Ét M New York was tijdelijk gemetamorphoseerd in één groot gekkenhuis toen het Lucky Lindberg" welkom heette. Nu, roes van een huldiging, die indrukwekkender was dan welk eerbetoon ook, ooit te voren aan een Amerikaansch 'tis een „Amerikaansch" welkom geweest: millioenen hebben den vlieger toegebruld en als bezetenen bestrooid met burger bewezen. Daarnaast een deel van een papieren sneeuwstorm; als inzet het prettige snuit van den jongen alles, waarmede men een held van den dag maar bestrooien kan. Wij geven links een indruk van Broadway in de j| vlieger en zijn stralende moeder. Op het landgoed „Arendsdorp" aan den Wasscnaarschenweg te Den Haag werd Woensdag het „Indische Openluchtfeest" geopend. Het doel der expositie is belangstelling in Nederland te wekken voor Oost-lndiö en zijn producten. Op onze linksche foto: De gamelan (die door bekwame inlandsche kunstenaars gespeeld wordt); daarachter het Indische Gezel schap. Er naast een Indisch straatje op de tentoonstelling. Als inzet de heer Oudemans aan 't woord. Deze fleurige Amerikaansche kinderen zijn uit 50.000 Ter gelegenheid der 32ste algemeene vergadering van den Ncderlandschen Blindenbond hielden een groot aantal blinden Roseoc «rbuckle, beter bekend onder zijn filmnaam mededingers gekozen als gezondsto jongen en meisje. Woensdag een optocht door enkele straten van Amsterdam. Een fragment van den zicligen stoet die propaganda beoogde „Fatty dio hij trouwens eer aan doet zal het, na Beiden zijn 12 jaar. „Hij" komt van 'Hand; „zij" zijn mislukto „rentree" in filmland, probeeren op de New Beiden zijn 12 jaar. „Hij uit dc stad. voor verbctcrina van het lot der blinden. Yorkst-hc planken. Een foto van deze maand.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4