A. H. v. NIEUWKERK WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN Zn. Carr's Moutbrood Gewas 1923 POUJEAUX MOULIS f 1.- f 40.» Gewas 1920 St. EMILION f 1.40 f 56.» Maison de Jager Zn. Amandelcake met vruchten. SPORTNIEUWS Aldegondestraat 105-107 Tel. 543 UT.STRRAAT 17 - Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 Specialiteit in Winkel- en Etalage Betimmeringen. Wij ontwerpen practlsche Vitrines voor alle doeleinden met- en zonder Electrische Verlichting Prima afwerking. Vraagt prijsopgaaf. Vele referenties. BIJZONDER AANBEVOLEN PER FLESCH: PER ANKER Is een ideaal voedsel voor kinderen en vol wassenen. Verkrijgbaar bij H. Koning Zn., C. v. Ommeren en C. A. Stoové. Langestraat 56 Chocolaterie Telefoon 115. Confiserie Patisserie. dat heeft hij niet gedaan. Hij heeft op een ver keerde manier getracht het gat te stoppen, na melijk door te gaan speculeeren. Zijn verliezen zijn opgcloopen tot zeer hooge bedragen. Hij beschikte als bankdirecteur over het geld van anderen ,en daarvan heeft hij gebruik gemaakt. Door de voorwaarden, die de Hollandsche Han delsbank voor haar rekening-couranthouders had opgemaakt, waren dezen ann de willekeur van de directie overgeleverd, zij waren aan handen en voeten gebonden. De accountant Klijnveld heeft het in zijn rapport juist uitge drukt: verd. heeft uitverkoop gehouden van alle aanwezige fondsen. De crediteuren zijn schandelijk bedrogen. Tientallen menschcn, die in goed vertrouwen hun geld bij do Handelsbank gebracht hebben, heeft verd. arm gemaakt. Daarom is een zware straf noodig. Spr. eischte drie jaar gevange nisstraf. Als verdediger trad op mr. A. Bruch. brandstichting. Ben vrouw sticht brand, ter wijl twee harer kinderen In het slapen. In den loop der vorige week is een bewoner van de De Witstraat te Haarlem aangehouden als verdacht van brandstichting. In zijn woning was brand geweest, die gelukkig door omwo nenden tijdig kon gebluscht worden. Verschil lende aanwijzingen deden de politie er toe overgaan den man te arresteeren, die dan ook bekende den brand te hebben gesticht Ook de cchtgenootc van den aangehoudene werd gehoord, waarbij, volgons de Msb., al spoedig bleek, dot zij verschillende onjuiste inlichtingen gaf. Tevens kwam aan het licht, dat de man door zijn verklaringen de schuld op zich zelf wilde laden. Een en ander was aanleiding, dat de vrouw weder naar het poli tiebureau werd geleid om opnieuw gehoord te worden. Na een verhoor van ongeveer vief uur bekende zij ten slotte den brand te heb ben gesticht. Haar vroegere verklaringen ble ken alle valsch. Zij heeft het vuur in haar wo ning aangestoken en is gevlucht, terwijl twee kinderen in het huis sliepen. Het brandje werd toen door de buren gcbluscht. Daarna is zij naar haar woning teruggekeerd, heeft voo: den tweeden keer brand gesticht en is ge vlucht met medeneming van een der kinderen Het onderzoek heeft aan het licht gebracht, dat de vrouw aan een keelziekte lijdt, die tot gevolg heeft, dat zij niet altijd voor haar da den verantwoordelijk kan worden gesteld Daarom is zij na het verhoor door den rcch- ter-commissaris weder op vrijo voeten ge steld. VERKEERSONGEVALLEN. Auto