AMEPSFOOKTSCH DAGBLAD Eet meer dan blijft ge slank gezond en frisehS BINNENLAND De Verdwenen Delora Speciale Aanbieding prima kwal. zijden Directoiresf 2.80 enf 3.25 Donderdag 20 November 1930 -DE EEMLANDER' 29e Jaargang No. 122 DE PEPERG00ÏERIJ Onverkwikkelijke familie verhoudingen OVERVAL OP EEN BANKLOOPER Werkloosheid geen verontschuldiging! Het tekort aan mannelijke onderwijskrachten FEUILLETON Economisch Instituut voor den Middenstand ÉN.V. COMPAGNIE LYONNAISE H. GLASTRA Co. N.V. Telcf. 92. s.v,p. IJMUIDER Vischhandei ALLEEN: Utrechtsche straat 40 Prijzen voor deze week: 2ESTERS „Zceuwsclie Imperialon" per pond Kabeljauw, niet uitgesneden 45 ct Kooksdhelvisch, vanaf dikke moten of staartstuk 60 ct. Tarbot, Bakschol, vanaf 30 ct uitgesneden Kookschol, vanaf 40 ct. Kooktong Bakschelvisch, vanaf 20 ct. Baktong Zee-carbonade zilverblank, zeer fijn, tegen dagprijs Verder alle soorten versche Noord- en Zuiderzeevisch. lederen dag aanvoer levende Zuiderzee-bot, versche garna len, zoutcvisch, stokvisch, gerookte zalm enz. Allo soorten vischconserven. „Drovi, steeds visoh in huis". THUIS BEZORGEN ZONDER VERHOOGING. Heerlijke gebakken visch, croquetten. vischkoekjes, gemarineerde haring en rclmops. IJmuider Vischhandei H. GLASTRA Co. N.V. Alleen: Utrechtschestr. 40, Telef. 92. TIJDIG bestellen. per pond 40 ct 65 ct 85 ct 130 ct 130 ct. Verschillende niet zoo stichtelijke bijzonderheden uit het ge' tuigenverhoor. Rotterdam, 19 Nov. In ons ochtend blad maakten wij reeds melding van de be handeling van bovengenoemde zaak voor de rechtbank alhier. Betreffende het getuigenverhoor in deze zaak kunnen we nader meedeelen, dat de verdachte beweerde uit noodweer te heb ben gehandeld. Op 15 November tevoron was een commissarisvergadering gehou den waarin zijn ontslagaanvrage is bespro ken. Deze vergadering is zeer rumoerig ge weest. Er is gevochten, en het slachtoffer heeft gedreigd den vader van verdachte te zullen doodschieten. Op deze bedreiging zijn nieuwe bedreigingen gevolgd in tele grammen en in nachtelijke telefoongesprek ken. Wederzijds werden harde scheldwoor den gewisseld. Verdachte was naar de ver gadering van 20 Januari gekomen in de meening, dat daar het slachtoffer schieten zou op verd.'s vader. Inderdaad was het vóór de opening al rumoerig en toen op een gegeven oogenblik een twist tusschen het slachtoffer en verd.'s vader dreigde te ontaarden in een vechtpartij is verd. tus- schcnbeide gekomen en heeft het slachtof fer peper in de oogen gegooid. Hij ontkende pertinent de bedoeling gehad te hebben letsel toe te brengen. Hij had dan ook geen peper bij zich gehad, toen hij naar de ver gadering ging. Toen hij echter zag dat er nog geen politie was, had hij besloten het slachtoffer in geval van een schietpartij voor te zijn en had door den chauffeur pe per laten halen. Hij vond dit het beste mid del om het slachtoffer, dat hij schilderde als „een ontoerekenbare gek", die best tot een moord in staat was, buiten gevecht te stellen. De heer S. S. Jr., het slachtoffer, verhaalde zijn ervaringen, welke hij besloot met de mededceling dat hij niet wist, wie er met peper gegooid had. De twee der toen aanwezige verslaggevers hebben vervolgens verteld, wat er gebeurd is. Was bij het ge tuigenverhoor charge reeds gebleken, welk een onverkwikkelijke familieruzie er achter deze affaire zit, die berust op een financieele transactie, welke door de cene partij als uitermate onbehoorlijk wordt be schouwd, nog meer kwam dit vast te staan bij het getuigenverhoor décharge, waar voor 15 personen waren gedagvaard. Hun verklaringen hadden in hoofzaak betrek king op de bedreigingen, die geuit waren in de