NIEUW WERELDRECORD 80 M. HORDENLOOP DAMES HET LANDENKLASSEMENT NEDERLAND VIJFTIEN Luitenant van Rhijn op de middenplaats WEDSTRIJDEN OP DE STADIONBAAN OLYMP. SPELEN 'Mej. de Boer eindigt als zesde in het florettournooi, doch is de eenige, die de kamj pioene weet te slaan Los Angeles, 4 Augustus. (V.D.) Nader wordt gemeld, dat Frankrijk met de volgen de cijfers het Olympisch kampioenschap in de floret-schermwedstrijden behaalde: De Vereenigde Staten, Frankrijk, Italic en Denemarken kwamen legen eikaar in cle finale uit. De Vereenigde Staten sloegen Frankrijk met 8 gewonnen en 8 verloren partijen te gen 54 ontvangen en 60 gegeven treffers. Italië sloeg Denemarken met 12 gewon nen en 4 verliespartijen. Frankrijk sloeg Italië met 8 gewonnen en 8 verliespartijen, doch met 58 ontvangen en 59 gegeven tref fers. Op dat moment stonden de Vereenigde Staten, Italië en Frankrijk gelijk in pun ten. Frankrijk won daarna van de Vereenig de Staten met 10 gewonnen en 6 verliespar tijen, terwijl de match Frankrijk-Italië on beslist eindigde, daar beide landen 8 partij en wonnen. Het treffersaantal gaf echter weer den doorslag ten gunste van Frank rijk, zoodat Frankrijk Olympisch kampioen werd. De Vereenigde Staten gaven in de ontmoeting tegen Italië den strijd op. Het eindresultaat werd dus: 1. Frankrijk, Olympisch kampioen 2. Italië. 3. Vereenigde Staten. 4. Denemarken Verrassende overwinning van Beccali op de 1500 M. Voor de finale 1500 Meter hardloopen kwamen de volgende loopers aan den start: Cunningham, Hallewell eri Crowley (V.S.), Lovelock (Nieuw Zeeland), Cornes (Enge land), King en Edwards (Canada), de Fin nen Purje, Larva en Luomanen, de Ita liaan Beccali, Ny (Zweden). Direct na den start namen Cunningham en Edwards de leiding, die zij gcruimen tijd in scherp tempo behielden. Tevergeefsch wachtte men op de Finnen, waarvan men vooral van Purje en Larva veel verwacht te. Doch niets gebeurde er en rustig bleven cle Amerikanen en do Canadees leiden. Zou de Olympische winnaar 1928, Larva, in do laatste 100 Meter gaan spurten? Doch in tegenstelling hiermede zakten de Fin nen af en toen de eindrace werd ingezet, hadden zij absoluut geen kans. In den laatsten bocht zetto de Italiaan Beccali een prachtigen spurt in. Hij passeerde Cun ningham en Edwards en met een voor sprong van 3 Meter won hij in den nieuwen Olympischen recordtijd van 3 min. 51.2 sec. Het oude Olympische record stond op naam van Larva (Finland) met een tijd van 3 min. 53.2 sec. te Amsterdam in 1928 ge vestigd. Beccali werd in zijn spurt slechts gevolgd door den Engelschman Cornes, die als tweede eindigde. Direct daarop eindig den Cunningham en Edwards resp. als 3 en 4. De Finnen wisten zich niet eens on der de zes eerste plaatsen te rangschik ken. Vanzelfsprekend heerschte er in de Ita- liaansche kolonie groote vreugde, om van de vele omhelzingen, die de winnaar tc verduren had, nog maar te zwijgen. Do overwinning van den Italiaan mag zeker als een groote verrassing worden be schouwd, doch een groote sensatie is eigen lijk het volkomen falen van de Finnen. De uitslag luidde: 1. en Olympisch winnaar Beccali (Italië) tijd 3 inin. 51,2 sec. Nieuw Olympisch re cord. 2. Cornes (Engeland. 3. Edwards (Canada). 4. Cunningham (V.S.) 5. Ny (Zweden). 6. Hallowell (VS.) 80 Meter hordenloop dames in wereldrecordtijd. Voor de finale 80 meter horden dames kwamen uit de Amerikaansche athlelen Didrikson, Shalleren Hall, de Zuid-Afri- kaansche Clark, de Canadeeschc Wilson en de Engelsche Webb. Direct na den start zag men, dat de loop sters zeer 6nel gingen. Miss Didrikson had reeds spoedig de leiding en won in den nieuwen wereldrecordtijd van 11,7 sec. Zij had in de series reeds een nieuw wereld record gevestigd met een tijd van 11.8 6ec. Deze tijd was overigens ook bereikt door de Amerikaansche athlete Anne O'Brien uit Pasadena bij wedstrijden in Juni van dit jaar. Dat record was echter tot op he den nog niet erkend De uitslag van de finale luidde: 1. Miss Didrikson (V.S.) tijd 11,7 sec. Olympisch kampioene. 