Uitgebreide collectie Behangselpapieren. Bespanningsstoffen. Hoe Leene den dood vond UIT DEN ©KITHEK STADSNIEUWS Fa, M. R. N. OOSTERVEEN Crown Bread Zweedsch Brood Fa. J. W. VAN ACHTERBERGH, Westsingel 12-13. Telefoon 238. SPORT Geen „regelmatig" ryder SPORTFEESTEN TE BAARN HULSEBOSCH WEER OP DEN MOTOR VOOR ONZE HUISVROUWEN KANTONGERECHT De oorzaak van hef ongeval is te wijten aan den wind Een der Haageche 6portcorreepondenten der N.R.Ct. meldt: Wij zijn van den val van Leo Leene geon ooggetuige geweest, maar wij hebben alle verslagen betreffende den wedstrijd, wol- ke hem noodlottig werd, aandachtig gele zen en wij hebben geïnformeerd bij perso nen, die van het ongeval getuige waren. De leringen dekken elkander niet geheel en al, doch uit hetgeen wij vernamen mee- nen wij tot de conclusie te mogen komen, dat de oorzaak van het ongevalde wind is. Het ongeval heeft zich o.i. als volgt toe gedragen: Bij het Ingaan van de bocht deed Leene een poging om den Duitscher Neumann te passeeren. Ongeveer in het midden van do bocht kwam hij naast den Duitscher te liggen, doch op het betreffende moment kwam de Hagenaar Snoek achter zijn mo tor aansnellen. Deze ging meteen tot den aanval over, zoodat er dus een moment was, waarop de drie renners achter hun motor naast elkaar lagen met Leene in het midden. Het fatale is nu geweest, dat zij juist den wind fel tegenkregen, toen zij naast elkaar lagen. Op het moment waar op de motor plotseling een krachtigen wind tegenkrijgt, vertraagt de motor iets De gangmakers nemen daar wel zooveel mogelijk maatregelen tegen, doch bij vla- gerig weer, zooals het Zondag te Gronin gen was, is dat plotseling vorminderen van tempo niet geheel en al te voorkomen. Het gevolg is dan meestal, dat de renner met zijn voorwiel tegen de rol botst. Rijdt hij nu een beetje hard tegen de rol aan. dan glijdt de renner in de bocht altijd naar rechts A'.n de rol. Hij wordt dus genoodzaakt naar rechts uit te wijken. Het schijnt nu, dat zich dil te Groningen heoft voorgedaan. Leene werd naar rechts, dus hooger in de bocht gedreven, maar daar was op dat mo ment juist geen plaats voor hem. doordat zich daar een andere renner bevond Leene was toen genoodzaakt om te wrin gen, zooals de renners dat noemen en bij de poging om zich in het midden van de baan te houden had hij te weinig vrijheid van beweging. Bij het passeeren is hij het commando over zijn stuur kwijt geraakt, en kwam hij te vallen. Hij viel eerst op de haan. doch vloog toen van de baan meters omlaag het land in, wat te Groningen mo gelijk ie, aangezien er zich daar in het midden van de bocht geen rang bevindt. Met welke kwetsuren Leene werd opgeno men en naar het ziekenhuis werd vervoerd, is bekend. Leo Leone was uit een rennersfamilie. Hij had vier broers en allo vier waren wielrenners en alhoewel hij zich tot an dere sporten aangetrokken voelde (evenals zijn broer Bernard was Leo Leene een be kende korfballer; hij was jaren lang lid van de iiaagsche korfbalvereeniging) kon het haast wel niet andere of hij moest zich ook op het wielrennen gaan toeleggen, n© successen van zijn broers sleepten hem als het ware mee. Op 20-jarigen leeftijd ving Leene zijn wlelerstralning aan cn 23 jaar oud, debuteerde hij als nieuweling. Onmid dellijk trok ook deze Leene. die eveneens van athletlschen bouw was. de aandacht. Als nieuweling retireerde hij waar hij reed cn aanstonds ging hij dan ook tot de categorie der amateurs over. Alhoewel hij ikelijk een veelbelovenden indruk maakte, heeft Leene toch nooit d» hoogton bereikt, welke men voor hem weggelegd achtte. Daartoe was Leo Leene te weinig