Stadsnieuws Agenda POSTBEGROOTING 1932 De 14-daagsche postvluchten DE VER. VAN GEMEENTEN IN VERZET KAMER VAN KOOPHANDEL De begrooting aangenomen PREDIKBEURTEN 'Memorie van antwoord van den Minister 'Aan de Memorie van Antwoord inzake de Postbegrooting voor 1932 wordt het vol gende ontleend: Aan het besluit tot instelling van do we- kelijkschen postdienst op Indië hébben niet uitsluitend overwegingen van postalen aard en van rentabiliteit ton grondslag gelegen. Tevens en vooral hebben de overtuiging van het nationale belang en de verwachting omtrent den steun, die deze verbinding aan het economisch herstel kan geven, tot de instelling geleid. Tot dit besluit is de re geering dan ook niet overgegaan dan na nauwgezette overweging van alle factoren. Wanneer hier dus aanvankelijk een gel delijk offer wordt gebracht, dan geschiedt dat ten bate van de zeer groote belangen, dio door deze wekclijkscho verbindingen worden gediend. Dit neemt niet weg, dat alles in het werk moet worden gesteld om de luchtverbinding met Ned. Indic zoo spoe- dig mogelijk rendabel te doen zijn. Ook het buitenland gaat allengs meer gebruik maken van de Nederlandscho verbinding. Daarin kan op don duur een belangrijke bron van inkomsten zijn gelegen. Met betrekking tot den kenbaar gemaak- fen wensch tot wederinvoering van het vijf centstarief voor binnenlandsche brieven zegt de minister dat de factoren, welke zich het vorig jaar verzetten tegen terugkeer tot het stuiversport, ook thans nog onver minderd gelden, om dezelfde redenen, wel ke zich verzetten tegen verlaging van het briefport, kan tot heden geen gevolg wor den gegeven aan een van belanghebbenden ingekomen verzoek om een gunstiger ta rief voor de dagbladen. j_ Draadteletonie en -telegrafie. De opvatting als zou 10 millioen voor de automatiseering zijn bcstomd zijn niet juist; van de op blz. 30 van den uitgewerkten staat genoemde kapitaalsuitgaven zijn nog niet ten volle 5 millioen voor dat doel ge raamd. Tot het verlangzamen van het tempo der uitgaven zou alleen in de alleruiterste nood zakelijkheid mogen worden overgegaan, daar het hier betreft een productieve uit gave van de eerste orde, niet alleen in het belang van een rendabele exploitatie, maar ook in het belang van nagenoeg alle lagen der Nederlandsche bevolking. Afzonderlijke tarieven ten dienste van de pers bestaan alleen voor telegrammen; voor telefoongesprekkon wordt nimmer onder scheiden of ze aangevraagd zijn door de pers of door anderen. Het tarief voor de telefoongesprekken is gebaseerd oj> een ge lijkmatige verdeeling over de gebruikers van de aan het telefoongesprekken is gebaseerd op een gelijkmatige verdeeling over de ge bruikers van de aan het telefoonverkeer verbonden lasten. De minister vindt geen vrijheid dit op redelijkheid steunend begin sel los te laten met het oog op het alge meen belang, dat de pers dient; moet dit belang geldelijk op bijzondere wijze worden verzorgd, dan is niet het staatsbedrijf het daarvoor aangewezen lichaam. Om dezelfde redenen kan voorrang boven andere parti culiere gesprekken niet worden verleend. Men zal het daarvoor ingestelde instituut van dringend» gesprekken, welke hooger getarifeerd zijn. moeten blijven bezigen. BANKINSTELLING TE AMSTERDAM OPGELICHT. Dultscher biedt een valsche chique aan. Amsterdam, 6 Nov. De politie van het bureau Singel zoekt naar den 25-jarl- .gen Duitscher Winfried Wahl. Deze is er in geslaagd een bankinstelling aan de Hee rengracht op te lichten voor ƒ2000. De Duitscher heeft op deze bank een chique