fLc Te Nürburg, In de Eifel, is de grootste renbaan der wereld geopend. Een serie foto's van deze voor ,,het rijk van den motor" zoo belangrijke gebeurtenis. Links boven: een overzicht van de startplaats; op den achtergrond de NQrburg. Daarnaast Toni Banhofer uit München, winnaar in de klasse zware motoren, de snelste man van den dag. Vervolgens een blik op de renbaan met den Nürburg. Onder links gravin Von Einsledeln, de eenige vrouw, die het, zware traject gemakkelijk aflegde. In 't midden: een snapshot uit den kamp der zijspanwogens. Men lette op het halsbrekende werk van den duo-rijder. En ten slotte de wereldrecordhouder Christian Werner. Op het stationsemplacement te Amsterdam ls een nieuwe locomotieven-loods in aanoouw Een overzicht van het In wording zijnde locomotieven-tehuis. In Limburg is een wegwedstrijd gehouden voor wielrenners, die eventueel zullen deel nemen aan de Olympische Spelen In 1928 L. Buys, de winnaar der categorie amateurs De jongste deelnemer aan de tenniskampioenschappen te Wimbledon was de 15-jarIgs Amerikaan S. B. Wood. De Jeugdige Yank speelde In witte plus fours I Hij verloor met 1—6, 3—6, 1—6 van Lacoste. .;V.v De burgemeester van Peking, de hoofdcommissaris van politie en andere autoriteiten, bidden gezamenlijk voor oen Zelden is een automobiel zóó grondig vernield ais wagen, die bij Delft in de sloot raakte en totaal uitbrandde, tempel bij Antlngmen, om regen... of het geholpen heeft is ons niet bekend.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 8