specialist. Hij was sprinter en reed6 ook over den langen afstand. In een kampioenschap van Nederland over 50 K.M. zonder gangmaker is hij eens als tweede geëindigd. In kop pelwedstrijden was hij eveneens op zijn plaats, doch zijn beste zijde vertoonde hij als tandemrijder. Met zijn broer Bernard vormde hij een sterk tandempaar. Ook op wegwedstrijden maakte Leene een goed figuur. Eenmaal beroepsrenner geworden legde hij zich in het rijden achter den motor toe. Eenige jaren geleden had het den schijn dat hij op dit gebied een uitblinker zou worden. Plotseling reed hij een verbluffen- den wedstrijd en toon de bekende Fran- sche gangmaker Leon Didier zich bereid had verklaard Leene te assistceren veroor zaakte dat in de wielerwereld sensatie. Leo Leene was echter niet „regelmatig" ge noeg om achter den motor uit te blinken en weldra bleek, dat Leene de wielersport vaarwel zou zeggen. Hij heeft daar ook ernstig over gedacht en is een wijle met rennen opgehouden, maar als zoovelen be gon hij weer opnieuw. Het vorige jaar reed hij zijn beste wedstrijden te Gronin gen, waar hij er in slaagde zeer populair te vorden, zóó populair, dat hij voornemens was zich te Groningen te gaan vestigen. Hij wilde daar met zijn jonge vrouw (Leene was sedert twee maanden gehuwd) een zaak beginnen. Datzelfde Groningen waar hij zijn toekomst zag liggen, bracht hem den dood en rouw over zijn familie, waar van hij zoo heel veel hield. Want hecht, zeer (hecht was de band tusschen de Leenes. Leo Leene had den leeftijd van 30 jaar bereikt. Vrijdag wordt het stoffelijk overschot to 's-Gravonhage aan den schoot der aarde toevertrouwd. Gisteren voortgezet met wedstrijden voor kinderen Baar n, 30 Juli. 'Woensdagmiddag wer den de sportfeesten van den Baarnschen Bond voor Lichamelijke Opvoeding voort gezet met wedstrijden voor kinderen. Eeni ge van de voornaamste uitslagen daarvan laten wij hier volgen: Hardloopen 60 Meter: 1ste prijs G. Sohl van Hygiea, 2de prijs B. Stroo van Excel sior, 3de prijs T. Leduc van Baerne, 4d^ prij6 G. Veldhuizen van Excelsior Balwodloop 25 Meter: 1ste prijs M. Jan sen van Wilskracht, 2de prijs G Sohl van Hygiea. 3de prijs J. van Oostveen van Baerne. Verspringen met aanloop: 1ste prijs B Stroo van Excelsior. 3.37 M.,; 2de prijs J van Oostveen van Baerne, 3de prijs R. van den Hoogeu van Baerne Hoogspringen met aanloop: 1ste prijs C. Bon van Excelsior, 1.25 M.. 2de prijs G Sohl van Hygiea (na loting). Verspringen met aanloop. 1ste prijs C. Thie van Excelsior, 3.G5 M.; 2de prijs A do Bree van Excelsior, 3.50 M.; 3de prijs R. Vieregge van Excelsior, 3.07 M. Balwernen: 1ste prijs G. Kotten van Ex- rel6ior, 14.30 M.; 2de prijs P. Hovius van Excelsior, 3do prijs S. Wiedema van Hy giea. Hardloopen 50 Meter: 1ste prijs C. Thio van Excelsior, 2de prij6 A. de Bree van Excelsior- Hoogspringen: 1ste prijs C Thie van Excelsior, 1.10 M.; 2de prijs J. van Mill van Excelsior, 1.05; 3de prijs A. de Bree van Excelsior. Jongens 9—11 jaar. Hardloopen 30 Meter: 1ste prijs A. Schoff van Ilygiea, 2de prijs R. Bannink van Ex celsior, 3de prijs A. Lammertse van Excel sior. Verspringen met aanloop: 1ste prijs "A Lammertse van Excelsior. 3.31 M.; 2de prijs A. Schoff van Hygiea, 3.20 M.; 3de prijs M. Oostveen. Bal werpen: 1ste prijs A. van Mill van Excelsior, 10.62 M 2d* prijs A. Schoff van Hygiea; 3de prijs R, Bannink van ExcoJ sior. Jongens 68 jaar. Hardloopen 15 Meter: 1ste prijs M. Brui degom, 2de prijs M. van Smaalcn. 3de prijs A. Lodder. De behaalde prijzen werden om half zes op het feestterrein aan de Jeugd uitge reikt. Des avonds om half zeven vonden atle tiekwedstrijden paats. n.l. Verspringen voor dames: 1ste prijs B. van Soelen 4.04 M.; 2de prijs R. van Evvijck, 3.92 M.; 3de prijs D. van der Vuurst. 