LAKSTOKERIJ TE SNEEK UITGEBRAND BRUG OVER DEN RIJN BiJ ARNHEM 1889 - J. LAZONDER -1929 SPOOR- EN TRAMWEG. PERSONEEL Het tekort in het pensioenfonds DE KROON TEGEN RADIOHINDER Meu behoeft niet te berusten DE OUDE MUNTEN TE VEENENDAAL De waarde f 975.— UIT DEN OMTREK. Gebouw van 1200 vierkante meter oppervlakte prooi der vlammen geworden De Telegraaf meldt, dat gistermorgen een hevige brand uitgebroken is in de lak- stokerij van de fifrrna Borneraan aan het Kaasland to Sneek. liet geheele gebouw van pi. Di. 1200 M3. oppervlakte, brandde door de aanwezige zeer brandbare stoffen spoedig uit. De vlammen waren zoo hoog, dat xij over het vaarwater De Geeuw heen sloegen en een daar gelegenhuis aantastten, dat echter behouden kon blijven. Van het naast de fabriek gelegen paud der firma Van der Werf brandde echter de serre uit; het pand leed veel waterschade. De groote houtopslagplaaisen van laatstgenoemde irma konden echter door de brandweer, welke mat alle kracht werkte, behouden blijven. De schade, die belangrijk is. wordt tloor verzekering op beurspolis gedekt. De ourzaak van den brand is onbekend. Ongerustheid hij het Gemeentebestuur Fr zal overleg worden gepleegd In de vergadering van den Arnhenischen gemeenteraad van 25 Maart heeft het raads lid de heer J. N. van Munster, de volgende vragen tot B. en W. gericht 1. Is het gerucht juist, dat een speciale ingenieur van den rijkswaterstaat is aan gewezen om plannen te produceeren met betrekking tot een vaste brug over den Rijn tusschen Arnhem en Oosterheek 2. Indien dit gerucht op waarheid ge grond is, welk middel wordt dan door B, en W. toegepast om dit gevaar voor Arn hem te voorkomen B. en W. hebben daarop nu geantwoord, dat ook bij hen bedoeld gerucht tot onge rustheid aanleiding heeft gegeven, en dat zij tot den minister het verzoek hebben ge richt, een deputatie uit hun midden over deze zaak te ontvangen. B. en W. hebben de gelegenheid gekregen de belangen der gemeente bij den minister to bepleiten, waarbij zij er de aandacht van den minis tur op hebben gevestigd, dat toch altijd een ztjor belangrijk gedeelte van het verkeer, dat op do brug is aangewezen, zijn begin- or eindpunt zal vinden te Arnhem, al zal m het belang van het verkeer buiten Arn hem verlangd moeten worden, dat de plaats der overbrugging zóó gekozen wordt, dat uit de bebouwde kom langs breede ver keerswegen de naar elders leidende verbin dingen kunnen worden bereikt. Op dit standpunt heeft zich ook de provinciale bruggeócomrnissie gesteld. Ook zij wil bui ten de kom van Arnhem gelegen brugver- bindingen verwerpen en het plan Lauwers- gracht aanvaarden. De minister gaf te kennen, dat voor hem met het oog op het belang van het door gaande verkeer het onderzoek niet volledig was, zoolang niet was nagegaan, of een overbrugging, die op zekeren .,niet te groo- ten*' afstand van de bebouwde kom van Arnhem haar eindpunt zou vinden, moge lijk zou zijn. De minister deelde mee. dat het in zijn voornemen lag om. nadat men ei resultaat van dit onderzoek zal hebben li reikt, nader met het gemeentebestuur fvrsrieg te plegen over de eventueels be zwaren, die tegen een dergelijk plan zou- •'en zijn in te brengen telling. Den lGden Januari 191S werd hij benoemd tot directeur van het post- cn te legraafkantoor te Leerdam. Zijn uitgebrei de kennis van het dienstvak, alsmede zijn juiste kijk op het personeel bezorgden hem de benoeming tot de eerste voorzitter van de commissie van beroep (het postale scheidsgerecht). Op 1 Mei 1920 werd hij benoemd tot inspecteur in algemedncu dienst bij het hoofdbestuur, in