tegen een boom gereden. Maandagavond en Dinsdagmorgen hebben, naar de Msb. meldt, te Alkmaar twee auto ongelukken plaats gehad, waarbij vier perso nen min of meer ernstig gewond werden. Het eerste ongeluk vond plaats Maandag avond op den Fricscheweg. De taxi-chauffeur De Vries kwam met zijn auto, waarin drie per sonen gezeten waren, n.l. de heeren Toon Mo lenaar, Goemans en een spoorwegbeambte, van de landbouwtentoonstelling te Opmeer. De chauffeur keek om, met het gevolg, dat hij tegen een boom botste. De auto werd licht beschadigd, maar de inzittenden werden alle drie gewondde heer Molenaar bekwam een vlecsohwond aan het voorhoofd, de heer Goe mans een slagaderbreuk en de derde een vlecschwond aan de hand. Wielrijder tot in de kruin van een boom geslingcra. Het tweede ongeluk te Alkmaar had Dins dagmorgen plaats. Op de Laat reed een vier wielig motorrijtuig, bestuurd door een heer uit Sassenhcim. De auto reed met groote snel heid over het midden van den rijweg. Ter hoogte van de Hofstraat stek plotseling een wielrijder, eveneens met vrij groote vaart, de straat over. De wielrijder kwam voor den auto terecht en werd door het achterwiel van den auto gegrepen en wel met zoo'n vaart, dat hij omhoog geslingerd werd en in de kruin van een boom terecht kwam, waaruit hij kermende van de pijn weer op den grond viel en daar bleef liggen. Per brancard werd hij naar het St. Elisabethgesticht vervoerd. De man had een gecompliceerde breuk aan het linkerbeen bekomen en voorts wonden aan het hoofd, welke echter niet van ernstigen aard bleken. De politie vond aanleiding den chauffeur aan te houden en zijn wagen in beslag te ne men. Later is hij weer vrij gelaten. Tegen den bestuurder zal proces-verbaal worden opge maakt. Kind door een auto gedood. To Groot Haasdal (L) is het achtjarig jon getje Timmers, dat den weg overliep, door de auto van notaris L. van Merkelbeek qverreden en op slag gedood Motorrijder geslipt. Gistermiddag omstreeks 4 uur is de heer F., eigenaar van het Hotel De Vergulde Wa gen uit Alphen a.dd. Rijn, op den Hoogen Rijndijk nabij Leiden met zijn motorfiets ge slipt. Hij liep een ernstig hersenschudding op en is in bewusteloozen toestand per politie- brancard naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht. KORTE BERICHTEN. Verdronken. Te Uithoorn is het vijfjarig zoontje van een landbouwer in een sloot geraakt en verdron ken. In kokende pap gevallen. Het driejarig zoontje van Jan Verbeek te Zoelen, dat gisteren in een pot met kokende pap geraakte, is ecnigo uren later overleden. Bekneld. De 28-jarige voerman A. Augustinus te Tiel, die tusschcn zijn kar en een hek bekneld raakte en tengevolge daarvan zijn bekken brak, is gisteren in het ziekenhuis „Bethesda" overleden. Een dronken chauffeur. Te Heelsum is Dinsdagavond een huurauto, komende uit de richting Wageningen, op den Utrechtschen weg bij de bocht ter hoogte van den weg naar Bennckom, tegen een boom ge reden. De auto werd zwaar beschadigd. De chauffeur, die in beschonken toestand verkeer de, bekwam geen lcts'cl, terwijl de inzittende passagier niet ernstig gewond werd. Een rasoplichter. Het gerechtshof