I U DENKT IJMUIDER VISCHHANDEL H. GLASTRA Co. N.V. - UTRECHTSCHESTRAAT 40 - TELEF. 92 VOLKSBOND TEGEN DRANKMISBRUIK OM DRIE GULDEN BOETE BINNEN TE KRIJGEN BOND VAN NEDERL. ARCHITECTEN COMPLETE MEUBILEERINGEN IFa. van Achterbergt] Onze Postvliegers onderweg i 1 a aan VISCH en tevens aan den naam GLASTRA, Het allerbeste tegen de blliykste prijzen, daaraan danken wjj ons succes. Eigen inkoopbureau te IJmuiden. VERSCHE VISCH: Tarbot, tong, griet, zalm, heilbot, schol, bot, visch-carbonade, kabeljauw, schelvisch enz. enz. Gebakken visch Gerookte Visch, Stokvisch, Zoutevisch, Croquetten, Vischconservcn. Glastra's Delicatesjes, Gemarineerde Haring, Rolmops. PRIJSVERLAGING VISCHCONSERVEN 25-40 PROCENT. Voorjaar en zomer: Eet nu visch, voedzaam, licht verteerbaar. Eet meer visch Dan blijft ge slank Gezond en frisch! Ontvangst door het Haagsche Gemeentebestuur Algemeene vergadering '«-Graven h age. 12 Juli. Hedenavond ■V iden de deelnemers aan de 5Se jaarver gadering van defi Volksbond tegen Drank misbruik, welke morgen hier ter stede wordt gehouden, door het gemeentebestuur in het gebouw Javastraat 26 ontvangen. Met den burgemeester, jhr. mr. dr. Bosch Ridder van Rosenthal, waren tor begroeting aanwezig wethouder mr. Marchant en uo heer en mr. Westerman en Robin van het kabinet van den burgemeester. Burgemeester Bosch van Rosenthal sprak de aanwezigen toe, hun allereerst welkom heetende in Den Haag en wees vervolgens op het mooie werk, dat de Bond in den loop der jaren heeft verricht Spr. zeide, dat het euvel, waartegen de Bond in het begin den strijd had aangebonden, mede onder invloed van wijzigingen in de wetge ving, minder groote afmetingen had aange nomen, maar daarom juichte spr. het des le meer toe, dat de Bond zijn vleugels wij der had uitgeslagen en op velerlei gebied groote maatschappelijke belangen had ge- diend. Met zijn beste wenschen voor het welsla- gen van de vergadering besloot de burge meester. De alg. voorzitter van den Volksbond, mr. dr. Snijder van Wissenkcrke, dankte het gemeentebestuur voor de gastvrije ont vangst en den burgemeester voor de vrien delijke woorden. Het gezelschap begaf zich vervolgens per extra tram naar het Kurh&us te Schevenin- gc.n, waar de Haagsche afdceling die thans 50 jaar bestaat als gastvrouwe optrad. Als voorzitter van de afdceling Den Haag heette de heer H. Ch. G. J. van der Man- dere de aanwezigen welkom. Hij herinner de er daarbij aan, dat, schoon do alge meene vergadering in 1910 en 1925 te 's-Gravcnhagc bijeen was, zij ook dit jaar hier weer bijeenkomt, wijl de afdcoling Den Haag thans 50 jaar bestaat. Zij werd in 1862 opgericht op aanstichting van wijlen mr. H. Goeman Borgcsius en andere voor aanstaande ingozetoncn, van wie mr. R. J. H. Pa tij n het secretariaat op zich nam. De heer Goeman Borgesius werd achtereenvol gen» door dr. D. W. Ekker, door ds. S. Lulofs, door nir. M. dc Pinto, door dr. G. J. Telger opgevolgd, na wiens dood in 1924 de tegenwoordige functionnaris als voorzitter optrad. Dat geschiedde in moeilijke om standigheden, omd.it de kioskenexploitatie, door d9 afdceling sedert 1909 ondernomen, in den loop der lijden een te zwaren last op haar was gaan leggen. Meer uitvoerig memoreerde spr. wat door do afdeeling Den Haag, dio op een gegevon oogenblik 1200 leden telde,is ondernomen. Melding werd gemaakt van het bevorderen vsn goede maatregelen ter uitvoering van dc» Drankwet; medewerking aan hot Her stellingsoord voor Drankzuchtigen; aan het Permanente Comité voor den oud-In- dischen soldaat, waaruit het heilzame Grijze Kruis te Putten is voortgekomen; aan maatregelen bij dc loting voor