welke func tie hij tevens belast werd met het voorzit terschap van de commissies voor de ver schillende examens in den postdienst. Den lsten November 192*1 \olgde zijn benoeming tot directeur van het postkantoor te Rot terdam, het waarnemen van welke functie hem noopte om te bedanken voor het voor zitterschap van 'le commissie van beroep, hetwelk hij gedurende 3 jaren voorbeeldig en met eere had bekleed, zoowel in het belang van den dienst als \an het perso neel. De dienstleiding maakte meermalen ge bruik van zijn helder inzicht en gezond verstand door hem in tal van commissies te benoemen, onder welke de classificatie commissie, de reorganisatie-commissie-Nol- ting, en de commissie van overleg. Gedu rende zijn directeurschap te Rotterdam werd o.a. de dienst van het oude postkan toor naar het nieuwe gebouw aan den Coolsingel overgebracht. Ingewijden te Rotterdam weten met welk een voortva rendheid dat is geschied. Eindelijk volgde op 5 Mei 1921 zijn be noeming tot directeur van den postchèque- en girodienst. Dit zette de kroon op zijn werk. Ieder kan liet nog versch in het ge heugen liggen hoe daar in vijf maanden orde cn regelmaat werd geschapen en de dienst op 1 October 1921 kon worden her opend. Met vaste hand had hij den opbouw geleid cn met kennis van zaken de regee ring omtrent het te volgen systeem gead viseerd. Onder zijn krachtige leiding mag de poslchöque- en girodienst zich bij voort during in het belang van de gemeenschap in groei cn bloei verheugen. De regeering beloonde dan ook zijn verdiensten door zijn benoeming tot ridder in de orde van den Ncderlandschcn Leeuw. Zijn personeel had deze gelegenheid gaarne aangegrepen om den directeur le huldigen, want, hoewel streng in de dienst uitvoering, is hij strikt rechtvaardig in zijn oerdeel cn bij zijn ondergeschikten zeer ge- liet congres van den Centralen Bond Te Amsterdam is gisteren het congres van den Centrale Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel is geopend door zijn voor zitter C. Cj-amer, die na verwelkoming van de gasten cn congressisten de belang- dijkste gebeurtenissen in 1928 heeft be schouwd. Voor den Bond heeft, aldus spr. 192S een versterking door vermeerdering van het ledental gebracht, maar bovendien hebben wij aan innerlijke kracht gewonnen hetgeen zich bij verschillende gelegenheden duidelijk heeft gedemonstreerd. Nieuwe afdeelingon zijn gesticht te Apel doorn, Vecnendaal, Enkhuizen, Gennep cn Bergen op Zoom. Spr. gaf over de werking van het fonds voor oudstakers 1903 de noodige inlichtin gen. Ofschoon 1928 zich niet gekenmerkt heeft door buitengewone gebeurtenissen zijn er toch teekenen, die er op wijzen dat de toekomst niet zoo donker behoeft te wor den ingezien. Een belangrijk feit was de verschijning van de wetenschappelijke ba lans van het spoorwegpensioenfonds Januari 192S. Het komt spr. gewenscht voor. hierover ook een enkel woord te zeggen De samensteller van deze balans prof. Mflller te Zeist komt daarin tot de conclu sie, dat er in het fonds een wiskunstig tekort was op 1 October 1925 van ongeveer 193 millioeu, welk bedrag sedert dien weder met een aantal miliocn is vermeer derd. In het midden latende of deze conclusie juist is, wordt zij volgens spr. toch gebe zigd bij de vaststelling van cle voorzienin gen welke volgens de Pensioenwet moeten worden getroffen althans als de weten- PROF. VAN DER BILT NAAR DUITSCH- LAND. Prof. Ir. C. L. van der Bilt is als waar nemend rector-magnificus hedenochtend naar Stuttgart vertrokken om de Senaat der Delftsche Technische Hoogeschool te vertegenwoordigen