Engelsche Eetkamers HET CONFLICT INZAKE MEMEL RAAD VAN SOEST Geen Lunapark te Soesterberg GEMEENTERAAD VAN BAARN De b<?omen in den Heemstralaan RADIOPROGRAMMA Fa. J. W. VAN ACHTERBERGH WESTSINGEL 10-13 Staat van beleg wordt gehandhaafd Kofno, S Apri 1. Van officieele zijde wordt medegedeeld, dat do door het mi nisterie van binnenlandsche zaken aange kondigde opheffing van den staat van be leg in Litauen en de gelijktijdige invoering van do wet tot bescherming der republiek voor onbepaalde» tijd is uitgesteld. Men is van meening, dat de handhaving van den staat van beleg thans noodzakelijker is dan ooit, aangezien in Litauen in verband met het Memelconflict tal van gevaren drei gen van buiten- KRANKZINNIGE DOODT VIER VOORBIJGANGERS. Parijs, 7 April. (H. N.) Te Séti beeft vandaag een krankzinnige op straat vier voorbijgangers gedood, een vijfde verwond en zich vervolgens in zijn woning veTbar- ricadeerd. De politie omsingelde dc woning en schoot, nadat zij herhaaldelijk den krankzinnige te vergeefs had gesommeerd zich over te geven, den man dood. WORDT MEVR. NAIDOE BINNENKORT GEARRESTEERD? Bombay, 7 April. (V. D.) Men is hier van meening, dat elk oogenblik de arresta tie van mevr. Naidoe, de huidige leidster van het congres, verwacht kan worden. Zij neemt actief deel aan de campagne van burgerlijke ongehoorzaamheid en spoort baar volgers aan den boycot van Britsche goederen voort te zetten met alle kracht. DE INKOMSTEN VAN NIEUW- ZUID-WALES. In beslag genomen door de 1Australische regeering. Melbourne, 8 April. (V.D.) De regee ring van Australië heeft besloten de inkom sten van den staat Nieuw-Zuid-Wales in beslag te nemen om daarmede den rente dienst voor de buitenlandsche schulden van Nieuw-Zuid-Wales te dekken, aangezien de minister-president van Nieuw-Zuid-Wales, Lang, korten tijd geleden een moratorium heeft afgekondigd voor dc vervallende ter mijnen en verklaard heeft, dat Nieuw Zuid Walese. zijn buitenlandsche schulden niet langer kan aflossen. Miniser-president Lang heeft heden alle toegangen tot de belastingarchieven laten sluiten en verzegelen om de inbeslagneming te verhinderen. Bovendien heeft hij reeds een bedrag van 1.25 millioen pond sl.erlinc aan de Bank van Nieuw-Zuid-Wales ont trokken, teneinde inbeslagneming daarvan door de federale regeering te verhinderen. VELE ARRESTATIES VAN BEAMBTEN TE LENINGRAD. Moskou, 8 April. (V.D.) Officieel wordt medegedeeld, dat du Gepeoe vijftien beamb te» van het ministerie van financiën heeft gearresteerd wegens benadeeling van den staat tot een bedrag van ongeveer twee mil lioen roebel. De gearresteerden hadden ver trouwelijke overeenkomsten gesloten met belastingbetalers, waarbij de te betalen be lasting belangrijk werd verlaagd. LITWINOF NAAR GENÊVE. Moskou, 7 April. (V. D.) In verband rpet de a.s. hervatting der ontwapenings conferentie is Litvvinof met de Russische delegatie naar Gcnève vertrokken. Besluit lot verbetering van de Soesterbergschesiraat tot Soestduinen Soest. De Baad alhier vergaderde Don derdagavond onder'leiding van burgemees ter mr. G. Deketh. Alle leden waren aanwe zig. Nadat gelegenheid was gegeven (ot een stil gebed werden