vergadering van 15 November en op de gebeurtenissen in de vergadering van 20 Januari. Daarnaast zijn zeer uitvoerige me- dedeelingen gedaan over het karakter van het slachtoffer, terwijl een lange discussie is gevoerd over de vraag of bij een pistool bezat. Volgens deze getuigen zou bet slachtoffer zijn vrouw herhaaldelijk hebben mishan deld en ook zijn zoon om futiliteiten zooals een slecht rapport hebben afgeranseld. Zijn vroegere chauffeur, kwam verklaren, dat het slachtoffer op de werf herhaldclijk had geschoten met den revolver van den chauffeur en daarbij had gezegd, dat de ar beiders nu wel bang voor hem zouden zijn. Hij wist echter niet of het slachtoffer zelf 'een revolver bezat. Het slachtoffer verklaarde al deze rncde- deelingen voor pertinente leugens. Hij zei voorts, dat do partij van verdachte aan den chauffeur 200 zou hebben gegeven. Hier op antwoorddo de chauffeur weer, dat het slachtoffer-hem had aangeraden zich 2000 te laten geven door do partij van verdachte en dit zwart op wit op papier te laten zet ten. Blijkbaar stelde het slachtoffer op dit papier dan hoogen prijs.. De president: Laten we er nu maar liever mee ophouden. Hierna kwamen, zooals vermeld, do of ficier en de verdediger aan het woord. Uitspraak over 14 dagen. BOTERLETTERS STAVEN BANKET DIKKE EN GEVULDE ST. NICOLAAS MARSEPAiN De verdachte in hooger beroep voor het Amsterdamsche Gerechthof. Amsterdam, 18 Nov. Op 23 Juli j.l. werd, zooals men zich zal herinneren, een aanslag op een banklooper gepleegd, die het kantoor verliet, gelegen boven de ma gazijnen van de firma Savelkoul op den hoek van den Ileiligeweg en den Singel. Op den trap werd do banklooper opge wacht, door een man, die hem eerst liet passceren om hem daarna mét een gum mistok een klap op het hoofd to geven. De banklooper behield echter zijn bewust zijn en vluchtte, achtervolgd door den aan valler. Op straat werd deze spoedig gegre pen. De man, de 31-jarige werklooze kan toorbediende, M. L. M., legde een volledige bekentenis af. De Rechtbank veroordeelde hem 18 Augustus tot een gevangenisstraf van zes maanden. Van dit vonnis teekende de Of ficier van Justitie hooger beroep aan. Heden diende zijn zaak voor het Ge rechtshof. De advocaat-generaal had slechts één getuige doen dagvaarden. D.ezo had verd. reeds jaren als vriend gekend. Verd. had steeds op verschillende banken hier ter stede en in Amerika tot volle tevredenheid van zijn patroons gewerkt. Door de beurs malaise was hij werkloos geworden. Zijn vrouw onderhield door haar werk het ge zin. De advocaat-generaal mr. Harinxma thoe Sloolen achtte de straf door de Rechtbank opgelegd, veel te gering in verband met den ernst van het feit. Als ieder handelde als deze werklooze zou het er voor de bank- loopers somber uitzien, aldus spreker. Mr. Harinxma vorderde ten slotte be vestiging van het vonnis der rechtbank, behalve wat do strafmaat betreft. Spr. eischte een gevangenisstraf van twee jaar tegen verdachte. De verdediger Mr. B. C. Goudsmit noemde het feit zeer ernstig, doch dc gevolgen niet. Over verd. is een uitstekend reclassecrings- rapport uitgebracht. Uitvoerig releverde pl. de moeilijke omstandigheden waarmede verdachte te kampen had. Pl. drong aan op een voorwaardelijke veroordeeling of een gevangenisstraf, ge lijk aan den tijd, in voorloopige hechtenis doorgebracht. Uitspraak 2 December a.i. Een adres der Vereen, van Ned. gemeenten aan den Minister van Onderwijs De Vereeniging van Nederlandsche Ge meenten heeft den Minister van Onderwijs er op gewezen, dat vrij algemeen van een tekort aan mannelijke onderwijskrachten kan worden gesproken, met name waar men in het belang van het