RIPOLINE VERVEN Dinsdag 7 Mei 1929 •DE EEïilANDER- 27e Jaargang No. 260 TWEEDE BLAD. BINNENLAND. NOTARIS BERGHUIS' FAILLISSEMENT EEN MEISJE ONTVOERD Voor huishoudelijk gebruik in alle maten verkrijgbaar bij A. v. d. WEG. LANGESTRAAT 23 DE VLIEGB00TEN INDIE NAAR RADIOSTORINGEN IN DEN HAAG Vraagstuk van landelijk belang FEUILLETON. De Plaatsvervanger Een tekort van circa anderhalve ton Curatoren in het faillissement der nala tenschap van wijlen notaris J. H. Berg huis te Leeuwarden, hebben ter griffie van de rechtbank aldaar de lijsten der voorloo- pig erkende en betwiste schuldvorderingen gedeponeerd. Het tekort zal circa lti ton bedragen. De staat der baten beloopt 9557.70; pro memorie zijn hierbij opgege ten de tantièmes die notaris Berghuis nog .voor eenige commissariaten had te ontvan gen. Het passief bedraagt ongeveer 160.000, terwijl de betwiste vorderingen genoteerd zijn voor 27.000, alsmede vier posten pro memorie. Er zijn 43 voorloopig erkende schuldvor deringen, w.o. bedragen van 56.000, 30.000, 10.000 en 3000 van crediteu ren huiten de provincie Friesland en be dragen van 13.802, 10.000. 6500 en 5000 van crediteuren in Friesland. De post van 56.000 is van een creditrice te Den Haag als schadevergoeding wegens in administra tie ontvangen en niet meer aanwezig zijn do hypotheken en effecten. De post van 13.802 is van een creditrice als schade\er- goeding wegens in bewaring genomen en niet maer aanwezige effecten cn afgeloste hypotheken. Hierbij doet zich nog het geval-Bulthuis voor. De heer Bulthuis te Heemstede heeft Ji.l. van de gemeente Leeuwarden do heta- ling van 20.000 met rente en kosten voor hem toekomende provisie wegens een door hem geplaatste geldleening ten behoeve der gemeente. Toen de gemeente déze schuld ontkende, heeft de hoer Bulthuis den failliet met wien hij de onderhan delingen over deze leening gevoerd had in vrijwaring opgeroepen en verzocht veri ficatie in het faillissement voor deze be dragen, omdat hij in geval hem zijn vor dering tegen de gemeente mocht worden ontzegd en deze den failliet mocht wor den toegewezen van dezen die bedragen zal hebben te vorderen. Daar liet curatoren voorkomt, dat de failliet niet gehouden is tot de van hem verlangde vrijwaring, zoo dat wanneer de vordering tegen de gemeen te wordt afgewezen, ook die tegen hem zal ■loeten worden afgewezen, wordt deze vor dering door hem betwist. ter zee E. M. Wissmann te Bilt hoven en F. J. Witteveen te Den Haag; bij beschikking van den minister van fi nanciën is de registratieontvanger A. J. Rant verplaatst van het kantoor der registratie no. 2 te Amsterdam naar bet kantoor der registratie no. 3 aldaar. benoemd tot ridder der Oranje Nassau orde H. Lindeman, directeur der N.V. Ver- eenigde Kalimaatschappij te Amsterdam; toegekend de zilveren cere-medaille der Oranje Nassau-orde aan B. H. van Zijl, meesterknecht bij de N.V. C. G. van Tuber- gen's Bloembollen- en zaadhandel te Haar lem. Uit een gesticht gevlucht en door communisten ver borgen gehouden Hoe bet spoor ontdekt werd UIT DE STAATSCOURANT. Benoemd tot ridder in de Oranje Nassau- orde W. Roessingh, directeur der maat schappij voor textielindustrie v.h. C. Roes singh en Zoon te Veenendaal; toegekend de aan die orde verbonden eere-medaille in zilver aan J. Anbeek, baas in de weverij van bedoelde maatschappij; toegekend de bronzen eere-medaille dep Oranje Nassau- orde aan A. Nieuwenhoven, steendrukker, H. J. J. Nieteman, steendrukker, C. D. H. Boven, boekdrukker, L. Boogaard, litho graaf, allen in dienst van de N. V. lithogra- phie v.h. S. Lankhout en Co. te Den Haag; J. Gallas, wijnkoopersknecht bij de N.V. Wijnhandel firma G. Meyknecht en Co. te Den Haag; mej. B. W. v. d. Burg, dienstbode bij