DE VERASSCHING VAN PROF. C. SPAT Geen toespraken EERERECHTBANK VOOR JOURNALISTIEK Wie door een Keitje Biedt of vraagt Heeft zich dat nimmer Nog beklaagd HET R0KIN WORDT NIET GEDEMPT SPAARBANKDAG TE DEVENTER RADIOPROGRAMMA Havik 41 Tel. 292 Ion op 6.50. Dc aftredende drie loden van hot centraal bestuur, de heeren Pief- fers, Mulder en De Vos worden herkozen. Be acclamatie werd de heer Fred. C, Stahle herbenoemd tot voorzitter. De secretaris, de heer C. D. van Noppen Veel belangstelling uit kringen der deelde m®de' dat d* heer S,t£lh!e,.alls vert" .Tc genwoordiger van de vier landelijke orga Indologische faculteit nisaties in de meelcentrale, welke door de régeering is opgericht, is benoemd Uitvoerige mededeelingen werden gedaan omtrent do vioring van het 50-jarig bestaan van den Bond te Amsterdam. Nadat de heer L. Snapper de vergadering verzocht had zich uit te spreken voor de V eisen, 3 Juli. Onder zeer veel belang- intrekking van het verbod van verkoop en stelling is hedenmiddag in het crematorium aflevering van het versche brood in de te Veisen de verassching geschied van het ochtenduren, werden de voorstellen in stoffelijk overschot van prof. C. Spat, bui- stemming gebracht tengowoon hoogleeraar van de Indische fa- Allereerst het voorstel: wenscht men ver- culteit te Utrecht leeraar aan de Hoogere vroeging van het verkoopverbod van brood Krijgsschool te 's-Gravonhage. i jn "t algemeen, en bovendien vervroeging Aanwezis waren de gewone hoogleeraren Van het vervoerverbod (beide op 9 uur in mr. T. M. Juynboll en dr. L. van Vuuren, plaats van 10 uur). de professoren mr. L. A. Nederburgh. mr i De uitslag was 1314 tegen en ruim 400 G. J. Nolst Trenité en mr. J. C. Kielstra, Voor. allen buitengewoon hoogleeraar van de In- j Het tweede voorstel gold meer speciaal dische faculteit de lector II. Koot namens jie^ k]cin brood, n.I. klein brood te verkoo de Indologenvereeniging J. v. Beusekom. pcn des rnorgens te 8 uur, (mits het aan- praeses, W. J. de Bruyne. H. Hoogenbirk vangsuur op 5 uur wordt gesteld). Dit klein namens den senaat van U.S.R. A. W. Goed- brood zal niet worden bezorgd hart rector en namens de literaire faculteit Du voorstel wcrd mct 1037-774 verwor A. C. de Vooys, de luitenants-generaal M pcn bianco) Belzer, lid van het Hoog Militair Gerechts- hof. de oud-luitenant-generaal H. A. N. M Swart oud-gouverneur van Atjeh, de oud- generaal van Everdingen, oud-gouverneur der Kon. Mil. Academie, de oud-generaal Feber, oud-inspecteur van het militair on derwijs, de kapitein van den generalen staf Feuilletau de Bruyn, de kapitein van het Indische leger Jan Kooy, beiden leeraar aan de Hoogere Krijgsschool, de kapitein der artillerie Jhr. H. Laman Trip. adjudant van den directeur der Hoogere Krijgsschool. Op uitdrukkelijk verzoek van den overle dene werd niot gesproken. De zoon, Mr. F E. Spat uit Eindhoven, dankte voor de groo- te belangstelling. Plechtige installatie in October te Den Haag? BEZOEK VAN NOORSCHE OORLOGSCHEPEN. Te Amsterdam gemeerd. De plechtige installatie van de internatio nale eererechtbank voor de journalistiek, in het leven geroepen door de fédération inter nationale des journalistes, is met het oog op de vergaderingen van den Volkenbond uitgesteld tot begin October en zal zoo goed als zeker plaats hebben in het Vredespaleis te 's-Gravenhage. Behoudens verhindering heeft de bekende IJmuiden, 3 Juli. Hedenmorgen te 9 Fransche staatsman Briand zich bereid ver uur