onderwijs verder gaande eischen meent te moeten stelle& Jan waaraan de bezitter van de gewone onder wijzersakte in het algemeen kan beantwoor den. De wenschelijkheid is naar voren geko men van opheffing der bestaande maatrege len, die direct of indirect beperking der op leiding ten gevolge hebben. Zoo is het thans zeker niet het geschikte oogenblik van op heffing van bestaande opleidingsinrichtin gen zonder gelijktijdig de opleiding in an der opzicht te verruimen. Zulk een eenzij dige opheffing zou, naar men vreest, niet temin in het voornemen der Regeering lig gen. Voorts wordt de noodzakelijkheid ge voeld van subsidieering van Rijkswege ook voor de inrichting van parallelklassen aan de kweekscholen. Daarnaast zullen maatre gelen gewenscht zijn ten einde candidaten voor die scholen ook in ruime mate van het platteland te kunnen verwachten, o.a. toe kenning van ruime studietoelagen en ver goeding van reiskosten. Overigens zou het aanbeveling verdienen dat de Regeering spoedig komt met uitgewerkte plannen ten aanzien van de nieuwe opleiding van de on derwijskrachten. Verder is de vraag opgekomen, of de on gunstige uitslagen van de hoofdaktecxa- mens er niet aan moeten worden toege schreven, dat aan bepaalde onderdeelen te hooge eischen worden gesteld. Het slagen zou reeds worden vergemakkelijkt, wanneer men het examen op uiteenliggende tijdstip pen in gedeelten afnam. De aanvangsjaarwedden weerhouden ve len de betrekking van onderwijzer te kie zen. In dit verband zou o.m. van beteekenis kunnen zijn, in het algemeen de studie aan te moedigen door voor het bezit van akten aanmerkelijk hoogere toelagen toe te ken nen dan thans gebruikelijk is. BIN VIJFDE POSTVLIEGTUIG TE KARACHI. 's Gravenhage, 18 Nov. Aneta-Vaz Dias meldt, dat bij de K. L. M. bericht is ingekomen, dat het vijfde postvliegtuig op weg naar Ned.-Indië, de P.H A.G.A., Dins dag te 4.50 uur uit Bushir is vertrokken en te 10.13 uur te Djask is geland. Vandaar vertrok het toestel te 11.18 uur en arriveer de te 18.02 uur te Karachi. Alles is wel aan boord. DE VLUCHT VAN DEN HEER TYEN. Naar het Persbureau Vaz Dias meldt Is de heer van Tycn, exportmanager van de fa. van Houten te Wecsp op zijn zakenvlucht naar Ncd. Oost Indië in zijn pandervlieg tuig „De Adelaar" om 6.23 uur van Ran goon vertrokken en om 11.48 uur te Tavoy geland. Het geweten is de stemme Gods, het ver stand is slechts de stem van den mensch. ■i» Door E. PHILLIPS OPPENHEIM. Geautoriseerde vertaling van Mr. G. KELLER. Zij wees naar de gesloten deur en ik keek haar doordringend aan. Het wa6 toch niet mogelijk, dat zij comedie speelde. Ik was overtuigd, dat zij vast geloofde, dat haar oom in de aangrenzende kamer lag. „Ik kom u hier om acht uur halen", fluis terde ik. „Ik zal klaar staan", antwoordde zij. „Kom vooral niet te laat, anders word ik onge duldig. O", vervolgde zij, met een bestje nijdig gebaar, „ik begin het land te krijgen aan dit hotel. Ik begin te verlangen er uit weg te komen, om er nooit meer terug te keeren. Hoe verder, hoe liever. Maar ik zal klaar 6taan als u komt, kapitein. Tot straks dus'* HOOFDSTUK XVII. Omstreeks kwart voor acht passeerde ik het café op w3g naar den Amerikaan- schen bar. Er waren reeds een aantal tafels bezet met vroege eters en Louis was druk in de weer als altijd Maar zoodra hij mij zag, trad hij op mij toe met zijn gewone vriendelijke buiging. „De tafel in den linkerhoek'^, zeide hij, „is voor u gereserveerd. Ik heb mij tevens de vrijheid veroorloofd al vast een menu voor u uit te kiezen." Vergadering en samenstelling der Commissie van Bijstand. 