IN MASSA'S SLIJTERIJ AUTOBUS VERONGELUKT UIT DE STAATSCOURANT NAAR HET EINDE VAN DE KON. VEREENIGING? Voorstellingen afgelast Heerlijk om I in huis te lie hebben DE KONINGIN IN FRIESLAND 'T BRANDGEVAAR IN ONZE B0SSCHEN EN HEIDEN Onze Postvliegers onderweg Chauffeur, die ingeslapen bleek te zijngearresteerd Een doode, vele gewonden Heerlen, 21 Maart. In den afgoloopcn nacht is een autobus uit Nieuwenhagen, die va.n den voetbalwedstrijd uit Antwer pen terugkwam, nabij Hasselt veronge lukt De chauffeur, die ingeslapen bleek te zijn, Is gearresteerd. In de autobus waren 26 personen gereten. Hiervan is de kapper J. uit Nieuw enhagen gedood. Vier andere personen bekwamen been breuken en moesten te Hasselt in het zie kenhuis worden opgenomen. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. Relaas van een inzittende. Naar aanleiding van het ongeval to Has selt hebben wij hedenmorgen met één van de inzittenden van de verongelukte autobus een onderhoud gehad. De heer I-lerens uit Nieuwenhagen ver telde ons het volgende: Dadelijk na afloop van den wedstrijd Nederland—België, die te Antwerpen gespeeld werd, begaven wij ons met de autobus op do terugreis naar Heer len. De bus, die toebehoort aan den heer Meijers uit Nieuwenhagen, vervoerde - 26 personen. Wij hadden den chauffeur gezegd maar kalm te rijden, daar wij immers tijd genoeg hadden en eventueel in de bus wat konden slapen Het hinderde ons niets wan neer wij tegen Maandagmorgen vroeg thuis zouden komen. De chauffeur hield zich aan dit verzoek en zoo gingen wij met een ma tigen gang van 35 40 K.M. verder. Wij bevonden ons tusschen de Belgische dorpjes Nist en Hasselt, van Hasselt wa ren wij circa 12 K. M verwijderd, toen het ongeval gebeurde Ik zat met een kameraad achter in de bus, toen wij opeens een geweldig gekraak hoor den en voor wij eigenlijk wisten wat er gebeurde, zagen wij dat do rechterwand van de bus scheurde en letterlijk van dc bus afviel. In een oogwenk werden 15 sup porters uit de bus geslingerd, terwijl een aantal dep inzittenden onder de bus geraak ten. Alleen wij beiden bleven in den wagen zitten. Wij hoorden gegil en geschreeuw en met mijn kameraad boden wij direct hulp. EerSt vonden wij den heer Jossaert, die er leelijk aan toe was. Hij was zeer ernstig aan het hoofd gewond en verkeerde In be- wusteloozen toestand. Ook de heeren Schif- fer uit Schandelen en Kemp uit Heerlen waren er ernstig aan toe. Het bleek ons, dat de bus tegen een langs den weg ötaanden boom was-gebotst. De drie gewonden ..wer den naar een naastbijzijnde boerderij ge bracht, waar zij doos eenige Limburgsche doctoren, die achter-onze bus reden, ge holpen werden Dadelijk werd naar Hasselt telefoneerd om geneeskundige en geeste lijke hulp. Beide waren spoedig aanwezig. De heer Jossaert bleek Inwendige kneu zingen te hebben opgeloopen, terwijl hem een rib door de long was gedrongen. Hem werden de laatste Heilige Sacramenten toe gediend. De heer Schiffer liep een dubbele breuk aan beide beencn op. Ook hij werd van de laatste Heilige Sacramenten voor zien. De heer Kemp was aan beide beenen verwond en had één der beenen gebroken. De heer Römkens uit Schandelen bleek vrij ernstig aan het oog verwond te zijn. De overige inzittenden hadden allen minder ernstige verwondingen opgeloopen. Alleen wij beiden waren, zooals gemeld, met den schrik vrijgekomen. Zij, met de minder ernstige verwondingen, begaven zich met een bus uit Hasselt naar bun woonplaatsen. Om half vier in den nacht bereikten wij eerst Heerlen. De vier gewonden werden in de kliniek te Hasselt opgenomen, waar de heer Jos saert spoedig is overleden. Men vermoedt, dat. de chauffeur in