bij de viering van het 100-jarig bestaan van de Technische Hooge school aldaar. DE STAKING IN DE HARING- VISSCHERIJ. Steun aan de stakers. Men zendt ons de volgend? motie: De vergadering van Zeevisschers, aange sloten bij den Centralen Bond van Trans portarbeiders: overwegende: dat de gedurende een reeks van jaren bij de reederijen kenbaar gemaakte verlangens der zeevisschers naar lotsverbetering, tel kenmale door de reeders zijn afgewezen, dat de thans op het laatste moment ge dane toezegging der reeders tot verhooging van het gezamenlijk aandeel in de besom ming met XA procent, door dc visschers on voldoende wordt bevonden, dat in besprekingen tusschen de besturen van den Christelijken cn Centralen Bond van Transportarbeiders overeenstemming is bereikt, betreffende de te volgen taktiek in het inmiddels uitgebroken conflict; besluit: de staking der zeevisschers met alle daar toe geëigende middelen te zullen steunen en wekt alle zeevisschers op eensgezind de leiding der betrokken organisaties te vol J VI u«.ll jjl-l zien om zijn groote welwillendheid en hu- schappelijke balans daartoe aanleiding maniteit. Gedurende zijn directeurschap J geeft. Dat die aanleiding bestaat blijkt werden voor het personeel reeds verschil-reeds uit het buitengewoon belangrijke te lende positieverbeteringen ingevoerd. Wars j kort. Een plan tot dekking komt dan ook als altijd van elk openlijk huldebetoon in die balans voor, hetgeen hierop neer echter, heeft de heer Lazonder zich doorj komt. dat niet tot oogenblikelijke algeheoie een verblijf elders daaraan onttrokken. 40'jarige ambtsvervulling van den directeur van den poitchcquc- cn girodienst Ken belangrijke beslissing voor den geplaagden luisteraar Voorspoedige en veelzijdige loopbaan Men schrijft ons De directeur van den postcheque- cn giro dienst, de lieer J. Lazonder. zal 16 Mei a.s zijne 40-jarige ambtsvervulling in den staatsdienst herdenken. Zijn loopbaan is wel eene zeer voorspoedige un niet velen hebben het postvak zoozeer in alle rich tingen doorkruist als deze hoofdambtenaar. Den lUden Mei 1889 werd hij benoemd tot surnumerair, eerst te Schoonhoven, daarna te Harderwijk. Onmiddellijk na zijne benoeming tot commies op 16 Nov. 1891 werd hij werkzaam gesteld bij het hoofdbestuur der P. T. T., alwaar hij ruim 18 jaar gedetacheerd bleef cn bij keuze werd bevorderd tot commies der posterijen en telegrafie le klasse. In deze functie was hij o.a. chef van de afdeeling brievenver voer en regeling van den postdienst. Den 'Jslen Juni 1910 volgde zijn plaatsing als chef van do afdeeling pakketpost en inkla ring aan het spoorwegstation te 's-Graven hagc en vervolgens als chef van de afdee- iing brievcnhestelling ten postkantore al daar. In de jaren 1911191G was hij directeur van de-post- cn telegraafkantoren te Was pik cn Zevenbergen. Op 1 Maart 1910 volg de zijn aanwijzing als hoofdcommies ten postkantoor Utrecht en trad hij op als chef van de afdeeling postenbehandeün; Het gemeentebestuur van Terneuzeu had, naar het Vad. meldt, aan een tweetal sla gers vergunning verleend voor het in wer king brengen van een ijsmachine en een \Ieeschbewerkingsrnachine onder n oor- waarde „dat de apparaten moeten voorzien worden van toestellen, die beletten, dat de stroomfrequenties dier apparaten hinderlijk zijn voor cle radio-telefoonontvangst." Tegen deze beslissing gingen de 'slageis in beroep. De Directeur-Generaal van den Arbeid gaf in zijn advies te kennen, dat hier niet aan wezig was hinder van ernstigen aard in den zin der Hinderwet. Zijns inziens moest scherp onderscheid worden