's-Gra venh age, 18 Nov. In de Lai- rcssezaal te 's-Gravenhagc kwam j.l. Maan dagmiddag de commissie van bijstand der stichting Economisch Instituut voor den Middenstand voor de eerste maal onder voorzitterschap van den heer F. K. J. He ringa bijeen. Na breedvoerige besprekingen inzake de beteekenis der nieuwe instelling voor den middenstand in het algemeen en in het bizonder over den aard barer werk zaamheden en de wijze waarop de commis sie van bijstand haren arbeid zal verrich ten, werd in beginsel besloten het vergelij kend kostenonderzoek in eenige branches ter hand te nemen. Voor de samenstelling van het werkplan dezer onderzoekingen werden subcommissies ingesteld. De commissie van bijstand is als volgt samengesteld: F. K. J. Heringa, voorzitter; H. E. v. d. Brute, Ed. G. Schürmann, W. G. Scheeres, M. Kropveld, J. II. Donner, A. F. A. Oostermeijer, J. E. A. M. Meijring, E. Weima, J. F. A. M. ten Berg, J. H. van Lin den van den Heuvell, prof. Th. Limperg, prof. dr. N. J. Polak, prof. D Kaag, H. Kecg- stra, mr. J. Alingh Prins, Ed. Gerzon, ir. H F. G. J. Grevers, ir. I. K. Mercx, ir. H. Ste- ketee en J. J. R. Schmal, secretaris. Door de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam zal alsnog een lid in de commissie worden benoemd. Ter nagenoeg voltallige vergadering wa ren voorts aanwezig de hpcren E. Heldring, voorzitter der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam en prof. mr. P. J. M. Aalberse, J. Warner, mr. A. I. M. J. baron van Wijnbergen, dr. J. van Beurden, mr. H. Bijleveld, mr. M. J Wolff, leden van den raad van beheer der stichting. VAN ONZE VEEMARKTEN. Schreven we al in een vorig overzicht, dat de herfsthandel bijna afgeloopen was en er nog maar een paar jaarmarkten moesten komen, thans kunnen we gerust zeggen dat ze zijn afgeloopen. Een van de laatste en tevens een der grootste jaarmarkten, n.l. de groote Gorinchemsche najaarsmrvkt, is 1.1 „Maar ik ben niet van plan hier te eten, Louis!" merkte ik op. Louis was een en al verbazing, terwijl hij vroeg: „Dat is u toch geen ernst? Zooeven had ik het genoegen juffrouw Delora te spraken en zij deelde mij mede, dat zij hier met u dineeren zou." „Inderdaad ga ik met juffrouw Delora dineeren, maar wij hadden volstrekt niet af gesproken, dat het hier zou gebeuren." Glimlachend hernam Louis: „Misschien heeft dc juffrouw inderdaad het plan ge had om ergens anders te gaan dineeren. Maar ik kan u verzakeren, dat zij daar van heeft afgezien. U zult het ervaren, als u naar haar toegaat." Allerlei gedachten gingen door mijn hoofd terwijl ik mij verwijderde. Er was iet6, dat ik niet begreep. Het leek wel, alsof Louis maar had te oommandeeren om direct ge hoorzaamd te worden. Moc6t ik ook een van zijn ondergeschikten worden? Was het mijn plicht om in het café te dineeren, omdat hij dit zoo verordend had? Klokke acht vervosgdo ik mij hij num mer 157. Felicia wachtte mij op en een oogenblik vergat ik al wat mij op het harte lag hij het zien van haar verschijning. Zij droeg een zwart kanten costuum, keurig van coupe en met alle zorg gemaakt om haar gestalte op haar voordeeligst te doen uitkomen. Om haar hals lag een paarlen collier en een groote hoed met voile, ge maakt gelijk alleen te Parijs mogelijk is, had zij opgezet. Zij keek mij een beetje on gerust aan. „Vindt u mij zoo goed?" vroeg zij. „Gaat het zoo?" „U is allerbekoorlijkst. Ik kan geen woor den vinden. Werkelijk, juffrouw Delore> Ik Dinsdag gehouden. De handel was er goed en het vee is over 't algemeen tegen hooge prijzen verkocht. De aanvoer was niet bij zonder groot en we hebben er ook wel eens betere kwaliteit gezien. Het mond- en klauw zeer, dat in de Betuwe nog al geheerscht heeft, zal daar wel mee de oorzaak van