Marktberichten Agenda SLACHTOFFERS VAN DEN BLIKSEM M. H. van Raalte n M. H. van Raalte NA EENIGE MAANDEN IN DE VAL GEL00PEN Een zwarte kerfstok WAT ETEN WIJ MORGEN HALVE KOUSJES Wolhandei „DE CONCURRENT" Halle, 3 Juni. (V. D.) In de buurt van Gonna (bij Sangerhau6en) is Vrijdagmid dag do bliksem in een beuk geslagen. On der.don boom stond een 61-Jarige invalide mijnwerker met zijn 15-jarigen zoon. Bei den werden door don bliksem gedood. Hessen (Nassau), 3 Juni. (V. D.) Tij dons een zwaar onweer is hedenmiddag de bliksem in een boom geslagen, waaron der verscheidene vrouwen, die tijdens werkzaamheden op bet land waren over- vallèn door het noodweer, waren gaan schuilen. Vier vrouwen werden tegen den grond geslagen. Twee waren op slag dood, de twee anderen bekwamen ernstige ver wondingen. ERNSTIG ONGELUK IN FINLAND, Dri® dcoden. Holsingfore, 3 Juni. (V.D.) In dc voor Helsingfors gelegen vesting Sweoborg, waar hersteUingswerkzaamhcden worden ver richt, is Vrijdagmorgen een dijk vernield. Ongeveer 100 arbeiders werden tegen het dok geslingerd. Drie hunner verdronken, terwijl drie ernstig en talrijke personen licht werden gewond. JACHT OP EEN DIEF. Hl) worstelde, maar ontzwom nlot Vrijdagmiddag op klaarlichten dag heeft een inbreker in een perceel aan de Caau van Necklaan te Rijswijk getracht zijn kans te slaan. Hoewel een bedrag van ruim drie honderd gulden voor het grijpen lag, kon hij niet meer dan twee guldens te pakken krijgen. Zich ontdekt ziende, sloeg hij op de vlucht, door eenige burgers achtervolgd. Spoedig was zoowel de Rijswijkschc als de Haagsche politie ter plaatse. Zich van alle kanten achtervolgd ziende en geen uitkomst meer wetend, sprong de man par does in den Vliet. Hij bleek echter een goed zwemmer te zijn en weldra slaagde hij erin op een zandaak van een juist passeeronde sleep te klauteren. Na daarop een eind meegevaren te zijn, sprong hij er weer af en slaagde er in weer zwemmende een aan de Binkhorstlaan gelegen terrein te berei ken. Hier sprong bij weer in een haventje, waaruit hij echter door de inmiddels gear riveerde Rtjswijksche politie op het droge werd getrokken. Hij is te Rijswijk opgeslo ten. ACHTERVOLGING VAN SMOKKELAARS. Gisternacht heeft, in de straten van Em merik bij de achtervolging van smokke laars een der commiezen een jongeman uit Elton in het onderlijf getroffen. Doode- lijk jgewond is het slachtoffer noar het ziekenhuis te Emmerik overgebracht. SARRASANI IN MOEILIJKHEDEN. Het lijkt de bedoeling het circus te slatten. In den loop van Vrijdag is een deel van hot beslag, dat gelegd was op de voor Zwolle gereed 'liggende tent van .'arra- sani, opgeheven door het storten van een deel der kosten. De directie van het circus deelde mee, dat het tengevolge van het feit, dat zij niet over haar bedrijfskapitaal in Duitschland kan beschikken, niet ge- reede kan voldoen aan het storten van de waarbeorgsommen en het uitbetalen van verschuldigde kosten. In een schrijven dat de directie aan een deel van het per soneel heeft doen toekomen, wordt. o.m. gezegd, dat het in de bedoeling ligt het circus te sluiten. De directie heeft vele tegenslagen in den laatsten tijd gehad, waardoor het haar niet mogelijk is op de gewone wijze door te werken. Een groot deel van het personeel is tegen 15 Juni a.s. ontslag aangezegd. OUD-MINISTER HEEMSKERK. Utrecht. Hedenochtend werd ons be richt, dat do patiënt een rust-igen nacht doorbracht; de toestand was vanmorgen de zelfde als gisteren. EIER VEILING. Veiling van 3 Juni. Aangevoerd werden ongeveer 25000 