arriveerden alhier de drie Noorscho klaard het presidium van de installatie onderzeebooten B I. B V. B VI en de Noor- plechtigheid op zich te nemen, terwijl sche pantserkruiser Fordenskjold. Om 12 voorts wordt gerekend op vele andere auto uur kwamen de schepen in de Amsterdam- riteitcn van den Volkenbond, sche haven aan. De onderzeebooten hebben Het bestuur van de internationale jour ligplaats genomen aan de remming van de nalistenfederatie zal aan do installatiever- „De Vlugt haven" terwijl de Fordenskiold gadering voorleggen de resolutie ten gunste aan den boei „Westerdok dijk" werd ge meerd. DE V.A.R.A, CONTRA DE RADIO CONTROLE-COMMISSIE. van internationale ontwapening, welke het bestuur van den Ncderlandschcn Journalis tenkring onlangs heeft ontworpen. Ter ge legenheid van de installatieplechtigheid zal het comité exécutif van de internationale journalistenfederatie in Amsterdam of in Een nieuw bbe p r ij J pen Haag zijn halfjaarlijksche vergadering Naar Het Volk meldt heeft de Radio- houden. Verder worden verschillende fees- Contróle-C.ommissie bezwaar gemaakt te- j lelijkheden voorbereid, gen een zinsnede, voorkomende in een door j de V.A.R.A. uit te zenden fragment uit een roman Frank van Wezel van A. M. de Jong. Deze zinsnede luidde: „En Frank voelde immer een vreug- GASBEDWELMING. Amsterdam, 3 Juli. Op den hoek van de Barth. Diazstraat en Vespuccistraat is a a j gevestigd de slagerij van den heer P. J. v. de, dat hij ten minste behoorde tot de d Hare( Deze was hedenavond in cen ver. organisaties, die zich hadden voorgeno- j tre^j0 achter den winkel bezig met vet men heel deze schandelijke huichelaars 6meIten cen gascomfüor. Zonder dat hlj maatschappij onderstboven te keeren het bemerkt js de doorgebrand, en een samenleving te stichten, waar Door he, uilstroomende is de 6,agcr een behoorlijk mensch vrij adem kon bcwusteloos gewordcn. Zij8n dochtcrtjCi dat halen." Verder waren er nog twee bastaardvloe ken verboden. Verbaasd over deze nieuwe willekeur van de radio-contróle-commissie aldus het Volk heeft het hoofdbestuur van de V. A. R A aan de commissie gevraagd, wat het bezwaar tegen deze zinsnede was. In plaats van een behoorlijk antwoord kreeg bet van de commissie het volgende tele gram: ..Betreft Frank van Wezel uitdrukkin gen. Zelf genoegzaam bewijs voor de door commissie daartegen geopperde bezwaren." w.g. DE VISSER, Voorzitter, w.g. Mr. DE GAAY FORTMAN, waarnemend secretaris. Met het volgende telegram antwoordde daarop de V.A.R.A. aan de commissie: „Antwoord telegram heden protesteeren opnieuw tegen verregaand onredelijk en dictatoriaal optreden uwer commissie stop wijzen op wettelijke criteria, waarop uit sluitend bezwaren gegrond mogen zijn stop wenschen medcdeeling welk wettelijk criterium u in onderhavig geval tot ge noemde bezwaren brengt." HET LANDGOED DE HOEK TE DIEPENVEEN. Bestemming als natuurreservaat. Naar het Deventer Dagblad verneemt, be staan er plannen, het landgoed De Hoek, in de gemeente Diepenveen, te bestemmen als natuurreservaat. Het landgoed, dat door den eigenaar, den heer Vertholen, zal wor den verkocht, is ongeveer 250 H.A. groot, heeft fraaie waterpartijen en kolossaal ge boomte en is een dorado voor reeën. De be sturen van Het Ovcrsticht en vertegenwoor digers van het Staatsboschbeheer hebben Donderdag het landgoed bezocht. HET VERSCHE CADETJE EN DE BAKKERSBOND. Telegram aan Minister Ver schuur. Arnhem, 1 Juli. Hier ter stede verga derde heden de