DE A.S. KAMERVERKIEZINGEN Bel dan op No. 42 B. SchooEeman L.J. Luycx&Zoon Hebt U een Taxi of Auto noodig? f 10.000. ZOEK Electriciteit op elk gebied Kamperman's Rijwielhandel, REDE VAN MINISTER HIJMANS Humorhoekje Een tekort in de kerkelijke kan. Verduistering? Vraagt Demonstratie v. Perseynstraat 19. Telel. 423 Onze meer dan 25 jarige on dervinding op rijwielgebied waar borgt U vakkundige behandeling van Uw rijwiel. Wijverkoopen uitsluitend soliede merken. Kamp 4. Tel. 132. Langestraat 49. Tel. 190 Vervaardigen van Lampekappen. Groote keuze Draadvormen en Fournituren PRINS HENDRIK IN GRONINGEN. Hot program van zijn bezoek. Naar wij vernemen, zal voor den tocht, die Prins Hendrik, zooals reeds eerder ge meld werd, op Donderdag 23 dezer voor nemens is te maken, om ruim 9 uur 'smor gens van de ambtswoning van den Com missaris der Koningin worden uitgereden. De tocht zal gaan langs den Heerenweg over Haren, Zuid-Laren. Anncn, Gieten. Barneveld en Wildervank naar Veendam, waar de aardappelmeelfabriek der firma Duintjes, Wilkens en Meihuizen en de stroostof- en witpapierfabriek „de Phoe nix" zullen worden bezichtigd. Op bet Raadhuis wordt door het gemeen tebestuur van Veendam een lunch aange boden. Vervolgens zal een kort bezoek wor den gebracht aan de Landbouwschool. Prins Hendrik vertrekt om ongeveer half drie n.m. via Muntendam, Zuidbroek en Noordbroek naar Huize „Fraeylemabirg" te Slochteren, waar de thee zal worden ge bruikt. Tusschen 4 uur en half vijf wordt vandaar naar Groningen teruggereden over Kolham en Foxham en verder langs het Winschoterdiep. Na ten gouvernementshuize te hebben gegeten zal Z.K.H. mot den trein van 7.36 uur Groningen verlaten. HET ONGELUK OP DEN ONBEWAAK- TEN OVERWEG BIJ RILLAND-BATH. Een verklaring van den treinmachinist. Da lijken der vier slachtoffers van hei ongeluk op den onbewaakten overweg 20A nabij Rilland-Bath zijn per lijkauto naar Antwerpen vervoerd. De machinist van den trein heeft ver klaard, dat hij de auto heeft zien aanko men en achter een seinhuisje heeft zien verdwijnen; hij verkeerde in de meening, dat de bestuurder van de auto den trein bad zien aankomen, en de auto tot stil stand was gebracht. Een jongetje, dat zich op den weg bevond, verklaarde, dat hij even tevoren aan den bestuurder van de auro een teeken had gegeven dat er een trein in aantocht was, en daar de auto zijn vaart verminderde, meende hij, dat dit tee- ken was begrepen. Uit Tietjerk (Friesl.) wordt aan het Leeuw. Nieuwsbl. gemeld: Een duistere zaak houdt in ons dorp de gemoederen bezig. Er gaan verhalen, dat cr in de kas der kerkvoogdij van de Ned. Herv. Kerk een aanzienlijk tekort is. De arministrateur, R. V., weet van dit hiaat geen verklaring te geven. De heer Kramer, accountant te Leeuwarden, stelt een nauw lettend onderzoek in. Eenige weken geleden werd het tekort bij toeval ontdekt. De heer V., die reeds 12 jaar de functie van administrateur bekleedt, heeft de gelden der kerk onder zijn berusting. Hij ontvangt de huurpenningen van de pach ters van de bezittingen der kerk. Voor het bewaren daarvan heeft hij een brandkast in zijn woning. Hij voert het beheer over de inkomsten en de uitgaven. De bescheiden daarvan, rekeningen, kwitanties, enz., wor den in een cahier geboekt. De