gemaakt tus schen ernstigen hinder, die woonhuizen on geschikt maakt ter bewoning en een nor maal gebruik van ziekenhuizen, kerken, scholen enz. onmogelijk maakt, cn een ge val als het onderhavige. Ook werd gewezen op de omstandigheid, dat wanneer dc Kroon het belemmeren van radionnt .angst als ernstigen hinder ging beschouwen, cle radio-luisteraars op grond van die beslissing zouden eischen, dat alle radio-storingen, door electrischen stroom veroorzaakt, worden verboden. Ten slotte zou het niet mogelijk zijn den te verwachten hinder weg te nemen, wijl daarvoor nog geen toestellen in den handel zijn Met dit betoog kon de Kroon zich niet vereenigen. Gewezen werd op het feit, dat de voorbeelden van hinder, in de wet genoemd, niet eng moeten worden opgevat, doch en kel zijn te verstaan als illustratie van den wetgever op het begrip „hinder", dat moei lijk te definieeren was. Wat voorts het beperken van den hinder betreft werd de aandacht gevestigd op de toepassing van condensatoren, waarmee een gunstig resultaat bereikt werd. De slotsom was, dat met eenige wijziging in den inhoud de strekking van het bestre den besluit gehandhaafd werd. Als bezitter van een radiotoestel behoeft men dus voortaan bij het ondervinden van stoornis door electrische motoren niet te be rusten. s V Deze beslissing is vajg groot belang voor den veel-geplaagden radioluisteraar, voor wien wij het eenigen tijd geleden met onze anti-storings-actie hebben opgenomen. Naar men weet onderzoekt op het oogenblik do rechtskundige commissie het vraagstuk, met het oog op cle mogelijkheid van een strafbepaling. Dat de commissie het boven staande in haar ooren knoopei HET VREDESPALEIS. Het Vredespaleis, voor zoover niet in ge bruik, is tot nadere aankondiging voor pu blieke bezichtiging opengesteld alle werk dagen von 1 tot 2'j uur namen den eer- I sten en derden Zondag van de maand van cn be- J 2 tot 4 uur nam. De vinder had recht op de helft van de opbrengst Veen end aal. Naar aanleiding van de vondst van 200 oude gouden en zilveren munten te Vecnendaal kunnen wij nog melden dat deze in een schuurtje achter de woning van de grondarbeider door de po litie zijn gevonden. Het zijn 1G0 zilveren en 40 gouden munten. In een onderhoud met den Burgemeester van Vecnendaal, mr. J. J. P. C. van Kuyk, deelde deze mede, naar aanleiding van de vele verkeerde meenin- geu, dat de eigenaar van den grond inge volge Burgerlijk Wetboek de helft der op brengst ontvangt, de andere helft ontvangt de vinder. Deze laatste heeft echter de mun ten in Oct. '28 achtergehoudon en geen aangifte gedaan, zoodat in deze de rechter uitspraak zal moeten doen. Verder deelde de burgemeester mede, dat het Kon. Pen ningkabinet te den Haag de munten heeft geschat cn f 975.lieeft geboden. Tot een overeenkomst is men niet geko men, dat in afwachting van de gerechte lijke beslissing. i aanzuivering behoeft le worden overgegaan, doch deze over een reeks van b.v. 54 uur kan worden verdeeld. Wie zal moeten aan zuiveren. dat is nog niet uitgemaakt. Het is hekend. dat wij op het standpunt staan, dat de regeering aansprakelijk is voor het grootste deel van het tekort op grond van het feit, dat de regeering in 1912 toen ook wetenschappelijke balansen van het S.S. en H.S M. fonds werden opgemaakt, de toen geraamde tekoiten als gaande heeft de di rectie der Nederl. Spoorwegen met de de partementen van waterstaat en financiën geveerd. De directie staat echter evenals spr. op het standpunt dat. cle Staat der Ne derlanden een deel van het tekort voor zijn rekening moet nemen, welk standpunt