stuks. Wit 30 bruin 4350, gewicht per 1000, f 2,52; wit 75 bruin, 4850, gewicht per 1000, f 2,52; wit 20 bruin, 50—52, gewicht per 1000, f 2,49 per 100 stuks. Wit 5658, gewicht per 1000, f 2,37f 2,38; wit 58,—60, gewicht per 1000, f 2,40—f 250; wit 60—62, gewicht ner 1000, f 2,61 per 100 stuks. Wit' hoendorpark 5860, gewicht per 1000, f 2,60; eendeieren 68—70, gewicht per 1000, f 2,05; bruin 5860, gewicht per 1000, f 2,50 f 2,60; bruin 6062, gewicht per 1000, f 2,70- f 2,74; bruin 62—Cl, gewicht per 1000, S 2,82, per 100 stuks. FRUIT- EN GROENTEN VEILING. Veiling van 3 JnnL Aardbeien 4571 et, tomaten 2023 ct., snij boenen SO—02 ct., sporciebooncn 91— 104 ct, spinazie 1216 ct., postelein 1013 ct., komkommers IC—20 ct., bloemkool 12— 2ö ct., rabarber 24 ct., wortelen 1016 ct, raapsteel 46 ct, radijs 22—23 ct, look 12— 15 ct.sla 16—32 ct, peterselie 15—22 ct, sel derij 20—31 ct. - - - AMERSFOORT ft AFD. STUF F EX f| Zoo juist ontvangen fiX Nieuwe zendingen gj VOILE IMPRIME in moderne kleur-cckte-dessine '0. AFD. BONN ET ERIE MEISJES-BLAZERS in marine, rood, bleu WOLLEN PULL-OVERS p® zonder mouwen voor jongens. SARRASANI TE SOEST. Naar de Amersfoortsche Courant meldt beeft het gemeentebestuur van Soest toe stemming gegeven aan het circus Sarrasnnl om zijn tenten op te slaan aan den zijweg voor het sportterrein Birkhovcn. Volsens dit blad zal het circus eind Juni hier ko men. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Amers foort Brengen ter kennis van het publiek, dat een door W. Barten ingediend verzoek met bijlagen, orn vergunning tot het uitbreiden van een bakkerij en het djarin plaatsen van een lectromotor van 3/8 P.k. tot het aan drijven van een oliestookinrichting in het perceel, alhier gelegen aan de Mothorst' slraat 26 op de Secretarie der gemeente ter visie ligt en dat op Vrijdag, den 17 Jurii aam staande, des voormiddags te 10.30 ure gele genheid ten Baadhuize wordt gegeven," om, ten overstaan van het Gemeentebustuur of van één of moer zijner leden, bezwaren te gen het uitbreiden van de inrichting in te brengen. Burgemeester en Wethouders van Amers foort, Brengen ter kennis van hot publiek, dat een door de N.V. Nederl. Petroleum Maat schappij „Purfina" ingediend verzoek met bijlagen, om vergunning tot het oprichten van een benzinc-installatie met een onder- grondsch reservoir en een bovengrondsche aftapinrichting bij het perceel, alhier gele gen aan de St. Jorisstraat 17, op de Secreta rie. der gemeente ter visie ligt en dat op Vrijdag den 17 Juni aanstaande, des voor middags te 10.10 ure gelegenheid ten Raad- huize wordt gegeven, om, ten overstaan van het Gemeentebestuur of van één of meer zijnor leden, bezwaren tegen het oprichten van de inrichting in te brengen. Burgemeester en Wethouders van Amers foort, Brengen ter kennis van hot publiek, dat een door de Directie van de N.V. Bataafsche Import Maatschappij ingediend verzoek met bijlagen, om vergunning om de bestaande benzinepomp te vervangen door een elec- trisch gedreven pomp hij het perceel, alhier gelogen aan den Vlasakkcrwcg 3 op de Se cretarie der gemeente te visie ligt en dat op Vrijdag, den 17 Juni aanstaande, des voor middags te 10 ure gelegenheid ten Raad- huize wordt gegeven, om, ten ovorstaan van het Gemoentobestuur of van één of meer zij ner leden, bezwaren tegen het veranderen van de inrichting in te brengen. DE PRESENTIEGELDEN DER RAADSLEDEN. God. Stalen kennen geen ver- booging toe. Zooa.ls bekend is eenigon tijd geleden door onzen raad aahgenomen het voorstel van B. en W. om de presentiegelden voor de raadsvergaderingen te brengen van 4.