slaap is gevallen. Ik heb hiervan niets bemerkt, maar anderen hebben verteld, dat do bus vóór het ongeluk gebeurde al begon te slingeren. Volgens verklaringen van den chauffeur aan de Belgische politie, was hij zijn nos steeds verkrijgbaar BOERENMEISJES BOERENJONGENS VOORBURGH PRIMA ADVOCAAT en het bekende S. H. Ifl. „Schilletje" diverse merken „OUDE KLARE" HAVIK 41. Tel. 292. HET GEMAK PAST! Advertentiën, Keitjes Abonnementen, Adres veranderingen, Berich ten worden aangenomen aan het BIJKANTOOR AMERSFOORTSCH DAGBLAD J. LAMBRECHTS SOESTERWEG 107 DEN GEHEELEN DAG OPEN UW COURANT: 'T DAGBLAD op het moment dat het ongeluk gebeurde in slaap. Hij was ovi rvermoeid, wat geen wonder was, want hij had van Zaterdag avond half 11 af lot Zondagmorgen half 7 aan één stuk gereden. Toen wij in Antwer pen kwamen, moest hij een band plakken, die onderweg stuk was gegaan. De chauffeur, die slechts een lichte schram aan de hand bekwam, doch zeer onder den indruk was, werd door de Bel gische politie, in afwachting van het parket, gearresteerd. De bu6, die geheel vernield is, is te Has selt achtergebleven^ A.s. WOENSDAG 12—4 uur wederom „VOLKSVISCHDAG". i en 5 mooie gebakken visschen voor 1 kwartje! IJm. Vischh. Utrechtschestraat 40. „Het gesprek van den dag". Benoemd tot burgemeester van Rooson- daal en Nispon mr. C. A. Prinsen; op verzoek eervol ontslagen mot ingang van den dag waarop zijn opvolger als no taris zal zijn beëedigd D. F. Oudonarapscn als notaris te Wildervank; benoemd in het college van regenton over de gevangenissen te Rotterdam tot voorzitter H. G. C. Kreiket, Lid van dat college; tot lid mr. H. de Bie rechter in de rechtbank te Rotterdam; benoemd bij het staatsbedrijf der Artil lere lndichtingen: a. tot ingenieur in vasten dienst de tijdelijke ingenieur E. W. do Wilde de Lignij; b. tot technoloog in vasten dienst de tijdelijke technoloog A. J. der Weduwen; c. tot werktuigkundige 2e klasso in vasten dienst de tijdelijke werk luigkundigo 2e klasse L. Kloek. Bij beschikking .van den minister van staat, minister van binnenlandscbo zaken en landbouw is met ingang van 1 April 1932 benoemd tot physioloog bij den dienst der rijkslandbouw proefstations en werk zaam gesteld aan het Rijkslandbouwproef station te Hoorn A. M. Frens to Utrecht Onderscheidingen. Bij Kon. besluit is toegekend de zilveren cerc-mcdaille der Oranje Nassau Orde aan A. Pieterson, hoofdbaas bij de N.V. Stuwa door Maatschappij v/li. P. van Koeveren en Co. te Rotterdam en do bronzen medaille aan J. A. Lcmmcns, huisknecht bij mej. N. B. de Beer te Tilburg. Consulaire dienst. Bij Koninklijk besluit is: le. de zetel van het consulaat der Neder landen te Tamatavc verplaatst naar Tana narive (Madagascar); cn 2e. de hoer IT. L. Bonnet benoemd tot consul der Nederlanden te Tanavarive, bui. ten bezwaar van 's lands schatkist Aan den heer Bonnet moet in de Fran sche taal geschreven worden. Voorts zijn bij ministerieele beschikking Madagascar, de Comoren, en Mayotte aangewezen als consulair ressort voor den post te Tana narive. Commissie van advies Inzake Invoer. Bij Kon. besluit is aan den heer L. H. Mans holt, lid van-God. Staten der provin cie Groningen, te Glimmen, op zijn verzoek eervol ontslag verleend.als lid der commis sie van advies inzake regeling van den in voer van bepaalde goederen en is in diens plaats als lid dezer commissio benoemd de heer K. Brok, lid van Ged..Staten der pro vincie Drente, te Assen. Bij Kon. besluit is aan den hoer L. H. Mansholt voorpoemd op zijn verzoek eervol ontslag verleend als lid der commissie van. advies inzake regeling van den invoer van bepaalde goederen en is in diens plaats tot lid dezer commissie benoemd dc heer K. Brok te Assen. Posterijen, telegrafie en telefonie. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 April 1932 aan de referendarissen 2e klasse der P.T.T. W. A. van Voorst Vader en T. Nieland oervol ontslag verleend, eerstge noemde op zijn verzoek. Dopartement van financiën. Bij Kon. besluit zijn met ingang van 1 Jan. 1932 bij het departement van financiën bevorderd tot referendaris H. K. Wethmar, ihans hoofdcommies, en tot commies D. Jorwerda, J. D. Boes en mej. A. E. von Kö- nigslöw, allen thans adjunct-commies. Landmacht. Bij Kon. besluit is benoemd bij het reser ve-personeel der landmacht, bij den Gene- ralen Staf, tot reserve-majoor voor speciale diensten de reserve-kapitein W. Cool, van het reg. grenadiers, onder gelijktijdig eer vol ontslag uit zijne tegenwoordige betrek king; zijn op hun verzoek eervol ontslagen uit den militairen dienst de reserve-eerste-lui- tennnts J H S Snijders, van het 20c reg. infanterie en mr. A. J. Guépin, van het le regiment onbereden artillerie; is benoemd bij het reserve-personeel der landmacht, bij het personeel van den ge neeskundigen dienst tot reserve-officier van gezondheid tweede klasse de dienst plichtig vaandrig E. K. van Waveren, arts. De Uollandsche Schouwburg breekt verdere onderhan delingen af ZWENDEL MET SCHEPEN. 's-G ravenhage, 21 Maart De Hooge Raad wees heden arrest in de zaak van H.M., assistent-scheepsmeter te Dordrecht, die in hooger beroep door het Haagsche Gerechtshof is veroordeeld tot één jaar ge vangenisstraf terzake valschheid in ge schrifte, nl. door liet opzettelijk aanbrengen van brandmerken op oude schepen en daarbij in een authentieke akte verklaren, ,,dat bij onderzoek geen merken aanwezig waren". Do Hooge Raad heeft het cassatieberoep van M, ingesteld togen 'sHofs arrest, ver worpen. Mr. A. A. HINGST. t In den ouderdom van 35 jaar is in het Diaconessènhuis te Hilversum overleden mr. A. A. Hingst, rechter en kinderrechter plaatsvervanger bij de Arrondissements rechtbank te Amsterdam. Amsterdam, 21 Maart. De N.V. Hollandsche Schouwburg Maatschappij hooft heden aan de directie van de Ko ninklijke Vereeniging Het Nederlandscb Tooneel het volgende geantwoord op de door laatstgenoemde gedane voorstellen, van Zaterdag 1.1. Teneinde er toe mede te werken,' dat het voortbestaan der Koninklijke Vereeniging Hei Nedorlandsch Tooneel, vocral ook in het belang der geengageerden, worde mo gelijk gemaakt, is de N.V. Uollandsche Schouwburg bereid-geweest, de schuld der Koninklijke Vereeniging over het loopen- de jaar, ook indien die nog verder zou op loopen, kwijt te schelden tot een maxi mum van 20.000.— Daartegenover ver langde zij een waarborg, dat de toegezegde instandhouding van' het contract voor het volgende seizoen inderdaad zou worden nagekomen. Dc Koninklijke Vereeniging verlangde echter bovendien, dat de te maken recet tes van 17 Maart af tot bet eind van dit seizoen niet zouden worden aangewend tot betaling in mindering van het achter stallige, maar dat, ongeacht het bestaan der belangrijke schuld, do helft der recet- tos door haar voor andere doeleinden zou kunnen worden besteed. Een voldoende borgtocht voor het volgende seizoen kan niet worden verschaft. Terwijl hot bestuur van den Holland schcn Schouwburg hierop onmogelijk vóór hedenochtend pen antwoord kon gc ven he aft-dé Koninklijke Vereeniging Zon dag de heide aangekondigde voorstellin gen in don Hollandschen Schouwburg af gelast-. Onder deze omstandigheden heeft dc Hollandsche Schouwburg de onderhan delingen als geëindigd beschouwd. Naar wij vernemen, heeft in eèn verga dcring, gehouden tusschen dc directie der