Beldanop.No.42 Fa.M.R.N. OOSTERVEEN Sport Stadsnieuws RADIOPROGRAMMA DE EERSTE DAG VAN DE VIERDAAGSCHE Slechts 10 uitvallers B n kaki Hebt U een Taxi of Auto noodig? DESTRIJD OM DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN Hardslaande dames! Langestraat 42 Tel. 77 DE BESTUURDERSBOND ADRESSEERT MOTORRIJDER GEDOOD. Oodor de gemoente Beat. Jhdcr do gemeente Best, vlak bij de grens van de gcmeonto Eindnovon, op den Boech- dljk is Maandagavond omstreeks half 8 een dcodclijk motorongeluk gebourd. De 27-Jarigc motorrijder F. van Vroonho ven, expediteur te Eindhoven, reed achter een vrachtauto, die plotseling onder Best van den weg afweek. Do motorrijder be merkte dit blijkbaar te laat, met hot gevolg, dat hij in volle vaart tegen den wagen op reed. Hij kreeg een schedclfractuur en was bijna op 6lag dood. De getroffene was 6edert kort gehuwd MET HET GELD ER VANDOOR T Rotterdam, 20 Juli. Do distillateurs firma V. en Co. van den Goudschen singel heeft bij de politie aangifte godaan dat er sinds Vrijdag een chauffeur wordt vermist, die dien dag verschillende bestellingen had gedaan en daar voor golden In ontvangst had genomen. In totaal heeft de man, die waarschijnlijk gevlucht is, een bedrag van ongevoer duizend gulden bij zich. DE POSTVLUCHTEN. Aneta-Vaz Dias meldt: Bij do K.L.M. Is bericht ingekomen, dat de P. H. A. F. O om 6.15 uur uit Modan is vertrokken en om 12.55 uur te Palem- bang is gearriveerd. Vandaar steeg het toe stel om 13-20 uur op en landde om 16.07 uur in Batavia. Vandaar vertrok hot toestel weer om 1627 uur en landde om 17.10 uur in Bandoeng. MAN VERDRONKEN. Rotterdam, 20 Juli. Hedenmorgen is de 25-jarige los werkman L. J. B. uit de Roscmarijnstraat bij het lossen van ijzer uit een schip dat aan den Schaardijk lag, van de loopplank geslagen en verdronken. Even later zag men zijn kruiwagen in het water drijven. De politic is gaan dreggen, en heeft korten tijd later het lijk opgehaald. Het ls door den geneeskundigen dienst naar het ziekenhuis Coolsingel overgebracht. B. heeft vermoedelijk een toeval gekregen. Donderdag 23 Juli. Hilversum. 80.1—10.00 Gramofoonmuziek. 10.0010.15 Morgenwijding. 10.3011.80 Solisten-concert door Lida v. d. Meer—Scager, viool;, Guus Schalker, vi ool; Chris Veelo, piano. Begeleiding door Egbert Veen a. d. vleugel. 11.30—12.00 Lezing. Mevr. R. Lotgering— Hillebrand spreekt over: Het inmaken van zoetzuur, tafelzuur, enz. 12.152.00 LunchmuzieZk door het A.V. R.O.-kwartet o.l.v. Dick Groeneveld, 2.002.30 Vacantiegangers.Attentie 1 Rob. Geraerds spreekt over „Een bozoek aan Parijs en de Kol. Tentoonstelling." 2.303.00 Rustpoos v. d. zonder. 3.00 Orgelconcert door G. Snijders. Jo Im- mink, Mezzo-alt. 4.005.00 Ziekenuur door Julia en Dom de Gruylor. 5.007 00 Kovas Lajos en zijn orkest. Re freinzang door Bob Scholte. 7.00—7.-15 Causerie door dr. G. II. do Jong. „Hoe men hygiënische voorschriften niet moet opvolgen 7.458.00 Gramofoonmuziek. 8.01 Concert door het Omroep-orkest o.l.v Nico Troep. 9.00—9.30. A.V.R.O. Radio-tooneel „Sterren en Schlagers", imitatie-schets in 1 bedrijf, op te voeren door Enny Mols—de Lceuwe en Pierre Mols. 9.30—10.00 Concert door het Omroepor kest. 10.00 Persberichten Vaz Dias. 10.15 Vervolg concert 11.00 Gramofoonmuziek. Huizen. 8.009.15 Morgenconcert. 10.00—10.15 Zang door het N.C.R.V.-dames- koor. 1015—10.45 Korte ziekendienst te leidon door Ds. J. J. L. Duyvcndak. 