— op 5.—; voorts om het bijwonen van af- deelingsvergnderingen te honoreeren met 5.— per zitting en het bijwonen van com missievergaderingen met 4.— Indien deze vóór 5 uur is en met 3.— indien deze n A 5 uur wordt gehouden. Thans is van Gedeputeerde Stalen de be slissing inzake dit raadsbesluit binnenge komen. Gedeputeerde Staten hebben verhooging van het presentiegeld voor de raadsverga dering niet goedgekeurd. Dit blijft dus 4.— per zitting. Voor het bijwonen van een afdeelingsvergadering hebben zij bet honorarium bepaald op 3.— en voor het bijwonen van commissievergaderingen, on verschillig of deze vóór of nA 5 uur worden gehouden, evoneons op 3.—. Het voorstal van B. en W, heeft dus niet ten volle de goedkeuring van Gedeputeer den kunnen wegdragen. Verdachte van eenige rij wie! dief: stallen, gepleegd in het vorig najaar, ie Utrecht gegrepen Men zal zich wellicht nog herinneren, dat in het najaar van het vorig jaar te dezer stede verschillonde rijwielen zijn ontvreemd. Ondanks het foit, dat de recherche eenigen tijd zeer nauwlettend heeft toegezien bij rij- wielrekken voor restaurants, enz. mocht het niet gelukken den dader van deze diof- stallen te snappen. Tenslotte Is een der re cherchcurs naar Utrecht gegaan oiii daar eens een kijkje te gaan nemen; deze reis was niet vergeefs gemaukt, want in <ie rij wielbergplnats hij hét centraal station al daar werd een karretje ontdekt, dat in do Krommcstraat alhier was ontvreemd. Bij deze bewaarplaats werd post gevat om te zien wie het rijwiel kwpm afhalen. Dit duurde evenwel zóó lang, dat de Amers- foortsche recherche genoodzaakt werd de zaak in handen te geven van die te Utrecht Een Utrechtsch rechercheur slaagde erin het heerschap te vangen. De nian werd meegenomen naar het hoofdbureau van po litic aldaar toneiude hem te kunnen hoo- ren, doch zoover is het niet kunnen komen. Toen de rechercheur met hem bij het hoofd bureau was gekomen wierp de verdachte hem het'rijwiel voor de voeten en ging op do vlucht. Wég wos de vang9tl Dezelfde re chercheur, die verleden jaar zijn aange houdene zag ontvluchten heeft gisteren ovenwei diezelfde persoon weer in Utrecht aangehouden. Hij herkende in hem positiel dengene, dio hem vorig jaar was ontvlucht. De man werd naar hier overgebracht, aan do recherche overgeleverd en in voorloopig arrest gesteld. Het bleek te zijn de 23-jarige J. B. alhier. Dit heerschap stond in het po- litioblad nog gesignaleerd omdat bij nog een boet van f 25 moest betalen voor het, reizen zonder plaatsbewijs, terwijl zijn aan houding tevens nog verzocht werd door dc commissarissen van politie tp Ede en Zeist Donderdag is deze veelbelovende jongeman te Ede ondertrouwd, evenwel niet vóór de politiecommissaris aldaar nog een en ander mot hem vereffend h3d. De recherche alhier heeft ook het meisje van den verdachte ondervraagd toen zij op het politiebureau kwam booren waar haar bruidegom bleef. Hierbij kwam aan het licht, dat ook zij in het bezit was van eon rijwiel, dat zij van haAr verloof de had ge kregen. Waar het karretje vandaan kwam wist ze niet; wél' wist .7.0 mee te deeïeft, dat hot tweede hands gejióeftf was én dat ze zelf ook nog een depj ervan betaald had. Het karretje' werd veitfolgcns onderzocht met het resultaat, dat het werd herkend als te zijn vqn een dame, die het vorig, najaar op *t Laantje alhier onbeheerd had laten staan. Men heeft den verdachte nog gister avond een verhoor afgenomen, doch tot een bokentenis is het nog niet