aangeboden tot dit bedrag, dat hem werd uitbetaald. Later bleek, dat de chique valsch was. De Duitscher was intusschen verdwenen en tot hedenmiddag had men hem niet avcer gevonden. STROOPERSDRAMA. Lichtbakdrager gedood. Etten en Leur, 6 November. Een de- £er nachten werd onder do gemeente Fij naart door 2 rijksveldwachters een 3-tal personen aangehouden, waarvan één een geweer droeg, de tweede een lichtbak en no. 3, nog een jongen, die een geschoten haas bij zich had. Bij de aanhouding ging plotseling, hetzij per ongeluk, hetzij op zettelijk, hetgeen nog moet worden uitge maakt, het geweer af, en trof het den licht bakdrager. Deze moest zwaar gewond naar het ziekenhuis te Breda vervoerd worden, waar hij is overleden. STAGNATIE IN HET HYPOTHEEK- BANKBEDRIJF. Een bedreiging voor den huizenhandel. Het hoofdbestuur van den Nederland- schen Bond van Makelaars in Onroerende Goederen, Hypotheken en Assurantiën, h6eft in zijn vergadering do volgende mo tie aangenomen: Gehoord de besprekingen over de moei lijkheden, welke het gevolg zijn van het niet sluiten van hypothecaire geldleenin- gen, Van oordeel zijnde, dat deze stagnatie in het bedrijf der hypotheekbanken een ern stige bedreiging vormt zoowel voor den huizenhandel als voor het op peil houden van de waarde der perceeicn en een be lemmering voor hen, die ln dezen crisis tijd in huizenbezit de meest, veilige beleg ging mcenen tb zien. Mevrouw! VOOR DE KOFFIETAFEL Heerlijke garnalen croquotten vischkookjes, gerookte paling, ge rookte zalm, uitgesneden zalm bokking, een lijn gebakken vischjc maar dan ook gekocht in den IJmuider Viscbhandel, Utr.straat 10, Tel. 92. Groote sorteering talel- zuren. Van oordeel verder, dat de stagnatie in het sluiten van hypothecaire goldleeningen op in aanbouw zjjndo en bijna voltooide perceeicn de crisis in het bouwbedrijf ver scherpt, nog afgezien van do toenemende werkloosheid, die van het stilleggen van dit bedrijf het onafwendbare gevolg zal zijn, betreurt het, dat de hypotheekbanken be sloten voorloopig geen, althans zeer spora disch, hypothecaire gsldlecningcn te ver strekken, doet een ernstig beroep op de medewer king van do Vcreeniging van Directeuren van Hypotheekbanken om liet hypofheck- bankbedrijf zoo spoedig mogelijk weer op normale wijze to doen funclioneeren om tot een spoedig herstel van den normalen toestand te geraken. T eg en de kortingen op de uitkee- ringen uit het Gemeentefonds Het bestuur der Vcreeniging van Neder landsen o Gemeenten is in zijne vergadering van 6 November j.I. eenstemmig tot het be sluit gekomen, zich inzake het ontwerp van wet tot lijdelijke korting op de uitkeering per inwoner uit het gemeentefonds te rich ten met een adres aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal, van welk adres de in houd, naast bedenkingen tegen een aantal bijzonderheden, in hoofdstrekking zal zijn dat het zich nadrukkelijk keert tegen het karakter van het wetsontwerp, tegen de methodo van wetgeving, toegepast in dat ontwerp, in zijne verhouding tot de Lands- wetgeving in het algemeen en de wet op de financieele verhouding tusschcn het Rijk en de gemeenten in het bijzonder. HOE EEN OFFERBUS GELEDICD WORDT. Een demonstratie in do reebts- zaal, Arnhem, 5 Nov. Voor het Gerechtshof te Arnhem stond hedenmiddag terecht de koopman M. S., thans gedetineerd, die dooi de rechtbank te Almelo wegens diefstal uit de offerbussen in de R.K. Kerk te Stad Del den was veroordeeld tot één jaar en zes maanden gevangenisstraf. Vcrdachto zou met een lijmstokjo do dief stallen