10.45—11.00 Zang door het N.C.R.V.-dames- koor. 11.00—11.30 Gramofoonmuziek. 11.30—12.00 Godsdienstig halfuurtje, door den ZecrEcrw. pastoor L. H. Pcrquin O. P. 12.01—1.30 Lunchconcert door het K.R.O.- Trio, o.l.v. Piet Luslenhouwer. I.30—2.00 Gramofoonmuziek. 2.00—2.15 Gramofoonmuziek. 2.153.15 Cursus Handwerken te geven door mcj. G. Alby. 3.153.45 Vrouwenhalfuurtje. Leidster Mevr. J. C. van Amstel—Van Löben Seis. Spreekster: mej. Mr. Gee van der Molen. Onderwerp: „De Ontwapenings-conferentie: een stap naar den Vrede." 3.454.00 Verzorging zender. 4.005.00 Ziekenuurtje, te leidon door Ds. D. van Dijk, muzikale medewerking verlee- nen: H. J. H. J. Smit Duyzentkunst, bariton eri harmonium. H. Smit Duyzentkunst, har moniumbegeleiding. 5.005.45 Cursus handenarbeid voor onze jeugd, door den hoer H. J. Steinvoort. On derwerp: „Do afwerking van het foto-al bum." 5.456.45 Concert Mej. To Steinz, alt: K. F. Borger?, collo; mej. Luise Lauenroth, piano en harmonium. 6.45—7.00 Cursus knippen en stofversieren. 7.00—7.30 Vragenhalfuurtje. 7.30—8.00 Gramofoonmuziek. 8.00—9.00 Concert, te geven door het Trio Brederode—Röntgen—v. d. Pas: Willem Bre- derode, viool; Edvard Röntgen, cello; Theo van der Pas, piano. 9.09—9.30 Spreker: de heer S. Stemerding. Onderwerp: „Huiswerk." 9.30—11.00 Concert Truus tor Steege, so praan; Eveline Lopez Salzedo, viool; George Stam, kerkorgel. 10.00 Persberichten Vaz Dias. II.00—11.30 Gramofoonmuziek.1 ln den vroegen ochtend trok ken 2137 deelnemers er op uit Dinsdagmorgen om vijf uur was het al reveille in het N.B.L.O. kamp in de Prins Hendrik kazornc te Nijmegen, zoo lezen wij in „de Tijd". Om vijf uur traden de 55 K.M. afstand- loopers reeds voor de contróle op het bin nenplein der Koloniale Reserve Kazerne in de schaduw der vlaggen van do deelne mende landen. Tegen zevenen reed ons Wagentje uit en achterhaalde de laatste groep die der meisjesgilden tegenover den Nebo aan den Groesbeekschen weg. Van Groeske tot dorp Grocsbeek, langs Dekkerswald en over Stekkcnberg was het druk tusschcn zevenen en half acht. De jonge garde, die do 30 K.M. voor het eerst liep en het laatste uittrok, vormde de achterhoede en marcheerde ferm ook de jongeren vooraan, stevige knapen van vijf tien jaar. Wij passeerden oudjes als de oude mama v. d. Kley; de oude heer A. C. G. Dinkhui- zen uit Den Haag, reeds houder van het gouden bondskruis, wijl hij al voor de tien de maal moetippelt. Eenige militaire groe pen artillerie en luchtvaardcrs zaten dicht bij elkaar. En voor hen ging in het bekende marschtempo de keurtroep der Koloniale Reserve met majoor Barendsc zelf voorop. Ecnlgo Nijmcegsche dames onder wie de baloo der St. Joris padvindersgrocp Nijme gen, mej. Brinkhof, liep weer frisch bij de keurgroep aan. Nu waren we midden in de Nijmecgsche afdeelingen. Kort achter elkaar gingen Sparta, Noviomagum, Urnen C.C.C., Quick, Excelsior enz. En daar doorheen passeer den de Rotterdamscho Burgerwachters, do Rotterdamsche Sportvereeniging R.V.S. In Grocsbeek op den viersprong stond jhr. mr. Schorer, met zijn medeleden de deelnemers aan te moedigen. Hier passeeren ook de fiere Noren in bun typisch marschtempo de revue. Eerst latei- in de Horst tegen half negen passeerden wij de Franschen en do Lcidsche studenten en een groote groep burgers, waar dr. Jan Thomec wel een kop boven uit stak. En dan ging de marschroute