gekomen. Nader vernemen wij nog, dat de verdach te bekend heeft het hoeren- en damesrijwicl te hebben gestolen. EEN MINIATUUR-WERELDSTAD. Tentoonstelling in „Amicftia". Van Woensdag 8 t.m. Zondag 12 Juni a.s zal in „Aroicitia" een miniatuur-wereldstad tentoongesteld worden, welke vervaardigd werd door den heer H. F. Huizinga uit Vcendam. Niet minder dan 22 jaren werden aan de vervaardiging dezer stad met a! haar straten, huizen, grachten en bedrijven gegeven. Het geheel getuigt dan ook vart groote inspanning en energie, die de sa mensteller er des avonds in zijn vrijen tijd voor aan den dag gelogd heeft. Alles is in werking. Meubelmakers, sme den en horlogemakers zijn in him werk plaatsen aan den arbeid. In de straten bo- vinden zich wandelaars, wielrijders en or geldraaiers. Een oud-Hollandsche scheeps werf is oveneens in volle werking. Er is een raadhuis met bloemenpark en springfon teinen; er zijn eigen waterleiding en clectri- sche centrale. Kortom: een volmaakte stad wordt den bezoekers, die zeker in grootcn getale naar „Amicitia" zullen trekken, voor oogen ge zet. Een stad, die een oppen-lakte vau 18 M2 beslaat en waarin alles in rustigen eenvoud getuigt van groeten kunstzin. Wij hopen nog nader in ons blad een be schrijving van deze tentoonsteling te geven. LEVENSVERZEKERING MAATSCHAPPIJ ONS BELANG. Verkort jaarverslag over 1531, Wij ontvingen het verkorte jaarverslag over 1931 van de Levensverzekerings Maat schappij „Ons Beiang". Hieruit blijkt, dat. per 31 December bij deze maatschappij verzekerd wareD f 13.264.712.95, terwijl het aantal polissen 24879 bedroeg. In het afgeloopen jaar werd 62.192.09 als beleening op polissen ver strekt; terug ontvangen werd een bedrag van 38.789.67, hetgeen in verband met ac tijdsomstandigheden niet als ongunstig be schouwd wordt. Dc behaalde rente, waar voor 4 procent als grondslag werd genomen, was 5.25 procent. Voor de uilbetaling van winst, welke een maal per 5 jaar geschiedt, is over het af geloopen jaar 12,000.ter beschikking van de verzekerden gesteld; vorig jaar be droeg dit 11.000. Dc balans per 31 December j.l. gaf een totaal aan inkomsten en uitgaven van 2.470.251.16. De winst- en verliesrekening over het afgeloopen jaar sloot met een to taal aan inkomsten en uitgaven van >462.244.34. TWEETAL GIDSEN. Leiddraad voor de Indische Tentoonstelling. Van de hand van Jkvr. dr. B. Elias, di rectrice van het museum voor het onder wijs en schoolbioscoop te 's-Gravonhagc, ls vorschenen (en uitgegeven door v. Waes- borgc, Hoogoworff cn Richards N.V. te Rot terdam) een leiddraad voor de Indische Tentoonstelling, welke te 's-Gravenbage plaats vindt. Het boekje bevat niet alleen een beknop te algemeonc inleiding, doch ook oen duide lijke beschrijving van de belangrijkste be zienswaardigheden. In bet bijzonder samen gesteld voor oudere leerlingen, zal de leid draad tóch ook goede diensten kunnen be wijzen aan volwassenen, die een meer dan oppcrvlakklgen indruk van deze expositie willen verkrijgen. Wegwijzer door Assen. Door v. Gorcuro en Cornp. N.V. te Assen ls in samenwerking met de V.V.V. „Assen Vooruit" eon wegwijzer door Assen uitge geven, welke in alle beknoptheid een dui delijk en overzichtelijk beeld van Drente'a hoofdstad biedt. Verlucht met tal van illustraties wordt in het geschrift propaganda gemaakt voor Assen «als woonstad, doch ook als tijdelijke verblijfplaats, waarbij gewezen wordt op dc ligging te midden van een heerlijke natuur. Al wat de 9tad op cultureel terrein bezit, wordt opgesomd, evenals haar historie. Handel