Do wedstrijden om den „Grand Prix de San Sebastian", die jaarlijks te Sint Sebastiaan gehouden worden, rijn steeds een gebeurtenis In de autowereld. Hierboven het vertrek van de deelnemers. Als Inzet de jeugdige Infante van Spanje, die het drietal winnaars gelukwenscht. De plechtigheden, georganiseerd door het Internat. Comité ter herdenking van St. Franciscus' eeuwfeest, culmineerden deze week te Venetifi in een indrukwekkende ceremonie. Twee reliquien van den heilige, herkomstig uit Assisi, werden door de Venetiaansche kanalen vervoerd in een prachtig versierde boot, die gevolgd werd door talrijke gondels. Te Haarlem Is Woensdag het nieuwe veilingsgebouw geopend van de Coöp. Groenten- en Bloembollenveiling. Een kijkje in de 2600 m' groote veilingzaal. Ter gelegenheid van het luchtvaartfeest te Bergen was Oe chaos in Pjccadilly, het hartje van Londen, dat op het oogenblik totaal opgebroken wordt, tot niet geringe ergernis der daar des avonds de oude Kerkrulne schitterend erlicht door een twintigtal schijnwerpers van de Genie. Een kijkje tijdens deze tooverachtige verlichting. wonende zak enmenschen. De orkest-strijkjes zullen eerlang verblijd worden mei een nieuw instrument, de „swanee-sax", dat al do deug den van de saxophoon en nog vele nieuwe eigenschappen heet te bezitten.... Men zij op het ergste voorbereid! - DE ZEE ALS OLIFANTEN-BAD „Hagenbeek" is op het oogenblik met zijn wilde dieren-legioenen te Schevenlngen. Wat is dus logischer dan dat do groote Jumbo's als badgasten fungeeren, en dus nu en dan in het zeewater gaan baden? Arnold Spoel temidden van „Koor voor Volkszang", klaar voor de reis naar Frankfurt a. M., die door regeerlngssubsidie mogelijk gemaakt is. Wij gaven reeds meer dan eens afbeeldingen van pushballwedstrijden uit het buitenland. Thans een foto van den eersten wedstrijd met een push-ball, die in Nederland werd gehouden In het A. M. v. J. kamp te Ermelo. De kamp werd georganiseerd voor leerlingen van H. B. S. en Gvmnasia.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4