door een der schoonste doelen van ons land over St. Maartcnsberg naar den Plasmolen. Daar in de natuurrijke vallei was het een lust te wandelen als er geen modder lag in de diepten van den weg. De Plasmolen bleek rustplaats daar lagen alle vertegenwoordigers der Neder- landsche Marine. Van den Plasmolen ging do route op Cuyk, maar met onze oogen op Nijmegen. Om twee uur kwamen de eerste deelne mers binnen en na dit moment was het een voortdurend aankomen van groepen bur gers, burgeressen, militairen. Allen frisch en wel. In den vroegen ochtend waren er volgens officicele opgave 2137 deelnemers van de vier verschillende afstanden uitge trokken. Allen waren meer dan tevreden over hot goede weder en waren niet weinig verblijd, thans verschoond te zijn van den lastigen tocht door de Betuwe over schaduwlooze wegen met aan het begin en het einde de pontlasten aan de Waal. De buitenlandsche groepen lieten dit maal niet lang op zich wachten. Maar ook onze mannetjes waren van zessen klaar. De Kol Reserve, de infanteristen, de mariniers, de cavaleristen, de artilleristen, enz. de Koninklijke Marechaussee, do Rijks- veldwacht en niet te vergeten de politie- troepen uit Utrecht, Leiden, Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage hebben een goede eerste dag-route gemaakt en meld den zich frisch aan met de Utrechtenaren en Leidcnarcn in de voorhoede. De dames-groepen waren ook den eersten dag in beste conditie. Mevrouw Breunesse leidster van de Haagschc Damesgroep D.D. D. legde de route uitmuntend af, zoomede de Haagsche Damcsvcreeniging van cie Viordaagsche, die op groen wit schild de Haagsche Ooievaar over de Viordaagsche doen stappen. Nieuwe verschijningen in deze Viordaag sche waren de Leidsche Studenten cn de Bossche Katholieke Verkenners, die hét eersto parcours prachtig aflegden. Van de Nijmeegsclie groepen kwamen Ex celsior, C(anisius) C(ollege) C(lub), Quick, Transforma N.E.C., A. Hazcnkamp, Spurta- Noviomagum, Union, Iris volledig binnen en op tijd. De Geneeskundige Dienst heeft geen zwa- ren dag gehad slechts enkele patiënten waren in behandeling geweest. De Buitenlanders blijken ook dit jaar weer favoriet. De Noren vielen weer op door hun merkwaardig marschtempo, al waren het geen militai ren. De hier uitkomende Noren zijn allen lid van de Vereeniging tot bevordering Van de Noorsche Weermacht welke overeenkomt met onzen Bijzonderen Landstorm. De hee- ron zorgen dan ook voor eigen kleeding. Dan is er een groep van de sportclub Oslo onder leiding van Avildi. De Fran&che deelnemers zijn allen lid van de Liguo Athletisme Parisien en staan onder leiding van den heer Poncelet. Bij de contróle hecrschto den gcheelen middag een opgewekte stemmen waar toe de muziek der Koloniale Reserve, welke onder leiding van kapelmeester Elsenaar, menige greep ophaalde, niet weinig bij droeg. VRAAGT WINKELIER OP NV HÜL5KO TEL.12QO AMERSFOORT De uitvallers. Volgens officieele opgaven waren er Dinsdag uitgevallen 10 deelnemers van wie zes burgers en vier militairen. Er zijn geen buitenlanders uitgevallen. NED. WIELERKAMPIOENSCHAPPEN. Voorwedstrijden op de Amster- domsche Wielerbaan. Gisterenavond werden op het Station te Amsterdam voorwedstrijden gehouden voor de aNcderlandscho kampioenschappen, aangevuld met eenige andere nummers. De resultaten waren: Wedstrijd voor nieuwelingen over 6 K.M.: 1. J. Soeurt; 2. A. de Beer; 