te Amsterdam heeft heden bevestigd het vonnis van de Vierde Kamer der rechtbank te Amsterdam, waarbij de West-In diër G. J. J. Vyent wegens oplichting was ver oordeeld tot een jaar gevangenisstraf. Verd., die reeds tal ven vonnissen terzake van oplich ting achter den rug heeft, had in het onder- ha vige geval een vertegenwoordiger van de Mercedes Benz Automobiel Maatschappij er toe bewogen hem 20 te geven, terwijl hij tevens een koopcontract voor een auto van 21000 had weten los te krijgen. Verdronken. Gistermiddag geraakte te Meppel het 3- jarig zoontje van den heer Nooy uit de Ha- genstroat spelenderwijs te water. Dc moeder sprong het kind na en dreigde eveneens te verdrinken. Omstanders wisten de vrouw op het droge te brengen. Even later werd het lijkje van het kind opgehaald. De moeder is met een gebroken enkel naar huis vervoerd. Over boord geslagen. Te Foxhol is gistermiddag de 26-jarige vrouw van den schipper Van der Heide uit Winschoten over boord geslagen. Zij werd opgehaald en in ernstigen toestand naar het Academisch Ziekenhuis te Groningen vei voer d waar zij bij aankomst bleek overleden te zijn Doodelijk ongeval bij het rangeeren. Te Breskens is Woensdag do werkman G. uit Groede bij het rangeeren van een wogen der tram Breskens—Maldegkem met het hoofd tusschen twee wagens bekneld geraakt en des avonds aan dc gevolgen overleden. Radio-programma. Zaterdag 18 Junf. Daventry, 1600 M. Zie het geheele programma van Londen Hilversum, 1050 M. 12.00. Politieberichten. 12.352.00. Lunchmuziek door het Tria non Salon Trio. 4.006.00. Dansmuziek uit het Kurhaus te Scheveningen. The Russian North Star Or chestra, o. 1. v. Grégoire Nackchounian. 6.00—7.45. Vooravondconcert door het A.N.R.O.-orkest, o. 1. v. Nico Treep. H. W. Ramselaar, piano. Populair programma door het A.N.R.O.-orkest. 8.10. V.A..R.A.-avond. Concert in de Vrij Rcligieuse Tempel te Amsterdam, ten bate van de slachtoffers von de Stormramp Het Haydn-kwartet (P Kramer, Te viool. A dc Groot, 2c viool. H. v d. Bosch, altviool H. J. Lijsen, cello. Mevr. J v Yzer-Vincent, so praan. Mevr. M Reidel, alt. J. v. Duinen, or gel. M. v. Yzer, piano. K. H. Noest Jr., leidet van de Vrij Religieuse Tempel spreekt over i 's Menschen roeping. 10.30 Persberichten. 10.35. Aansluiting van het Theater Scala te Amsterdam, alwaar opgevoerd wordt de re vue Vergeet je me niet van Ferry. Muziek van Walter Kollo, Meyer Olman, Padilla e.a. MedewerkendenSarah v. d. Heim, Silvain Poons, Jan Blok, Piet Muyselaar, Ellie en Fredy Kadanoff en de six Scala girls. Orkest. Langenberg, 469 M. 10.50—12.20. Opening van de Nürburgring, de grootste autostraat van Europa. De over gave. Openingsspeeches. I.25—2.50. Concert door de kapel van de Schutzpolizei. 2.502.55. Huishoudpraatje. 4.20—4.50. Lezing: Jugendarbeit im Zel- chen der Freusburg. 4.505.50. Eind wedstrijd van de openings- motorrennen 5.506.50. Concert in restaurant Stephanie door de Hoffmannkapel. 7.00—7.20. Lezing: Turnen, Schwimmen und Wandern im Dienst körperlicher Ertüch- tigung. 7.55—7.55. Engelsche les. 8.05. Causerie over de opera-uitzending. 