de na tionale militie; aan lezingen met of zon der projectie-lantaarn; aan Volksbond avonden; aan opvoering van een tooneel- stuk als „Paljas"; aan reisclubs, waaraan de naam van den tegenwoordigen wethou der, mr. H. P. Marchant, is verbonden, die in Deventer een zoodanig initiatief het eerst ter hancl nam. Spr. bracht eerbiedig hulde aan dc nage dachtenis van wijlen mr. Goeman Borge sius en aan die van den vroegeren alge meen-secretaris den heer W. C. van Haaf- ten. Met dankbaarheid constateerde spr., dat in den tegenwoordigen algemeen-secre taris, den heer Polak, dc man is terugge vonden, die de voetsporen van zijn voor ganger ten volle drukt In het bijzonder echter hoeft de Haag sche afdeeling zich gewijd aan praktischen arbeid. Verschillende Volkskoffiehuizen kwamen tot stand en in 1909 ondernam de Zoo'n bord is er niet! maar het zou wil nutllg waren, want elk Jaar gaan dulrenden hec tares bosch en hei door brand verloren. Spaar ons nationaal bezit, wees voorzichtig met vuur, en... Rook niet in bosch of hei afdeeling de exploitatie van bijkans 30 kiosken in Den Haag en omgeving. In 1923 en .1924 moest echter tot gelei delijke liquidatie worden overgegaan, welke ernstige moeilijkheden schiep. Se dert 1930 wordt op de Prinsegracht een koffiehuis met goedkoop logement geëxploi teerd. Aan het slot richtte spr. zich tot den al- gemeenen voorzitter van den Volksbond, den heer mr. Snijder van Wissenkerke, die in 1910 ter vergadering te 's-Gravenhage zijn 25-jarig lidmaatschap van het hoofd bestuur, in 1925 eveneens te 's-Gravenhage zijn 40-jarig lidmaatschap van het hoofd bestuur herdacht en die nu aan den voor avond staat van zijn aftreden als lid van het hoofdbestuur en als algemeen voorzit ter, na den Volksbond grooto diensten 1e hebben bewezen. Spr. sprak den wensch uit, dat het den nieuwen voorzitter gege ven zal zijn den Volksbond in dezen moei lijken tijd te brengen tot het groote cn vele werk, dat voor hem te doen is. De alg. voorzitter, mr. dr. Snijder van Wissenkerke, sprak enkele woorden van dank, waarin hij zijn beste wenschen voor de toekomst der Haagsche afdeeling uitte. Daarna bleven de deelnemers aan de ver gadering nog eenigen tijd gezellig bijeen. Welke onnaspeurlijke en bochtige omwegen vadertje Staat daarvoor bewandelt Ziehier wat het rapport Welter in een bijlage op het hoofdstuk Justitie vertelt: Volgens art. 573 van het Wetboek van Strafvordering kunnen thans boeten in strafzaken op den veroordeelde worden verhaald. A., veroordeeld tot 3 gulden boote naar zijn oordeel onrechtvaardig toont geen lust tot betalen, dan in den uitersten nood. Vadertje Staat wil echter zijn drie pop hebben cn zet zijn ambtenaren aan 't werk. 1. De griffier schrijft ccn extract-vonnis, zendt dit aan den ambtenaar van het O.M. ter uitvoering. 2. Ambtenaar O.M. zendt dit extract-von nis naar den ontvanger der registratie. 3. De ontvanger der registratie boekt dit vonnis in een register cn zendt aan veroor deelde een waarschuwing tot betaling voor een vastgesteldcn datum (form. 55a). 4. Op dien datum zendt de ontvapger den veroordeelde nog eens een herinnering aan do betaling, met de mededecling dat anders overwogen zal worden de boete op hem te verhalen (form. 55e). 5. Acht dagen later zendt de ontvanger het extract-vonnis aan den ambtenaar van het O.M. met dc medcdeeling, dat de boete niet is betaald. 6. Nu richt de ambtenaar van het O.M. tot den veroordeelde nogmaals de mede- deeling, dat als hij nu voor een bepaalden datum niet betaalt, de boete op hem ver haald zal worden. 