Ned. Bakkersbond onder voorzitterschap van den heer F. C. StAhle. In zijn openingswoord kwam do voorzitter' tegen de meening op dat door de invoering van de Tarwewet de bakkers zouden wor den bevoordeeld. Hij drong er op aan medo te werken aan een goede uitvoering der Tarwewet. Besloten werd de contributie vast te stel- door haar moeder was uitgezonden om brood te halen, liep even bij haar vader binnen en vond hem bewusteloos liggen. Zij snelde den winkel uit en riep de hulp in van een politieagent. Door dezen agent werd onmiddellijk kunstmatige ademhaling toe gepast. Weldra verscheen ook de brand weer die met behulp van een zuurstofkoffer den bewusteloozen man trachtte bij te bren gen. Toen hij teekenen van leven gaf is hij door den G.G. en G.D. naar het Wilhelmina- gasthuis vervoerd en daar opgenomen. DE ZUIDERZEEWERKEN. Opening der nieuwe sluis in den Wieringermeerpoldor. Wieringen, 3 Juli. Hedenmorgen had in de Wieringermeerpolder de officieele opening plaat6 van dc nieuwe 6luis, ge naamd sluis I. Onder de talrijke aanwezi gen n.I. 236 ingenieurs uit Nederland, be merkten wij de directeur-generaal der Zui derzeewerken den heer de Bloca van Kuf- feler en Ir. Lely, hoofddirecteur-uitvoerder der Mij. tot uitvoering van de Zuiderzee werken. Het gezelschap komende vanaf Kolhorn, voer met twee booten door de sluis en naar de Hamkes en gebruikte in de grootc landbouwschuren in de Wierin germeerpolder de lunch. BRAND IN EEN GARAGE. Rotterdam, 3 Juli. In den nacht van Donderdag op Vrijdag is brand ontstaan in een personenauto, welke in dc garage van de A.T.O. stond. Waarschijnlijk heeft iemand een brandende sigaret in de auto laten vallen en daardoor heeft de wagen vlam gevat. De auto brandde geheel en al uit, terwijl twee, dicht bij den wagen staan de auto's gedeeltelijk verbrandden. De brandweer bluschtc het vuur met drie stralen. De schade wordt door verzekering gedekt. NOG EEN SLACHTOFFER DER „NOORDPOOL-RAMP. Te Rotterdam binnengebracht. Maassluis, 3 Juli. In den loop van den morgen is bet lijk van een der leden der be- j manning van den verganen stoomtreiler j Noordpool te Rotterdam met de Batavier j VII binnengebracht. Een begrafenisonderne- mer uit 's-Gravenhage zal het slachtoffer vervoeren van Rotterdam naar zijn gewe zen woonplaats te IJmuiden. Zaterdagmid dag zal dit stoffelijk overschot ter laatste rustplaats worden gebracht. Maar de Vijzelgracht wel Arasterdam, 3 Juli. Hedenmiddag heeft de gemeenteraad van Amsterdam de nota van B. en W. inzake hot schema-plan voor de verkeerswegen in do gemeente voor kennisgeving aangenomen. Nadat het voorstel van mr. dr. G. van den Bergh om de Vijzelgracht tc verbeteren was verworpen met 29 tegen 16 stemmen werd het voorstel van B. en W. om de Vij zelgracht te dempen z.h.st. aangenomen. Het voorstel Ter Haar om het Rokin te dempen werd daarna verworpen met 24 tegen 21 stemmen. Het voorstel van Publieke Werken tot verbetering van het Rokin met behoud van het water werd daarna aangenomen met 25 tegen 20 stemmen. Concentratie van krachten en belangen eerste voorwaarde Vrijdag werd te Deventer de 26e Spaar bankdag van den Nederlandschen Spaar- bankbond gehouden. Donderdag zijn de deelnemers ten stadhuize door het gemeen tebestuur officieel ontvangen, waarbij de burgemeester mr. F. W. R. Wttewaal con rede hield, waarvoor dc voorzitter mr. J. H. Andries dank zegde. Vrijdagmorgen begon in de Buitensocieteit de algemeene vergadering. Mr. J. H. An