de notulen van de ver gadering van 16 Febr. j.l. vastgesteld. Van do ingekomen stukken noemen wij verslagen van Vrijw. Brandweer, Burg Armbestuur en U. M. O. over 1931, die voor kennisgeving worden aangenomen. Naar aanleiding van een schrijven van den mi nister van Defensie betreffende gebruik der badinrichting door particuliere inwoners van Soesterberg, merkt de heer Nooder (S. D. A. P.) op, dat de badinrichting van het geniekamp nabij Soesterberg slechts een 3-tal maanden per jaar wordt gebruikt Wellicht wil de minister hier toestemming verleenen tot gebruik voor particulieren van Soesterberg. Naar aanleiding van een mededeeling van den burgemeester betreffende de schoon maak der school in de Kerkebuurt, waarbij wordt voorgesteld het salaris dier vrouw met 25 te verminderen, wordt na eenige discussie besloten de werkvrouw in het col lege van B. en W. te hooren. Men vindt een verlaging van 25 van haar loon te veel, enkel omdat zij door aanleg van gasverwar ming geen kachels meer behoeft aan te ma ken. Overeenkomstig het verslag van de raads commissie inzake onderzoek naar de De binucnlandsch-politieke spanning in Hongarije beeft zich door liet verbod van het centrale orgaan cles sociaal-democraten in Hongarije, de te Boedapest verschijnende Nepszava, buitengewoon verscherpt. Dc arbeiders van alle druk kerijen te Boedapest zijn tot een staking overgegaan, die inmiddels echter weer is opgeheven. Links: Graaf Julius Karolyi, de ministerpresident van Hongarije; rechts dc afgevaardigde Peyer, de leider der Hongaarsche socialisten. kwestie of het al of niet noodzakelijk is, dat de hulpkeurmesster de beschikking moet hebben over een auto, wordt besloten. Omtrent het schrijven van het gemeente bestuur van Leersurn om adhaesie wordt af wijzend beschikt. Een aantal bewoners van de buurtschap Hees hebben verzocht daar een openbare 6Chool te stichten. Hoewel sommige raadsleden een principe besluit willen uitlokken, wordt besloten dat binnen 4 weken een raadsvergadering zal worden belegd, waarin B. en W. met prae- advies daaromtrent zullen komen. Een adres van IT. Oostema is ongezegcld en kan dus niet in behandeling worden ge nomen. Verzocht wordt, dat B. en W. in den vervolge adressanten, die een onge zegeld verzozk inzenden, zullen wijzen op dc noodzakelijkheid van een zegel. Simon, een bekend type uit onze ge meente met zijn korte broek, cape en lange haren beeft thans een stukje grond te huur gevraagd van do gemeente om daarop een houten huisje te mogen plaatsen. Over dit verzoek zal door B. en W. prao-advies wor den uitgebracht. Omtrent het adres van nict-georganiseer- de arbeiders, houdende verzoek hen voor meerdere hulp in aanmerking te willen brengen, wordt besloten om zooveel moge lijk hulp te bieden. De lieer Busch wil ook de kleine boertjes helpen. Die hebben het ook zeer moeilijk. Naar aanleiding van een adres van de R. K. Boeren- en Tuindcrsbond, houdende verzoek om afschaffing van de opcenten op ongebouwd van de grondbelasting dee- len B. en W. mede, dat voor 1932 geen ver mindering meer mogelijk is. Bij de behan deling van do begrooting 1933 zal men op deze zaak nader terugkomen. Al deze zaken