3. Westerveld. Premic-wcd6trijden voor beroepsrijders en onafhankelijken: 1. Bakker; 2. Heslinga; 3. Anspach; 4. Aurich; 5. Scheltes. Wedstrijd voor amateurs: 1. Ooms; 2. van Dijk; 3. van Eek; 4. Jansen. In dezen wed strijd vielen ongeveer 12 deelnemere. Troostwedstrijd voor deelnemers aan den wedstrijd voor beroepsrijders cn onafhanke lijken: 1. Leene; 2. Bouquet; 3. Bruiman; 4. Ikelaar; 5. Hoevens. Match met triplette-gangmaking: 1 van Egraond, 2. J. Looyen. Voorwedstrijd kampioenschap met mo- torgangmaking: 1. J. Korf, 1 uur 21 min. 22 Vt, sec 2. de Graaf 3 ronden; 3. v. d. Valk 4 ronden; 4. Bouquet 6 ronden. De anderen hadden opgegeven Voor de kampioenschappen zullen Korf cn de Graaf starten. LAWNTENM1S Moeilijke overwinning van Hughan op A. Knottenbelt. Hilversum, 21 Juli. De buien in den ochtend schenen alles te willen bederven dezen dag, maar in den voormiddag werd de lucht iets vaster, zoodat de leider, de heer Th. Arnold alles in het werk stelde om verscheidene partijen te doen spelen, waarin hij voor een groot deel is geslaagd. Veel spanning was er nog niet. Toch wel wat. Allereerst wijzen wc op de moeilijke overwinning, die JIughan op A. Knottenbelt heeft behaald. Het was of de laatste re vanche wilde nemen voor de nederlaag, die zijn broer Joop Knottenbelt te Arnhem heeft geleden tegen den D. D. V.-spelcr, ITughan. Met vaste slagen won de Hilversum-speler de eerste twee sets, waarin Hughan over rompeld scheen. In de derde set echter leed Knottenbelt, die misschien iets boven zijn kracht had gespeeld, aan een inzinking; hij werd min der vast en sloeg zichzelf vele malen. In den 4en set scheen hij het op den 5en set (in deze partij als in andere werd reeds the best of five gespeeld) te laten aanko men, wat altijd een hachelijk ondernemen is, vooral tegen een speler als Hughan, die den laatsten tijd van zich laat spreken. Hij verloor dan ook dezen set met 6—3, zoodat Hughan ten slotte toch overwinnaar werd. Ook Eilers had eenige moeite en wel met Jasper Boon. die twee sets van de vijf, zij het dan met 7—5 wist te winnen en nota- bene den final-set met slechts 6—4 verloor. Laat in den namiddag had ook Koopmans eenige moeite en wel met Loijcnaar, die er meermalen geweldig hard op los timmerde on af en toe schitterende slagen had. Koop man raapte echter al zijn routine bijeen en deze bracht hem de overwinning. Den twee den set haalde hij met 75. J. Knottenbelt verloor een set aan Kort hals Altes. Af en too was de Ililversum- speler erg onvast. Eveneens laat in den namiddag werd er een dames-dubbel gespeeld, die wat de hardheid van slagen betreft, heel veel ge leek op een heerendubbel. Het waren de dames Koopman en de Jong tegen mej. E. Belger en mej. A. Kerckhoff. Ziet men de score: G4, 0—6, 75, dan begrijpt men, dat de eerstgenoemden heel hard om de overwinning hebben moeten vechten. Hieronder volgen de uitslagen: Dames Enkelspel. Mevr. Sluis slaat mevr. Meckel met 6—1, 6-3. Mej. F. Kawilarang slaat mevr. Van Herwijnen met 6—2, 03. Mej. T. de Jong slaat mej. Pabst met 6—3, 7—5. Mej. Tiny Groenewegen slaat mej. M. Roos met 6—3, 62. Mej. A. Heybroek slaat mej. Z. Kerck hoff roet 6—3, 63. Mcj. IT. Enthoven slaat mej. II. van Ef- feren met 61, 6—3. Mej. Tiny Groenewegen vv. o. mevrouw A. Reijdon. Mej. L. Polano slaat mej. A. Kerckhoff met 8—6; 6—4. Mej. E. Belzcr slaat mej. F. Kawilarang met 62, 75. Heeren Enkelspel. G. v. d. Hagen slaat G. J. van Manen met 6—6, 6—0, 6—2. T. H. Loijcnaar slaat Dr. B. Palsma met 60, 6-0. II. M. Bloemhof slaat F. J. Thoolen met 6—1, 6—0. L. Heljnckcn slaat J. Mares met 36, 6-1, 6—0. W. Korthals Altes slaat Tj. Huisman met 11—9, 6—2. 