mej. A. J. M. C. J. Rómer te Den Haag; M. Folst, matrassenmaker bij de firma gebr Beausar te Schiedam; benoemd tot adjunct-controleur der grond belasting te Den Haag do surnumerair der grondbelasting A. J. Overbeek te Rotter dam; benoemd in den raad voor de scheep vaart tot plaatsvervangende leden voor de vaste leden de gepensionneerde kapitein Men meldt uit Almelo aan de Msb.: Door de politie alhier is proces-verbaal opgemaakt tegen een aantal communisten te Almelo, Zwolle, Enschedé en Lonneker wegens het verbergen en aan de nasporing van de justitie en politie onttrekken van een minderjarige, die zich onttrokken had aan het opzicht van dengene, die het wet tig over haar gesteld gezag over haar uit oefende. Op don Ssten Februari j.l. ontvluchtte uit hot Liefdegesticht „De Goede Herder" al hier een 18-jarig meisje, wier ouders uit de ouderlijke macht zijn ontzet en dat ter ver zorging in voormeld gesticht was opgeno men. Onmiddellijk na haar ontvluchting vervoegde zij zich bij een in de nabijheid van het gesticht wonenden boer, die wei gerde haar te helpen. Daarna begaf zij zich langs een omweg naar het station, doch vóór zij dit had bereikt, ontmoette zij den 24-jarigcn J., een communist, wien zij haar vlucht mededeelde en om hulp vroeg. Deze J. nam het meisje mee naar de woning zij ner moeder, door wier tussclicnkonist de partijgenoot V. werd ontboden. Inmiddels verscheen daar P., eveneens communist en wonende te Zwolle. Er werd onderling be raadslaagd, wat er met het meisje zou ge beuren en men kwam overeen haar voort ts helpen naar Duitschland. De kleedingstuk- kon zij was nog gekleed in gestichts- kleeren welke haar zouden verraden, werden verbrand en vervangen door klee ding van een zuster van J. Den volgenden dag brachten V. en P. het meisje naar En schedé naar hun partijgenoot Z., die haar des avonds naar Glanerbrug bracht. Z, bracht haar met een valsch paspoort naar een partijgenoot te Gronau. Het was de be doeling het meisje op dezo wijze te brengen naar de inrichting van de (Communisti sche) I. A. II., Internationale Arbeiders Hulp. De Gronausche partijgenoot ontraad de de uitvoering van het voorgenomen plan en weigerde zijn medewerking daartoe, waarna Z. het meisje weer meenam naar Glanerburg. Gedurende drie weken bleef het meisje in de woning van Z. Om haar meer onherkenbaar te maken werd te Glanerburg haar haar geknipt. Tenge volge van een twist tusschen Z. en diens echtgenoote over het meisje, werd dit nu ondergebracht bij den communist J., wonende nabij Enschedé, waar zij ongeveer twee weken \erbleef en de lessen, welke deze J. des Zondags aan de communistische jeugd gaf, moest bij wonen. Het onderzoek naar de verblijf plaats werd zeer bemoeilijkt door de om standigheid. dat het meisje door niemand uit deze omgeving werd gekend en een por tret van haar niet bestond. Toch was 't de politie gelukt het spoor van het meisje to ontdekken. Toen haar verbergers daarvan lont hadden geroken, brachten zij het meis je over naar S., communist, te Almelo, die TEL. 217. haar ongeveer 2 weken huisvesting ver schafte. Hier vertrok het meisje tengevolge van het bezoek van een Amsterdamsche communiste, die het meisje kende uit haar vroeger leven. Het meisje kwam nu terecht bij zekeren B., caféhouder te Zenderen, waar zij na nog geen etmaal aldaar te hebben vertoefd, werd aangehouden. Zij is daarna onder het wettig over haar gestelde gezag teruggebracht. EEN GO-JARIG MINISTER. Dr. J. R. Slotemaker de Bruine. Vandaag is de minister van Arbeid, Han del en Nijverheid, dr. J. R. Slotemaker de Bruine, 60 jaar geworden. De viering van dezen dag had in huiselijken kring plaats, waar den 60-jarige gelukwenschen in veler lei vorm bereikten. De hoofdambtenaren van het departement