2. Miss Hall (V.S.) eenige om verschil. 3. Miss Clark (Zuid-Afrika' 4. Mis6 Shaller (V.S.) W. Miss Webb (Engeland) Miss Wilson (Canada). Het speerwerpen. Voor het speerwerpen hadden zich van een plaats in de finale verzekerd de vol gende athleten: M. Jaervinen (Finland) 72.15 m, Weimann (Duitschland) 68.18 m; Sippila (Finland) 68.04 m; Penttila (Fin land) 65.44 m; Bartlett (V.S.) en Churchill (V.S.) 63.29 m. In de finale wierp Matti Jaervinen de speer nog wat verder en bereikte nu een afstand van 72.71 M. een nieuw Olympisch record. De beide Finnen Sippila en Pent tila wisten hun prestaties nog te verbete ren, zoodat zij tenslotte in dit nummer de drie eerste plaatsen bezetten. Stelden zij dus bij de 1500 m hardloopen teleur, nu gingen drie maal de Finsche vlaggen om hoog. De einduitslag van het speerwerpen luidde: 1. en Olympisch kampioen Matti Jaer vinen (Finland) 72.71 M. Nieuw 01. record. 2. Sippila (Finland) 69.80 m. 3. Penttila (Finland) 68 70 m. 4. Weimann (Duitschland) 68.18 m. 5. Bartlett (V.S.) 67.40 m. 6. Churchill (V.S.) 63.24 m. DE WIELERWEDSTRIJDEN OP DEN WEG Het landenklassement. Los Angeles, 4 Augustus. (V. D.). Het landenklassement van de wielerwedstrij den op den weg luidde: 1. Italië tijd 7 uur 27 min. 15,2 sec. 2. Denemarken 7 uur 38 min. 50,2 sec. 3. Zweden 7 uur 39 min. 12,6 6ec.' 4. Engeland. 5. Frankrijk 6. Vereenigde Staten 't Is alweer mis met Nederland. Los Ang-ïles, 4 Augustus (Y'Dj Het be zoek gisteren aan de Olympische athle- tiekwedstrijden was bijzonder groot. Ruim 90.000 toeschouwers waren aanwezig en een ding staat thans wel vast: het bezoek te Los Angeles zal in ieder geval dat van Amsterdam in 1928 vele malen overtreffen. Immers, het aantal toeschouwers te Am sterdam hij het voetbal en hockeytournooi kan men niet in aanmerking nemen, daar dit beide afzonderlijke tournooicn waren. Overigens, ook in ander opzicht is men Amsterdam de baas. Kende tijdens de Spe len te Amsterdam men een schoonheidsko ningin, n.I. de athlete Ethel Catherwood (Canada), in Los Angeles wil men in dit opzicht niet achterblijven. Hieronder volgt een lijstje, dat ongetwijfeld veel belangstel ling zal hebben, terwijl het op zich zïlf reeds een Olympisch record betcekent. Ingeborg Sjöquist (Zweden) de schoonste deelneemster. Yvonne Godard (Frankrijk) de charmant ste vrouw. Tilly Fleischer (Duitschland) de vrouw met de meeste „savoir vroie". Eugenie Escudero (Mexico), de vrouw met de meeste sex-appcal. Niet officieele juryleden zijn voor deze resultaten verantwoordelijk. Los Angeles, 4 Augustus (V.D.) Heden werden de schermwedstrijden op floret voor heeren voortgezet. In de eerste groep onderscheidden zich in het bijzonder de schermers Cattiau (Frank rijk) en Casmir (Duitschland). Uit de eerste poule worden voor de finale geplaatst de schermers Cattiau (Frankrijk), Casmir (Duitschland), Larraz (Italië), Gar- duru (Frankrijk) en Gaudini (Italië). Uit de tweede poule plaatsten zich in den eindstrijd de schermers Lloyd (Engeland), Marzi (Italië), Galacius (Argentinië), Guaragna (Italië) en Bougnol (Frankrijk). Dc finale wordt a.s. Zaterdag verschermd. Een succesje voor Mej. de Boer. In het schermtournooi floret schermen voor dames is mej. Jo de Boer tenslotte als zesde geëindigd. Het mag voor haar en voor haar landgenooten echter een voldoe ning zijn, dat zij in het Olympisch scherm