hebben gepleegd. Om te laten zien op wclko wijze dit geschiedt, werd in de rechtszaal oen demonstratie gegeven, waar bij met een lijmstokje geldstukjes uit een offerbus gehaald werden. De demonstratie slaagde boven verwachting. De Procureur-Generaal mr. Cnopius acht te het tenlaste golegde bewezen en vroeg veroordeeling van verd. tot tweo jaar ge vangenisstraf. Uitspraak 19 November. DE CATECHISATIE VOOR ADEL- BORSTEN. Op de vragen van den heer Marchant in verband met het door den commandant van het Koninklijk Instituut voor de Marino uitgevaardigde verbod tot deelneming door een vijftal adelborsten aan de catechisatie van den Doopsgezinden predikant ds. P. J Smidts te Den Helder, heeft ministers Dec kers geantwoord, dat de commandant van het Kon. Instituut voor de Marine in Den Helder bij brief van 3 October j.I. aan ds Smidts heeft medegedeeld, dat hij het ge- wenscht achtte de Doopsgezinde adelborsten niet de catechisatio te doen bijwonen, han gende het gebleken verschil van inzicht en dat hij zich zoodra mogelijk over het her vatten van het godsdienstonderwijs rnet ge noemden predikant in verbinding zou stel len. Hoewel ter catechisatie van ds. Smidts zeker niet zal worden gesproken over het standpunt, dat zijn eerwaarde inneemt ten opzichte van de weermacht, acht de minis ter het gevaar niet denkbeeldig, dat in het gemoed der jeugdige militairen conflicten kunnen ontstaan welke op hun beurt moeilijkheden én van pacdagogischcn èn van krijgstuchtelijkcn aard kunnen teweeg brengen wanneer die militairen uit de pers of op andere wijze vorncmon hoe hun geestelijke voorganger staat tegenover de organisatie, waarvan zij deel uitmaken. SOEFI-BEWEGING. In verband met de advertentie in ons blad van heden, verzoekt men ons op het volgende de aandacht te vestigen. De open bare lezing Maandag 9 Nov. a.s. in de Theos. Loge over het onderwerp „De gees telijke Boodschap voor dezen tijd" wordt gehouden door de afd. Broederschap van de internationale „Soefi-Beweging", die zich tot taak heeft gesteld de menschheid in dezen moeilijken tijd van dienst te zijn; door te wijzen op datgene, wat alle men- schen, ongeacht ras, godsdienstvorm, natie of klasse verbindt en door tevens ie helpende hand te bieden aan den enke ling, die in zich zelf den vredo lot stand -wil brengen. Verschillende aanvragen om subsidie en verzoeken om adhaesie in behandeling Gistermiddag kwam de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor do Geldersen» Vallei in haar gebouw alhier in vergade ring bijeen onder leiding van haar voor zitter, den heer H. CozIJnscn. Verschillende subsidie-aanvragen werden in behandeling genomen met als resultaat, dat het Economisch Instituut voor den Middonstand voorloopig een subsidie werd toogekond van 50.—; het bureau voor handelsinlichtingen te Amsterdam en da commissie voor den Ned. Zuid-Afrikaan schen handel, kregen geen subsidie, terwijl het station voor bakkerij en maalderij te Wageningcn 25 subsidie werd toegekend; de subsidie voor do Geld. V.V.V. werd go- handhaafd op 10. terwijl voor den leg- wedstrijd te Ede 10 of een eerc-prijs werd beschikbaar gesteld. Voor de pluimvoeten toonstelling te Doorn werd ditmaal geen prijs beschikbaar gesteld, aangezien verle den jaar een wisselbaker, geldig voor twee jaar, is geschonken. Vervolgens werden verschillende ingeko men stukken behandeld, waarna in prin cipe besloten werd om voor do Kamer een eigen medaiilo te laten slaan, ter uitreiking bij tentoonstellingen e.d. Voorts werd in verband met het voorstel van