2e ronde (the best of five): G. J. Eilers 6laat Jasper Roos met 5—1, 6—2, 5—7, 6—1, 6—4. T. Hughan slaat A. Knottenbelt met 4—6, 2—6, 6-5, 6—2, 6—3. J. Knottenbelt slaat W. Korthals Altes met 6—1, 6—3, 4—6, 6—i. O. Koopman slaat T. II. Leijcnaar met 6—3, i5, 6—3. Dames Dubbelspel. Mej. A. Heybroek en mej. Pabst slaan mevr. S. Rinkel en mevr. M. Saalborn met 6—2, 7—5. Mevr. B. Koopman »en mej. T. de Jong slaan mej. E. Enthoven en mej. J. Heij- broek met 62, 60. Mevr. B. Koopman en mej'. T. de Jong slaan mej. E. Belzer en mej. A. Kerckhoff met 6—4, 06, 7—5. Heeren Dubbelspel: 2e ronde: O. Koopman on J. Knottenbelt slaan B. Moke en H. C. de Loopcr met G4, 6—0, 6—1. Gemengd Dubbelspel: Mej. H. C. v. d. Heide en B. Werkenbuis slaan mej. T. Loeff ert V. Co6ter van Voor hout met 86, 46, 62. Mej. A. Kerck hoff en L. Hcyneken w.o. mej. Heybroek en mr. A. J. Faith. Mej. M. Fabius cn H. M. Bloemhof 6laan mej. Pab6t en P. F. A. van Till mot 61, 63. Hedenavond zijn nog gespeeld: Heeren-Enkelspel (le ronde): E. Nielsen slaat B. L. Wceterhuis met 5—7, 12—10, 6—4. Heeren Dubbelspel: J. G. Heldring en P Quarles van Ufford slaan mr. Tromp Meesters en L. Heyncker 7—5, 6—2. J. G. van Manen en P. F. A. van Tiel 6laan L. Schook en T. van Lierop met 62, 6—1. F. J. Thoolen en J. Mares 6laan W'. E. II. van Herwijnen en J. v. d. Hagen met 6-2, 9—7. Gemengd Dubbelspel: Mej. H. van Elferen en Tj. Huisman slaan Mevr. Mechel en R. Mechel met 06, 7-5, 6—4. Mcj. L. Polano en Th. van Eek w.o. mevr. Ramaer en ir. J. A. Ponninu. MeVr. S, Rinkel en ir. J. Bartclds slaan mej. Z. Kerckhoff en B. Mohr met 26, 6—3, 7—5. Schaken. EUWE—CAPABLANCA. Vijfde partij remise. Rotterdam, 21 Juli. De vijfde partij tusschcn Euwe en Capablanca, dio heden nacht om vijf minuten over een was afge broken, is hedenavond om 7 uur in Hotel „Bristol" hervat. Na rijn 59stn zet bood Ca pablanca, die wit speelde Euwe remise aan. hetgeen door Dr. Euwe na cenig beraad werd aanvaard. De stand is dus Capablanca 3, Dr. Euwe 2, VcetbaL UIT DEN U.P.V.B. Kampioenschap U.P.V.B. E.A.C.—UTRECHT 2. AMERSFOORTSCHE BOYS. Donderdagavond te half acht spelen de Amersfoortsche Boys op het terrein van den A. B. v. I.. O. aan den Leusderwcg een voetbalwedstrijd tegen Z. W. C. uit Zeist. De Amersfoortsche Boys komen als volgt uit: J. Langras, Keizer. Biezenb06ch, Walet, Hooien, .1. Verhoef, Berghuis, Poort. Mijer, Fleming, Keken. VEILING. Do uitslag van de veiling van vaste goe deren, gisterenavond ten overstaan van notaris Johs. Knoppers in „de Zwaan" ge houden, is als volgt: Pcrc. 1. Woonhuis Groenmarkt no. 13 en 14 aan Ph. Smink q.q. voor 3000.—. Perc. 2. Woonhuis v. Bommelstraat No. 67 opgehouden 2900.