waren onder de ingekomen stukken gerangschikt cn vormden op zich zelf al een raadsagenda. Er werd trouwens ook bij gediscussieerd en verschillende bc sluiten werden genomen. Naar aanleiding van een voorgestelde wij ziging van de begrooting vestigt de heer Gasille de aandacht op den post betreffende den aanleg van wegen op de terreinen van de Mij. de Heidebloesem. Deze wegen liggen nabij de ITejdoweg. Op een vraag van den heer Gasille of na de nu voorgenomen be strating de Mij. aan zijn verplichting heeft voldaan, wordt toestemmend geantwoord. De beer Tb. de Boer wordt bij Openbare Werken in tijdelijken dienst genomen in- stede van aanstelling op arbeidscontract. E.S.V.A.C. heeft subsidie gevraagd voor haar athletiekafdeeling. Hoewel B. en W. afwijzend adviseeren wordt na eenige dis cussie door den voorzitter voorgesteld de subsidie wel te verleenen, mits onder con tróle van B. en W. werkelijk athletiekonder- wijs wordt gegeven. (Is het wel gewettigd in deze tijden nieu we subsidies toe te staan voor dergelijke sportdoeleinden? Verslaggever). Op een verzoek van H. Klein om terug gave van een gedeelte der indertijd door hem betaalde kosten terzake waterleidings uitbreiding, wordt afwijzend beschikt. Besloten wordt de 5o3Sterbergschestraat te verbeteren vanaf de Eikenlaan tot Soest duinen cn daarvoor de subsidie van Ged. Staten ten bedrage van 20% tot den hoogste 10.000 te aanvaarden. Het werk zal wor den aanbesteed, waarbij de bepaling zal worden gemaakt, dat 90 der arbeiders voor dit werk uit Soesters zal bestaan. Onder dezelfde voorwaarden, dus ook na aanbesteding zal de Beukenlaan en de Nieuwe weg worden verbeterd. Hiervoor wordt geen provinciale subsidie genoten. Over de voorwaarden, die sommige eige naren van aangrenzende perccelen hebben bedongen, wordt ook gesproken. Men vindt niet alle voorwaarden billijk. Voorzoover wij begrepen hebben wordt dc beslissing aan B. en W. overgelaten. Voor de verbreiding van den Rijksweg door Soesterberg is het noodig dat de hoofdonderwijzerswoning van de openbare school aldaar wordt gesloopt. Het Rijk' wil deze woning met een strook grond koopen voor 7500. Na lange discussie wordt hiertoe beslo ten. Het gymnastieklokaal zal van een nieuwe passende gevel worden voorzien. Op een verzoek van G. v. d. Berg om hem vergunning te verleenen voor den bouw eener garage met bovenwoning aan de Ossendamweg wordt afwijzend beslist al6 zijnde in strijd met de verordening. Omtrent een adres van de afd. Baarn- Soest van den Bond van Ned. Onderwijzers, verzoekende op do scholen een onderzoek in te stellen naar het aantal kinderen, dat vol gens het onderwijzend personeel in aan merking komt voor verstrekking van klec- ding en of voeding van gemeentewege, en bij gebleken behoefte gebruik te maken van de bevoegdheid, gegeven in art 36 der Leerplichtwet, wordt besloten, dat het cri sis-comité daaromtrent zoo noodig zal steu nen en dc gemeente de noodigo financiën zal verschaffen. Bij dc aanvrage om learmiddelen wordt gewezen op du zuinigheid, die thans meer dan ooit moet worden betracht. Aan W. van Breukelen wordt ontheffing verleend van art. 15 der Bouwverordening ten behoeve