van Arbeid zonden een bloemenhulde; de chefs der afdeelingen werden vanmorgen op het departement door den minister ontvangen, waarbij zij den bewindsman hun gelukwenschen brach ten. VERKEERSONGEVAL NABIJ BUSSUM. De heer Lucassen uit Bussum, directeur van het Vereenigd Cargadoorsbureau te Amsterdam, die Zondagochtend in zijn auto op den Rijksstraatweg nabij Naarden wilde passeeren voor een voor hem rijden de motorfiets, heeft deze laatste aangere den, omdat hij moest uitwijken voor een uit de richting Hakkelaarsbrug komende auto. De motorfiets raakte tusschen de tramrails en kwam te vallen. Mejuffrouw V. uit Maartensdijk, die in de duozitting had plaats genomen, werd daarbij ernstig gewond. Zij werd door den heer Lucassen naar een arts to Naarden gebracht, waar zij verbonden werd. Daarna is zij door den heer L. naar haar woonplaats vervoerd. DOODELIJK TRAMONGEVAL Gistermiddag omstreeks l uur is in de St. Annalaan te Nijmegen de bejaarde heer Jacqeus van Baal gegrepen door een tram van den Maasbuurtspoorweg, De ongeluk kige kwam met het hoofd op de rails te vallen, waardoor dit totaal verbrijzeld werd cn hij op slag dood was. Het schijnt dat de heer van Baal wegens doofheid de tram niet heeft hooren naderen. BOSCH- EN HEIBRAND. Voor 6000 schade. Zondagmiddag omstreeks vier uur brak brand uit. vermoedelijk ontstaan door von ken van de stoomtram Breda—Tilburg, in een stuk bosch en hei, toebehoorende aan den heer Bierlage te Dongen. De gemeente en rijkspolitie, benevens ambtenaren van de Nederlandsche Heide Mij. namen aan het blusschingswerk deel, terwijl ook de motorspuit van Tilburg water gaf. Er ging 8 II-A. bosch en hei verloren. De schade wordt geraamd op 6000. De schade wordt niet door verzekering gedekt. BLOEMEN VOOR H. M. DE KONINGIN. Per. K. L. M. vliegtuig naar Zwitserland verzonden. Gistermorgen werd per eerste K. L. M.- machine naar Zwitserland een speciale bloémenzending voor H. M. de Koningin verzonden. Deze attentie is aangeboden uit naam van de Voreeniging van Snijbloemen exporteurs te Aalsmeer, de Zwitsersche Luchtyaartmij. Balair en do K. L. M. De speciale commissie legt knar taak li'CT Waarschijnlijk beden naar Karachi Bij het departement van Defensie is be richt binnengekomen, dat de twee vlieg- booten waarschijnlijk vandaag van Henjam naar Karachi zullen vertrekken HET ONGELUK MET DE „D 22". Lt. Everts deed zijn plicht tot het laatste. Na aankomst van de D 21 en de D 23 te Hen jam werd vandaar geseind Het ongeluk te Bagdad was uitsluitend hieraan te wijten, dat de piloot de tele graafdraden niet heeft gezien. Luitenant Everts heeft tot het laatste oogenblik zijn plicht gedaan en daardoor waarschijnlijk het teven van de beide andere leden van de bemanning der „D 22" gered. Hij is met volle militaire eer begraven op het kerkhof van het aerodroom van Hi- naidi. Alle officieren en manschappen van het aerodioorn namen aan de plechtigheid deel. Pc List was bedekt met de Neder landsche \lag en er waren veel kransen. De mannen van de Royal Air Force heb ben prachtig geholpen. De bemanningen van de ,.D 21" en de „D 23" zijn diep onder den indruk van het ongeluk, maar zetten door. UIT DEN TREIN GESPRONGEN. In een vlaag van waanzin. Zaterdagmorgen had in de sneltrein EindhovenMaastricht tusschen de stati ons Weerd-Kelpcn fcen tragische gebeurte nis plaats. De koopman C. uit Maastricht leed blijkbaar plotseling aan vervolgings waanzin, daar hij enkele malen in den cou pé, waarin hij had plaats genomen, tracht te uit het portier te springen. Toen de me dereizigers hem dit beletten, begaf hij zich naar de W.C. Hier sloot hij zich op en wrong zich door het raampje. Hij viel toen met zijn hoofd het eerst uit den in volle .;aart zijnden trein. Nadat dit