dries wees in zijn openingswoord allereerst op de toeneming van het ledental van den bond. Niet alleen in de toeneming van het ledental ligt de ontwikkeling, doch meer in hetgeen de leden onder den invloed van de bortdsgedachte in de afgeloopen jaren heb ben weten tc bereiken, zoowel wat inwen dige versteviging als wat uitwendige be langrijkheid betreft. De bond is echter meer een bond van spaarbanken in Nederland en lang niet van de Nederlandsche spaarbanken. Wanneer de bond werkelijk is de verecniging van alle bona fide spaarbanken in ons land, zijn dc grenzen van billijke expansie bereikt. Door de samenwerking van het departement van Justitie met den bond gelukt het nog al eens instellingen met een twijfelachtig karakter uit het publiek te weren, maar met nog te eel geldinstellingen is dit niet het geval. Slechts wanneer de naam „spaarbank" wet telijk beschermd is, zal men zich bevredigd kunnen achten. Het spaarbankwezen kan het beste gesteund worden door zoo krach tig mogelijk ontwikkelde richting over het geheele land verspreid. Spr. was ervan over tuigd, dat de toekomst van het Nederland sche spaarbankwezen gelegen is in concen tratie van krachten en belangen. Met den wensch, dat de bijeenkomst de noodige resultaten voor de spaarbanken moge af werpen, opende mr. Andries de vergadering. Blijkens het jaarverslag viel ondanks de malaise bij de spaarbanken, aangesloten bij den Nederlandschen Spaarbankbond, in 1930 een groote toeneming van spaargelden te constatecren. De schuld van dc banken aan de spaarders bedroeg per 31 December 1930 bij 151 spaarbanken 341,346,000, op 31 De cember '29 308,351,000, d. i. een toeneming van de spaargelden met 32,995,000. Het aantal spaarders bij de banken steeg van 833,480 tot 884,865. Het verslag werd goedgekeurd, evenals het financieel verslag, waarover namens de Spaarbank Deventer werd gerapporteerd. Medegedeeld werd, dat de volgende ver gadering te Rotterdam zal worden gehouden in verband met het 25-jarig bestaan van den bond. In de plaats van den aftredenden voor zitter, mr. Andries, werd als bestuurslid ge kozen mr. J. Gerritsen, in den Haag, en in de vacature-mr. Mees, mr. J. Dutilh te Rot terdam. Herkozen werd mr. II. de Visser, te Groningen, mr. Andries en rnr. Mees had den zich niet herkiesbaar gesteld. Do heer G. H. Kolff, thans waarnemend, erd met algemeene stemmen benoemd tot secretaris van het bondsbe6tuur. Tot lid van den raad van beheer werd gekomen mr. H. C. van Scherpenberg, te Nijmegen, in de plaats van den heer H. Eisma, die periodiek aftrad. ERNSTIGE AANRIJDING. Alphen a. d. Rijn, 3 Juli. Op de brug liggende over cle Woudwatering to Woubruggo heeft hedenmorgen <;en ern stige aanrijding plaats gehad tusschcn een auto bestuurd door MeJ. B. te Woubruggo en een motorrijder, den heer Van der Puit uit Katwijk. Terwijl Mej. B. met haar wa gen over de brug reed kwam van do tegen overgestelde richting de motorrijder mot snelle vaart aanrijden. De laatste had blijk baar geen tijd meer om to remmen en door het feit, dat do passage erg nauw is, reed hij in volle vaart tegen de auto. De motor rijder werd van zijn voertuig geworpen en mot ernstige hoofdwonden moest hij naar het zickonhuis te Leiden worden overge bracht. EDITH PICK, t De weduwe van Lupu Piek, wiens dood nog zoo vorsch in het geheugen ligt. heeft zich te Berlijn met veronal van het leven beroofd Zij liet een briefje achter, waarin slechts eén sobere zin stond: dat zij zonder