van den bouw van een blok van 5 woningen onder een kap en van een blok van 6 onder een kap op een terrein aan den Kromme weg. Ten slotte bracht de voorzitter nog ter tafel een verzoek van eenige ingezetenen van Soesterberg om ee» voorjaarslunapark te mogen houden om daarmede gelden te verkrijgen voor het inrichten van een sport park. Nadat dit verzoek door den heer Groote- wal is toegelicht en bepleit sluiten zich de heeren Nooder en Busch bij deze woorden aan- De voorzitter zegt, dat de beslissing tot liet houden van een Lunapark bij hem be hoort en niet bij den Raad. In principe is hij niet tegen een kermis, maar in deze tijden past allerminst een feestvreugde van een lunapark. Ik gevoel, aldus de voorzitter, het hoongelach van den duivel. Er wordt zoo verschrikkelijk veel ge leden in dezen tijd. Over de geheele wereld is een onzettende werkloosheid, wat we zoo pas nog in bet U. D. hebben kunnen lezen, cn zouden we dan tot kermisvermaak, tot kermisroes onz3 toestemming geven? Hoe mooi het doel ook is, hier heiligt men liet doel de middelen. Ook de heeren Endendijk (A. R.), Blee- ker (S. D. A. P.), mej. Funke (V. D.) en Van Klooster (R. K.) sluiten zich bij liet be toog van den voorzitter aan. Wel trachten dé heeren Grootewal en Busch nog het moöie doel voorop te stel len, maar zonder resultaat. Een principieelo beslissing van dcir (taad wordt bij stem ming niet uitgelokt. Kien besefte dat slechts een 4-tal leden er voör -voelden. De rondvraag bracht weinig belangrijks. De heer Endendijk informeerde naar do voorgenomen verbrecding van den Rijks weg door het dorp. Een beslissend ant woord kon nog niet worden gegevcu. Overigens waren het zaken, die men beter en wellicht met meer succes schriftelijk ter kennis van B. en W> kon brengen. Om half elf sloot de voorzitter de open bare vergadering. De nachtverlichting blijft om 11 uur des avonds ingaan Baarn, S April. In de heden gehouden vergadering van den gemeenteraad zijn be noemd tot leden van de commissie van advies voor de werkloosheidsverzekering de heeren E. Hartog en W. v. d. Lek. Aan Mevr. G. H. C. van Brummelen-Bck ker werd eervol ontslag verleend als vroed vrouw. Het voorstel van B. en W. om in de Heem stralaan 100 boomen te rooien, ondervond van vele zijden tegenkanting. De lieer van Calmthout (S.D.) wees er op. dat de laan, als men nu gaat rooien er mid den in het seizoen als een ruïne zal uitzien cn vroeg waarom men niet tot liet najaa» wacht. De voorzitter beriep zich op het feit, dat het Staatsboschbehecr heeft medegedeeld, dat er gevaar aan verbonden is de boomen tot het najaar te laten staan. Spr. vond steun bij den heer Fernhout, die betoogde, dat, als er dezen zomer een boom omwaait, de gemeente de verantwoordelijkheid draagt voor de veroorzaakte schade. Intusschen, deze argumenten vermochten den Raad niet te overtuigen, want met 7 tegen 6 stemmen werd het voorstel verwor pen, zoodat de Hecmstralaan voorloopig on aangetast blijft. Het voorstel om het bootenhuis aan de Eem voor 1500 te verkoopen aan de water sportvereniging „dc Eem" werd bestreden door den heer van Calmthout, die het niet in den haak achtte, dat de Gemeente hier een