Goed nieuws voor alle huisvrouwen! De Sunlight Zeep faErieken zijn er in geslaagd een geheel nieuw waschmiddel te vervaardigen, dat bet waschgoed helderder en witter maakt dan U het ooit heeft kunnen krijgen. Dit nieuwe waschmiddel heet RADION en als U het eenmaal gebruikt heelt, zult U het steeds blijven gebruiken. Bekwame scheikundigen en technici hebben jaren lang gewerkt met het doel om den gunstigen invloed van zonlicht en lucht op het goed te verkrijgen, doch onafhankelijk van plaats en weersomstandigheden. Thans zijn zij geslaagd zij hebben het geheim van de reinigende kracht van zon en buitenlucht ontdekt en Radion bezit nu die» zelfde eigenschappen. Het is bekend dat het waschgoed, op de bleek te drogen gelegd, door den invloed van zon en wind een schitterende helderheid verkrijgt. Welnu, R adion heeft precies hetzelfde effect! Radion werkt op geheel bijzondere wijze. Het volbrengt wat zeep en water niet gedaan kunnen krijgent De RADION waschmethode doet millioenen kleine zeep» bellen ontstaan, die geheel in het weefsel doordringen, voortdurend in krachtige be weging om de onzichtbaar kleine vuildeeltjes te verwijderen die tot diep in de vezels van het goed zijn doorgedrongen en waarzeepen watermachteloostegenoverstaan. Radion wascht het vuil eruit - inplaats van erin. De krachtige, doordringende Radion zeepbellen dragen zorg dat elk vuildeeltje wordt verwijderd. Uw waschgoed komt uit het sop zoo prachtig wit en helder dat het een lust is voor Uw oogen. Radion is gekomen! Geheel tot Uw dienst - in voorraad bij Uw winkelier - gereed om U elke week een prachtig heldere wasch te geven en U het werk uit de handen te nemen. U behoeft niet meer te boenen ofte wrijven. Nooit zult U voorde wasch soda, bleek- poederof blauwsel meernoodig hebben. Radion doet dit alles voor U beter, sneller en gemakkelijker! i R£<U-C23S« N.V. DE LEVER'S ZEEP MAATSCHAPPIJ. VLAARDJNGEN

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 4