EEN KUNSTENARES IN DEN DOP. Dit masker zal gedragen worden door een der medespelen- De kleine miss Peggy Somerville, de negenjarige Amerikaan- den in het openluchtspel, dat ter gelegenheid van het $£he, schijnt een grooten aanleg voor schilderen te hebben. Delftsche lustrum, ie Delft opgevoerd zal worden. Pe jeugdige artiste pij pen van haar scheppingen. De voorbereiding van het studentenlustrum te Delft. Een gezicht op de Paaschmarkt waar het grootsche lustrumspel opgevoerd za| jvorden. Onder de veie belangstellenden, die de landbouw- en handelstentoonstelling te Emmen bezochten, ontbrak ook minister Kan niet. Zijne Excellentie op de paardenafdeelinfr. Links op de foto ziet men nog den burgemeester J. L. Bouma. Ter gelegenheid van de Olympische Spelen heeft een der bekendste Amsterdamsche kledingmagazijnen aan de Vijzelstraat een aantal beelden geetaleerd, voorstellende: sportmenschen ,,in actie". Een wiel renner; vervaardigd door Legon. Dè president van Venezuela, generaal Gomez, heeft zich op het s.s. Bolivar" Ingescheept voor Parijs. De gene» raai (x), in den stoel naast hem zijn vrouw en kindererv De Russische officier-vlieger Wladimir Kasulakow heeft de Haagsche Dolitie onderricht gegeven In een nieuw systeem voor zelfverdediging. Bij zijp demon stratie waren burgemeester Patijn en andere politie-autoriteiten tegenwoordig. Oe Berlijnsche aapjeskoetsier Gustav Hartmann schijnt van beroep veranderd te zijn. Hij is nu ,,aviateur" geworden, na een bezoek te hebben gebracht aan de piloten van de l'ijn Parijs Berlijn. EEN „FOKDAG" TE HORST. De commissaris der Koningin in Limburg, baron van Hövell tot Westerflier, bezocht den „fokdag" te Horst. De commissaris in gezelschap van eenige bestuursleden bij de dierenhokken. 1 lei nieuwo gesticht voor zenuwzieken In het Westbroekpark te Den Haag, i dat binnenkort gereed zal kooien. Op Sacramentsdag opende do hand- boogschutters-vereeniging te Molan- eind-Oirschot een nationaal concours. De voorzjtter, de heer Smits, geeft het eerste schot. De Dörertentoonstelllng in het Rijks-Prentenkabinet te Amsterdam. De vlucht naar Egypte. Houtsnede uit „het Leven van Maria", waaruit nog acht r.ndere bladen tentoongesteld zijn.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1928 | | pagina 8