en industrie blijven evenmin onbe sproken. Rost ons tenslotto nog te vermel den, dat geopend wordt met een voorwoord van den burgemeester. E goed propaganda-u prkZeker in deze tijdon met ols leuze: „Brengt uw vacantie in eigen land door!" GE REP. JEUGDMEETING. Een rectificatie. In ons blad van gisteren hebben wij abu sievelijk vermeld, dat hedenmiddag in het openluchttheater Birklioven een meeting zou worden gehouden door de Gereformeer de Jcugdvereeniging uit Ulrocht's Noord- Oosthoek. Wij haasten ons te berichten, dat deze samenkomst niet bepaald was op heden middag, doch op Zaterdag 2 Juli a.s. AMERS FOORTSCHE ZWEMSCHOOL. Water-temperatuur. De temperatuur van het water in dé zweminrichting bédroeg hedenochtend 62 gradom Diploma's. Het diploma voor geoefendheid in het zwemmen kon wordén uitgereikt aan J. Slotboom en D. P. Iwisse. Wat achterbleef. Ju de zwemschool werd een paar hand schoenen achtergelaten. NATIONAAL CRISIS COMITÉ. Voor het Nationaal Crisis Comité hebben wij in de afgeloopen week de volgende gif ten ontvangen: Leerlingen Ambachtschool Leerlingen Cbr. Normaalschool 2.92 1.36. PLAATSELIJK CRISIS COMITÉ. Voor het. Plaatselijk Crisis-Comité zijn nog de volgende giften binnengekomen: Personeel Ambachtsschool f 15.50 CITY THEATER. Vert coning van „De Kris," Na eenige weken filrns te hebben gebracht, die het publiek zoet jolijt en uren van uit bundige lach bezorgden, heeft do directie van het City Theater deze weck een rolprent van een geheel ander genre op het pro gramma gezet. Een film, welke geen ster ren van dc eerste, tweede of derde grootto, op het witte vlak brengt, maar zich bepaalt tot het weergeven van het werkelijke leven op het schoone eiland Bali, waar de Wester- sche ideeën nog niet zijn doorgedrongen en de kasten vorming in eere gehouden wordt. Wij zien hierin dc eenvoudigo Balineezcn voor de lens optreden in nun üliedaagsche bezigheden zonder schmink of buitengewone kloederpraoht. Integendeel, wij zien hen in hun natuurstaat, ongedwongen en schier naief in hun optreden. Men gaat hier on willekeurig denken aan de nieuwe richting in de filmkunst, zooals wij die o.m. zien in „Menschen am Sonntag" van Siodmak. Dc gewone realiteit zonder meer. Dan heeft de ze film nog een voorrecht n.l. dat zij Hol- landsch sprekend is. De camera man heeft bij het opnemen van dit cultuurwerk tévens een goed oog gehad voor de schitterende natuur op dit mooie eiland van de Soenda- groep. Wat eigenlijk het hoofdmotief van deze rolprent is? Het uitbeelden van den geest, welke in den Balinees leeft en de bot sing welke er ontstaat, wanneer op het ter rein der liefde, met zijn eeuwen oude tra ditie, de Westcrsche opvatting haar uitrede doet. De onderdanige koeli Wvan, slaaf van ilen Radja, bemint Dasni. De zoon van den Radja, die uit Europa is teruggekoerd, heeft daar evenwel dc overtuiging gekregen, dat ieder zijn eigen bruid moet kiezen cn niet zonder meer dat meisje behoeft te aanvaar den, dat voor hem door zijn ouders is uit gekozen. Hij is verliefd op Dasni, die even wel haar Wyan trouw wil blijven. Het hu welijk tussehen Wyan en Dasni wordt be spoedigd doordat de radja zijn slaaf Wyan een groote gift schenkt, waardoor hij de af koopsom aan Dasni's vader kan betalen. Prins Nonga's zuster wil haar broer helpen. Het slot is, dat Wvan trouwt.,' doch Nonga laat haar niet met rust De' vondst van 's Prinsen kris op Dasni's slaapbank maakt Wyan radeloos. Hij zoekt den prins er doodt hem met zijn eigen kris, waarna hij nmok gaat maken waarbij ook zijn vrouw ten