eigenlijke boekhouding wordt door den heer Dijkstra hoofd der bijzondere school alhier, gevoerd. De contróle bestaat hierin, dat eenmaal per jaar de cijfers van den heer Dijkstra wor den vergeleken met die van den heer V., aan de hand van de kwitanties en andere bewijsstukken. Gedurende al de twaalf jaren, dat de administrateur deze betrekking waar neemt, is de kas echter geen enkele maal geverifieerd. De met de controle belaste kerkvoogden en notabelen hebben zich wel overtuigd, dat de boeken met elkaar klop ten, doch zij hebben nagelaten, zich ervan op de hoogte stellen, of ook werkelijk de aangegeven saldi in kas waren. Van wanneer het tekort dateert is zeer waar schijnlijk dan ook niet meer na te gaan. Vermoedelijk loopt het over verscheidene jaren. Ongeveer een maand geleden kwam bij V. iemand, die geld moest hebben uit de kas der kerkvoogdij. V. had het geld niet, naar hij zeide. De man moest maar wach ten tot na 12 Mei als dc huurpenningen weer binnen kwamen. Nu werden evenwel gedurende zekeren termijn de boeken in de kerk voor een ieder ter inzage gelegd. De rekening wees ook ditmaal een belangrijk saldo aan. Dit kwam den persoon die om geld had gevraagd, doch tot bescheid had gekregen, dat er geen geld was, ook onder oogen. Hij begreep on middellijk, dat er iets niet in den haak moest zijn; er was een groot overschot, en toch kon een betrekkelijk klein bedrag niet betaald worden. De notabelen werden gewaarschuwd; een onderzoek bracht aan het licht, dat tl brandkast geheel ledig was. Op 1 .Januari moest de brandkast volgens de boeken on geveer 14,000 bevatten. Nagegaan is, wat sedert dien nog is uitgegeven. Dit afgetrok ken, moest in ieder geval nog een hedrac aanwezig zijn van 10,591. V. werd ondervraagd, maar verklaarde, niet te weten, waar het geld gebleven is. Op advies van den burgemeester, den heer Steenhuizen, is men den accountant gaan raadplegen. Deze zal zoo spoedig mogelijk rapport uitbrengen. Men staat in deze zaak voor vele raad sels. R. V. is een kleine veehouder. Hij is een algemeen geacht man, die een werk zaam leven achter den rug heeft en zeer eenvoudig leeft. Menschen, die hem goed kennen, achten het buitengesloten, dat hij fraude zou hebben gepleegd. Veel eerder is men geneigd om aan slordigheid en on kunde te denken. V. genoot van de kerk voogden en notabelen het volle vertrouwen. in bedwang kon worden gehouden, met 't noodlottige gevolg. De verhuiswagen, die geladen was met een inboedel, kantelde om en wierp den wagenbestuurder en zijn collega van den bok. Een hunner, die waarschijnlijk inwen dige kneuzingen heeft bekomen, moest naar een der ziekenhuizen worden overge bracht. De andere liep lichte verwondingen op. Het paard brak een of meer pooten en moest worden overgeladen, werd niet on- belangrijko schade toegebracht. Het verkeer ondervond geruimen tijd ern stige vertraging. VERHUISWAGEN OMGESLAGEN Stagnatie in hot vorkeer te Arnhem. Gistermiddag is op den Utrechtschen weg nabij de Wilheiminastraat te Arnhem 'n groote verhuiswagen, die in de richting Arnhem ging, in hotsing gekomen met een uit de richting Arnhem komende trein van de Ooster Tramwegmaatschappij. De bot sing is waarschijnlijk ontstaan, doordat de remmen van den verhuiswagen niet vol doende