schenking van de hand gaat doen; als dc Raad echter in meerderheid voor ver koop is, dan wenschte hij critiek te oefenen op den verkoopsprijs welke hij veel te laag achtte, ook in verband met het groote be drag, dat de Gemeente elk jaar bij de exploi tatie heeft bijgepast. De heeren Fernhout, van Lidth de Jeude cn wethouder van Doornik verdedigden het standpunt van B. en W., die in de eerste plaats de tegenwoordige huurster, nl. de watersportvereniging hebben gepolst de-/- bood 1000, een particulier had er 1250 voor over, en de watersportvereniging kwam toen tot het bod van 1500, dat het college alleszins aannemelijk achtte. Met 10 tegen 3 stemmen werd het voorstel van B. en W. aangenomen. Het afwijzend pracadvies van B. en W op het adres, van de afdeeling Baarn van den Vrijz. Dem. bond, om de lantarens tot 's nachts 12 uur te laten branden, werd n; bestrijding door den heer van Calmthout met S tegen 4 stemmen aangenomen. Hierna werd de vergadering geschorst tot des middags. Baarn, S April. In do middagzitting van den gemeenteraad heeft men afwijzend beschikt op het verzoek van de afd. Baarn van den Alg. Ned. Bouwarbeidersbond, om bij de verbouwing der Oosterschool den ar beidstijd met een uur per dag te verkorten. Voorts besloot de Raad, op verzoek van den Baarnschen Bestuurdersbond, er bij de re geering op aan te dringen, dat alsnog wordt verklaard, dat er crisis in de bouwvakken heerscht. Het adres van den plaatselijkcn Raad tot wijziging van de steunregeling vond begrij pelijkerwijs steun bij de soc. democraten. B. en W. stelden voor, voor den zomer het grondbedrag voor den steun te bepalen op 12, in plaats van op 9.60, zooals gebrui kelijk is. De plaatselijke Raad echter wensch (c dit bedrag te handhaven op 12.60, gelijk in den afgcloopen winter, en bovendien een liuurtoeslog te verleenen. Mevr Rek er s-Lo dder (S.D.) diende deze beide voorstellen bij den Raad in, welke in een uitvoerig en warm betoog door den heer Van Calmthout (S.D.) werden ondersteund. De heer Van Lidth de Jeude (V.B.) intusschen wees er op, dat B. en W. reeds een aanzienlijke verhooging van het steun bedrag hebben voorgesteld, n.l. van 9.60 tot 12.cn dat men in dezen tijd met 12 heel wat meer kan doen dan in vroeger jaren. Ook de heer Koning (A.R.) en de Voorzitter spraken in dezen zin, waar na de voorstellen van Mevr. Rekers met 83 stemmen werden verworpen. Op het verzoek van de afdeeling Baarn— Soest van den Bond van Ned. Onderwijzers om voor het gebruik van gemeentelijke lo kalen een half uur niet voor een vol uur te rekenen, werd afwijzend beschikt. Het betrof hier voornamelijk den Franschen cursus waaromtrent, naar de wethouder mededeelde, reeds een bevredigende regeling is getroffen. MEJ. HUISMAN NEEMT ONTSLAG. Baarn. Met ingang van 1 Mei a.s. zal mej. W. F. Huisman ontslag nemen als hoofd van de Amalia-Bewaarscliool wegens liet bereiken van den pensioensgerechtig den leeftijd. Zij zal in hare functie opge volgd worden door mej. II. J. Dissel, onder wijzeres aan die schóól. VERBOD TOT SAMENSCHOLING. Hilversum. De burgemeester dezer gemeente heeft in verband met de ongere geldheden van de laatste dagen een verbod tot samenscholing van meer dan drie per soncn op den openbaren weg uitgevaardigd De commissaris van politie verzoekt den welwillende ten dringendste hieraan gevolg te geven, daar hij anders voor de gevolgen niet instaat. Zondag 10 ApriL Huizen: 8.309.30 Morgenwijding door Pater P. C. Biceta O.P. Onderwerp: „Er is geen tekort aan goed 3 herders". 