blijk baar wel door waterstaat maar niet. door financiën wordt gedeeld. Een en ander is ter kennis vaii den Per- soneelraad gebracht, die omtrent deze aan gelegenheden een rapport heeft samenge steld. dat binnenkort aan de directie zal worden voorgelegd met verzoek de verwe zenlijking van den inhoud daarvan, die vol gens spr. tot de taak van de regeering be hoort, mede te ondersteunen Ook internationaal maakte onze vakbe weging vorderingen. In een bestuursverga dering welke in Februari j.l. te Keulen gehouden zijn liet werkprogram en de Statuten vastgesteld cn is een definitief ba- tuur gekozen. Organisaties uit Duitschland. België. Frankrijk. Zwitserland, Elzas-Lotharingen, Luxemburg, Polen en Nederland maken daarvan deel uit. terwijl nog onderhande lingen met een aantal andere organisaties worden gevoerd. Wat betreft de verhouding tot de andere organisaties van spoorwegpersoneel in ons land, deze kon vrij goed worden genoemd. Na het openingswoord van den voorzitter zijn eenige mededeelingen gevolgd waarna het jaarverslag van den secretaris cn het beleid van het hoofdbestuur aan de orde zijn gekomen. In het voortgezette congres van dezen Bond voerde allereerst de heer Scaruppe het woord. Spreker bracht de beste groe ten over van zijn organisatie, ook van het Duitsche Vakverbond, de Gewerkschafts- ring. Hij schetste het nuttige cn noodzakelijke van internationaal verband, dat mede met cle medewerking van het bestuur van den Centralen Bond tot stand kwam. Spreker deelde nog een en ander mede over den huidigen strijd der «poolmannen De heer Berghuys bracht de beste wen- sr.hen voor het welslagen \an dit congres cn dc groeten van het A. N. V. over. Spreker verwees naar het werk der con centratie, nationaal zoowel als internatio naal. In Nederland zijn 115,500 georgani- seerden die nog in geen vakcentrale zijn, doch in verschillende groepen zijn onder gebracht. Die moeten bij elkaar in cén ver hand. Dat kan als men maar wil. Spreker brengt hulde voor cle medewer king dio van het hoofdbestuur wordt on dervonden. Bij het beleid van hét hoofdbestuur werd door vele sprekers een woord van hulde gebracht. De voorzitter beantwoordde de sprekers. Er is hulde gebracht, maar laat dat bel.ee kenen dat elk onderdeel krachtig gaat me dewerken. Allen de schouders er onder, zij 't parool. Daarna werd jaarverslag en beleid H. B. onder applaus goedgekeurd. Na enkele gevraagde inlichtingen over het finincieele verslag werd dit goedge keurd. waarna de begrooting 1929 werd be handeld en eveneens goedgekeurd. WONING TE SOEST AFGEBRAND. De brand tot één perceel be perkt gebleven. Soest. Maandag ontstond brand in een arbeiderswoning gelegen aan den Langen Brihkweg, achter de schoenwinkel van Polman. De vrouw des huizes, alleen thuis zijnde, was bezig vet te smelten. Op een gegeven oogenblik sloeg onverwacht de vlam in de pan met het noodlottig gevolg, dat spoedig de omgeving vlam vatte en voor dc buren en de brandweer iets kon den uitrichten, stond het huisje in lichter laaie. Het geheele huis is dan ook tot den grond afgebrand. Door het flinke optreden van de brandweer konden andere percee- len, die dicht in de omgeving stonden, ge lukkig bewaard blijven. Men was een oogen blik hang voor de woning van een petro- leum-venter. maar gelukkig is dit onheil voorkomen. De aanwezige olie zou een ramp voor de geheele omgeving geworden zijn BAARN HEEFT EEN DIERENPARK. Met twee pauwen en twee damherten. Baarn. Het Maarschalkerbosch, meer bekend ouder den naam van ..Het Boschje van ITzendyke", is thans bevolkt geworden met twee pauwen en