—. POSTDUIVENVEREENIGING DE SNELPOST. De uitslag van de wedvlucht Roosendaal, op Zondag j.l. is als volgt: In concours waren 92 duiven. De prijzen werden als volgt gewonnen: W. v. d. Riet 1, 5, 6, 8, 10, 14. N. H. Egink 2, 3, 7, 9, 11, 13, 20. J. v. d. Geest 4. J. Pot 12, 16. v. Es 15. Hilhorst 17. A. v. F.ldert 18, 19. Aangewezen 25 cent met No. 8. Aangewe zen 10 cent met No. 17. VOOR DE REIS groote sorteering blikjes blsquits. doozen en doosjes bonbons, fleschjes zuurtjes, blikjes vlsch en vleesch enz. enz. Een verzoek tot wijziging van de extra:uitkeering aan xverkloozen De Amersfoortsche Bestuurdersbond heeft aan den Raad een adres gezonden, waarin te kennen wordt gegeven, dat in de laatste bestuursvergadering van den Amersfoort- schen-Beetuurdersbond ter sprake kwam de extra steunverleening aan werklooze arbei ders, en aan hen. wier inkomen door crisis omstandigheden belangrijk is verminderd; .dat niet ontkent kan worden, dat door do lange duur der werkloosheid in die gezin nen een noodtoestand ontslaat, waarin dringende verbetering moet worden ge bracht; dat dit niet alleen geldt voor de werkloo- zen, maar evenzeer het geval is met die groepen van arbeiders, die doordat zij bij de werkverschaffing te werk zijn gesteld, hierdoor een belangrijk lager inkomen ge nieten, dan toen zij in het vrije bedrijf werkten; dat de derde groep waarop wij Uw aan dacht vestigen, omvat de arbeiders, die door de crisis-omstandigheden een belangrijk korter gedeelte werken dan voorheen, en door deze omstandigheden het inkomen van deze arbeiders veel minder bedraagt dan normaal het geval is; dat voor de uitvoering van extra steunrege ling, als het verstrekken van kleeding en schoeisel enz. een commissie, in overleg met het orgaan voor armenzorg zou kunnen worden ingesteld; terwijl in deze commis sie enkele leden van genoemd orgaan, en vertegenwoordigers v. d. PI. Vakcentrale's zouden kunnen worden aangewezen; dat de taak van deze commissie zou kun nen bestaan in; a. aan de hand van ingekomen aanvra gen, te beslisson, aan wien extra steun als voren bedoeld kan worden verstrekt; b. de norm die deze steun zou moeten bedragen; c. regelende, wie in aanmerking voor extra steun kunnen komen, waarbij wij denken aan; 1. gehuwden, kostwinners en ongehuwde zelfstandige werkloozen, die 3 maanden werkloos zijn geweest: 2. gehuwden, kostwinners en ongehuw de zelfstandige, nog werkende arbeiders, wier inkomen dor de Crisis gedurende eeni ge maanden belangrijk beneden het nor male is gebleven; d. dat de aanvragen voor extra steun kunnen worden ingediend bij voren ge noemde commissie, en voor de bij de vak- vereeniging aangeslotenen door de vakver- eeniging, op daarvoor, door de commissio te verstrekken formulieren; dat op meerdere wijze tegemoet zou kun nen worden gekomen, waarbij wij de aan dacht vestigen, dat voor de aftrek van ge zinsinkomsten. het wenschelijk is, de eerste 5.— niet in mindering te brengen. Redenen waarom Uwen Raad beleefd wordt verzocht Burgemeester en Wethou ders uit te noodigen, verlichting ie brengen in den noodtoestand waarin velen verkae- ren, door e^tra uit keering te verstrekken, op de wijze en in den geest als hiervoor aangegeven. ONZE WINKELS. Fa. A J. J. van Nimwegen. Te midden van het schilderachtige milieu van het Havik en omgeving is einde jaren in de Bloemendalschebinnenpoort no. 2, do uurwerk- en klokkenwinkel dor firma A. J. J. van Nimwegen gevestigd. Speciaal op het gebied van antiek uurwerk heeft de fir ma naam gemaakt. De heer van Nimwegen houdt echter rekening met de wisselende tijden en heeft thans zijn winkel doen ver bouwen, waardoor een practisch, doch vriendelijk geheel is verkregen. Een fraaie collectie der nieuwste uurwerken, schoor- 6teenklokken, heeren- cn damespolshorloges is geëtaleerd.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 3