zijn. De Belgen die we er andere jaren veel inkoopen zagen doen, al vaak zelfs op de Maandagmiddag daarvoor gehouden kajf- en jongveemarkt, zagen we er nu niet, wel een enkele smokkelaar, maar toch niet noe menswaard. Oudtijds zeide men wanneer in Gorinchem het vee duur is, blijven ze den geheclen winter duur, we durven het wel niet als vaststaand overnemen, maar toch wijst de algemeene toestand er wel op, dat het vee vooreerst duur zal blijven. In ons vorig overzicht maakten we er melding \an, dat er in Leeuwarden nog al jong vee aangekocht werd voor Frankrijk, hoewel we het jamrpf jonge vee uitgevoerd werd, tegen gewone marktprijzen, daar er zooveel slacht vee ingevoerd werd. Het zal ook nu weer tot het verleden behooren. Frankrijk heeft den invoer verboden. Veel invloed zal het evenwel op dc handel niet uitoefenen, de grootste aanvoeren zijn er geweest en we geloovcn dat het vee hier wel geplaatst kan worden. Rotterdam had ©en mindere aanvoer, in verband met de groote Gorinchemsche markt welke den zelfden dag plaats vond. Het vee werd tegen de \orige weeksprijzen verhandeld. Versche melkkoeien van 7300 tot 400.Kalfkoeicn zeer weinig aange voerd. Vare koeien van 250 tot nog ƒ350. Graskalveren ook weinig aanvoer, met zelf de prijzen 75—125. De slachtveemarkten gaven voor de goe de kwaliteit over 't algemeen een iets he tere handel. De prijs handhaafde zich ruim terwijl in mindere soorten de prijs iet6 zalt- te, 1ste kwaliteit 1.1.10 een enkele beste kwaliteit tot 1.15. 2de kwaliteit 0.90 1.mindere soorten afwijkende prijzen. De varkenshandel is ook nu nog iets ge zakt in prijs. Vleeschvarkens 0J250.2534, vetto van 0.240.25. Zouters ongeveer de zelfde prijzen, terwijl de magere ook in verhouding iets gezakt zijn. H. AMBTENAREN BIJ DE ARBEIDS INSPECTIE. Het bestuur van het Nederl. Verbond van Vakvereenigingen, dat met vreugde kennis heeft genomen van het voornemen der regeering om de Arbeidswet 1919 ook van toepassing te verklaren op kantoren, koffie huizen en hotels, heeft zich met een adres gewend tot de Tweede Kamer, waarin wordt aangedrongen op uitbreiding van het aantal ambtenaren der arbeidsinspectie, omdat an ders van de bescherming der grooterc groep onder de arbeidswet vallende arbeiders wei nig terecht zou komen. In het adres worden verschillende argumenten aangevoerd tegen de in het adres van het Verbond van Neder landsche Werkgevers genoemde bezwaren tegen bedoelde uitbreiding. heb nog nooit met zulk een bekoorlijke dame gedineerd." Zij maakte een kleine buiging, maar daarop keek zij ietwat ernstig. „Ik moet u wat vragen", zeide zij met een berouwvollen blik. „Heeft u er iets op tegen als wij toch maar beneden eten?" „Louis heeft mij al medegedeeld, dat u dit liever wilde Zij nam 't uiteinde van haar sleep in de handen. Ik vermoed dat zij het gelaat even afwendde, opdat ik niet zou zien dat zij bloosde. „Hij toonde zich zoo teleurgesteld", pre velde zij. „en hij was zoo vriendelijk, dat ik hem niet wilde teleurstellen'. „Hoe gaat het met uw oom?" „Ik heb hem nog niet mogen opzoeken, maar ik heb gehoord, dat hij wat beter is. Als hij een goeden nacht heeft, mag ik morgenochtend hij hem komen." „Nu, ik hoop van harte, dai hij een goe den nacht zal hebben! Willen wij maar naar beneden gaan?" „Als u tenminste ook klaar is. Wilt u mijn beurs cn mijn zakdoek even vasthou den, terwijl ik mijn handschoenen aantrek? Het is eigenlijk een beetje mal handschoe nen aan te trekken, wanneer je toch niet naar buiten gaat, maar het is nu eenmaal gebruik." „Wat heeft u een zware beurs", merkte ik op, tewijl ik deze aan mijn vingers deed bengelen. „Ja, ik heb altijd veel geld bij