feit was op gemerkt, kwam de trein door het trekken aan den noodrem tot stilstand. Men vond den ongelukkige met vreeselijke hoofdwon den langs het spoor. Na opgenomen te zij» is hij in deerniswekkenden toestand naar Roermond meegevoerd, waar hij direct ter verpleging in het hospitaal werd opgeno men. MINISTER WASZINK BESTEMD TOT BURGEMEESTER VAN NIJMEGEN? Naar de katholieke. ..Residentiebode" van zeer goed ingelichte zijde verneemt, moet minister Waszink ernstig in aanmerking komen om in Juli a.s., na de verkiezingen, wanneer hij moet aftreden, voor burge meester van Nijmegen. De huidige burge meester van Nijmegen, de heer Schaeck- Mathon, die reeds 76 jaar is, had reeds ge- ruimen tijd geleden het voornemen te ken nen gegeven om af te treden, althans zich in 1928 niet te laten herbenoemen. Hij heeft zich echter eind vorig jaar nog laten herbenoemen om op die wijze de plaats voor minister Waszink open te houden. De heer Waszink was, naar men weet, burgemeester van Heerlen vóór hij minister werd. De Commissie, welke door Burgemeester en Wethouders van 's-Gravenhage was be last mot liet instellen van een onderzoek inzake de tram-radio-storingen in do Resi dentie bericht ons, dat zij ontheffing van haar taak heeft verzocht cn gekregen. Aan leiding tot het indienen van dat verzoek werd gevonden in het volgende Zooals door het in Maart 192S ingezon den rapport is gebleken, hebben de proef nemingen van do Commissie met bijzoode- re sleepstukken voor de trambeugels, geen bevredigend resultaat opgeleverd. Toen zij haar verslag had ingediend en daarna door de II. T. M. nog proeven waren genomen met bet aanbrengen van condensatoren, welke proeven evenmin tot een bevredigend resultaat leidden, beeft de Commissie zich afgevraagd, wat verder zou moeten en kun nen worden verricht, teneinde tot beper king der bedoelde storingen te kunnen ge raken. Eenstemmig was men van oordeel, dat nog verschillende punten voor onder zoek in aanmerking komen, maar tevens dat de betrokken vraagstukken theoretisch en practisch zooveel werk geven, dat het in verband met den hun tor beschikking staanden tijd voor de leden der Commissie uitgesloten moest worden geacht dezen arbeid verder ter hand te nemen. De Com missie is dan ook tot de conclusie gekomen, dat de kans op 'n vruchtdragend onderzoek slechts kan worden verkregen, wanneer 'fc onderzoek wordt opgedragen aan een inge nieur, die zich geheel aan de hem te ver strekken opdrachten kan wijden. Aangezien voorts het vraagstuk der tram-radio-storin gen geenszins een specifiek I-Iaagsch waag stuk is, was de Commissie van meening, dat er mede in verband met do kosten aan het bedoelde ingenieurswerk verbon den aanleiding bestond te trachten tot samenwerking in den lande te komen. Als gevolg daarvan heeft de Directie der H. T. M. zich met verschillende tramdirec ties cn met de directie der Nederlandsche Spoorwegen in verbinding gesteld en tot haar genoegen heeft de Commissie verno men, dat de directies dier ondernemingen tot samenwerking bereid werden gevonden cn dat stappen zijn gedaan om tot het aan gegeven doel te kunnen geraken. Bij dezen stand van zaken bestond er voor de Commissie aanleiding ontheffing van haar taak te verzoeken. De Directeur der Gemeente-Telephoon, Voorzitter der Commissie, heeft in zijn schrijven aan Burgemeester en Wethouders opgemerkt, dat het Gemengd Bedrijf Haag- scho Tramweg-Mij. en het Hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie de Commissie op de welwillendste wijze hebben gesteund en dat voortdurende medewerking werd ver kregen van de heerën H. Veenstra, voorzit ter van het Bestuur van de afd. 