Koninklijke Vereeniging en het person3e', eerstgenoemde mededeeling van gemelde beslissing gedaan. Waar de verdere mede werking van het -.Gemeentebestuur voor het voortbestaan der - Koninklijke Vereeni ging afhankelijk- was gestold van een overeenkomst raet- den Hollandschen Schouwburg, kan het als zeer waarschijn lijk worden geacht, dat het feit van het af breken der verdere- onderhandelingen het cindè van do Koninklijke'Vereeniging met zich zal medebrengen; Amsterdam, 2l;.Maart. In de heden gehóuden Vergadering beeft do directie der Koninklijke Vereeniging het personeel er van in kennis gesteld, dat door de beslis sing van den JTollaiidschij Schouwburg de Koninklijko Vereeniging in haar huidi, verband heeft opgehouden, zoodat zij. dus «11e verdere voorstellingen zal moeten stop zetten. Echter gaf dc directie den artisteD in óverweging om de Koninklijke, zij het on der anderen naam, als gezelschap het werk te doen voortzetten. In den Hollandschen Schouwburg zal dan uiteraard niet meer kunnen worden gespeeld, terwijl dan aan h6t gemeentebestuur, dat, zooals de toe stand thans is, geen onkéle verplichting meer ton aanzien van de Koninklijke heeft zal worden gevraagd of dc Stadsschouw burg voor verdere speelavonden ter be schikking van het gezelschap zal kunnen blijven. Daarnaast zal men dan in de pro vincie kunnen optreden. De geengageerden hebben toegezegd nog héden over dit nieuwe voorstel te zullen vergaderen. Amsterdam, 21 Maart. Naar wij ver nemen heeft do hedenmiddag gehouden vergadering van de geengageerden der Kon. Vereeniging het resultaat opgeleverd dat namens hen aan de directie kon worden medegedeeld dat zij het voorstel om als ge zelschap te blijven doorwerken, principieel hebben aanvaard. Het bedrijf zal dan gedu rende de rest van het seizoen worden voort gezet onder den naam. „Vereenigde Leden van de Kon. Vereeniging Het Nederlandsch Tooneel". De directie werd opgedragen, het gemeentebestuur van een en ander in ken nis te stellen. Intusschen staat het reeds vast, dat de voorstelling van hedenavond in den Stadsschouwburg zal doorgaan. Geen bifeenblijven van het gezelschap der Koninklijke Vereeniging? Amsterdam, 21 Maart. De mededee- ling, dat de artisten van de vroegere Ko ninklijke Vereeniging „Het Nederlandsch Tooneel" op voorstel van hun directie het bedrijf thans zullen voortzotten onder den naam van „Vereenigde Leden van de Ko ninklijke Vereeniging Het Nederlandsch Tooneel" beteekent, naar wij vernemen, al lerminst, dat de nieuw geschapen toe stand openlijk door allen wordt aanvaard. Men heeft wel degelijk oog voor dc moei lijkheden, welke, mede in verband met de bespeling van den Stadsschouwburg, door deze nieuwe situatie zijn geschapen. In een hedennacht te houden vergade ring zullen de geengageerden zich over een en ander nader beraden; in dit verband kan rekening gehouden worden roet de moge lijkheid, dat een gedeelte der leden, dat zich met den huidigen gang van zaken moeilijk kan vereenigen, bet gezelschap verlaten zal. Stappen van de N.V. Hol landsche Schouwburg? Hedenavond hebben wij mr. A. B. Gom- perts, gedelegeerd lid van den raad van bestuur van de N.V. Uollandsche Schouw burg, gevraagd of er mogelijkheid bestaat, j K POTJE 7QCt..VtPOTJE ^5Ct. dat van deze zijde stappen zullen worden gedaan, vooral nu de Koninklijke Vereeni ging in het oorspronkelijk verband beeft opgehouden te bestaan. Mr. Gomperts deelde ons mede, dat de Koninklijke Vereeniging j u r i d i s c h een vereeniging is als b.v. de A.N.W.B. cn dat- indien zij als rechtspersoon definitief het besluit tot ontbinding neemt het geen in feite vandaag nog niet was ge schied de Arrondissementsrechtbank