7. Dit stuk wordt uitgereikt aan een rijksveldwachter, die het aan den veroor deelde beteekent, en het daarna terug zendt aan den ambtenaar O.M. 8. Is de bepaalde datum verstreken, dan zendt de ambtenaar O.M. het extract-von nis weer naar den ontvanger der registra tie met machtiging de boete te verhalen. 9. De ontvanger zendt nu naar den bur gemeester van de woonplaats van den ver oordeelde een aanvraag naar de gegoed- li eid van den veroordeelde. 10. De burgomccster zendt nu een ge meente-ambtenaar op onderzoek uit. 11. De aanvraag gegoedheid wordt weer aan den ontvanger teruggezonden met de mededecling dat de veroordeelde betalen kan. 12. De ontvanger vaardigt een dwangbe vel uit tegen den veroordeelde en geeft dit aan een deurwaarder. 13. De deurwaarder gaat dit dwangbevel aan den veroordeelde beteekenen en be zorgt het. weer bij den ontvanger. II. De ontvanger zendt het dwangbevel aan den directeur der registratie met ver zoek hem te willen machtigen thans tot executie (door inbeslagneming van de goe deren van don veroordeelde) over te gaan. Hij voegt daarbij een ontwerp voor het door den deurwaarder uit te brengen ex ploit 15. Eindelijk stelt de ontvanger de stuk ken weer in handen van den deurwaarder en nu kan de inbeslagneming en verkoop beginnGii, doch de veroordeelde vindt het nu tijd om zijn 3 en 0.40 kostenbetee- kening dwangbevel to betalen. OPENING RIJKSVEER WILLEMSTAD— NUMANSDORP. Het rijksveer Willemstad—Numansdorp Zal in plaats van Zaterdag reeds Vrijdag a.s. om drie uur n.m. worden geopond. Aan den Commissaris der Koningin in de pro vincie Noord-Brabant is verzocht de ope ningsplechtigheid te willen verrichten. Tot de génoodigden behooren o.a. de commis sie v. Rijckovorssel, de gemeentebesturen van alle gemeenten in het traject Willem stadAntwerpen via Bergen-op-Zoom, bc- novens die van Fijnaart, Oud-Gastel en Roosendaal en de Statenleden, die in dit rayon woonachtig zijn. De opening zal geen, bijzondor feestelijk karakter dragen. 'Algemeene vergadering te Maastricht De Bond van Nederlandsche Architecten houdt dit jaar zijn vergadering met excur- •io te Maastricht. In zijn openingswoord heeft de voorzit ter, ir. J. de Bie Leuveling Tjeenk, de over leden leden herdacht, waarna hij consta teerde, dat het ledental ook in het afgeloo- pen jaar een verheugende vermeerdering te zien geeft. Hij wees op het feit, dat vooral in den laatstcn tijd enkelen buiten den bond zich geroepen hebbon gevoeld, den B.N.A. aan te vallen met de bewering, dat de bond niet neutraal zou zijn, maar zich in dienst zou hebben gesteld van de opvattingen van een bepaalde groep onder de architecten. Spreker meent, dat de ledenlijst aantoont, hoe onjuist dezo opvatting is, en de actie, die de B.N.A. in de afgeloopen jaren heeft gevoerd, toont in geen enkel opzicht, dat slechts een kleine groep den toon zou aangeven; do samenstelling van het be stuur en alle commissies laat zien, dat de bond niet eenzijdig is georiënteerd. Er is geen enkele grond om den B.N.A. van de laatste jaren te vereonzolvigen met de z.g. Amstordamsche school; het weekblad toont, dat elk serieus werk, van welke „richting" ook, daarin wordt opgenomen. De voorzitter wilde zeker niet de loftrom pet steken over al die bouwwerken die ln de laatslo jaren do algemeene aandacht en belangstelling hebben getrokken, maar een ieder, die eenig inzicht heeft in de ont wikkeling eoner cultuur, zal begrijpen, dat in deze tijden van evolutie, sterke alge meene bouwkunst-uitingen, zooals wij er die uit vroegere hoofdtijdperken der archi tectuur kennen, niet zijn te verwachten, noch bij ons, noch bij het buitenland. De voorzitter wekte dc leden op, eens gezind te blijven