twee damherten, wel ke dieren door'de Gemeente zijn aange kocht. De herten, die afkomstig zijn uit Burgers Dierenpark le Arnhem, werden Za terdagmiddag op het terrein losgelaten. Een gedeelte van het Boschje is voor de huisvesting van de dieren met harmonica- gaas (250 meter in den omtrek) afgerasterd, terwijl daarbinnen eenige bij de omgeving passende rustieke gebouwtjes zijn verrezen, waarin de dieren kunnen overnachten. Voor de pauwen is bovendien een ren gemaakt van 23 meter lang en 5 meter breed. Buiten het omrasterde gedeelte wordt het den bezoekers zoo gemakelijk mogelijk ge maakt, daar er ruimschoots banken (pl.m. 12) aanwezig zijn. Het zal wellicht overbodig zijn te melden, dat Burgemeester en Wethouders de bevol king van het park gaarne uitgebreid zou den willen zien; indien particulieren het park eenige geschenken willen doen, zullen Burgemeester en Wethouders die gaarne aanvaarden De Directeur van de N V Levcnsverzeke- rings-Maatschappij „Conservatrix", de Heer van der IIoop. gaf reeds het goede voor beeld door drie prachtige kalkoenen te schenken. HET MUZIEKCONCOURS TE BARNEVELD Extra prijzon. Bar lie veld. Eerst thans gewerd ons de uitslag der voor het muziekconcours be schikbaar gestelde prijzen. Concertwedstrijd: Gouden medaille voor het hoogste aantal punten van het geheele concours, toegekend aan het muziekkorps „Huygen en Gevcke" te Amersfoort met 52 punten. 9 Mei: Zilveren lauwertak, voor het hoog ste aantal punten, toegekend aan „Kunst na Arbeid", Ugclielen met 51 punten 11 Mei: Zilveren lauwertak, voor het hoogste aantal punten, toegekend aan „O. M. V. A.", Ede, met 47 punten 9 Mei. Marschwedstrijd Verguld zilveren medaille, voor het hoogste aantal punten toegekend aan „T.O.G.", 't Harde bij Elburg met 32 punten. 11 Mei. Verguld zilveren medai'ie (na lo ting met het muziekkorps der Huzaren, Amersfoort) toegekend aan „Huygen en Geveke". Amersfoort met 31 punten. Voorts verzocht mevrouw de baronesse van Negell ons, er op te willen wijzen, dat de eigenaars van het landgoed „De Schaffelaai' over bet optreden van hel publiek, tijdens de muziekfeesten, hoogclijk voldaan zijn. Geen bloempje is geplukt en geen boomentak is beschadigd, zoo verklaar de ons de adellijke bewoonster van het land goed. En waar elders zooveel over baldadig heid wordt geklaagd, meende de familie van Nagel), dat dit buitengewoon netjes op treden der vele bezoekers wel eens mocht w or des. fta© uhli ceer iL BRAND IN DOMEINBOSSCHEN. Ba ar n. Zondag ontstond brand in de bosschen van het Koninklijk Domein Soeso dijk, welke gebluscht werd door de Baarn- sche politie in samenwerking met personeel van het Domein. De aangerichte schade is niet groot. PRINSES JULIANA. Met Pinksteren op Soestdijk. Soestdijk. H.K.II. Prinses TuliaUa die, gelijk gemeld, tijdens het verblijf van Koningin en Prins in het buitenland de vrije dagen op het einde der week bij H. M. de Koningin-Moeder doorbrengt zal ook de Pinksterdagen en wel van Vrijdag 17 tot Woensdag 22 dezer de gast zijn van de Koningin-Moeder ten Paleize Soestdijk- 430' STAATSLOTERIJ Vijfde Klasse. Tweede Lijst. Trekking van 11 100.000 No. 15355. 1 10.000 No. 1S9C9. 1000 No. 4696, 14442, 182::. 