te Amsterdam de vereeniging in liquidatie nog in staat van faillissement zou kunnen verklaren, met alle gevolgen daarvan, ter wijl ook rechtsmaatregelen mogelijk zijn tegenover de individueelc personen, die hoofdelijk aansprakelijk zijn, t.w. de heeren Saalborn, Verbeek en Werumeus Buning. Ik wijs u er echter op aldus onze zegs man dat de Hollandsche Schouwburg op het oogenblik nog een afwachtende houding aanneemt. Een verklaring van Louis de Vries. De heer Louis de Vries, voorzitter van den rnad van bestuur der N.V. Hollandsche Schouwburg, wien wij in den loop van den avond eveneens naar zijn meening hebben gevraagd, verklaarde ons, dat een besluit, als door dc directie der Koninklijke Veree niging genomen, n.l. om het bedrijf stop te zetten en vlak daarop voor te stellen de zaak onder een anderen naam voort te zet ten, in de tooneelwcreld nog nimmer is voorgekomen. Ik kan hierin aldus de heer De Vries niet anders zien, dan dat men zich de financieelo verplichtingen tegenover den Hollapdschen Schouwburg van den bals wiT schuiven. Tot do heden gedane mededeeling van onjén kant, dat wij de onderhandelingen als beëindigd beschouwen, was besloten onder den indruk van het feit, dat de Ko ninklijkc Vereeniging Zondag de voorstel lingen in den Hollandschen Schouwburg had afgelast, hetgeen niet wegneemt, dat wij niet geweigerd zouden Hebben, alsnog naar een oplossing te streven, indien daar toe van de zijde der Koninklijke Vereeni ging het verzoek was gedaan. Zelfs is m.i. een hervatting der onderhan delingen op liet oogenblik nog niet uitge sloten. Ik ben ervan overtuigd zoo besloot onze zegsman dat alles bij een betere leiding van „Het Nederlandsch Tooneel" niet zoover had behoeven tc komen. Hare Majesteit zal confereeren over den nood in de zuivel industrie 'Stavoren, 21 Maart. Hedenmiddag is met de Bosman", kapitein Siewcrs, van den dienst Enkhuizen—Stavoren, medege- komen, H.M. de Koningin, die vergezeld w.as van een hofdame en twee heeren. Prof. dr. Slotemaker de Bruine, die per sneltrein van 15.45 uur naar Leeuwarden reisde, had de overtocht eveneens met dezelfde veer boot gemaakt. Hare Majesteit werd ver welkomd door den burgemeester van Sneek mr. S. M. van Haersma Buma. Het twee auto's is het gezelschap vortrokken naar Leeuwarden. Daar de reis streng incogni to is, waren slechts weinigen getuige van de aankomst. De reis der Koningin zal zeer zeker in verband staan met den grooten nood in dc Zuivelindustrie. Naar wij vernemen zal Hare Majesteit morgen confereeren met enkele vooraan staande personen op landbouwgebied, o.a. met den voorzitter van do Friesche Maat schappij van Landbouw, ir. Oosterbaan. Hare Majesteit logeert ten huize van den Commissaris der Provincie Friesland, ba ron van Harinxma Thoe Slooten te Loeu- warden. DE OMVANG DER WERKLOOSHEID. Het Departement van Binnenlandsche Zaken en Landbouw deelt bet volgende mede: Inzake, de werkloozenzorg zijn aan alle gemeenten in ons land inlichtingen ver zocht. Van 152 gemeenten niet rond 745GC0 inwoners waren bij liet samenstellen van dit overzicht nog geen gegevens ontvangen. Het aantal .werkloozen, dat als werkzoe kenden bij -de organen de.» arbeidsbemid deling in gemeenten welke inlichtingen verstrekken, op 27 Februari 1932 stond in geschreven, bedroeg 276.666. Bovendien ge deeltelijk werkloozen 16.731 cn vrouwen (geheel werkloos) 3.676. Een waarschuwing aan toeristen met het oog op de Paaschdagen Een stem uit de praktijk (het Veluwsch Boschbrandw eercomité) schrijft ons: GoedeVrijdag .cn de Paaschdagen zijn in aantocht en menigeen zit wellicht des avonds al met de kaart voor zich om een keuze te doen -naar