Zaterdag heeft op het Alexanderveld te Den Haag de wisseling van '1 regiments-commando voor het front van het verzamelde regiment huzaren plaats gevonden. In het midden kolonel Gelderman. de tegenwoordige regimentscommandant die den militairen dienst heeft verlaten en zijn commando over gaf aan den nieuwen functionnaris, overste der huzaren Clavareau, (links). Geheel rechts majoor Hekkemg Burgemeester Mortens, van Ilcythuizen, slaat een denkbeéldigen ernstigen uitslaandcn brand gade, die bijbeen brandblusch- demonstratie aldaar spoedig door kinderen gebluscht werd ONZE V v. Gertrud Abrel Abel een Duitsche dienst bode, wier opspo ring door de Am- sterdamsche politia verzocht wordt. EEN SNUFJE VAN DE JAARBEURS TE UTRECHT. Nieuwe Richtingaanwijzers voor rijwielen, welke voorzien zijn van roode reflectors, zoodat zij 's avonds ook van veel nut zijn. In den Haagschen dierentuin heeft men een man uit een kanon ge schoten. Het levende projectiel werd 25 m ver en 15 m hoog weggeslingerd. Een kijkjp. op het stikstof-paviljoen van de Friesche Landbouw tentoonstelling dip. gisteren te Leeuwar den geopend werd. Te Leiden had gisteren een bestuursvergadering van het Internationaal Pharmaccutisch Con gres plaats, dat van 5 tot 7 Sept hier te lande wordt gehouden. Op onze foto ziet men v 1. n. r.: Dr. J. J. Hofman, Dr. A. Schamelhout, T. Porgnant, Prof. Dr. L. van Italië, V. Haa- L zen, E. White; M. Barthet, De feesten te Beverwijk ter viering van het 650-jarig bestaan der vrije markt zijn thans begonnen. Een ge zicht in de Kerkstraat van het nijvere stadje, met den Beverwijkschen toren. Te Amsterdam werd gisteren het Gouden-best TianS-Feest gevierd van de Amsterdamsche Ds. A. J. A. Vermeer te Den Droogdok Mij. waarbij tegelijkertijd de directeur de heer Fenenga Sr. zijn 50-jarig jubileum Haag herdacht Zondag, dat vierde. Het bestuur en de directie van de Am sterdamsclie Droogdok Mij. van 1. n. r. eerste hij 40 jaar geleden het rij: Adr. F. R. Fenenga, den Tex. W. Fenenga, W. H. J. Odeiwald, tweede rij: Ducroo G. Warn- predikambt te Lemele rderink Vinke, Goedkoop, Bienfait. Inzet: De heer W. Fenenga, jubileerend directeur der aAn,,aaaWA- Amsterdamsche Droogdok Mij. Maandag 3 September werden op Waalsdorp in tegemvoordigheid van den Inspecteur Infanterie, den inspecteur der Cavalerie en andere autoriteiten proeven genomen met een nieuw model Renault-tank.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4