3.82 M. Speerwerpen voor heeren: l6te prijs II Otterloo, 3G.92 M.; 2de prijs II. J. Limbach. 34.50 M.; 3de prijs G. J. Wesscling, 32 M. Hoogspringen voor dames: 1ste prijs B van Soelen, 1.25 M.; 2de prijs II. J. Bree, 1.20 M.; 3de prijs J. Schrcudcrs, 1.20 M. (na loting). Kogelstooten voor heeren: 1ste prijs C Hoksbergcn, 10.30 M.; 2de prijs H. Otterloo. 9.04 M.; 3de prijs T. de Ruig, 8.25 M. Om half acht ving de voetbalwedstrijd aan tusschen Hihersum I (1ste klasse N.V.B.) en Baarn (2de klass*. N.V.B.). Voor half-time maakte Baarn een doelpunt, het welk na half-time spoedig werd gelijk ge maakt. Kort voor het einde maakte Baarn echter een tweede doelpunt, waar het bij bleef. Baarn won dus met 2—1. De uitslagen van de daarna gehouden athletiekwedstrijden luiden: Hoogspringen voor heeren: 1ste prijs J. de Bruin van de Baarnsche Athletickclub. 1.60 M.; 2de prij6 J. de Weert van Baarn, 1.55 M.; 3de prijs W. Schaffelaar van Excelsior, 1.50 M. Discuswerpen voor heeren: 1ste prijs H. J. Limbach van Excelsior, 23.36 M.; 2do prijs H. Otterloo van de Baarnsche Athle- tiekclub, 22.45 M. on C. Hoksbergen van dezelfde club, 21.365 M. Deze avond trok de meeste belangstel lenden; er was nu een talrijk publiek op het feestterrein aanwezig. De burgemeester woonde met zijn cchtgenoote en verdere familie de wedstrijden bij. Na zijn val op 22 Juni Zondag a.s. zal dc Hilv, Grasbaanmolor renverecniging voor den derden maal jn dit seizoen motorraces houden. Alle vroegere races hebben bewezen, dat voor dezen tak van sport bij het publiek grootc belangstelling bestaat. Het bestuur heeft daarom niet geschroomd alle noodza kelijke verbeteringen te doen aanbrengen, zoowel aan de baan als aan de plaatsen voor het publiek. En hot is in dezen nog steeds druk bezig, mogolijkc wenschen te voldoon. Ook het engageeren van de meest beken de renners van naam, was een zaak, waar mede ze bewees het beste te willen bieden wat geboden kon worden. En het bestuur is daar wonderwel in ge slaagd. De Hilversumsche baan is een der snelste, zoo niet d e snelste van Nederland en haar lengte maakt het mogelijk bij een zoo groot mogelijke snelheid een zoo klein mogelijk gevaren risico te loopen. Het is dan ook op merkelijk dat tot de laatste r'aces nog nooit een ongeluk is voorgekomen. En gelukkig kunnen we thans mededee- len, dat de renner Hulsebosch, die op 22 Juni vrij ernstig kwam to vallen, weer ge heel hersteld is cn ook bij de a.s. rennen weer van de partij zal zijn. Dit is wel het beste bewijs dat het ongoluk niet aan de gesteldheid van de -baan is te wijten, want anders zou Ilulseboscli er zeker wel voor bedanken hier te starten. Betreffende de andere inschrijvingen kun nen we meedeelcn, dat de deelname in de andere klassen zoo groot is, dat het bestuur niet alle inschrijvingen heeft kunnen accep- lecren. Er is dus geschift en (Je beste rijdera zullen aan don start verschijnen. De baan is, dank zij de achter ons liggende vochtige dagen in uitstekende conditie en wordt bovendien van tijd tot tijd gerold met zware walzen, om z.m, alle oneffenheden te trachten te verwijderen, Bij de samenstelling van het-programma heeft men ditmaal veel ritten in manches onderverdeeld, omdat daardoor do renners de beste gelegenheid hebben, hun prestaties te toonen cn de rapes veel attraclievoller zijn. Motorsport. Spaart Uw bons want de groote verrassing komt nog. Onze branderij te Amersfoort levert da gelijks versch gebrande koffie. Onze thee wordt in onze