streven naar datgene, wat de bouwkunst kan bevorderen, zooals de bond dat sedert zijn oprichting, 90 jaren geleden, in 1S42, steeds heeft gedaan, en daarbij wat de vakuitoefening betreft aan zichzelf de hoogste eischcn te stellen. Bij de mededcelingcn zette do voorzitter uiteen, hoe zwaar de crisis ook door vele architecten wordt gevoeld en hoezeor het aantal opdrachten is toruggeloopen. Spre ker zeide, dat ernstige gevolgen o.a. op ivo- ninggebied niet zullen kunnen uitblijven, wanneer het bouwvak steeds racer wordt stilgelegd. Het prijsniveau is tot een on gekend peil gedaald, zoo laag, dat spreker zich zelf afvraagt, of velen hot later niet zullen berouwen, dat zij de gelegenheid om goedkoop te houwen, voorbij hebben laten gaan. De bond houdt zich daarbij echter uiteraard builen de kwestie der loonen Verder werd mededecling gedaan, dat een herziening van de algemeene regelon betreffende de rechtsverhouding tusschen opdrachtgever en architect ornstig onder het oog wordt gezien, terwijl men tevens bezig is aan het opstellen van regelen voor werken van particuliere bouwonderne mers. De voorzitter meende met vreugde te kunnen constateercn, dat deze groep op drachtgevers inziet, dat de medewerking van den architect niet kan worden gemi6t. De architect behoort bij uitslck de advi seur van de algemeene woningproductie te zijn en bij de totstandkoming van een zoo volledig mogelijke bemoeiing te hebben. De voorzitter sprak een woord van dank aan de commissie van Onderwijs voor het organiseeren van de examons van bouw kundig opzichter; de toenemende deelne ming getuigt van studiezin onder de bouw kundigen, hetgeen het vak ten goede komt. Spreker huldigde den aftredenden voorzit ter, den heer G. Versteeg, die vier jaar de examens heeft geleid en het belangrijke vraagstuk van de opleiding van bouwkun digen ook in den bond aan de orde heeft gesteld. Tot zijn opvolger werd gekozen ir. A. J. van der Steur. Als lid werd benoemd de hoer C. de Geus. Het voorstel van het bestuur om door het uitschrijven van een studieprijsvraag den architecten in ons land in deze tijden gelegenheid te geven, hun gedachten te concentreeren op een belangrijk onderwerp, vond algemeene instemming. Na afloop der vergadering zijn de leden van den bond met hunne dames op het stadhuis ontvangen door het gemeentebe stuur. RUZIE OP EEN MUZIEKFEEST. O.S.P. contra S.D.A.P. Men meldt uit Zaandam De twoede dag van de bondsfeesten van den Nederlandschen Bond van Arbeiders- muziekvereenigingen mocht zich weder in een groote belangstelling verheugen. WESTSINGEL 10-13 Het voornaamste nummer op het pro gramma van feestviering was een groote demonstratie. In den stoet, waarin 14 mu ziekcorpsen medeliepcn, werd veel propa ganda gemaakt. Aan de plaatselijke afdee ling van de O.S.P. was toegestaan in den stoet mee te betoogen. In het Volkspark, dat het einddoel van de betooging was, leidde dit tot een incident. Daar traden als sprekers op de heeren J. Kupers, voorzitter van het N.V.V.; E. Boek man, wethouder van Arasterdam en P. Voogd voor het instituut Arbeidersontwik keling, die voor het overgrooto deel van het rapport-Welter tot het onderwerp van hun besprekingen maakten. Onder de rede van don heer Kupers kon den de O.S.P.'ers zich niet onthouden van het telkens in dc rede vallen. Dit had tot gevolg, dat de ruzie tusschen de beide ar beiderspartijen ontstond. Tenslotte heeft de politie de O.S.P.'ers uit het park gezet. KONINGIN EN PRINSES IN DEN HARZ. Omtrent het verblijf van H. M. de Ko ningin en Prinses Juliana te Schierke in den Hars vernemen we, dat het voortdu rend door mooi weer begunstigd