mij. Dat is zoo'n idee van oom. Ik heb hem voor speld, dat een van ons beiden op een goe den dag bestolen zal worden. Hij beeft al tijd een paar honderd pond op zak. Ik heb in de beurs zeker wel vijftig of zestig pond. Tocb wel dwaas niet?" „Het lijkt wel een urtnoodigmg aan Öe zakkenrollers om u te berooven." „Och ze hebben er geen weet aan!" zeide zij, terwijl zij den lift binnen ging. „Het di ner zal me smaken, kapitein Ik heb van daag nog bijna niets gehad." „Louis heeft zeif een menu voor ons op gemaakt, zoodat het wel puik in orde zal zijn", merkte ik op. Wij begaven ons naar de tagel, welke voor ons was gereserveerd, voorgegaan door een der ondergeschikten van Louis. Hij zelf was een eind verder druk bezig met de rangschikking van een dinertje, maar hij stevende toch dadelijk op ons af, terwijl de kellner ons van kaviaar bediende. „Ik hoop, dat het diner u mag smaken", begon hij met een beleefde buiging. „Ik heb vanavond speciaal voor twee diners te zor gen gehad. Het eene is het uwe, het andere is voor onzen vriend Bartot bestemd". Hij wees naar een tafel op korten af stand van ons, waar Bartot reeds zat te eten. Hij-had zijn breede, leelijke rug naar ons toe, zoodat wij duidelijk de plooien vet in zijn hals konden zien, waarachter zijn lage boordje bijna 6chuil ging. „Op den een of anderen dag", .merkte ik op „wordt onze vriend Bartot nog door een beroerte getroffen", „Het zou mij niet verwonderen", ant woordde Louis. „Hij ziet er vanavond erg opgezet uit. De chef van de keuken heeft voor hem een prachtdiner in orde gemaakt Men beweert, dat hij nooit tevreden is, maar we zuilen vanavond eens zien hoe het hem bevalt". Ik keek met een gebaar van walging esn anderen kant uit en Louis werd naar een ander tafeltje geroepen, wat mij verre van onaangenaam was. „Zeg mij toch eens. juffrouw Delora, boe lang kent u Louis al?" vroeg ik. „O. al zoo lang", antwoordde zij* ontwij kend. „Het is een wonderman, er is geen tweede zoo. Een groot kapitalist heeft een restaurant te New-York geopend en hij bood hem aan hem te betalen wat hij vroeg als hij de iciding van de inrichting op zich wilde nemen. Maar Louis heeft het afpwr» slagen. Hij geeft de voorkeur aan de oujjfo wereld en houdt vooral van Londen, ntj bedankt er voor zoover weg te gaan." „Misschien houden wel andere banden hem vast", merkte ik droogjes op. Zij keek mij veelbeteekenend aan terwijl zij zeide. „Ja, die Louis bemoeit zteto met allerlei dingen. Ilij cn oom hebben altijd allerlei met elkaar te bespreken. Waarover het gaat. weet ik niet, maar ik heb oom eens hooren zeggen, dat Louis weldra even rijk als hij zelf zou zijn." Alsof ik werkelijk een groot offer bracht, beloonde zij mij met een blik van innige dankbaarheid en haar oogen hadden daarbij een wondermooie blauwe kleur, welke aan viooltjes deed denken. Wij spraken verder niet veel meer, maar toen ik haar bij den lift had gebracht, bood zij mij haar beide handen met een gebaar van hartelijkheid, dat mij verrukte. En toen de lift omhoog gleed, zag ik tranen in haar oogen blinken. Ik ging terug naar het cafe. Dit was op het oogenblik nagenoeg verlaten. Op een paar late eters na waren allen weggegaan en do bedienden waren reeds bezig de tafels al weer voor het souper in orde te maken. Louis was er evenwel nog en hij zat aan een lessenaar naast den kassier, blijkbaar bezig zijn kas op te maken. Toen hij mij zag binnenkomen, ging hij evenwel naar mij toe en wij stonden vlak hij elkaar, toen een der onder-directeuren van het hotel ons voorbij ging. (Wordt vervolgd). UTRECHTSCHEWEG 10 TEL. 179 AMERSFOORT

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1930 | | pagina 5