nakkerij te Amsterdam gemêleerd uit direct geim- porteerdo soorten. Vraagt Uw winkelier. DE INTERNATIONALE ZESDAAGSCHE, Tweede dag, Grenoble, 30 Juli 1930. In tegenstel ling met gisteren, wat een buitengewoon zwnro dag was, kenmerkte zich deze dag door zeer mooi weer. Onze Hollandscho jongens hadden wederom met bandenpech to kampen. O a. had Svbrandy. onze Na tionale Kampioen een'lekke band, welke hij zoo snel wl6t te repareeren, dat hij nog juist op tijd de controle kon bereiken en zoodoende vrij van strafpunten bleef. Mr. Lamberts Hurrclbrinck op Lady moest uitvailen wegens een gebroken rollager. Do Ridder op Ariel slipte ih oen bocht, ovenwei zonder nadeeUgo gevolgen voor hem cn zijn motor, alleen de koplamp wns beschadigd. Het Engelsche „A"-tearn viel uit, daar de teamleider Uzzell, die op B. S. A. met zij span reed tengevolge van breuk der zij- spanverbinding moest opgeven. Dat de wedstrijd toch lang niet gemak kelijk is bewijst wel, dat er thans geen enkel team meer is zonder strafpunlmcn staat ons Hollandsch Ariel team er lang niet slecht voor met de 24 strafpunten, welke Fijma gisteren boekte voor tclaat komen wegens bandenpech Morgen gaat de r:fc naar Stresa in Ita lic, waar slechto wegen en zeer zware klims de rijders wachten. Nader is bekend gemaakt, dat van de 88 rijders er gisteren slechts 46 waren, die zoncl'r strafpunten aankwamen, andere slijters ook tijdelijk zullen noteeron om den „prijsbederver" van zich af te schudden. Naar wij vernemen, wordt door de melk- verbruikers vurig gehoopt, dat deze strijd tusschen de „melkboeren" niet al te spoedig zal worden bijgelegd. Zoo ziet men, dat zelfs uit oneenigheld van enkelen voor do groote meerderheid nog wel iets goeds geboren kan worden. HET VUURWERK OP 2 AUGUSTUS. Een programma met 10 groote nummers. Baarn, Op den 2den Augustus a.s. zal des avond om 10 uur aan den Eem- weg evenals vorige jaren een vuurwerk worden afgestoken, dat het gemsentebe stuur den Ingezetenen aanbiedt. Het programma bevat niet minder dan 16 groote nummers. Na het eerste num mer, bestaande uit een salvo van lucht- vuurwerk, volgt het nummer, dat voorst sll ren decoratie tsr eere van Hare Majesteit dc Koningin-Moeder, weergevende de da tum „2 Augustus" in diamantvuur, omge ven door 4 waaiers van brillantvuur en draaiendo oranjezonnen. Ook komt op het programma voor een beneaalsche verlich ting van het gehccle terrein en daarna een inechanieknummer, voorstellende een „mo torrijder" in gekleurd diamantvuur met daaronder een cascade van Chineesch vuur. Hot laatste nummer van het program ma slelt voor een groote decoratie ter eer* van H.M. de Koningin-Moeder, weergeven de het portret van Hare Majesteit in ge kleurd diamantvuur. waarboven het woord „Hulde" prijkt in blauw diamantvuur. Daar vorige jaren voor het vuurwerk te Baai-n enorme belangstelling bestond, wordt ook dit jaar weer een groote toe loop verwacht Op het terrein zullen wederom zitplaat sen aanwezig zijn voor heeren raadsleden, het gemeentebestuur, gemeóntepersoneel enz. In verband met dit vuurwerk maakt de commissaris van politie bekend, dat op dion dag des avonds om 8.30 uur alle toe gangswegen tot den Eomweg voor rijver- keer gesloten zullen worden. Alleen het verkeer naar Bunschoten zal worden loc- gelaten. SCHERPENZEELS BURGEMEESTER VRAAGT ONTSLAG. Scherpenzeel. De Burgemeester de zer gemeente, de heer Mr. A* Roijaards van Scherpenzeel, heeft om gezondheidsredenen als zoodanig ontslag aangevraagd tegen 1 October a.s. MOND- ÜN KLAUWZEER, Scherpenzeel In deze-gemeente zijn vier gevallen van mond- en klauwzeer ge constateerd. GOEDKOOPE MELK TE