is ge weest. Talrijke auto- en wandeltochten werden dan ook gemaakt. Bezocht werd o.a. de Hermannshöhle bij Rübeland. Zeer belangwekkend was het be zoek dat de Vorstelijke Personen brachton aan het slot Stolberg gelegen bij het dorp van dien naam. Do Koningin word aldaar ontvangen door den Vorst Stolberg-Stol berg en diens familie. Vorst Stolberg leidde Hare Majesteit persoonlijk door het fraaie Stamslot van Juliana van Stolberg, moeder van Prins Willem den Zwijger. Zeer bijzon der trok de aandacht do aloude kapel waarin Juliana van Stolberg ln 1506 ge doopt word. Het ligt in het voornomen van H. M. he den nog voor een kort verblijf naar Zwit serland te reizen. WORDEN DE DAMES NOOIT WIJZER? Het gevaarlijke haorwasschen. 'sGravenhago, 11 Juli. Dat het haar- wasschen met benzine levensgevaarlijk is, schijnt men veelal nog steeds niet te be grijpen. Vanavond is weer mevr. E. K. uit de v. Landsbergenstraat het slachtof fer geworden gedurende deze gevaarlijke bezigheid. Gelukkig konden huisgenooten erin slagen het brandende haar te dooven. Mevr. K. bekwam niettemin ernstige brand wonden en werd door den genecsk. dienst naar het ziekenhuis gebracht. OPHEFFING VAN DE GEMEENTE CROMVOIRT. Instemming der Eerste Kamer. Het afdcelingsonderzoek van het ont werp van wet tot opheffing van de ge meente Cromvoirt cn wijziging van de grenzen tusschen de gemeenten 's-Herto- genboscii cn Vught gaf vcrscheidenen le den aanleiding hun .instemming met dit ontwerp te betuigen. Bij art. 16 werd gevraagd of, in geval an een algemeene verlaging van salaris sen te 's-Hcrtogenbosch, hetzij van tijdelij- ken of van blijvenden aard, dan wel in ge val van heffing of verhooging ecner pen sioensbijdrage na 1 Januari 1933, de garan tie, welke volgens dit wetsontwerp aan de ambtenaren der op to heffen gemeente ten aanzien van de financieele gelijkwaardig heid der betrekking wordt gegeven, kan worden gehandhaafd en de wedden in de zelfde evenredigheid zullen kunnen wor den verminderd. VERZENDING POSTPAKKETTEN PER LUCHTPOST. Aangezien gebleken is, dat nog weinig ge bruik gemaakt wordt van do gelegenheid tot verzending naar het buitenland van pastpakketten per luchtpost wordt er de aandacht op gevestigd, dat behalve de ge wone luchtpostcorrespondenlie naar de meeste bestemmingen in Europa ook lucht postpakketten verzonden kunnen worden, waardoor dikwijls een belangrijke bespoedi ging in de overkomst kan worden verkre gen. Omtrent de voor luchtpostvervoer gel dende tarieven en bestemmingen verstrok- ken de postkantoren nadere inlichtingen. CONTRA HET RAPPORT WELTER. Actie van het A.C.O.P. Naar wij vernemen is het moderne comité ter behartiging van de algemeene belangen van het overheidspersoneel (A.C.O.P.) in spoedvergadering bijeengeroepen ter besore- king van de te voeren actie tegen de in het rapport Weiter vervatte voorstellen. Het door het comité te ontwerpen plan van actie zal ter goedkeuring worden voorgelegd aan de gecombineerde vergadering van de hoofdbesturen van den Ned. Bond van per soneel in Overheidsdienst, den Centr. Ned Ambtenaarsbond, den Bond van Nederland sche Onderwijzers en don Algeraeonen Bond van Politiepersoneel in Nederland, welke organisaties tezamen ruim 44,000 leden tellen. ONGELUK BIJ HET DUIKEN. Bewusteloos uit het water gehaald. Een inwoner van Haarlem, die bij het zwemmen te IJmuiden ook eens zijn duik- kunst wilde laten zien, deed dit ovenwei te dicht onder de Zuidpicr aldaar, zoodat hij met zijn hoofd op de slcenen terecht kwam. De reddingsbrigade op het strand heeft den man bewusteloos uit. het water gehaald, waarna hij in zorgclijkcn toestand naar