8.20. Cavalleria rusticana, opera in 1 acte van Mascagni. Daarna Der Bajazzo, drama in 2 acten en een proloog van Leon Cuvallo. Londen, 361,4 M. 3.20. The dansant. Alma Vane. Jane and jazz. Jock Glen. Dodd Mehan en de Radio dansband. 5.55. Daily Mirror, Community Singing in de Royal Albert Hall (Gemeenschappelijk zin gen). 4.20. Thé dansant (vervolg). 5.35. Kinderuurtje. 6.20. Muziek van Becket Williams. Dale Smith, bariton. W. Primrose, viool. V. Hely Hutchinson, piano. 6.50 Tijds., weerbericht, nieuws. 7.05 Vioolconcert door William Primrose. V. Hely Hutchinson aan de piano. 7.20 Causerie. 7 35 De sonates van^. Beethoven, door John Patrio Dünn. 7.45 Causerie. The International Horse Show at Olympia. 8.05 Muziek van Montague Philips. Clara Butterworth, sopraan. Orkest. 9.05 Stemmen uit het verleden. Gramofoon opnamen van vroegere Music-Hall sterren. 9.20 Weorbericht, nieuws. 9.40 Writers of today. Mr. Bohun Lynch, leest voor. 9.55 Four quarters of an hcur (A Pierrotic Phrcnzy). Muziek speciaal gecomponeerd door Stanley Holt. Met medew. von Charles Heslop, Vivienne Chattcrton, Franklyn Gilmore, Enid Stamp-Taylor, Basil Kowes, Phyllis Panting, Clark Smith en het koor. Revue-orkest o. 1. v. Stanley Holt. 10.55—12.20 Dansmuziek van het Savoy Hotel P a r ij s (Radio), 1750 M. 10.50—TT.20 Inlichtingen en koersen. 10 mi nuten muziek. 12.50—2.TO Concert door het Orkest Albert Locatellt 2.10 Koersen. Persberichten. Wedstrijduit- slagcn. Godsdienstige inlichtingen. 4.50 Koersen. 5.05—5.55 Concert door de Radio Jazz Symphonic. 5.55 Koersen. Inlichtingen. 8.20 Causerie onder de auspiciën van l'U- nion des Grandes Associations Francaises. Koersen. Persberichten, etc. 8.50 Galaconcert georganiseerd door Le Ma- tin met medewerking van artisten van de Thea ters en concerten van Parijs. Zondag 19 Juni. Daventry, 1600 M. Zie het geheele programma van Londen. Langenberg, 469 M. 9.20—10.20 Morgenfeest. 10.20—11.20 Start en eerste ronden van de Eifelrennen in de Nürburgring. II.20—11.35 Een kwartiertje over Goethe. 11.4512.05 Lezing: Wert und Wesen des Boxsportes. 12.1012.30 vSteuerfunk. 12 55—1.20 Kurt Heynicke leest uit eigen werken voor. 1.252.50 Concert. Orkest en O. Beckcrt, tenor 2.50—3.50 Uitzending van de Frohe Tag, der Frcusburger Arbeitsgemeinschaft Kir Le- benserneuerung. 3.55—4.20 Radiopraatje. 4.20—4.50 Lezing: Haus-Siedlungs- und Schrebcrgarten 4.50 —6.20 De laatste ronden van de Eifel rennen in de Nürburgring. 6.20—7.20 Zangfeest Solinger mannenzang» ver. 7.207.50 Lezing: Kleine Kostbarkciten der Weltlieteratur. 7.50 Sportbericht. 8.05—9.20 Bokswedstrijd om het Europee- sche kampioenschap half-zwaar gewicht boksen tusschen Schmeling, Duitschland en F. Delarge, Belgic. Daarna lichte muziek door het Wcrag- orkest Daarna tot 12.20 Dansmuziek. Hilversum, 1050 M. 8.30 v.m. Ned. Chr. Radiover. Spreker Ds. J. C. V. Meischke, Herv. Em. Pred. te Hilver sum. Orgelconcert door Jac. Croese. 10.15. V.P.R.O.-uitzending, uit dc Doopsge zinde kerk te Utrecht. Voorganger Ds P. J. Glasz. 12.00—1.30. Lunchmuziek door het A.N.R.O. lunchtrio. D. Groeneveld, viool, A. v. Leeuwen, cello P. Jodhemse, piano. 1.305.00. Middagconcert door het A.N. R.O.