floodt Kruis-verpleegsters aan het werk te Pawa in don Belgischen Congo, waar enan een Inrichting gesticht heeft voor de verzorging van babies. Een der patientjes onder behandeling. Louis Blériot, de zoon van den bekenden pionier op lucht vaartgebied, zal eerlang p8r vliegtuig trachten den Oceaan van West naar Oost over te steken. De aviateurmet de maquette van zijn vliegtuig, wijst den weg aan, dien hij zal volgen. President Doumergue (links) brengt zijn stem uit te Parijs, voor de Kamerve?* kiezingen, die Zondag in Frankrijk plaats gehad hebben. Een overzicht van de groote zaal der Gentsche Floraliën, de om de vijf jaren wederkcerende Bloemen-Olympiade. Te Brast ts ander groote belangstelling de nieuwe kruiser „Colbert" te Water gelaten. Op de Intern. Hondentent. van de Kyno- logenclub „De Baronie" te Breda, ver wierf „Bianchette" van den heer Am. Colthof een oersten prijs. Na de keuring ging het beest rust nemen in den „Spillera Cup". Te Hilversum aan de Tesselschadelaan is het nieuwe kerkgebouw der afdeeling van den Ned Protestantenbond op plechtige wijze ingewijd. Rechts een kijkje in de kerk. waar vijfhonderd tachtig zitplaatsen zijn. Links; het bouwwerk® dat ontworpen is door de architecten B. H. Bakker en Koes Bakker. Koning Boris en prinses Eudoxia van Bulgarije, hebben een bszoek gebracht aan de door aardbevingen zoo zwaar geteisterde streken. De vorst drukt een der vele slachtoffers te Tsjirpan de hand. Achter den koning, prinses Eudoxia. lm de omacvino van Arnhem heeft een jachtrit plaats gehad. De deelnemers In het schilderachtige landschap nabij den Meentanberg. De nieuwe zeswie- tige omnibus, die een dezer dagen door de Aboag te Berlijn in gebruik genomen is.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1928 | | pagina 8