's-Graven hage der Ned. Ver. voor Radio-Telegrafie .T. Corver, Redacteur van het orgaan Radio- Express van genoemde vereeniging, Ir. C. li. de Vos, Hoofdingenieur der Telegrafie, C. J. Engels, destijds voorzitter van het Centrum Den Haag der V. A. R. A., C. W. Thomas, lid van genoemd centrum en van de Hoofdingenieurs-Afd. Chefs Dr. Bahler cn Neher en de ingenieurs der Gemeente- Telephoon. DS. BIESMA.f Op 47-jarigen leeftijd is te Groningen over leden ds. Biesma, predikant der Christelijk Geref. kerk. De plicht Ï6 vaak eerst bitter, daarna zoet; het genot eerst zoet, daarna bitter. door RICHARD MARSH. Vrij naar het Engelsch door C M. G. de W. 40 De persoon, die aldus werd aangesproken, was een jongmensch van misschien drie- of vier en twintig jaar, van een niet zeer aan trekkelijk voorkomen. Hij had een lidteeken aan den eenen kant van zijn gezicht of er met een gloeiend ijzer op geslagen was. Zijn neus was gebroken of misvormd en hij had roode oogen, die u schichtig aanzagen. Alsof hij zich zijn ongunstig voorkomen bewust was, scheen hij het onaangenaam te vinden dat iemand hem had opgemerkt. Met een zwaren stok in de hand zag hij er lang niet aantrekkelijk uit. Men zou hem hebben aan- gez'ibri voor een jachtopziener of strooper. „Wie ben je?" vroeg Talbot. ..Ik heet Sayers." „Mogelijk weet je, al, daar je misschien hier in dienst bent, dat ik je nieuwe baas ben, mijnheer Talbot. Welke betrekking heb 'je hier op mijn landgoed?" Ze scheen niet te willen of niet te kunnen antwoorden. Zijn verklaring was tenminste niet al te duidelijk. „Ik loop hier rond en moet de wacht hou- 'den." „Je schijnt dus geen bepaald werk te beb- hen. Kun je mij ook zeggen hoe groot dit landgoed is?" „Ik kan het niet precies zeggen, maar ik heb gehoord, dat het twee of drie dui zend accres groot is." „Dat klinkt wat onbepaald. Waar is het naastbijzijnde hek en hoe ver is dat hier van daan?" Het was een merkwaardig antwoord, dat hij kreeg. „Er is geen hek, tenminste niet een waar u door kunt. Het is even moeilijk om hier in als uit te komen en de weinigen, die het hebben geprobeerd, is het niet gelukt." „In welke richting ligt de zee." „Dien kant uit, buiten het hek: juist aan den anderen kant stroomt de Heiford ri vier en dat is zout water, maar je hebt wel een halve mijl te loopen voordat je.aan zee bent." „Aan den anderen kant van het hek Wat meen je daarmee? Ik dacht, dat er geen hek was „Ik zei dat er geen hek is waar je door kon en dat is er ook niet." „Als er een hek is. waarom kun je er dan niet door?" „Omdat het gesloten is." „Wie heeft den sleutel? De man aarzel de. Hij scheen liever geen antwoord te ge ven. „Heb jij. den sleutel „O neen. Ik kan niet zeggen wie den «leu- tel heeft, maar mijnheer Eva kan hel u wel zeggen. Dat denk ik tenminste." „En kunnen wij er niet uit voordat ui) het aan mijnheer Eva vragen? Kunnen wij er niet overheen klimmen .Overheen klimmen? Och kom, 't is wel twaalf voet hoog en er zijn spijkers boven op." ..Dat lijkt niet heel gemakkelijk om er overheen te komen. En is dat de eenige uitgang „Er is nog een poortje; dat noemen wij het portierspoortje, maar dat is precies aan den anderen kant van den weg naar Fau mouth. Andere poorten zijn er niet." „Maar is er niet een heg of een heining, waar wij overheen kunnen klimmen of doorkruipen „Ja heggen zijn er, als u ze zoo noemen wilt. Maar die zijn hooger dan de hekken en de dunste zijn drie of vier voet dik n verbonden door staaldraden met weerha ken. Daar kan geen kat doorheen komen, Ia.it staan oen man een stuk of twee, diie hebben bet geprobeerd, maar ze moes ter. er leelijk voor boeten." „Het lijkt wel of wij hier in een gevange nis zitten." „Dat is ook zoo. Niemand komt er uit die er eenmaal in is." „Dank je Sayers. Ik zal er eens met E\a over praten. Het lijkt mij een zonderlinge inrichting." Zondra