar Batavia te ondernemen. 444* STAATSLOTERIJ. Trekking van 31 Mei. Vijfde Klasse. Tiende Lijst. 't UM',0 No. 5019, 0805, 9405. f 400 No. 2313, 8170, 1129-1, 11595, 18534. t '400 No. 7779, 12213, 11139, 17020, 1S0S2. 100 No. 307,' 779, 1668, 2139, 2592, 4920 4933, 5865, '.527, 7519, 8089, 13107 v 13334, 14571, 15391, 16159, 17-150 18401, 19-155, 20941. PItIJZEN VAN ƒ70. 39 2539 4440 7172 9767 11033 15675 18075 44 2600 4562 7237 10037 11071 16731 1822S 62 2006 4571 7242 10126 12051 15701 182-15 54 2745 4685 7280 10130 12236 15802 18309 80 2850 4690 7305 10209 12469 158S6 18351 120 2913 4839 7345 10220 12640 15892 I860 215 3145 4853 7023 10305 12683 15980 187115 353 .3163 4864 7629 10392 12767 16003 18707 357 3164 4,377 7704 10418 12860 16327 18718 473 3194 S0S7 7707 1 0433 12885 16730 1872.3 637 3217 5225 7859 10468 1294.3 16748 18&13 84S 3326 5235 7034 10075 13147 16707 18941 1197 3304 5302 7999 10S99 13617 1692G 19136 1113 3397 5500 8239 11017 13624 16955 193:50 1.518 .3-101 5832 8311 11032 13638 17092 19690 1670 3437 6890 8462 1'069 1395.3 17153 19039 1044 3445 5963 8471 11164 11012 17157 19688 1708 3510 5986 8622 11221 14053 17328 19739 1819 .3508 0054 S643 11242 14155 17.390 199G7 1847 3596 G212 8852 11280 1,178 1760-1 20044 1909 .3853 6219 8001 113,34 14409 17531 20137 2032 3926 6237 8947 11460 14610 1761(1 20144 2106 3986 6414 8965 11499 1461.3 1763.3 20180 2111 3992 6129 8981 11506 14714 17712 202IH1 2141 4045 0526 9024 11570 147S0 17837 20220 215,8 4076 6531 9091 11571 14S71 17838 20302 2.3.31 4147 6702 9176 115SG 1491.3 17816 20310 2339 4214 6907 t>497 11620 15153 17928 90015 2397 4228 6964 9532 11697 15204 18028 20307 2483 4231 6981 9530 11834 15350 180.58 2086(1 2501 4379 7136 9701 11922 15550 18071 20910 NIETEN, 53 2337 5126 7.562 10699 1.3609 159S2 18749 74 2350 5129 7570 10743 13625 1.5083 18751 102 2375 5131 7624 10308 13651 1C071 18763 109 2333 5173 7633 16822 1.7655 16107 187S2 157 2398 5183 7643 10877 1.3695 16161 18847 ItO 2414 6233 7718 109GS 13726 16191 18357 ■188 2417 5248 7724 10971 13735 16196 1S8C2 212 2454 .5263 7748 11002 13772 16215 188S1 .301 2470 5309 7750 11038 13778 16242 18880 318 2490 54.34 7755 110-12 1.37,84 16247 18S8S 841 262(3 5450 7811 1109.5 1.3787 16286 18900 851 2726 5460 7335 11153 13788 16340 18922 363 2731 5-176 7842 1121.3 13794 10351 1S9#1 380 2759 5487 7815 11218 1.3797 16378 19008 389 2787 5498 7846 11233 13800 16441 19015 4.31 280.3 5.568 7S57 11254 1.38.36 1 0507 19035 '452 2816 5591 7874 112.56 13862 16525 19030 600 2821 5593 7888 11.312 13938 16531 19063 515 28.30 6606 7912 11306 13QR9 165.36 1 9085 547 28.56 5626 7977 11433 140.36 16548 19145 563 2857 ,5648 80.55 11458 140.67 16,674 191.53 571 2912 6696 8116 11559 14065 16590 19180 581 29.50 5721 8162 11618 141(10 16595 192.53 COO 2954 5761 8173 11670 14112 16605 19263 62.3 2,972 57L7 8174 11726 11212 16620 19280 64.3 ,301.3 5320 8201 11736 14311 1669.5 19290 651 .3019 5841 8320 11785 14.339 16707 19352 670 .312.5 6845 8362 11901 11347 16710 19.382 673 3190 5S51 8379 11816 