een ziekenhuis te Haarlem werd overge bracht. Vermoedelijk is zijn halswervel ge broken. (Msb.). X rb ie Uil 7-7 Amsterdam 7-7 Budapest Weenen of Amsterdam Parijs Marseille Rome Ilrindisi Athone Mersamtruh 8-7 Caïro Chaza Rutbawells 9-7 Bagdad Basra 10—7 Bocshir Djask 12—7 Karachi 11—7 Jodpoer It—7 Allahaliad 12-7 Calcutta 10-7 Akvab Rangoon Bangkok 9—7 Kohlak Penang Medan 8—7 Palembang r- oo Batavia Bandoeng ,1 Vortrek van 't eervolgende postvlieg tuig van Amsterdam li Juli. De „Uil" (heenreis) is heden te 5.30 uit Jodhpur vertrokken en na een tusschenlan- ding van 10.28—11.09 in Allahabad om 16.40 te Calcutta aangekomen. De „Ibis" (retour). Is vanmorgen om 5.33 uit Jodhpur vertrokken en na een tus- schenlanding te Karachi om 13.00 te Djask aangekomen. OVERGANG NAAR DE AANVULLING#* RESERVES Behoudens onvoorziene omstandigheden zullen op 1 Oct., 1932 naar de aanvullings- reserve overgaan: a. de gewone dienstplichtigen der land macht behoorendo tot de lichting 1917 met uitzondering van hen die dc oerste oefening met een andere lichting hebben beëindigd b. dc gewone dienstplichtigen der land macht van andere lichtingen dio mot de lichting 1917 de eerele oofening hebben be ëindigd met uitzondering van hen die reeds eerder naar de aanvullingsreservo zijn overgegaan. Dc tot de aanvullingsreserve behoorendo dienstplichtigen zijn bestemd om in geval van mobilisatio eerst na do al gemeene oprooping in werkelijken dienst te worden geroepen cn om dan op te ko men bij dc depóts. LUNCH BIJ DEN CHEF VAN DEN MARINESTAF. 's-Gravenhage, 12 Juli. Dc Chef van den Marinestaf, Schout-bij-nacht de Graaff hoeft hedenmiddag in het Palacehotol een lunch aangeboden aan den Zweedschen marine-attaché Overste Björklund, den Franschen militairen attaché luitenant-ko lonel Lespinasso-Fonsegrivo cn don Araeri- kaanschcn marine-attaché Overste Magru- der. De sous-chef van den Marinestaf ka- pitein-ter-zec Bruinsma on ecnige officie ren zaten bij deze lunch aan. DE ECONOMISCHE TOESTAND IN TWENTE. Almelo. 12 Juli. Naar wij vernemen, heeft de Burgemeester van Vriezeveen, de heer J. M. Krijger, het chr. hist. Tweede Kamerlid, zich tot dc Burgemeesters der Twentsche gemeenten on die van sommige plaatsen in den Gelderschen Achterhoek, waar textielbedrijven zijn gevestigd, ge wend, met de uitnoodiging a.s. Maandag te Hengelo een bespreking te houden in ver band met de toenemende verslechtering van den economischcn toestand van Twen te, vooral tengevolge van den treurlgen toestand in het texticlbrdiijf. Overwogen zal worden de mogelijkheid van regecringsmaatregclen ter verbetering van de situatie, of tenminste voorkoming voor doorgaande verslechtering van den toestand. Indien dergelijke maatregelon reeds door derdon aan de hand zijn ge daan, zal worden onderzocht of men die actie zal steunen. LANDGOED „SCHOONHETEN" BIJ RAALTE OPENGESTELD. Bij beschikking van de ministers van economische zaken on arbeid en van finan ciën is het landgoed „Schoonheten", gele gen ten zuiden van Raalte en toebehooren- de aan inr. A. G. W. baron Bontinck van Schoonheten, aangemerkt als een landgoed in den zin van art. 1 der Natuurschoon- wet 1928. Het landgoed, dat een oppervlakte heeft van pl.m. 326 HH.A., is rijk aan natuur schoon. Het is mot uitzondering van de omgeving van het huis met park en de zwemvijver met optrekje, voor wandelaars opengesteld, op vertoon van kaarten, die ad 25 ct. per persoon verkrijgbaar zijn bij H. Marsman, Schoonheterwcg te Schoonhe-. ten. Dezo kaarten zijn één Jaar geldig, zoo-, wel voor één persoon als voor een gezin.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 7