den geliefden man niet leven kon en hem volgde. Edith Posca heeft als tooneelspcclster naam gemaakt en onder de regie van Lupu Pick in vele films gespeeld, o.a. in Schor- ben, Sylvester en: Das Paradies der Da- men. Later werd zij de beste en trouwste medewerkster van haar man, die zonder haar hulp geen enkelen arbeid ondernam. (Vad.). POL DE MONT.t De verasschiog. De correspondent te Brussel der N. R. Ct. meldt: Het stoffelijk overschot van Pol do Mont is Donderdag om 17 uur te Berlijn vcr- ascht. Dc zoon van den gestorven dichter, architect Frits do Mont, was bij de veras sching aanwezig. Vrijdag keert hij waar schijnlijk met de asch van zijn vader naar Antwerpen terug. Mevrouw I VOOR DE KOFFIETAFEL Heerlijke garnalen croquetten, vischkoekjes, gerookte paling, ge rookte zalm, uitgesneden zalm bokking, £on lijn gebakken vlschje maar dan ook gekocht in den IJmuider Vischhandel, Utr-straat 40. TeL 92. Groote sorteering tafel zuren. AL-ISLAM COMITÉ. Soerabaja, 2 Juli. (Aneta). De alge meene vergadering van het Al-Islam-comité werd bijgewoond door 1500 personen, ver tegenwoordigend 61 Islamitische vereeni- gingen De voorzitter de heer Singadji zet te het doel van het comité, dat o.a. bestaat in het vormen van een Islamitisch een heidsfront en het hooghouden van den Mohammedaanschen godsdienst, uiteen. Hadji Salim besprak de landstocstanden in Tripolie, Tjokroaminoto besprak de vor ming van een Islamfonds. EEN LIQUIDATIE MET GEVOLGEN. Batavia, 2 Juli. (Aneta). De Engelsclie kolonie alhier is zeer getroffen door de liquidatie van de zoo lange jaren in Iridic gewerkt hebbende firma Burt Myrtle Co. Vele employés zijn ontslagen en naar Europa teruggezonden. De achtergebleve ncn zullen de liquidatie voortzetten. PROTEST TEGEN DE SALARIS- VERLAGING. Batavia, 2 Juli (Aneta). Het verbond van vereenigingen van Landsdienaren houdt op 10 Juli a.s.- een grootc protest meeting tegen de arisverloging. Spre kers zijn de heeren Reehs en Kusters. PRIMA ADVOCAAT, BOERENMEISJES, BOERENJONGENS VOORBURGH. MASSA'S SCHILLETJE alsmede de bekende „OUDE KLARE" merk „Onwe Dnl|s" f 3.25 per Liter. Verkrijgbaar L d. Slijterij In Gedistilleerd pgevoerd tot 72 en 79 K.M. Zondag. Hilversum. Golflengte 1875 M. 8.30—8.45 Ochtend-gymnastiek, onder leiding van den heer G. Kleerekoper. 8.50 Voetbal-mededeelingen en Postdui- venberichtcn. 9.00 Tuinbouwhalfuurtje, door den heer S. S. Lantinga. „Tuinwerkzaamheden in den zomer" 9.30 Ochtendconcert, door het V.A.R.A.- orkest, o. 1. van Harry Wiggelaar. 9.50 „Het Nieuwe Rijk" (I.), door Martien Beversluis. 10.10 Ochtendconcert. 11.00 Zondagmorgen-toespraak door den heer G. J. Zwertbroek, secretaris van de V.A.R A. 11.20 Ochtendconcert. 12.00 Tijdsein. 12.01—1.00 Het A.V.R.O.-Octet, onder lei ding van Louis Schmidt. 1.00—1.30. Radio Volksuniversiteit. Cur sus: Film en Filmkunst Cyclus: De groote regisseurs, II. Spreker: L. J. Jordaan. 1.30-2:00 Octet. 2.00—2.30 Boekenhalfuur. J. Greshoff spreekt over: „De Nederlander en het Boek". 2.30—3.00 Gramofoonmuziek. 3.004.00 Radio-tooneel. „Marijke", vroo- lijk spel van woning il, voor de micro foon, bewerkt door Dom de Gruyter, naar den roman van Cissy van Marxveldt. 4.305.00 „De bruiloft van Pop Topsy", een verhaal aan den vleugel door Cath. van Rennes. Daarna: Sportberichten Vaz Dias. 5.00 Tijdsein. 5.01 Orgelspel, door Johan Jong op het V.A.R.A.-orgel. 5.15 Kinderuurtje. 6.00 Sluiting. 6.00 Radio-Volksuniversiteit. Cursus: In- sulinde. 