Men le met de werkzaamheden aan den Domtoren zoover gevorderd, dat het steigerwerk thans gedeeltelijk Is weggenomen Een kijkje op een der gerestaureerde zijden. VEILIGHEID VOOR ALLES. In Amerika heeft men bij wijze van '.roef op 300 m VOOr een onbewaakten overweg bovenstaand raam met touwen geplaatst, dat de aan- jfoebt moet trekken dar voorbijgangers. De bestuurders van voertuigen kunnen dan ttïdto hiir. va art vufmlnrfprcn. Het bekende bergtreintje van Chamonlx naar het Mer de Glace Is ontspoord, tengevolge waarvan het voorste deel In een ravijn vle|. Aan het hoofdbestuur van den jubileerenden Middenstands-Bond Is door de Algem. Middenstandsver. ,,Breda en Omstroken" bovenstaand schilderij aangeboden. Het werk stelt voor: Boerenvrouw uit Brabant Een hoekje op Ce Almelosche landbouw tentoonstelling. Te oor- deelen naar dit vaatje, is het daar niet .droog gelegd". Prof. Dr. A. stavenhagen hoogleeraar In analytische chemie te Berlijn, gaat mei pensioen. Een lustoord voor jagers 1 Een Jachttafreel uit Schotland. Deze landstreek wordt zoowel door «Engelscho ale door de bultenlandsche jagers druk bezocht Een merrie die niet trotsch is, ondanks na ar veis medailles, gekiekt op de Landbouwten toonstelling „Oltha" te Almelo. zijn Oe burgemeester van New York, Walker, heeft mot zijn vrouw een reis naar Europa gemaakt. Een foto uit Berlijn. Virginia May, c!e New Yorksche beeldhouwster, bezig aan een beeld van geperst papior, dat zij ont wierp ter herinnering aan de In den wereldoorlog resneuvelden De bekende tennissterren, Helen Wills (Amerika) en Joan Fry (Engeland), gekiekt voor zij den wed strijd om den „Wightman"-beker aanvingen. De merrie „Gatha", die een eersten prijs verwierf op de Oltha. In draf BIJ de Jongste communistische relletjes In Parijs werd ditmaal een kiosk het slachtoffer van de baldadigheid der manifestanten. Een recente foto van den beroemden Amerikaan schen uitvinder Edison bij zijn eerste gramofoon

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4