offer valt Het slot is, dat hij als een schadelijk dior door den radja persoonlijk wordt gedood. Een film, die een goeden kijk geeft op het leven der Balineezcn en de mentaliteit van dit eenvoudige volk. KOFFIETAFEL, Garnalen met mayonaise. MIDDAGMAAL. Voorgerecht: Postoloinsoop, die we ma ken vali overgehouden postelein en wat geurige bouillon, die wij steeds Zaterdag» voor eonige dagen trekken. We doen er een «ifgestreken lepol boter bij en binden de soep met bloem. Eonige dobbelsteentjes hard gekookte eieren worden ter gamee- ring or in gedaan. In plaats van vleesch: Spekpannekoekett Aardappels: gewoon. Groente: Salade met speksaus. Toegerecht: gort met rozijnen. Hierbij wordt stroopsaue opgediend, die wo maken van gewarmde stroop, gesmolten boter en wat water. MAANDAG. KOFFIETAFEL. Gebakken zwezerik. Na do zwezerik ge blancheerd te hebben en van de vellen te hebbon ontdaan wordt deze in de bouillon, dre we trekken, meegekookt Zo wordt daar na tussehen tweo bordon geperst Nu snij den we de zwezerik in plakken, zouten haar indien noodig, halen ze door goklopt ei en panoormool cn bakkon zo vlug bruin cn knappend. Ze wordt met partjes citroen opgediend. MIDDAGMAAL. Voorgerecht: Vcrmecellisoep. Vleesch: Kalfstong. Groente: Stoofasperges met licht gebra den boter. Aardappelen: gewoon. Toegerecht: Beschuitjes met versche aerdbëien. D a g e I U k a City Theater. Westsingel 7. Vextoonlnf van „De Kris." Rembrandt Theater. Langestraat Vertoo ning van „De eenzame verdediger" en „Ver- kiezingszwendel." Museurn Flehlte, Wests'ngel. (Ultgezon- lerd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theo». Vereeniging, Regentesselaan. ledéfrep dag van 6—8 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurbufzen 9. R. K Leeszaal. Nieuwstraat 24, Vredesbibliotheek. Arnhemscheweg 50. Leeszaal Handelsregister, Arnb. weg 23. 5 Juni. Café d'OranJeboom. Optreden dtiO Lodent. (35J4 en 8—11 uur). 8 t/m. 12 Juni. Amicitia, Tentoonstelling miniatuurwereldstad. 11 en 12 Juni. School voor Wijsbegeerte. Vergadering Vepeeniging tot Instandhou ding, gevolgd door Goethe-yoordrachten, 12 Juni: Sportpark Birkhoven. Uitvoering Arbeiderszangveqnigingen. 18 Juni. Wandeltocht Chr. gymnastiek- vereenigina „Wilhelmina." 2 uur. 9 Juli. Autotocht voor ouden van dagen. 1 uur. Utrecht 6 Juni. Stadsschouwburg. Galavoorstelling ballets Tusses de Monte Carlo, met modewer king van hot Utrechtsch Stedelijk Orkest 8yA uur. 8 Juni. Tivoïi. Zomorconccrt Utrechtsch Stedelijk Orchcst onder leiding van Adolf Kienzl. uur. B a a r n. 30 Mei t/m. 12 Juni. Lyceum, tentoon stelling caricaturen, affiches en curiositei ten uit de oorlogsjaren (10—4 uur; des Zon dags VA—4 uur). in fil d'écosse en fil m. lijd, 0.29, 0.24, 0.19 en 15 cent Natuurlijk alleen In LANGESTRAAT 81 AMERSFOORT BURGERLIJKE STAND. Joel int Geboren: Catrlna Jacoba, d. v. Hendrlkus Evcrardus van Barlingen en Antonla Jaco ba Wellerd; Mijndert, z. v. Mijndert André Pon en Geertruida Ouwehand. Overleden: Geertruida Maria Vonk, oud 31 jaar, eebtgenoote van Hondrikus Lode* wijk van de Zuidwind; Johannes Isaac Kreupcling, oud 9 maanden, zoon van Jo hannes Pieter Kreupeling. OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not. Niet Off. 3 Juni 4 Juni 12 uur Londen9.10 9.11 Berlijn 38.371/, 58.45 Parijs 9.74% 9.73% Brussel34.51 34.49 Zurich48.32% 48J2% Kopenhagen 49.90 49.90 Oslo 45.50 45.30 Stockholm47.— 47.— New-York2.46.50 2.46.— Milaan 12.70 12.70 Medegedeeld door de Roti. Bankveraenigin#

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3