tournooi de eenige is geweest, die de Olym pische kampioene mej Preiss (Oostenrijk) een nederlaag heeft toegebracht en dat zij tenslotte is geëindigd met een gelijk aan tal punten als de Duilsche Olympische kampioene, mej. Ilelene Mayer, die echter eenige treffers minder had ontvangen en daardoor voor mej. de Boer op de 5e plaats kwam. Mej. E. Preiss (Oostenrijk) en de Engelsche schermster miss Guiness eindig den beiden met een gelijk aantal punten, n.I. 8 gewonnen partijen en één verloren partij. Hierdoor was een extra finale tus- schen beide 6chermsters noodig en deze strijd was zeer spannend. Achtereenvolgens was de stand 22 en 33. Eerst daarna gelukte het mej. Preiss nog twee treffers to plaatsen. Daarmede had zij de gouden Olympische medaille veroverd. Mej. de Boer eindigde het tournooi even als Helene Mayer met 5 gewonnen en 4 verloren partijen. Mej. de Boer had echter in totaal 35 treffers en Helene Mayer slechts 29, zoodat mej. de Boer achter de Duitsche kampioene kwam. Mej. de Boer won haar partijen tegen mej. Munck (De nemarken) 15; mej. Olsen (Denemarken) 35; miss Butler (Engeland) 35; tegen de Olympisch kampioene mej. Preiss (Oosten rijk) 45 en miss Lloyd (Vereenigde Sta ten) 45; mej. de Boer verloor echter haar partij tegen de 2e prijswinster miss Gui ness (Engeland) 15; de derde prijswinster mej. Bogen (Hongarije) 15; Helene Mayer (Duitschland) 1—5 en mej. Adams (België) 25. Hieruit blijkt, dat de Olympische kam- pioene roei, Preiss alleen van mej. de Boer, Bc Engelscken Hampson, dc overwinnaar op 800 M. een nederlaag heeft geleden. De einduit slagen luiden: 1 Mej. E. Preiss (Oostenrijk) Olympisch kampioene. Zij heeft 9 gewonnen partijen on 1 verloren partij. No. 2. Miss Guiness (Engeland) 8 gewon nen en 2 verloren partijen. No. 3. Mej. Bogen (Hongarije) 7 gewon nen en 2 verloren partijen. No. 4 Mej. Adams (België) 6 gewonnen en 3 verloren partijen. No. 5. Mej. Helene Mayer (Duitschland), 5 gewonnen en 4 verloren partijen. No. 6 Mej. de Boer (Nederland) 5 gewon nen en 4 verloren partijen. De Jong verliest al zijn partijen. Los Angeles, 4 Aug. (V.D.) D. de Jong, de Nederlandsche schermer, heeft het er slecht afgebracht. In de voor-finale voor heeren floret schermen heeft hij zeer on gelukkig gewerkt. Hij heeft alle partijen van zijn groep verloren en is hierdoor voor dc finale uitgevallen. Het landenklassement. Los Angeles, 5 Aug. (V.D.) Het lan denklassement na 5 dagen uitgerekend vol gens de verhouding 3-21 waardoor een beter geheel wordt verkregen is thans als volgt: 1. Vereen. Stalen S0 punten 2. Frankrijk 24 3. Italië 19 4. Finland IS 5. Zweden 12 6. Canada 11 7. Engeland 11 8. D u i t schia 10 9. Po'en 7 10. Oostenrijk- 7 11. Japan 7 12. Ierland 6 13. Tsjecho-Slowakije 6 14. Hongarije 6 15. Nederland r> 16. Denemarken 5 17. Australië 3 18. Letland 19. Phi lippijnon 1 punt 20. Zuid-Afrika 1 Het kunsttournooi is hierbij niet inbegre pen. Los Angeles, 4 April. (V.D.) Wim Pe ters heeft in den wedstrijd hink-stap-sprong tenslotte met een sprong van 14.93 Meter de 5e plaats bezet, zooals wij reeds hebben gemeld. In de voorwedstrijden heeft hij evenwel met denzelfden sprong de 4e plaats bezet. Fitzgerald (Ierland) heeft hem echter bij den laatsten sprong van zijn plaats weten te verdringen; tot een prijs heeft Nederland het dan ook in dit onder deel van de Olympische Spelen niet kun nen brengen. Luitenant van Rhijn werkt zich op. Los Angeles, 4 Aug. (V.D.) Ln den schietwedstrijd, onderdeel van de Moderne Vijfkamp, heeft luitenant W. J. van Rhijn Donderdag dc middenplaats bezet. DE A.V.A.C.-WEDSTRIJDEN. Aanval op wereldrecord 3000 Meter snelwandelen. Amsterdam, 4 Augustus. De jaarlijk- sche A.V.A.C.