het Holland huis te Brussel besloten om een vitrine te doen inrichten voor de industrie van do Geldersche Vallei, besloten om over deze aangelegenheid do industricelen in het dis trict te hooren. Het verzoek van de Veencndaalsche fa brieken voor IJzel-industrie, om hun ver zoek om het invoerrecht op haar artikelen te vorhoogen van 5 op 12 procent, werd door don heer v. d. Deurc bestreden, omdat hij het niet vvcnschclijk achtte, dat iedere brancho voor zichzelf beschermendo rech ten vraagt Hij wilde deze zaak aan do rc- geering overlaten, aangezien hij do ICamei niet bevoegd achtte om hierover een oor deel uit te spreken. Tenslotte werd besloten met 8 tegen 2 stommen het adres, niet te steunen Besloten werd het adres van de K. v. K. te Amsterdam om verlaging der telefoontarieven, te steunen. De heer Pel bracht bij de rondvraag ter sprake, dat het post- en telegvaafkantooi te Nijkerk gedurende enkele uren van don dag gesloten zal worden, hetgeen voor vela zaken een handicap is, daar zij hun post dan niet tijdig kunnen bezorgd krijgen. De sluitingstijden zijn van 12K1 'A uur en van 56 uur. Do voorzitter is ervoor om alles to doen om dezen maatregel ongedaan te maken Besloten werd do te Nijkerk hiertegen gevoerde actie krachtig te steunen. De heer Knottenbelt vroeg of het juist was dat do toestand van de Eem weer slechter geworden ie. De secretaris deelde mede. dat hem daar van niets bekend was. In besloten vergadering werd do begroo ting behandeld, welke met een totaal aan inkomsten en uitgaven sloot van IC.758.50. Het batig 6aldo voor 1932 is geraamd op 400. De bcgrooting werd aangenomen. GEVONDEN VOORWERPEN. Een broche, een damcstaschjc, een tom- pouce, oen rijwielplaatje, een porlemon- naio inh. eenig geld, een gouden armband, een pakje borduurwerk, een hondenmuil- korf. een autoped, een gouden ring, een lieerenpet, een deksel van een melkbus, een bruine heerenhandschocn, een vozen- krans in doosje, een polshorloge, een zil veren armband, een motorlamp, een bin- nenautoband, een paar dameshandschoe- nen, een kinderjasje, een .zweep, een bord, een hoeren- en damosrijwicl. CITY-THEATER. „De tweede Vrouw in zijn Leven". Na „De Privé-Secretaressc", het vroolijke filmverhaal, dat in de afgcloopen week iederen dag vollo zalen heeft getrokken, brengt het City-theater aan den Westsingel thans een rolprent van ander genre. „Do tweede vrouw in zijn leven", vervaardigd naar den roman „Seed" van Charles J Norrifl, is een dramatisch werk, dat geen oogenblik de spanning doet verloren gaan en waarin John Boles gelegenheid heeft zijn artistiek talent te ontplooien. Ongetwijfeld zullen ook deze weck weer velen een avond doorbrengen in het City- theater, welks directie niets onbeproefd laat om onzo stad op cinematografisch ge bied liet beste te bieden. Bart Carter, geboren romanschrijver, moet zich na zijn huwelijk met zijn nichtje Peggy Carter tevreden stellen met een on dergeschikte pesitie op hot uitgovcr6kan- toor van den heer Bliss. Van schrijven komt niets meer, daarvoor zijn de brood- zorgen voor het met vijf kinderen gezegen- do gezin te groot. Mildred Bronscn, die vroeger met Bart verloofd was, keert naar New-York terug en merkt de nederige po- sitio op. Zij tracht hem er uit te halen, vestigt de aandacht van directeur Bliss op Bart's schrijverstalenten en weet zelfs de toestemming te bewerken voor het vol' tooien van een roman-manuscript, waarin Bart is blijven steken. Mildred geeft hem zijn zelfvertrouwen terug en het boek siaagt. Mildred haalt den auteur niet