-orkest, o. 1. v. Nico Treep. Populaire mu ziek. 5.00. Concert in het Kurhaus tc Schevenin gen dooi het Residentie-orkest, o. 1 v. Ignaz Neumark. Huddie Johnson, piano. 5 50 nam. Dienst in de kerk v. d. Vrij Evang Gemeente te Hilversum. Orgelspel door Jac. v. d. Bijl. 8.00. Persbericht en sportuitslagen. 8.15 Concert in het Kurhaus te Schevenin gen, o 1. v. Prof Georg. Schnéevoigt. Theo dora Versteegh, zang. Londen, 361 M. 3.50. Havdn. L. Trenton, sopraan. Sympho- nic-orkcst. 4.05 Orkest The London symphony. 4^5. Dorothy Freshwater leest voor uit Ben Hu£ van Wallace, 4.50. De werken van Stravinsky door het Wireless Symphonie-orkest. 5.506.20. Kin der-kerkdienst. 8.20, Religieuse dienst in de studio. Preek, orgelspel en psalmzang. 9.15. LiefdadigheidsoproepHospital Sun day Fund. 9.20. Weerbericht, nieuws. 10.50. Epiloog. P a r ij s (Radio), 1750 M. 12.20—1.05. Gewijde muziek. Preek door Père Gillet. Daarna Inlichtingen. I.05—2.TO. Concert georganiseerd door La Parisienne Edition. 5.05 Concert door de Homonyme Jazz. 8.35. Inlichtingen. 8.50. Dansmuziek ,door Mario Cazes en zijn orkest. In de pauzes Persberichten. Maandag 20 Juni. Daventry, 1600 M. II.20. Het Daventry-kwartet en B. Selman, sopraan. L. White, bariton. U. Cheverton, viool D. Hogben, piano. I.20-2.20, 5.15-11.20. Zie Lor.den. II.20—12.20. Dansmuziek doei het orkest van de Florida Club. Hilversum, 1050 M. 12.00. Politiebericht. 12.35—2.00. Lunchmuziek door het A. N. R. O.-lunchtrio. D. Groeneveld, viool. A. v. Leeuwen, cello, P. Joch'emse, piano. 3.304.30. Vrouwen uurtje. Causerie door Mevr. Rhémonda. 5.00—6.00. Kinderuurtje. Babbeltje van Mevr. Ant. v. Dijk. 6.00—6.45. Vooravondconcert door het A. N. R. O.-orkest, o. 1. v. Nico Treep. 6.45—7.15. Tuinbouwpraatje door den heer Willem Balk. 7.15—8.00. (Vervolg) Vooravondconcert. Muziek van Alsace-Loraine. 7.45. Politiebericht. 8.10. Lezing van Dr. A. R. Zimmerman* overDc conferentie van Gcnève ch haar be- teekenis voor de toekomst. Na deze lezing. Concert in het Kurhaus te Scheveningen. Volksconcert o. 1. v. Ignaz Neumark. Isidor van Beale, viool. (Voor zooverre het nog voor uitzending in aanmerking komt). Wer ken van Beethoven, Mozart en Goldmark. In de pauze van het Kurhausconcert ver telt Fred Fry van de plannen voor de A. N. R. O.-reizen. 10.15. Persbericht. 10.30. Een uurtje cabaret, met medew. van het duo Joe en Nelli (humoristisch duo). Mej. Joh. Kryncn, piano. Het Amsterdamsch Dub bel Accordeonkwartet Conservatorium. Langenberg, 469 M. 10.20. Doop von de ballon Barmen in Wur- pental. Start van 10 ballons om den D. L. V. prijs. T.25—2.50 Concert voor Polltïc-kapei. 2.50. Huishoudpraatje. 5.506.50. Orkestconcert. 7.00—7.20. LezingDer Gewerkschaftsge- danke in der modernen Beamtenbewegung. 7.458.05. Spaansche causerie. 8.108.35. LezingUnser Kind macht Schuhvanderungen. 8.50. Mendelssohn-Bruch-avomd. Weragkoor en -orkest. Ch. Crull, sopraan. H. Guerma- nowo, alt. H. Holwe, bariton. R. Rhein, viool Daarna tot 12.20 Dansmuziek van het Rhein- terrasse, Dusseldorf. Londen, 361,4 M. 1.20—2.20. Orgelconcert door Edgar. 3.15. VoorlezingRural Rides, Cobbett. 