SLEEËN MET MOTORGANGMAKINO. lit en om Parijs werd dezer dagen voor het eerst de slede gebruikt mt^ motoraanhang. De nieuwe combinatie had veel bekijks. n. upn Indort - dl. Indertijd tot troonsafitand gedwongen Is In verband met „Morgenrit langs het strand", het schoons schilderij van Anton Mauve, door den heer en mevr Drueker-Fraser In bruikleen gegeven aan het Hfl Xófachandaal heelt tijdens zijn verblijf In Amerika miss Nancy Miller ontmoet, met Rijksmuseum. Men vindt dele aanwinst van bijzondere waarde In de eorste zaal van de Haagsche school. (Drucker-aanbouw). wie hij thans zal trouwen. Het tweetal. „Óe Joodschc Invalide", deze bewonderenswaardige bedelvereenlglng, 'die door Hilversum den Aether werd ingestuurd. O a. werkte Louis en verpleegden voor heeft gisteravond een radlo-uitzonding in haar gebouw georganiseerd, Zimmermann mee, dien men hier temidden van leidors, verpleegsters de microfoon ziet. Een Japansche „But terfly", Isang Tapales, die in de titelrol van Puccini's werk bij de Ital. Opera optreodt. Op de Paul Krugerlaan te Den Hiag Is men bezig de boomen te rooien. Ook al weer voor het moderne vorkeer. Gevaarlijke beroepen: de man, die met levensgevaar de kruin van den boom moet afhakken. In den Haagschen Hofvijver is men thans bezig de „sneeuwbergen" te verspreiden, die daar zijn ontstaan door het inwerpen van sneeuw van de straten. Een eigenaardig Deensch instituut is de Volks- hoogeschool waarvan er in Denemarken meer dan honderd zijn, alle tt danken aan het pioniers werk van den predikant en dichter Grundtvig. De Volkshoogeschool te Roskilde. De ministers Lambooy en Koningsberger hebben gisteren Amsterdam drie bczockon gebracht: aan de Mij. Nederland ter bezichtiging van de accomodatie, waarin de 4e kl. marine-passagiers naar Ned. Indió worden overgebracht, en verder aan het Ned. Schecpv.kundig Museum en aan de Fokkerfabriek. Voorop directeur W. C. Koning van de „Nederland" en minister Lambooy, daarachter links min. Koningsberger.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1928 | | pagina 4