werkten, zoodat de wagen op den hellenden Utrechtschen weg niet voldoende Een motie der afdeeling Venlo van Volkenbond en Vrede. Antwerpen en Rotterdam Lijst der in den Kieskring Utrecht door de verschillende partijen voor- gestelde candidate!) In een rede Zondagavond op het XVIe Belgische pers-congres te Antwerpen ge houden, heeft de heer P. Ilymans, minister van buitenlandsche zaken gesproken over de verantwoordelijkheid der pers in inter nationaal gebied en heeft hij o.m. gezegd: In de onderhandelingen met Nederland is het nogmaals de toekomst van Antwer pen die ons bekommert. Ons doel is onze haven gemakkelijke en zekere verbindin gen met den Rijn en de zee te verzekeren. Deze wegen leiden over Nederlandsch ge bied. Wij vragen aan onze nabuurstaat een nieuwen waterweg met den Rijn. Ik kan niet begrijpen waarom de ver betering der uitwegen \an Antwerpen zoude schaden aan de haven van Rotterdam. Tegenover de verouderde opvatting van de rivaliteit tusschen de steden en havens moet de natuurlijke saamhoorigheid ge plaatst worden. De belangen van de Bel gische en Nederlandsehe havens staan niet tegenover elkaar, maar stemmen overeen met het algemeen belang van handel en scheepvaart. Ook mag mep in onzen tijd het graven van een kanaal niet oumoeelijk maken omdat het te gemakkelijke verbin dingen zou verzekeren of een slechter ka naal voorstellen, dat moeilijker en duur der zou te verwezenlijken zijn. De afdeeling Venlo van de Vereeniging oor Volkenbond en Vrede heeft de volgen de motie aangenomen: De afdeeling. enz., betreurende, dat de rneeningsverschillen tusschen Belgic en Nederland nog steeds bestaan, en alle po gingen om deze door onderling overleg uit den weg te ruimen, tot nu toe hebben ge faald; van oordeel zijnde, dat het voort duren van dezen toestand het gevaar voor een minder goede verstandhouding ver groot, en het de plicht van de vereeniging is, het vormen van een onpartijdig oor deel bij beide volken te bevorderen; ver zoekt het hoofdbestuur, niet Belgische en Nederlandsehe zusterverenigingen in over-, leg te treden, teneinde een door allen als deskundig en onpartijdig erkend persoon of groep van personen te bewegen, het geschil te onderzoeken en hun oordeel in beide landen algemeen bekend te maken. VRIJZINNIG HERVORMDEN TE GRONINGEN. Naar het Gron. Weekblad meldt, is in de vergadering van den Algem. Kerkeraad der Ned .Herv. gemeente te Groningen een voorstel ingediend van prof. dr. II. Wagen voort, om te besluiten zich te wenden tot de Kerkvoogdij met het verzoek, het daar heen te leiden, dat aan de vrijzinnige leden der gemeente, voor zoover zij dat wen- schen, een nader te bepalen billijk gedeelte van hun keikelijke belasting worde geresti tueerd. Het voorstel is commissoriaal gemaakt. nRANJEBOND. Moeder, je zei. dat. als ik een hall uur zoet was, fc alles kon krijgen wat Ik wou.... i c- Nu. wat wil Je hebben? N-. ik sou nu graas twee uur stout willen zijn. (Passing ShowJV 40-jarig jubileum. Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Koninklijke Vereeniging „Oranje Bond", waarvan Prins Hendrik bescherm heer en jhr. mr. Van Karnebeek eere-voor- zitter zijn, zal gelegenheid bestaan het be^ stuur te complimenteeren op Zaterdag 25 dezer van 3—5 uur s'namiddags in een der zalen van het Koninklijk Zoologisch Botanisch Genootschap. DE ST. SERVATIUSPROCESSIE. Een indrukwekkend schouwspel* Uit Maastricht wordt gemeld, dat de groote St. Servatlusprocessie aldaar Zon dag een zeer talrijk publiek zich rond het Vrijthof heeft doen scharen. De commis saris der Koningin van Limburg, de burge meester van Maastricht in ambtsgewaad, leden van Provinciale Staten van Limburg en van den Maastrichtschen gemeenteraad liepen mee in den stoet. KONINKLIJK BEZOEK AAN GRONINGEN Tijdens de lustrumfeesten. H. M.% de Koningin en Z.K.H. de Prins stellen zich voor ter gelegenheid der aan staande lustrumfeesten een officieel be zoek aan de stad Groningen te brengen en den volgenden dag eenige belangrijke ge deelten aan de provincie Groningen in Gogenschouw te nemen. BRANDSTICHTING. Tegen den bewoner van een perceel in de Duinsteeg. te Hoorn, bij wien dezer da gen een brand is uitgebroken, welke spoe dig kon worden gebluscht, is proces-ver baal opgemaakt. De man heeft bekend, een petroleumstel en een theelichtje te hebben laten branden in de hoop, dat bij zijn thuis komst zijn boeltje zou zijn afgebrand. Hij zat in financieoU moeilijkheden. Bij de gister gehouden candidaatstelling voor de verkiezing van leden der Tweede Kamer, welke op 3 Juli a.s. zal plaats vin den, zijn door de navolgende partijen de hieronder vermelde candidatenlijsten in den kieskring Utrecht ingediend R. K. Staatspartij. 1. J. G. Suring, Maarssen; 2. Dr. E. 'A. M. Droog, Heemstede; 3. L. W. van Loon, Amersfoort; 4. Dr. A. J. B. Oomen, Utrecht Soc. Dem. Arboidorspartij. 1. Dr. Th. v. d. Waerden; 2. B. J. J. Wy- kamp; 3. J. J. Reynders; 4. R. van Gaas beek; 5. Mevrouw Wolthers-Arnolli. Anti-Rev. Partij. J. Prof. Dr. II. Visscher; 2. H. 'Amelink; 3. Mr. H. Bijleveld; 4. Mr. H. A. Damhrink; 5. Mr. G. A. Diepenhorst; 6. Prof. Dr. J. A. C. van Leeuwen; 7. Mr. Joh. H. Scheurer; S. Mr. J. J. P. C. van Kuyk; 9. Jhr. Mr. H. A. M. van Asch van Wijck; 10. G. van der Valk Bouman. Christ Hist. Unie. 1. Mr. dr. J. Schokking, Katwijk aan Zte; Jhr. Mr. D. J. de Geer, Den Haag;.3. J. Bakker, Menalduro; 4. J. R. Snoeck Henke- mans, Den Haag; 5. J. Weitkamp, Harden- berg; 6. Dr. J. R. Slotemaker de Bruine, Den Haag; 7. J. M. Krijgei Jr., Den Haag; 8. Dr. H. J. Lovink, Alph. a d. Rijn; 9. TI. W. Tilanus Den Haag: 0. Mej. Mr. C. F. Katz, Amsterdam; 11. Dr. C. W. Th. Baron van Boetzelaer van Dubbeldam, De Bilt; 12. Jhr Mr. F. Beelaerte van Blokland, Den Haag; 13 Jhr. Dr. J. W. H. Rutgers van Rozenburg, Baarn; 14. J. Langman, Voorburg; 15. Mr. J. A. de Visser, Rotter dam; 16 P. J. Nahuisen, Utrecht; 17. Mr. N. G. Veldhoen, Voorburg; is. Tj. Krol, Uit- huizermecden; 19. Mr. Dr. J. Bruggen. Dor drecht; 20. A. Broen, Enschede. Vrijheidsbond. 1. H. J. Knottenbelt, Rotterdam; 2. E. G. Schiirmann, Rotterdam; 3. Esther Weimóet Dyserinck, 's Gravenhage; 4. B. D. Ecrd- rnans, Leiden; 5. Elisabeth C. van Dorp, Blosmendaal; 6. O. C. A. van Lidth de Jeude, Baarn; 7. C. G. Roos, Lekkerkerk; 8. Gesina G. Brcedvelt-de Waal, Bergen op Zoom; 9. W. G. de Waard, Werkendam: 10. A. R. Veenstra, Amersfoort; 11. I. IT. J. Vos, Amsterdam; 12. Johanna Westerman, 's Gravenhage. Vrljz. Dem. Bond. 1. Mr. II. P. Marchant; 2. Mr. P. J. Oud; 3. Mevr. Mr. B. Bakker-Nort; 4 Th. M. Ke telaar; 5. F. E. H. Ebels; 6. Mr. A. M. Joe- kes; 7. Mevr. II. W. B. van Itallie-v. Emb- den; 8. Klaas de Vries; 9. C. Wydenes Spaans; 10. Dr. S. Elzinga; 11. W. K. D. Lustig; 12. Dr. A. van Raalte; 13. M. M. Cohen; 14. P. van Mever; 15. J. v. d. Brink; 16. K. Steyn; 17. faevr. L. IT. Droste-Wil- rnans: 18, G. W. Comello; 19. J. Best Nzn.; 20. Mej. mr. Ada Goudsmit, Staatk. Geref. Partij. 