Zandvoort is Zaterdag het trefpunt geweest van talrijke automobilisten, die van. allen kant naar het concours van „Sport in jBeeld" gekomen waren. Een deel van' het concours d'elegance. Naast den voorsten wagen, de organisator, Leo Laucr. De oude Herv. I^erk te Rijswijk, na de restauratie. Zij is Zondag in een ptechtigen dienst weer in gebruik genomen. De foto toont een interieur van de oude kerk. De bogen op Üen achtergrond, die verdwenen waren, zijn vrijgemaakt ïn tegenwoordigheid o.a. van den Belgischen koning en van Poin- caré is Zondag te Laeken het mausoleum ingewijd waar een Fran- Rche onbekende soldaat zal rusten. Op"! onze foto de ingang van het mausoleum, het zoovcelste oorlogsgedenkteeken in België. GRAVIN MARKIEVISZ. de vurige, avontuurlijke strijdster voor vrouwen rechten, die te Dublin is overleden. Zij was het eerste vrouwelijk lid van het Britsche Lagerhuis. Prins Hendrik bracht Zondag .en be zoek aan de schietwedstrijden van ..De Koninklijke Scherpschutters van de Veluwe" te Apeldoorn. De prins, j lost een schot Het Chineesche leger kan nog altijd meer soldaten gebruiken Bij onvoldoenden mannelijken toevoe-r, hebben ook een aantal vrouwelijke zich. aangesloten bij liet leger van Tjang Kai Siek. waan an wij hier enige afbeelden. DE DRAGER VAN EEN RISKANT AMBT is de heer Blythe, benoemd tot Iersch minister van Justi tie, in de plaats van den vermoorden O'Higgens. Dit groote gedenkieek-ii is in Schotland opgericht in memo- riam van de 100.000 Schotsche jonge mannen, die in den wereldoorlog gevallen zijn. Links op de foto koning George, voor de trappen koningin Mary, prinses Mary en de prins v. Wales. Gisterenmiddag ^yerd te Leiden liet zesde internationaal congres voor de geschiedenis dor Geneeskunde in tegenwoordigheid van Z. IC H. Prins Hendrik officieel geopend Prins Hendrik begroet bil zijn aankomst aan het Acai.lc-m.legebouw, Jhx. Mr. Dr. de Gysejaar, Op het stadhuis te L'Uden wérden de deelnemers aan het congres door hst gemeentebestuur officieel ontvangen, De .congressisten on .deu stoep yan het Raadhuis, Het paleis van Justitie te Weenen, dat bij de jongste troe beien- in brand gestoken is en goeddeels verwoest. O.a. zijn dekadasterboeken verbrand, waardoor men een chaoti sche. verwarring bij grondbezits-quaesties verwacht.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4