Het gcbouwcn-complex te 's-Herto- genbosch, waarin vroeger de Hanze- bank was gevestigd, zal binnenkort betrokken worden door een grooten manufacturenhandel. Op 't oogenblik is men bezig de brand, cn inbraak- vrije kluizen te sloooen. Op het terrein van de Graansilo Mij., aan de Maashaven te Rotterdam, is, doordat een betonnen heipaal achter een rail bleef haken, een heimachine met Morrisson-stelling omgevallen, Twco arbeiders werden daarbij gewond. Een Indianen-echtpaar uit een der z.g. „reser vations", d.z. de door de Amerikaansche re- gcering aangewezen woongebieden voor de overblijfselen der vroeger zoo machtiqe In dianen-stammen. Op Westcrveld had onder «yoote belangstelling de crematie plaats van het stof felijk overschot van mevrouw dr. Aletta Jacobs Onder hen, die de plechtigheid bijwoonden, merkte men o.a. op wethouder Wibaut met zijn echtgenoote en mevrouw De Vries Bruins (geheel links). Op den voorgrond mej. Johanna Naber en mej. E. Knappeit. Om het groote publiek wat meer bekend te maken met de vloot, woral op 't oogenblik te Chatham een z.g. Vloot-wcck gehouden. Hoe gemoedelijk de Jantjes zich van hun voorlichtende taak kwijten, toont deze foto duidelijk. H. WILHELM, die vijftig jaren onafgebroken in dienst was van de firma euhrmann te Amsterdam. Doze toto is genomen in het hartje van New York. Op den achtergrond ziet men de beroomde WAT ZAL ER MET DE ZUIDERKERK TE AMSTERDAM GEBEUREN? Trinity Church. Linke: een gedeelte dor nieuwe uitbreiding van de effectenbeurs. Rechts: de De oude fraaje Ztüderkerk aan de Zandstraat te Amsterdam zal met 1 September worden gesloten en te koop aangeboden. Een foto va(1 "*ijksschajkis$ met hej standbeeld ven George Washington, het inwendige der kerk.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 8