403 No. 53S4, 66*22, SODS. 200 No. 1203, 1S71U 100 No. -104, 5430, 122S1, 11968, 19S35. PRIJZEN VAN /7U. 117 202 212 216 273 395 004 046 731 7.32 lul-5 1160 1361 1.368 1338 1534 1661 1797 2206 2243 3570 2629 2654 2793 4901 2994 4992 3023 5217 310$ 5245 3121 5250 3209 5305 3264 5441 3278 5445 3364 5557 3520 5624 3771 5674 3776 5759 3508 5$ 35 3SS7 5373 41SO 5890 4290 5909 4309 6221 4451 0510 4648 6648 4689 6667 4698 6799 4800 7327 4307 7331 7411 7465 7469 7602 7604 7643 7666 7991 SI 48 S283 842.3 S650 8695 8305 8853 9072 9160 9182 9192 9555 9627 9707 9750 985S 12696 9867 12S21 9994 12964 10 22 12979 10097 13135 10222 1314$ 10269 13252 10280 13313 10358 13507 10752 13619 11179 13663 11192 13724 11559 13795 11626 13993 11943 14073 12006 14231 12047 14317 12342 14380 12474 14527 12565 14-5SO 12592 11754 12661 14805 12690 143*13 1Ü 352 1 c l.>..- 15727 15782 15907 15913 15953 1635$ 16511 16541 16577 16S33 17152 17327 17486 17700 17713 17916 17937 18002 18178 18586 96 .73 18988 1900$ 19017 19353 19377 19639 19696 1970-4 19733 19810 19853 19932 19989 20313 20481 20563 20640 20975 20099 7 2737 5*173 123 2770 5188 199 2773 9550 227 2906 5052 290 2993 5635 3d 7 3079 5639 434 3109 5732 460 3141 5790 479 3151 5898 513 3190 5039 539 3207 6059 567 32.51 6174 560 3270 6207 567 3287 6114 616 3318 6505 617 3361 6513 635 3426 656$ 05$ 3454 6579 683 3485 6662 744 3590 6680 913 3593 6733 1000 3729 6806 1005 374Ö 6827 1028 3350 6910 1122 3$51 7241 1146 3929 7241 1175 3978 7277 1225 4203 7296 1235 4211 7328 1268 4256 7451 1293 4293 7501 1340 4323 1375 4363 1456 4379 1464 43S7 1500 4561 1520 4581 1544 4599 7962 1613 4669 8002 1629 4674 8020 1654 4688 8122 1757 4726 8124 1763 4787 8131 1834 4796 8138 1874 4873 8159 1882 4905 82*25 1913 4911 S322 1937 4915 S34S 1943 5008 8360 1945 5015 8396 2016 5037 8401 2018 5065 S449 2028 5240 >171 2126 5277 85-11 2136 5283 8596 2198 5296 8593 2240 5306 8625 2276 5361 2311 5367 8640 2371 537' 8736 2460 5423 *T56 2572 5429 *7G0 2590 5131 8769 763U 7665 7677 7760 7773 7933 NIETEN. S792 11347 SS35 11401 8911 11423 8920 11139 8969 11462 S975 11.566 8976 11564 ttOOl 11642 9040 11647 9042 11746 9032 11800 9129 11801 9140 11871 9179 11833 91S1 11908 9204 11913 9247 11921 9291 12034 9298 12038 9348 12068 9393 12099 9412 12171 9488 12179 9494 12194 9589 12238 960t 12261 9613 12275 9621 12345 96* 12353 9645 12386 96S8 12400 9693 12404 9695 12442 9794 12466 9840 12489 9894 12492 9S96 12506 9942 12589 10054 12637 101-44 12639 10311 12642 10325 12655 10339 12660 103-53 12675 10361 126S6 10413 12771 10437 12777 10480 12859 10517 12S91 10533 12962 10542 12965 10700 13112 10701 13128 10711 13115 10733 13191 1085S 13245 IÓS63 13311 10910 IS375 19919 13381 11085 13422 lilll 13461 1118-5 13486 11397 13191 13740 16225 1MÖ® 13741 16372 18502! 13745 16147 18808 13773 16475 1 -519 13781 16530 18326 13784 16546 18549 1:383-1 16685 1S560 13893 16687 18589 18088 16696 1860é 13947 36701 18610 13957 16751 186.52 13975 16765 18660 14006 16768 18688 14007 16891 18751 14009 16941 1SS65 14019 16950 183$© 14033 16955 18916 14042 17015 18933 14087 17056 18954 14105 17086 1S9G* 14109 17146 19111 14121 17204 19135 14176 17211 19161 14296 17292 19189 14315 17333 19197 14331 17341 19230 14422 17465 193M 14549 17558 193^w 14551 17632 19335 1456S 17640 195):' 1-158-1 17656 19621 14632 1766S 19747 14670 17672 197-1$ 14767 17683 19767 11941 1769C 19302 l'OOS 17702 19830 15077 1770.5 1986$ 15109 17736 19967 15127 17761 19982 15141 17775 20005 15151 17SS5 20029 15213 17951 20036 15215 17966 20060 15271 179$2 200S2 15308 18027 .J112 1.5329 18056 20119 15462 1S069 20155 15490 18132 20167 15504 18151 20284 15513 1S1S2 20296 15610 IS'213 2036$ 15676 1S220 20415 15750 18260 20561 15752 18277 20576 1.5781 18:83 205SI 15333 18297 20604 15845 18299 20673 15973 18378 20692 15982 18407 *20704 16051 13418 20803 16131 18447 20*42 16180 18449 20853 16211 17' 20567

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 7