3.20. Lezing: Everyday Things of the past, The Xnith Century. 4.05. De Londen radiodansband. 5.20. Huishoudpraatje. 5.35. Kinderuurtje. 6.20 Het Daventry kwartet. 6.45. National Council of girls' Clubs. 6.50. Tijdsein, weerbericht, nieuws. 7.05. Het Daventry kwartet. 7.20. Literaire critiek. 7.35. De sonates van Beethoven. 7.45. Fransche voorlezingMatéo Falcone, van Prosper Merimée. 8.05. De Lyrian Singers. 8.20. Concert van nieuwe Composities door het Wireless orkest. J. Thorne, bariton. 9.20, Weerbericht, nieuws. 9.40. Lezing The effect öf the eclipse on radio transmission. 9.55. Populair orkestconcert. E. J. Potts, bas. Het Wireless Orkest. 10.25. An old-fashioned girl, radio-tooneel- stukje van A. Temple. 10.50-11.20. Orkest. Parijs (Radio), 1750 M. 10.50—11.20. Inlichtingen en koersen. 10 minuten muziek. 12.502.10. Concert door het Orkest Ga vin o. 2.10, Koersen. Persberichten, etc. 4.50. Koersen. 5.05—5.55. Programma georganiseerd doof de Verecniging van Fransche Radio-Amateurs Maurice Lnndeau spreekt over den dichter Georges Périn. Gedichten van Georges Périn door M. Landeau. 5.55. Koersen. Inlichtingen. 7.50. Nieuws v. d. koloniën. 8.00 Koersen. Persberichten. Wedstrijdirit- slngcn, etc. 8.50, Tuinboirwlezing door Georges Trtif- faut. 9.05., Concert georganiseerd door Radio-Se- lection. Fragmenten uit de opera Lo Favorite van Donizetti. Solisten en koor onder leiding van Eugène Reynaud. In de pauzesPersbe richten. Radionieuws. DE NIEUWE ZENDER IN HET GOOI. Omtrent den bouw van den derden radio-zen der in het Gooi wordt gemeld, dat de minister van Waterstaat gistermiddag een conferentie heeft géhad met vertegenwoordigers van de A.N.R.O. en de N.O.V. Uit de pogingen tot toenadering zal waarschijnlijk voortkomen, dat beide vèreenigingen het gebruik krijgen van den nieuw te bouwen zender te Huizen. De beide Christelijke groepen behouden dan den reeds in aönbouw zijnden zender, terwijl de V.A.R.A. cn de vrijzinnig-Christelijke groepen de beschikking krijgen over den zender van den N.S.F. te Hilversum. Luchtvaart. DE EERSTE PASSAGIERSVLUCHT NAAR INDIË. Het vertrek van Constantinopel. Men meldt aan het Haagsche Aneta-kantoor d.d. 16 Juni Het Fokker-vliegtuig, de H. N. A. D. P. is hedenmorgen om 8.17 Midden EuTopeesdhen Tijd van Boedapest vertrokken naar Konstan- tinopel. LINDBERGH. Ne w-York, 16 Juni. (V. D.) Lindbergh is hedenmorgen te 2.45 uur plotseling naar Washington gevlogen om zijn eigen vliegtuig te halen. Hij bleef 27 minuten in Washington en keerde te 7.45 uur terug. DE VLIEGERS EN HUN VROUWEN. Hannover, 16 Juni. De oceaanvliegers zijn hier geestdriftig ontvangen. Er had een receptie plaats op het stadhuis. Norddeiel, 16 Juni. Hedenavond is de Berlin in Bremerhafen binnengeloopen. Onder de passagiers bevinden zich de echtgenooten van Chamberlin en Levine. Bremen, 16 Juni. Chamberlin en Levine zijn hier per vliegtuig aangekomen en door den voorzitter van den Bremer Senaat plechtig onN vangen. Bremen, zoo zeide de senator, wordt wel eens een voorstad van New York genoemd; het is dus slechts natuurlijk, dat men de oceaan-vliegers juist in die stad bizonder geest driftig bewondert. NUNGESSER EN