6.30 Wijdingsuur. 8.00 Tijdsein. 8.01—8.15 Nieuws- en sportberichten Vaz Dias. 8.159.00 Het Omroeporkest, onder lei ding van Nico Trecp. 9.00—9.15 Louis Noiret in zijn repertoire. 9.159.30 Omroeporkest. 9.30—9.50 Radio-Tooneel. Opvoering van „Pak-Idylle". 9.50—10.20 Omroeporkest. 10.20—10.35 Louis Noiret. 10 35—12.00 Kovacs Lajos en orkest 12.00 Sluiting. Huizen. Golflengte 298 M. 8.30—9.30 Morgenwijding. 9.30—9.50 Inleidend orgelspel, op den kerkdienst door den heer J. H. Verkerk. 9.50 Kerkdienst vanuit de Nederl. Herv. kerk (Nieuwe Kerk), te Utrecht. 12.00 Tijdsein. 12.01—1.30 Lunchconcert, door het K. R. O. Sextet 1.302.00 Spreker mr. W. J. L. van Es. Onderwerp: Toestanden in Peking. 2.00—2.30 Literair halfuurtje. Spreker: Bernard Verhoeven. Onderwerp: Het boek van Jos Panhuysen „Het Geluk". 2.30—4.30 Middagconcert, door het Nij- meegsch Symphonie-orkest „Symphonia", onder leiding van Frits Jakma. 4.30—5.00 Ziekenhalfuurtje, verzorgd door kap. L. J. Schamper uit Schoten. 5.00—5.50 Gewijde Muziek. 5.50—7.45 Kerkdienst van uit de Geref. kerk (Oosterkerk), te Utrecht. 7.45—8.10 Spreekster: Mevrouw M. Stey- ger-Asperslagh. "Onderwerp: De invloed van het Christendom op de moderne be schaving. 8.10—8.15 Voetbaluitslagen, van de R.-K. Voetbalfederatie. 8.15—10.40 Concert door het K.R.O.-orkest. 9.30 Nieuwsberichten Vaz Dias. 10.4011.00 Epiloog, door het Klein Koor onder leiding van Jos. H. Pickkers. Maandag 6 Juli Golflengte 1875 M. Hilversum. 8.00 Tijdsein. 8.0110.00 Gram. muziek. 10.00—10.15 Morgenwijding. 10.15—12.00 A.V.R.O.-kwartet o. 1. v. Dick Groeneveld. 12.00 Tijdsein. 12.15—2.00 A.V.R.O.-octet onder leiding' van Louis Schmidt. 2.002.30 Rustpoos zender. 2.30—300 Oude piano-muziek, gespeeld door Egbert Veen. 3.00—3.15 A. D. Hildebrand leest voor „De Inbreker" uit „Het Hart van Amerika" van O. Henry. 3.153.45 Gram. muziek. 3.45—4.30 Orgelconcert op het nieuwe or gel in het Kurhaus te Scheveningen door Pierre Palla. 4 30—5.30 Kinderuurtje door A. D. Hil debrand. 5.30—6.30 Het omroeporkest onder leiding van Nico Treep. 6.307.00 Boekenhalfuur. 7.00—8.15 Orkest. 8.1510.15 Aansluiting van het Kurhau* te Scheveningen. 10.15 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 10.30—11.10 Kovacs Lajos cn orkest. 11.10—12.00 Gram. muziek. 12.00 Sluiting. Huizen. Golflengte 298 M. 8.00 Tijdsein 8.00—8.15 Schriftlezing. 8.159.45 Morgenconcert. 10.30 Tijdsein. 10.30—11.00 Korte ziekendien6t, te leiden door Ds. W. J. van Lokhorst. 11.00—11.30 Lezen van Chr. lectuur door mej. J C. M. Doyen. 11.30—12.30 Gram. platen. 12.30 Tijdsein. 1230—1.45 Orgelconcert vanuit de Herst Evang. Luth. Kerk aan den Kloveniers burgwal le Amsterdam. 1.45—3.15 Gram. muziek. 3.153.45 Cursus knippen en stofversie- ren. 3.45400 Verzorging zender. 4.00 Tijdsein. 4.00—500 Zcemansuurtje te leiden door Ds. L. D. Poot. 5 00 Tijdsein. 5.00—6.30 Concert. 6.30—7.00 Verteluurtje v. Jongeren. Spre ker de heer Anne do Vries te Ermclo. On derwerp: „Dc geschiedenis van een Rus sische Bijbel." 7.00 Tijdsein. 7.00—7.15 Gram. muziek. 7.157.45 Spreker de heer S. M. v. d. Galicn, Natuur-historicus. Onderwerp „Het eiland der gevleugelden". 7.458.00 Gram. muziek. 8.00 Tijdsein. 8 00—10.45 Concert te geven door het Chr. Orkest o. 1. v. Gcorgo Stam 9.009.30 Spreker de heer D. Noordam. Onderwerp „Godsdienst en Gestichtsjeugd". 10.0510.15 Persber. Vaz Dias. 10.4511.30 Gram. concert.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 12