14400 16715 19.393 687 .3234 5354 840.3 11337 14458 16721 19401 736 3265 5873 8.561 11841 14522 16763 19409 705 3268 5912 8620 11343 14576 16769 10113 703 .3275 5922 8644 11804 14.584 16838 10126 70S 3357 5930 8657 11925 14600 16S8.3 19428 889 3361 6014 8660 11059 14634 16885 19482 894 3554 6077 87.38 11970 14641 109.51 1940S 901 3677 6096 8740 119.3,3 14662 16981 1950S 950 3817 6222 8793 1201.3 14725 16989 19512 902 3822 6227 8798 12021 14766 17030 19537 995 .3340 6258 .9.310 12114 14,809 170.34 19545 1009 3880 6207 8832 12185 1 48.38 17060 19554 2220 6277 8s71 12207 14343 17100 19566 1115 3940 6329 8927 12210 1.1878 1 7149 19616 1122 .39,88 63.36 8944 122.91 14911 17152 19638 1132 4006 6387 8973 1 2247 14914 17232 19753 1170 4030 6.389 9011 12256 1.5004 17268 19764 Ji'S 4036 6420 9026 12292 15017 17346 19784 1248 4040 6421 9086 12320 15102 17376 1980-1 1252 40(57 6404 9102 12361 15104 17414 19863 1201 4098 6511 9120 12371 15106 17453 1988-1 1269 4101 651.3 9170 1213,3 15119 174,80 19907 1994 4116 6524 9191 12-197 151.50 17487 19914 1340 «68 65.52 9192 12557 15161 17519 1995.5 1380 8380 0213 12004 10"! 79 1 7537 1 9971' 1394 4206 67.31 1)232 12619 1519.3 1762.3 19985 Hi? I?68 6735 03(52 12023 18234 17651 20076 'Ifjl 4232 6777 9.390 12643 16247 17658 20086 1180 4297 6794 9-142 12645 153.31 17659 20110 1499 4304 6820 9510 12794 1,5342 1771.9 20121 1513 4312 6849 9512 12797 15.365 17721 20161 15ol 4410 68-50 9,540 12849 1.5397 17375 20195 4884 '4461 6851 9548 128.51 ].5452 17,894 20225 1572 4.524 6861 9566 12.389 15471 17899 20°7.3 1624 4,525 6868 9.577 12904 1.5481 17906 20308 10.39 4,54.3 6893 9777 12989 1.5182 17991 203.31 1652 4567 6930 97,82 12990 15484 17994 ''0338 1717 4017 6935 98r" 130.33 15.522 17995 20405 1778 46.50 7034 9S10 """6 15523 1801.3 20459 1787 4687 7013 9S-. 15527 1,8114 20462 1821 4(17 7069 9931 j.,079 1.55.38 18124 20491 3.326 472.5 7087 9833 1303:5 1.5.541 18144 20495 18.36 4761 7158 9896 1.3129 1 5621 181.50 20.523 1842 4820 7168 9912 1.3184 15636 13178 20581 189.3 4.324 7201 9920 1.3242 15638 18199 20592 3910 4875 72-82 101.31 1.32.56 15674 18271 20670 •1930 488.) 7.306 101 18 1.3266 15677 18.358 20674 .1939 4914 7.336 10210 1.3276 15705 18384 20798 1985 4931 7392 10260 13346 1.5721 18389 209.53 2001 4951 7404 10358 13.35.3 15732 18445 20875 206.5 4957 7410 10.382 13359 15755 18496 20892 2072 4981 7416 1 0398 1.3369 1.577.3 18.518 "ngflg 2098 4985 7421 10121 1.3437 1 585.5 1 8546 20922 2124 5046 7431 10149 1347.3 15870 1 3571 209"6 21.31 .5061 7450 10544 135.39 15385 18638 20977 2172 5063 7480 10554 13541 15897 1,3656 20984 2206 5071 7468 1 0572 13.543 1 5912 18719 200SS 2227 5113 7529 105S5 13551 15973 18710 444ste STAATSLOTERIJ..4 Vijfde klasse. Derde week. Trekking van 31 Mei 1927 (975 loten}.. Ten kantore van den collecteur A. C. R. O. Leinweber te Amersfoort (Breestraat 26) zijn aan de navolgende nummers te beurt geval len Prijs van 7012943. Zonder prijs zijn uitgetrokken 1985- 12989 en 12996.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 7