1. Ds. G. H. Kersten, Rotterdam; 2. Ds. P. Zandt, Delft; 3. Ir. C. N. van Dis, Rot terdam; 4. E. Kuyk, Amsterdam; 5. A. J. Kersten, Rotterdam; 6. J. W. van Houdt, Hc-rkingen; 7. D. Kodde, Zoutelande: 8. Ds. A. van der Kooy, Kampen; 9. D. van Leeu wen, Alphen a. d. Rijn; 10. C. B. van Woer den, Akkrum; 11. A. IToogendijk, Zeist: 12, B. J. van Putten, Kampen; 13. W. van de Vate, Rlienen. Herv. Geref. Staatspartij. 1. Ds. C. A. Lingbeek, Den Haag: 2. G. Nieuwenhuizen, Den ITaag; 3. Dr. Jac. Woldendorp, Groningen; 4. Ds. E. C. F. Ekering, Amsterdam; 5. Ds. A. C. G. den Hertog, Rotterdam; 6. K. Eelderin=, Den Rurg op Texel; 7. B. G. Peereboom, Den Haag; 8. G. J. Prins Jzn., Oldebroek; J. van der Pol, te Veen (N.B.); 10. J. W. Audier Jzn., Den llaag. R. K. Volkspartij 1. Mr. P. M. Arts; 2. Felix A. C. Donders; 3. W. C. Setteur; 4. P. M. Beverbergen van Henegouwen; 5. J. IToutsma; 6. Mevr. E. M. H. Robert—de Wolff; 7. G. J. Bouman; 8. P, J. Goes; 9. A. M. van ITalderen; 10. I- de Vries. Plattelandersbond (Braat). 1. A. Braat, Hekelingen; 2. C. Vervoorn IT.Jzn., ITerwijnen; 3. A. IT. Th. Kortlang, Ermelo; 4. A. Doets, Loosdrecht; 5. G. J. Semmelink, Gendringen; 6. Ph. J. Imraer- zeel, Ressen; 7. A. de With, Benschop; 8. E. Fikse, Oldebroek; 9. A. van Gelder, Zalt- Bommel. Comm. Partij Holland (C. P. H. Centraal Comité). 1. D. Wijnkoop, Amsterdam; 2. G- van Burink, Rotterdam; 3. J. Brommert, Am sterdam; 4. G. Sterringa. Groningen; 5. A. J. Frederiks, Almelo; 6. G. Roorda, Tynje; 7. J. C. Ceton, Amsterdam; 8. R. Stel-Vos, Groningen; 9. L.van der Veen, Beerta; 10. T. de Blauw, Drachten; 11. A. de Rooy, Heerlen 12. II. Woelders, Amsterdam. Rev. Socialistische Partij. 1. IT. J. F. M. Sneevliet, Amsterdam; 2. E. Bouwman, Rotterdam; 3. C. Kitsz, Am sterdam; 4 K. Smelik Jr., Hoorn; 5. D. Schilp, Amsterdam; 6. W. Collé, Schiedam; 7 P a. Tacobs, 9msterdam; 8. G. Reiniers, Amsterdam; 9. W. P. Blaauw, Amsterdam; 10. W. IT. Dolleman, Den ITaag; 11. M. Rood- veldt, Amsteredam; 12. A. Langkemper, Amsterdam; 13. Jac. Rijpkema, Den Haag; 14. A. F. J. Jagers, Arnhem; 15. K. A. de Klerk, Amsterdam; 16. C. Posthuma, Am sterdam. Democratische Partij. 1. W. F. IT. Busch, Soest; 2. W. L. van. Warmelo, Blaricum; 3. mr. W. H. A. Elink Schuurman, Den ITaag; 4. Mw. A. C. Luy- tenBlo'k, Rotterdam; 5. Gerh. van Dijk, Amsterdam; 6. mej. W. v. d. Pauvert, Utrecht; J. A. van Sijn, Rotterdam; 8. K. Dilling, Rotterdam; 9. mevr. A. Schwier- Rutters, Amsterdam; 10. G. A. Weiman, Diemen; 11. K. Breebaart, Kolhorn; 12. Chr. F. Ilössen, Middelharnis. Chr. Democratische Unie. 1. R. v. d. Brug, Gouda; 2. A. P. Jung- curt, Den Haag; 3. H. Steketee, Gouda; 4. L. P. du Bois, Amsterdam; 5. M. de Vieeef, Amsterdam; 6. J. Beunk, Almelo; 7. J. C. van Goudoever, De Bilt; 8. P. L. Gerritse, Amsterdam; 9. B. van Noordenncn. Schie dam; 10. D. Kalma, Iluizum. Verbond van Nationalisten. I. Dr. C. H. A. van der Myle, Amster dam; 2. C. J. M. van Eysden Jr., Amster dam; 3. D. Houtzagers, Loenen a. d. Vecht; 4. J. L. Ch. van Beetem, 's-Gravenhage; 5. B. van Spanje, Apeldoorn; 6. C. J. Minck, Haren (prov. Groningen); 7. P. Th. van Munnekrede, Haarlem; 8. H. A. van Dal* sum, Hulst; 9. II. C. M. Kerkhoff, 's-Gra venhage. Nationale Plattelanders- cn Tuin- dcrsbond. 