COLI. Een vliegtuig gehoord? Quebec, 16 Juni (V. D.) De boschwacht van het district van het meer van Saint Jean heeft verklaard in den avond van 9 Mei boven de Marguerite-rivier een vliegtuig te hebben gehoord. Het onderzoek ir verband met het zien der luchtpijlen zal worden voortgezet totdat elke twijfel uit den weg geruimd is. Twijfel. P a r ij s, 16 Juni (V. D.) Er bestaat zeer ern stige twijfel aan de juistheid van de berichten uit Engelsche bron, dat Nungesser en Coli zou den zijn gevonden en elke bevestiging ont breekt. Volgens hier ontvangen inlichtingen zijn de gesignaleerde vuurpijlen afgeschoten door ter plaatse aan het werk zijnde topogram fen. Een vergissing. N e w-Y ork, 16 Juni. (H. N.) De Associa ted Press verneemt uit Quebec, dat in Canada in den laatsten tijd veel vliegtuigen in dienst zijn van het boschbcdrijf; vandaar dat het mo gelijk is, dat bij vergissing een dezer vliegtui gen is aangezien voor dat van Nungesser en Coli. Zoo zijn waaischijnlijk de onjuiste berich ten in de wereld gekomen. Quebec, 16 Juni. De autoriteiten van Quebec hebben besloten geen verder onder zoek in te stellen naar Nungesser en Coli, zoo lang de Fransche regeering er niet om vraagt. De Fransche consul zelf is van meening, dat men nadere gegevens over de geziene vuurpij len moet afwachten. Hij wil echter instructies aanvragen te Parijs. DE VLUCHT VAN BYRD. Washington, 16 Juni. (VD.) Byrd heeft rijn vlucht over den Oceaan uitgesteld tot het einde van deze week. Zoodra de weersomstan digheden gunstig zijn zal hij vertrekken. Byrd verklaarde, dat hij dwars over Europa, Azië en den Oceaan terug zal vliegen. DE PINEDO. Naar Italië gevlogen, Rome, 16 Juni. (H. N.) De Italiaanscha vlieger de Pinedo is hedenmorgen van Spanje naar Italië gevlogen. Mussolini zal hem tegen 5 uur opwachten aan de haven Ostia aan den mond van den Tiber. Do Pinedo zal dan samen met Mussolini in een auto naar Rome reizen waar hem eon enthousiaste ontvangst wacht. DE NON-STOP-VLUCHT NAAR ENGELSCH-INDIË. Londen, 16 Juni. De vliegers, die zonder landing ineens van Engeland naar Indië wil* le vliegen, zijn vandaag nog niet opgestegen in verband met den zweren regen. CONCOURS HIPPIQUE. Bij het te Wageningen gehouden concours hippique werden o.a. de volgend prijzen be haald: Concours voor het beste rijpaard; 1. ritm. C. H. Labouchère met Copaitv; 2. luit. C. F. Pahud de Mortauges met Va-'t en; 4. dezelfde met Aramis. Eervolle vermelding: luit. W. R. van Mierlo met Quintelette. Springconcours: 2. luit. W. R. van Mierlo met Flary II; 4. kapt. J. M. de Kruyff met Macnamara; 6 luit. B. J. Momma met Uquelle; 7. kapt. J. M. de Kruyff met Kitty. Eervolle vermelding: luit. C. F. Pahud do 'Mortanjes met Rego. ZWEMMEN. Provinciale School wedstrijden. Het programma der provinciale schooZwem wedstrijden, welke dit seizoen op Zaterdag 20 Augustus in de zweminrichting van den heer Pezie gehouden zullen worden, vermeldt: 1. 50 M. snelzwemmen, vrije slag. 2. 50 M. snelzwemmen rugslag. 3. 50 M. snelzwemmen schoolslag. 4. 4 x 50 M. wisselslag estafette. 5. 5 x 50 M. estafette^ vrije .dg.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 2