LU-c ONZE ILLUSTRATIES De cycloon te St. Louis hoeft verschrikkelijke gevolgen gehad; 100 dooden, 1000 gewonden, 25.000 dakloozeq. Een der verwoeste buurten. ALKMAAR'S ONTZET is Zaterdag weer met geestdrift gevierd. De drukte bij het Victoriabceld, dat on dezen feestdag met een krans getooid werd. Door net Centraal-Blocmbollou-Comité te Haarlem wordt de tulpen ceplantmg uitgevoerd in de tuinen van het Rijksmuseum te Amsterdam, waarvoor dit Co mité ruim 30.000 bollen belangeloos werden verstrekt. Het aandragen van. de bollen. Inzet: Do hollen worden uit de manclen genomen. Er is tegenwoordig een invasie van Amerikaansche filmartisten in Europa. Nu weer verblijft te Berlijn de Hollywoodsche diva Pauline Frederich. Hier wandelt ze Unter den Linden< Reverend Phillips van de St John's Kerk te Londen heeft geld noodig voor reparatie van zijn kerkklokken. Toen andere middelen faalden trok hij cr met dit draai orgel op uit om de noodige zilverlingen bijeen te spelan. Een kerkbij eenkomst in Engeland ziet er gemeenlijk heel wat schilderachtiger uit dan de symphonie-in-zwart, die een synode ten onzent is. Een wandeling der congressisten in Ipswich. Zaterdag vertrokken de heer H C. Oly en mej. J. Vcneman met een open sloep met aanhangmotor vah IJmuiden om de Noordzee over te steken naar Enge land. 90 KM. van de kust werden zij door den storm overvallen en bekwamen ze een dusdanige averij, dat zij, als twee hulpeloozc schipbreukelinge n op de Noord zee rondzwalkten. Zij worden opgepikt door een Schevcningsche logger die hen aan boord nam en weer behouden te Scheveningen aan wal bracht. Op onzt' foto ziet men de beide .waaghalzen met het sloepje aan boord van den loggen Een der vele interessante nieuwe modellen op de Parijsclie auto tentoonstelling: een J,Chenard et Walker" met een eigenaardig .voorstuk,-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4