BARNEVELD. In een week tijds is de prijs met 50 gedaald. Barneveld, 30 Juli. Tot voor enkele dagen bedroeg hier de prijs der melk, aan huis bezorgd, 12 cent per liter, doch dc vorige week annonceerdo een in de buurt schap Kallenbroek wonende landbouwers zoon in de plaatselijke bladen, dat hij dc melk voortaan tegen 10 cent per liter zou thuis bezorgen. Naar aanleiding van deze, den mclkver- bruikers aangenaam in de ooren klinkende advertentie, verlaagden de gezamenlijke melkslijters den prijs der molk eerst tot elf en daarna tot negen cent por Liter. Als antwoord hierop, liet bodoelde boerenzoon bij bekkenslag bekend maken, dat hij zijn geachte clientèle steeds zou bedienen voor Uvee centen beneden den door de overige slijters te bepalen prijs, wat aanstonds tot gevolg had, dat laatstbedoelden, vermoede lijk om hun lastigen concurrent maar da delijk en voor goed den pas af te snijden, den prijs nog met een cent verlaagden en dus op aeht cent per liter brachten. Ge trouw aan zijn woord, levert de Kallenbroe- ker menschenvricnd thans heerlijke room voor zes cent per liter, cn welke prijzen de OFFICIEELE KENNISGEVING. Drqnkverlol. Burgemeester en Wethouders van Amers foort maken bekend, dat aan het Stadhuis is aangeplakt een publicatie inzake i»cn verzoek van J. W. van Eist, voorzitter der Amersfoort6cho Schietvereeniging „Prins Hendrik" om drankverlof in het perceel Plantsoen Oost no. 1 op 16, 17, 18, 23, 24 on 25 Augustus a.s. Burgemeester en Wethouders van Amers foort maken bekend, dat aan liet Stadhuis is aangeplakt c*n publicatie ipzako een verzoek van J. Frank namens het bestuur der Oranjeverccniging om dranlvverlof in dc Markthal aan de Breeslraat, op Dins dagavond 2 September 1930, SOCIËTEITSGEBOUW „DE VALK." Naar wij vernemen is het beheer van het gebouw „do Valk" overgegaan van de So cieteit „Vereeniging" op den lieer C. M. Zandwijk, alhier. Binnen korten tijd hopen wij op deze wij ziging terug te komen. FRUIT- EN GROENTENVEILING. Veiling van 30 Juli, Tomaten 810 ct., Druiven 41—52 ct., Kruisbessen 68 ct., Zwarte bessen 57 ct., Roode bessen 414 ct., Pruimen 7—14 ct., Frambozen 2246 ct., alles per pond. Yellow 17—35 ct., Noordhollanders 4—7 ct., Krui deniers 21—34 ct., Janbazen 5—7 ct, Sp. boo- non 11—23 ct., Snijboonen 2229 ct., Spina zie 20—22 ct., Capucijners 21—25 ct., Poste lein 10—14 ct., Zilveruitjes 2426 ct., alles per K.G. Rabarber 35 ct., Wortels 3—9 ct„. per bos., Andijvie 2644 ct., Sla 2035 ct, per 10 stuks, Meloenen 47—70 ct, Perziken 610 ct., Bloemkool 13—25 ct, Roode kool 6—8 ct., Komkommers 4—8 ct, per stuk. Edammer kaas 100101 ct. per stuk. Bieten 18—27 ct., Selderij 8—21 ct. per 10 bos. Rectificatie: In de vorige opgave stond abusievelijk vermeld frambozen van 15 20 ct., dit moet zijn 15—45 ct. ORGELBESPELING. In de St. Jorlskerk. Op Dinsdag 5 Augustus a.s. zal wederom eon orgelbespeling in do St. Jarlskerk plaats hebben door den heer G. van den Burg. Medewerking zal dit keer worden verleend door den hoer Joh. Blok (viool). Deze concerten, die een groot gehoor ten zeerste waardig zijn, ondervonden tot nu too een veel geringere belangstelling dan vorige jaren. Dit verschijnsel is sterk te be treuren en wij zouden hot publiek dan ook ten sterkste willen adviseeren. a.s. Dinsdag avond naar de St. Joriskerk te gaan. Mocht de belangstelling ook nu gering, zijn, dan zullen deze concerten waarschijnlijk goen doorgang vinden. KOFFIETAFEL: Huzarensalade MIDDAGTAFEL) Gehakt Bicten Wentelteefjes. LANGESTRAAT 42 - TEL. 77 65 cent per pak. Wat hooibouw en vacantie mogelijk op hun geweten hebben „De menschen zijn zeker te druk