9.30—9.50 Orgelbespeling door den heer H. de Groot. 9.50 Kerkdienst vanuit dc Geref. Kerk (Oosterkerk) te Utrecht. Voorganger Ds. H. Kaajan, aldaar. 12.151.45 Lunchconcert door het Sextet o.l.v. Piet Lustenhouwer. 1.452.10 „Ter pelgrimage naar de Lavra van Potschajew" door P. Hendrix. 2.10—2.30 Boeken en schrijvers. „De roc- kelooze omhelzing" van Réné Schwab; vertl. door Ernest Michel, door Joan Kat. 2.304.15 Concert door het Orkest o.l.v. Johan Gerritsen, m.rn.v. Carolina Casten- dijk, sopraan. Aan den vleugel: Fred. Bos- hart. 4.155.00 Ziekenlof uit Den Bosch. 5.005.50 Gewijde muziek. 5.50 Kerkdienst vanuit de Ned. Hcrv. Kerk te Doesburg. Voorganger Ds. W. H. YValvaart, aldaar. 7.458.10 „Ierland, het gezegende land van het 31e Internat. Euchar. Congres", door Pater II. J. M. Wesselink O.E.S.A. 8.10S.15 Voetbaluitslagen van do R.K.F. 8.15—10.40 Aansluiting met het Concertge bouw te 's-Hertogenbosch. Concert door het Bosch' gemengd koor en liet Stedelijk Or kest van Maastricht. Solisten: Marcus Ploo- yer, tenor; José Candel, sopraan; M. Smits, alt; P. Jean Kobben, recitant; Milie Bou- man, klavier. 10.40—11 00 Epiloog door het Klein Koor, o.l.v. Jos. IL Pickkers. Hilversum: 8.15—8.30 Lichaamsoefeningen o. L v. G. Kleerekoper. 8.30 Espcranto-Cursus XVII van het In stituut voor Arbeiders Ontwikkeling cn de Fed. van Arbeiders Esperantisten, door Jac. Lem. 8.55 Voetbalmededeelingen. 9.01 Tuinbouwhalfuurtje door S. S. Lan- tinga. Onderwerp: „Uitgebloeide kamer planten". 9.30 Philharmonisch Orkest o.l.v Hugo de Groot Soliste: Son ja ten Kate—Kovalefska, zang. Programma: Vier Noorsche dansen, Edward Grieg. 9.50 Voordracht door Minny Erfraann. 10.10 Philharmonisch Orkest (vervolg). 10.50 Gramofoonmuziek. 11.10 Philharmonisch Orkest (vervolg en slot). 12.00 Einde van het programma (eerste deel). 12.01—1.00 Het Kamerorkest o.l.v. Louis Schmidt 1.00—1.30 „Film en Filmkunst". L. J. Jor- daan: „De spelers". 1.30—2.00 Kamerorkest 2.002.30 Boekhalfuur. Dr. P. H. Ritter: „Koning Willem I der Nederlanden". (Deel 1) door Dr. Colenbrander. 2.304.00 Uitzending uit het Concertge bouw, Amsterdam. Zondagmiddagconcert o.l.v. Dr. Willem Mengelberg. 4.00—4.45 Shakespeare-Cyclus. X. „De Storm". Spreker en inleider: Dr. G. A. Du- dok. Opvoering van fragmenten o.l.v. Kom- mer Kleijn. 4.455.00 Sportuitslagen van Vaz Dias. 5.01 Kinderuurtje. De Familie de Boer. 6.00 Halve uren met boeken: A. Viruly: Voor vrij contact? en In den Schroef wind door Ds. E. D. Spelberg, Nijmegen. 6.45 Kerkdienst uit den N.P.B te Wecsp. Spreker: Ds. C. C. de Kloet, Veendam, or ganist: D. Engelbrecht. Muzikale medewer king: Zangkoor van den N.P.B te Weesp. 5.018.15 Nieuws- en sportberichten van Vaz Dias. 8.159.20 Concert door leerlingen van Mevr. Rose Sehönberg en het Omroep-Or- Uest o.l.v. Nico Treep. 