1. M. Speelman, Hoogvliet; 2. A. v. d. Ho-* ven, Alblasserdam; 3. C. Nap, Veenendaal; 4. A. Niemansverdriet, de Steeg (Rheden); 5. J. D. v. Beek, Zuidland; 6. J. E. Linden-* bei'gh, derr'TIoorn bij Wehe (Gr.). Kleine Handeldrijvende en Industricele Middenstandspartij. 1. M. Bouterse, Rotterdam;.2. L. Lankes-* ter, 's-Gravenhage; 3. M. J. van der Horst, Rotterdam; 4. J. Knijn, Amsterdam; 5. J* Wessels, Utrecht; 6. P. A. L. Zopfi, Tilburg; 7. P. J. van der Mars, Nijmegen; 8. E. Koops, Arnhem; 9. J. D. Mol, Dordrecht; 10. J. van den Berg, Moordrecht; 11. J. A. de Jong, Haarlem; 12. J. G. D. de Geus, Rot terdam; 13. C. de Vree, Rotterdam: 14. H. W. ter Stege, Rotterdam; 15. L. Vender-* hos, geb. Verschuren, Rotterdam; 16. D. den Arend, Rotterdam; 17. C. Winterswijk, Rot terdam; 18. II. P. Binnendijk, Rotterdam: 19. D. van den Berg, Rotterdam; 20. W« van Beers, Rotterdam Federatief Verband. 1. IT. J. Ter Hall, Rijswijk (Z.-H.); 2. I. A. Alkema, Den Haag; 3. C. Booij, Den ITaag; 4. Antoinette van Dijk, Voorburg; 5. F. W. Langhorst, IToek van Holland; 6. Chr. W. F. de Vos, Amsterdam; 7. W. Wessel, Am sterdam; 8. B. Niewold, Amsterdam; 9. J. den Hollander, Den Haag; 10. K. A. Pronk, Ulrum; 11. P. Brasser, Vlissingen; 12. E. Bekkering, Haren (G.)13. H. van Wouden berg, Utrecht; li. C. F. Nassette, Sant poort; 15. dr. W. Koster, Amsterdam. Middenpartij voor Stad cu Land. In alle kieskringen. 1. Floris Vos, Naarden; 2. mr. J. H. Schulz van Haegen, Bloemendaal; 3. Jac. Molenaar Dzn., Haarlemmermeer; 4. J. IT. Rippe, Delft; 5. J. M. Cohen. Almelo: 6. E. L. Duiker, Amsterdam. NederL Christelijke Arbeiderspartij. Kieskringen: Arnhem, Rotterdam, Amsterdam, Den Helder, Haar lem. Utrecht, Zwolle. 1. N. Dekker, Hilversum: 2. A. v. d. Weerd, Veenendaal; 3. L. v. d. Velden, Hil versum; 4. IT. N. van Vulpen, Hilversum: 5. J. Haverlach, Hilversum; 6. F. Voorn, Hilversum; 7. D. van Asselt, Veenendaal. Comm. Partij Holland, Sectie van do Comm. Internationals* 1. Louis L. H. de Visser, Den Haag; Darsono, Amsterdam; 3. L. Seegers, Am sterdam; 4. Moeso, Moskou; 5. H. van der Glas, Hilversum; 6. Alimin, Moskou; 7. J. van Wijngaarden, Amsterdam; 8. IT. van Zelm, geb. van den Berg, Amsterdam: 9. P. Bergsma, Amsterdam; 10. L. Lakervold, Amsterdam; 11. G. J. van Munster, Amster dam; 12. J. R. Schaap, Rotterdam; 13. J. P. Baars, Arasterdam; 14. L. de Vries, geb. de Hondt, Amsterdam; 15. P. Kuiper, Wor- inerveer; 16. L. Peper, Haarlem; 17. F. Bos man, Zaandam; 18. G. J. M. van 't Reve. Amsterdam; 19. I-I. Koch, Amsterdam; 20. C. J. P. Schalker, Delft. Een wil do. W. Siedenburg. Soc. Dem. Volkspartij. 1. H. v. d. Ploeg, Heerlen; 2. E. Klouwen, Amsterdam; 3. A. Roetman, Capelle a. d. IJssel; 4. G. Bunt e, Haarlem; 5.- G. Tege» laar, Haarlem; 6. G. de Wilde, Heerlen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 6