met den hooibouw':, sprak mr. Van Son toen hij gis- termorgen om 10.20 uur de openbare zitting van het kantongerecht sloot, welke om streeks 10.10 uur aangevangen was. Inder daad, de belangstelling was zeer gering: van de 46 verdachten, dio een plaatsjo op-de rol, gekregen hadden, waren er slechts twee verschenen. Naast den hooibouw, zal ook de vacantie hier wel schuld aan hebben. En waarschijnlijk zal Justitja ook wel het Lood- je hebben moeten leggen tegen Pluviusl Soester varkens! Iemand uit Soest had enkele weken géle- den zich te verantwoorden gehad voor het feit, dat hij in een hok vier mestvarkena- had, welke voor de buren van deh eigenaar aanleiding waren geweest om een klacht in te dienen over den „geur", die zich in de buurt verspreidde. Verdachte had toen ver- klaard, dat het hok niet bihnen den* wet telijk voorgeschreven afstand van straat of buuVman's erf lag, doch thans kwam vast tp staan, dat hij een tweede hok bedoelde, buiten geplaatst. 'si Dè' thans aanwezige verbalisant verklaar de het oog gericht te hebben gehad op het hok, dat in een schuur is aangebracht en dat slechts door een muur van den open baren weg is gescheiden. Hij heeft verdachte op dit strafbare feit attent gemaakt, waarop deze beloofde voor verandering te zorgen. Later was deze op zijn belofte teruggeko men cn proces-verbaal is gevolgd. Verdachte deelde mede, dat hij thans geen varkens meer in het hok heeft. De waarnemend ambtenaar van het O. M., mr. v. d. Dussen, uit Utrecht, achtte het'ten laste gelegde wettig en overtuigend bewe zen, Thans waren de varkens weg cn hij wees verdachte erop om ook maar geen var kens meer in die schuur te mesten. De eiscli was 3 subs. 3 dagen; de uitspraak was ge lijkluidend- Een dronken wielrijder. Een stadgenoot reed op 20 Juni j.l. per fiets op deh Soesterweg in zoodanigen staat van dronkenschap, dat hij niet geacht kon worden een rijwiel te besturen en dientan- - gevolge gevaar opleverde voor de veiligheid van het verkeer. Hij was deswego aange houden en ter ontnuchtering in arrest ge steld. Verdachte: „Ik had wel een glaasje bier- gedronken, maar ik kwam van Stroe af en was bijna thuis. Als ik dronken geweest was, zou ik toch zeker al wel oerder aan gehouden zijn!" Het O. M. vond do overtreding zeer ern stig. Verdachte had niet alleen zich zelf, maar ook anderen in gevaar gebracht. Bij het drukko verkeer diende men wel degelijk nuchter te zijn. De ambtenaar cischte eon geldboete van 15 subs. 10 dagen hechtenis. Het vonnis van den kantonrechter luidde 10 subs. 5 dagen. GARNIZOEN. De levering van aardappelen voor het Garnizoen, het Militair Hospitaal en het R. O. G. alhier, gedurende het tijdvak van 1 Augustus tot cn met 31 October 1930,. is door den Minister van Defensie opgedragen aan don heer R. ten Hoeve alhier en wal voör don prijs van 3,23 per 100 K.G. geel- -> Vleezigc zandaardappelen v^or de Soldaten- menages, en 3,33 per 100 K.G. klei-aardap- pelen" voor het Militair Hospitaal en het R. O. G EXAMENS. Voor het te Utrecht gehouden examen Engelsch M. O. acte A. 6laagde onze stadge- noote, mej. S. R. Sieperda MeJ. F. van Wcczcl Errcns, alhier, slaag de met lof te Amsterdam voor het examen Stenografie (groote). COLLECTE-BUS GESTOLEN. In de R.K.-leaszaaI. Uit de R.-K. leeszaal ïp de Niouwstraat is een collecte-bus gestolen, welke een inhoud had van 1.30, De bus was met touwen in den gang opgehangen; deze touwen zijn door de(n) opgewepschte(n) bezoekerfs) door gesneden. De diefstar moet Dinsdagmorgeh gepleegd zijn. De politie stelt een onderzoek in

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1930 | | pagina 2