9.20—10.20 Uitzending uit het „Vélodróme dTIivcr", Parijs. Finale 14e Zesdaagsche. Intermezzo* Gramofoonmuziek. 10.20—12.00 Kovacs Lajos en zijn OrkesL (Refreinzang: Bob Scliolle). Maandag 11 April. Huizen: 8.00—8.15. Schriftlezing. 8.159.30. Morgenconcert. 10.30—11.00. Korto ziekendienst, te leiden door ds. W. J. van Lokhorst, Ned. Herv. predikant, te Hilversum. 11.0011.30. Lezen van Chr. lectuur, dooi4 mej. J. C. M. Doyen, te Hilversum. Voorge lezen wordt: „De lichte last" door G. Schrij ver. 11.3012.30. Gramofoonplatenconcert. 12.0012.15. Politieberichten. 12.302.00. Orgelconcert vanuit de Herst. Evang. Luth. Kerk aan den Kloveniersburg wal, te Amsterdam, te geven door den orge list dier kerk den heer Jan Zwart 2.00—2.35. Uitzending voor scholen. Spre ker: De heer J. H. van Twisk, te Amster dam. Onderwerp: „De Zuiderzee in het ver leden, het heden en do to3komst". 2.352.45. Gramofoonmuziek. 2.453.15. Causerie over gezinsvoeding en over de voedingsmiddelen, door mej. H. NL S. J. dc 'Holl, te Soesterberg, oud-directrico der Huishoudschool, te 's Gravenhage. 3.153.45. Cursus knippen en stofversie- ren, te geven door het Instituut E.N.S.A.I.D.* Tolsteegsingel 54, te Utrecht 3.45—4.00. Verzorging van den zender. 4.00—5.00. Ziekenuurtje, te leiden door ds. D. de Wit, Geref. Predikant, te 's Hertogen bosch. Muzikale medewerking verleenen? Mej. C. de Jager, zang. C. v. Drieënhuizen, harmoniumbegeleiding. 5.006.30. Concert: Mevr. Greta de Knegt— ter Haar, zang. Louis de Ruyter, viool. Mej\ Rie Beutcr, piano. 6.307.30. Vragenuurtje. 7.307.45. Politieberichten. *-^. 7.458.00. Persberichten van het Ned* Chr. Persbureau. 8.00—10.30. Concert te geven door hef Symphonic-Orkest der N. C. R. V. (de H. O. V.), o.l.v. Frits Schuurman. 8.00—9.00. Orkest 9.00—9.30. Spreker: Prof. dr. W. J. Aal- ders, te Groningen. Onderwerp: „Enkele en gemeenschap". 9.30—10.30. Vervolg-orkest. 10.00. Persberichten van het Persbureau Vaz Dias te Amsterdam. 10.30—11.30. Gramofoonplatenconcert. j Hilversum: 8.01—10.00. Gramofoonmuziek. 10.0110.15. Morgenwijding. 10.15—10.30. Gramofoonmuziek. 10.3011.00. Orgelconcert door Feiko Asma. Bram Misset, zang. 11.00—11.30. B. S. Ch. van de Weert; „Coniferen in onzen tuin". 11.30—12.00. Orgelconcert (voortzetting). 12.01—12.30. Gramofoonmuziek. 12.302.15. Het Klein-Orkest o.l.v. Nico Treep. 2.152.30. Verzorgen zender. 2.30—3.00. Concert door Egbert Veen Sr.* piano. Egbert Veen Jr., viool, 3.00£.00. Max Tak. „Het cabaret van heden. Fransche-, Duitsche-, Oostenrijk- sche-, Russische- en Amerikaansche caba ret-Artisten". 4.00—4.30. Gramofoonmuziek. 4.30—5.30. Kinderuur door Rie Beyer.v^_ 5.306.00. Willy Honsbeek en zijn en semble uit Grand Hotel „Central", den Haag. 6.006.30. Het Orchestra Lismonde uit „The House of Lords", den Haag. 6.30—7.00. Boekenhalfuur. 7.007.30. Draaiorgelmuziek. 7.308.00 W. G. de Bas: „De stamboom onzer Kroonprinses". 8.009.00. Kovacs Lajos en zijn Orkest. 9.00—9.20. Radio-Tooneel. 9.20—10.00. Het Omroep-Orkest o.l.v. Nico Treep. 10.00—10.10. Nieuwsberichten van Vaa Dias. J0.1011.30. Het Omroep-Orkest o.l.v. Nico Treep.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 10