alleen echter uit zijn nederige positie, doch ook uit zijn gezin! Do vrocger-verloofden gaan dan samen naar Parijs en laten Peggy met haar kinderen achter, die in Californlë een modisto-zaak begint en zich mot haar kroost door het leven tracht te slaan Bart's 6toun blijft zij voorloopig weigeren, ook al is hij intusschen een der meestgo- vierde Amerlkaanscho romanschrijvers ge worden. Zij vindt het tenslotte onverantwoorde lijk haar kinderen voor altijd van hun va der gescheiden te houden en op haar ver zoek steken Mildred en Bart nogmaals den Atlanlischcn Oceaan over. De kinderen zijn gelukkig hun vader weer to zion. do vader verheugt zich wederkeerig in den opgroei van zijn kroost. Ten behoeve van hun toe. komst neemt hij ze mee naar New-York Dan komt Mildred de moeder troosten, eens zullen do kinderen wederkeeren en zij zelf, Mildred, dio Bart geen kinderen schonk, zal verlaten achterblijven, want voor Bart beteekencn deze kinderen tocb alles Het bijprogramma is op de gebruikelijke wijze samongestold. Men vindt er weer het nieuws van binnen- en buitonland in, oven als een paar amusanto rolprenten. Amersfoort. Zondag 8 November. Ned. Herv. Kerk. SL Joriskerk. 10 uur: Ds. Pannebakker. 6 uur: Dienst. Nieuwe Kerk. 10 uur: Dienst. 6 uur: Dienst. Emma Kerk. 10 uur: Dienst. 6 uur: Ds. Pannebakkcr. Bethelkerk. Geen Kinderkerk. Gasthulskerk. 10 uur: Dienst Wijkgebouw Monnikenpad. 10 uur: Kinderkerk. Gebouw .Het Sluisje" 10 uur: Kinderkerk. Vrljz. Jeugdkerk. Thcos. Loge. 7 uur: Ds. J. F. Kruyt van Zwolle. Remonstrantsche Kerk. 10J4 uur: Dr. Miedema. Doopsgezinde Gemeente. lOj- uur: Ds. F. Kuiper van Krommenie. Evang Luthersche Kerk. 10'/, uur: Ds. de Jongh. Geref. Kerk (Zuidsingel). 10 uur: Ds^ Schouten. 5J2 uur: Ds Popma. Geref. Kerk (L. Vrouwestraat). 10 uur: Ds. Popma. 5j< uur: Ds. Schouten. Geref. Kerk in Herst. Kerkverband. 10 uur: Ds. v. d. Brink. 5 uur: Ds. v. d. Brink. Christ. Geref. Kerk. 10 uur: Godsdienstoefening. 5j< uur: Godsdienstoefening. Vrije Geref. Gemeente. 9Jf uur: Godsdienstoefening, uur: Godsdienstoefening. Oud Kalh. Gemeente ('t Zand 13). 10 uur: H. Dienst. Univcrscele eeredienst (Soefi-beweging). (Gebouw der Theos. Vereen 11 uur Dienst; onderwerp: „Het Boek dor Natuur." Vrije Kath. Kerk (Regentcsselaan 21). (Theos. Loge, Regentesselaan 21). Geen opgave ontvangen. Leger des Heils (Langestraat 9ü 10 uur: Dienst 3% uur: Openluchtsamenkomst 7 uur: Openluchtsamenkomst 8 uur: Verlossingssamenkomst Christian Science ('t Laantjo 3). 10'A uur: Eng. Dienst. BUITENGEMEENTEN. Baarn en Eombrugge. 10 uur: Ds. Kievit. 0 uur: Ds. Adriani. Barneveld. 0uur: Ds. Batelaan. 5 uur: Ds. van Montfrans. Hoevelaken. 9/ uur: Ds. van Boven. 2 uur: Ds. van Boven. Hoogland. 10 uur: Ds. Warners. Leusden. 10 uur: Ds. Hofstede. Nijkerk. Geen opgave ontvangen ScherpenzeoL 10 uur: Ds. Warmolls, 6 uur: Ds. Warmolts. Soest. Kerk. 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk. 10 uur: Ds. Groeneveld. 0 uur: Ds. van Schaick. Soestdijk. Vrijz. Godsdienstigen. Ds. F. Klein van Scheveningetj Soesterborg. Geen opgave ontvangen. De Vuursche. 9'/, uur: Ds. van Voorthuizén. 6 uur: Ds. van Voorthuizen. Woudonberg. 10 uur: Ds. Klomp (i uur: Ds. Klomu. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. A.s. Zondag hebben dienst de doktoren Lubsen, Nicolai en Mertcns zur Borg. ZONDAGSDIENST EN NACHTDIENST APOTHEEK. Zondag en do gehcele week 's nachts heeft dienst de apotheek der firma Jos Haan. D a g o 1 Ij k s City Theater, Westsingel 7. Vertooning van „De tweede vrouw in zijn leven." Rembrandt Theater, Langestraat. Vertoo ning van „De Koningin van de Nachtclub." Museum Flehite, WostsingeL (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Ver Regonteeeelaan. lederen dag van 68 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek. Muurhuizen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwstraat 24. Vredesbibliotheek, Arnhemscheweg 50. Leeszaal Handelsregister. Arnh. weg 23. 15 Oct.—15 Nov. Magazijn „de Brug." Ten toonstelling Indié (Bali), schilderijen en etsen. 24 Oct.—8 Nov. Do Poth. Tentoonstelling schilderijon en teekoningen van Amersf. kunstenaars (Amersf. Kunstkring). 7 Nov. Do Valk, Feestavond Zwomclub „Neptunus". 8 Nov. Amicitia. Ver. Tooneelisten, op voering van: „GIJ zult niet bogeeren." 9 Nov. Theosof. Loge. Openbare lezing van den heer A. J. Kerbert over: „Do Geestelijke Boodschap voor dezen tijd." 8 uur. 10 Nov. Lunchroom „Amsvorde." Verga dering Bestuurdersbond Amersfoort. Spre ker de heer Roos. 8 uur. 10 Nov. Amicitia. Optreden gezelschap Jan v. Riemsdijk voor abonné's van het Amersf. Dagblad. 11 Nov. 't Nut. Excursie Museum Fléhito. 2 uur. 11 Nov. De Valk. Herdenking Wapenstil standsdag. Spreker ds. Schermerhorn. 8 uur. 12 Nov. Hotel Monopole. Vergadering Amersf. IJsverecniging. 8 uur. 14 Nov. De Valk, Feestavond Ned. Rele- vcreeniging. 14 Nov. Amicitia. Bioscoop. 17 Nov. Amicitia. Araorsf. Kunstkring lo abonnementsconcert Birgit Engel. 8 uur. 17 Nov. Amicitia. Huisvrouwenvereenl- ging. Demonstratie N V. Kon. Pellerij Mor- curius uit Wormerveer. 15 Nov. De Valk. Uitvoering S. D Vrou wenclub. 8 uur. 18 Nov. "t Nut. Excursie Museum Fléhite. 2 uur. 18 Nov. Amicitia. Concert Gemengde Zang ver. „Mendelssohn." 18 Nov. De Valk. Soc.- Dcmocr. Vrouwen- club. Spreekster mevr. MiedemaZonder van. 19 Nov. Amicitia. 't Nut. Lezing met licht beelden door dr. W. G. N. van der Sleen uit Haarlem. 20 Nov. Amicitia. Het Schouwtooneel Op voering van „De Vrek." 8 uur. 21 Nov. De Valk, Feestavond Oud-Onder- oft.eieren. 22 Nov. Thcos. Loge. Samenkomst „Amersf. Bcrgkapcl." Spreker prof. dr. M. van Rhijn. 10J< uur. 25 Nov. 't Nut. Excursie Museum Flébite. 2 uur. 25 Nov. Theosof. Loge. Experimenteelo Séance door den heer en mevrouw L. G. RoosHallensleben. 8'A uur. 26 Nov. Remonstr. Kerk. Ned. Prot. Bond. Ds. J. Dikboom over „Kagawa, de Japan- sclle Christensocialist." 27 Nov. Amicitia. Filmavond „Nijverheid en Handel." 28 Nov. De Valk Uitvoering „Eonsgezlnd- teid". 4 Dec. 't Nut. Excursie Museum Fléhite. 2 uur. 6 Dcc. De Valk. Kinderfeest Joodsche ver- eeniging „Genoegen der Jeugd." 2 uur. 12 Dec. De Valk. Feestavond Friesche Club. 15 Dec. Thcos. Loge. Genootschap Neder land—Frankrijk. Conférence door Louis Réan over „Bourdollc", met lichtbeelden. 8 uur. 16 Dec. De Valk. Zilveren Jubileum Schil- dersgezellenbond. 19 Dec. De Valk. Uitvoering Mandoline club. UTRECHT. 7 Nov. Stadsschouwburg. N.V. Het Schouwtooneel, „Jaro's Geluk" (abonne mentsvoorstelling). 8 uur. 9 Nov. Stadsschouwburg. Kon. Ver. Het Nedcrl. Tooneel. „Hoe zalig als de Jon- genskiel(abonnemcnt9voorstelling). 8 uur. 10 Nov. Stadsschouwburg. Kon. Ver.' Het Nederl. Tooneel. „Het Chincesche Land huis." 8 uur. 11 Nov. Stadsschouwburg. Gezelschap Verkade. „De Dienstknecht in het Huis." 8 uur. 27 Nov. Gebouw voor K. en W. Concert F. Bunge en Ludwig Runge. 8 uur. ZEIST. 14 Nov. Concertzaal Figi. Gezelschap dd Bree. „Klokslag 12" 24 Nov. Concertzaal Figi. Gezelschap Ver kade, opvoering „Nachtrepetitie" (abonne ment).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 12