welke streek van het land hij zal gaan om die feestdagen in de natuur door te brengen. Denkt dan aan ons dringend verzoek: Rookt niet in bosch of heidevelden, gebruikt geen primustoe stel of ander verwarmingsapparaat dat ook maar de geringste kans geeft op hot ont staan van brand. Werkelijk, het is door de hijzonder droge voorjaarsmaanden dit jaar zoo bij uitstek brandgevaarlijk in de natuur, dat alles ver meden moet worden, wat ook rnaar de her innering zou kunnen oproepen aan het jaar 1929, toen door rookers en onvoor zichtigheid (en mogelijk ook door een en kele kwaadwillige) een zoo groot gedeelte van ons natuurschoon voor goed word ver nietigd. Meent niet, dat wanneer het eenigen tijd geregend heeft, het brandgevaar voorbij is; de kurkdroge heide on do dorre naalden en boschgrond behoeven veel regen voor dat het brandgevaar geweken is. Vooral wanneer de regenbui na korten tijd gevolgd wordt door wind, is do heide binnen enkele uren weer even brandge vaarlijk als voordat de eerste druppels vielen. Gelooft niet dat het zonder reden is dat op zulke feestdagen, als u voor genoegen buiten toeft, de boschbezitter zijn brandto- ren laat bewaken en hij brandwachten ge regeld laat survcillceren in zijn terrein. Evenmin is het overdreven voorzorg dat dc boschbrandweergroepcn dan overal op den uitkijk zitten. Zelfs al heeft men sinds 1929 (zooals b.v. op de Veluwe) in alle dorpen en gohuch- ten, boschbrandweercorpsen van vrijwilli gers opgericht, die op het eerste telefoon bericht, dat vanuit een brandtoren tot hen komt, met gereedschap uitrukken, en al heeft men daar op vele plaatsen auto's met reserve-gereedschap voor dit doel klaar staan, ook hier dient bedacht, dat voorko men zeer vele malen beter is dan genezen. Want eent organisatie van een bosch brandweer moge nog zoo volledig zijn, wan neer er op "t oogenblik van het ontstaan van een bosch of heidebrand door welke oorzaak ook, slechts een zwak briesje staat dat, aangewakkerd door do hitte van het vuur, direct in kracht toeneemt, dan grijpt de brand onmiddellijk zeer 6nel om zich heen enkan de vuurzee al een groote op pervlakte hebben aangetast, voordat ook de snelste brandweerman er bij kan zijn. 1929 heeft ons in deze zooveel droefs te zien gegeven, dat wij vertrouwen, dat ons verzoek niet tevcrgeefscb zal zijn. Laat een ieder het bedenken en mocht er ergens brand ontstaan, helpt dan zoo vlug mogelijk mede, het vuur te bestrijden, er zal spoedig na den aanvang voldoende gereedschap aanwezig zijn en dan maken ook hier vele handen vlug werk. Wij wenschen iedereen mooi Paaschweer toe, maar... laat men daarvan in de na tuur dan ook op verstandige wijze genieten DE PATRIS II MESSINA GEPASSEERD. Hot stoomschip Patris II, waarmede een 200-tal Nederlanders een studiereis naar Griekenland maakt, waar de voornaamste plaatsen zullen worden bezocht, is volgens een draadloos bericht Maandagmiddag om 13 uur 40 Messina gepasseerd. Zaterdagmiddag is de Patris II uit Mar seille vertrokken. V Raai Valk 10-3 Amsterdam Budapest Belgrado of 17—3 Amsterdam Parijs 10—3 17-3 Marseille 11-3 18—3 Rome Brindisi. 12—3 20-3 Athene Mersamtruh 13—3 Cairo Chaza 21-3 Rutbawells 14—3 Bagdad Basra Bofrshir 15—3 Dj ask 16—3 Kaiachi Jodpoer 17—3 Alla'nahad Calcutta, Akvab 18—3 Rangoon Bangkok Kohlak Penang Medan Palembang 20-3 Batavia Bandoeng 20—3 Specht 18—3 17—3 16—3 15—3 113 13—3 12—3 11—3 11—3 21—3 20—3 18-3 18-3 In Europa kan thans uit twee routes gekozen worden. Beide zijn achtereen volgens in bovenstaand staatje opgeno men. Vertrek van 't eerstvolgende postvlieg tuig van Amsterdam 24 Maart 1932.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 6