ze ver genoeg van den man ver wijderd waren, zei Betty: „Wat een gastvrije omgeving is het hier. Wanneer er een vreemdeling binenkomt, komt hij er waarschijnlijk nooit meer nil. Kijk! Jo mijnheer Eva heeft Sayers geroe pen. Ze praten over ons. Een mooi stel, die twee. Ik weet niet tot wien van de twee ik mij het meest aangetrokken gevoel. Eva gaat weg cn Sayers spoedt zich naar ons toe. Welk bevel zou Eva hem hebben ge geven „Ik vraag u wol excuus mijnheer", riep hij uit, terwijl hij nog een eind van hen af was. „Mijnheer Eva heeft mij den sleutel gegeven. Als u wilt kan ik u cn mevrouw uitlaten". Talbot- zag zijp vrouw aan om. te weten wat zij wenschte. Het voorstel scheen in haar smaak te vallen. „Ik wou wel eens zien, wat er buiten het landgoed te kijk was, nu mijnheer Eva toch zoo vriendelijk is geweest ons den sleutel aan te bieden." „Geef mij den sleutel maar, wij zullen ons zelf wel uitlaten." „Neem mij niet kwalijk meneer, maar ik geloof niet dat u dat kunthet is een heel bijzonder slot. Als u het goed vindt zal ik het u wijzen, als u dezen kant mee op wilt gaan.' Zij volgden hem langs een boschpad. I-IiJ bracht hen naar een der merkwaardigste hekken, die zij ooit gezien hadden. Het zat aan beide kanten vast aan een muur van graniet. Talbot klopte er tegen aan. „Waar is dat van gemaakt Van staal. Het is geheel van staal, twee duim dik." „Er was een klein poortje in het groote hek en dat werd door Sayers opengesloten Hij duwde het open „Als u den weg links opgaat komt u uit bij de rivier de I-Ielford. Aan de overzijde ligt de veerboot, als u mocht willen overvaren." „Dank je wel Sayers. Mag ik den sleutel alsjeblieft." Mevrouw was het hek reeds uit. „Ik zal het hek wel open doen als u terug komt." „Ik wou het liever zelf doen. Je mocht mij eens niet hooren, als ik terugkom en ik kan niet verwachten dat je hier al dien tijd blijft rondloopen. 1-Iet zou niet prettig zijn te denken dat ik er misschien niet in kon. Toe vriend, geef mij den sleutel." Talbot stond vlak bij het hek. Inplaats van aan zijn verzoek te voldoen, gaf de vent hem plotseling een duw, met het op zettelijk plan hem er uillens of onwillens uit te zetten. Het geschiedde zoo onver wachts, dat Talbot struikelde en hij werd bepaald uit de nauwe opening geduwd. Het plan van den man werd verijdeld door zijn eigen heftigheid. Talbot's been zat nog bin nen het hek. Hij zou er leelijk aan toe zijn geweest als zijn vrouw niet zeer veel tegen woordigheid van geest had betoond. Zij duwe met al haar gewicht tegen het on gelukkige poortje, dat hem bedreigde. En nu scheen Sayers op zijn beurt verrast te worden. Met de eene hand trachtte hij Tal bots been weg te duwen, met de andere hand hield hij het hek tegen. Maar dat ge lukte hem niet. Zij beletten hem niet alleen liet hek te sluiten, maar kwamen het weer binnen. Nu wilde Sayers het hazenpad Lie zen, maar Talbot belette het hem, greep hem bij de schouders, draaide hem rond als een tol en behandelde hem zooals hij zijn heer en meester had willen behandelen De meester had echter meer succes dan de knecht. In een merkwaardig kort oogen blik was het hek met een slag dichtgewor pen. Sayers stond aan den buitenkant en mijnheer en meviouw Talbot aan den bin nenkant. I-Iij hoorde Sayers stem, die hem allerlei verwenschingen toeriep. „Laat mij binnen Hoor je Je zult nni binnenlaten en gauw ook. Ik zal het je be taal'» oetten. W<Ot maar." Tarbot antwoordde kalm. „Dat ben ik van plan. En jij kunt ook wachten. Nu kun je eens bewijzen, of het waar is wat je mij verteld hebt en of het zoo lastig is weer binnen te komen Als dat zoo is zet je nooit meer een voet op mijn landgoed." -jjWordt vervolgd.)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 5