-wedstrijden zullen a.s. Zon dag op de Sintelbaan alhier gehouden wor den. Yroor deze wedstrijden bestaat veel ani mo en oen 140-tal inschrijvingen is ook ge noteerd. Op de 100 Meter komen o.a. uit: Benz, Jansen, de Haan, Bijlstra en Jac. Boot. Op de 1000 Meter: Havers, Heymans en Plieger, terwijl op de 5000 Meter de bekende loopers Hoogewcg, Bakker, en Mulder ge noteerd staan. Het nummer 3000 Meter snelwandelen draagt een speciaal karakter, aangezien de bekende snehvandelaar Cor Gubbels een aanval zal dóen op het wereldrecord over dien afstand, dat sinds Juli 1918 op naam staat van den Deen, Rasmussen. Knol, Visser en de Keyser nemen deel aan het speerwerpen, terwijl bij het discuswer pen de nieuwe recordhouder De Bruyn van de partij is. Bij het polsstokhoogsprongen gaat de strijd tusschen Oorschot, Verhoef en de Keyser. Ook de estafettes zijn door sterke ploegen bezet. O.a. nemen deel de vcreenigingen Haarlem, A.V. 1923, BI. Wit, Vlug cn Lenig en Hellas. Zoowel op de 3 x 1000 M. als op de 4 x 200 M. is dus een pracht strijd te ver wachten. Indien de weersomstandigheden meewer ken kunnen deze wedstrijden tot een van de besten worden welke dit seizoen in de hoofdstad ziin .gehouden.- Het kampioenschap van Nederland achter motoren. Schlebaum wint den titel Hulde aan van Egmond Amsterdam, 4 Augustus. Tn het Am- sterdamsche Stadion werd hedenavond het kampioenschap van Nederland op de baan achter motoren verreden over een afstand van 100 K.M. Kort voor het aanvangsuur brak er een hevige regenbui los en het zag er naar uit, dat deze belangrijke wedstrijd zou moeten worden afgelast. Om acht uur echter was het weer droog cn onder persoonlijke leiding van den di recteur van het Stadion, den heer v. d. Berg, werd de baan met zaagsel droog gemaakt, en tegen kwart voor negen konden de wed strijden aanvangen. Voor dat het eerste startschot wertf ge lost, heeft de voorzitter van de Nederland sche YVielren Unie, jhr. J. L. v. d. Bergh van Heemstede, cle ongeveer 15000 toeschou wers,' die ondanks het minder gunstige weer waren opgekomen, toegesproken. Hij gaf uitingT aan het gevoel van groote blijd schap, dat dc Nederlandsche Wielren Unie hem persoonlijk en naar hij aannam cle ge- heele Nederlandsche sportwereld bezielde door de schitterende .overwinning, die van Egmond in Los Angeles heeft behaald (da verend applaus). Dank zij deze overwinning is voor de eerste maal onze vlag aan de eeremast in Los Angelos geheschen en heeft ons volkslied weerklonken onder ge juich van duizenden Amerikanen en andere vreemdelingen en honderden Nederlanders, die bij deze overwinning aanwezig waren. Op uitnoodiging van den heer v. d. Bergh van Heemstede, brachten de duizenden toe schouwers een driewerf hoera uit op Van Egmond en onder het spelen van het Wil helmus werd ook in ons Olympisch Stadion de driekleur aan de hoogste mast ge heschen ter eere van onzen Olympischen sprintkampioen Van Egmond. Hoewel er een aantal andere wedstrij den op het programma stond, werd onmid dellijk begonnen met den wedstrijd om het kampioenschap van Nederland over 100 K.M. achter motoren. Aan den start verschenen: C. Blekemolen (gangmaker Jubi). A. W. A. de Graaf (Wiersma); F. Lcddv (Schade- brodt), J. Schlebaum (Kaeser), C. J. Snoek (Ceurremans), K. v. d. Valk (Bustraan), J. Wildschut (Slesker) en M. v. d. Wulp (Liëgc). Blekemolen nam den kop, gevolgd door De Graaf, Schlebaum, v. d. Valk, v. d. Wulp, Snoek, Leddy en als laatste Wild schut. Deze kampioenschapwedstrijd was vooral in het begin cn meer nog tegen het einde zeer spannend. Men voelde, dat het een strijd zou worden tusschen Blekemolen en Schlebaum cn in het begin was dit ook overeenkomstig do verwachtingen. Schle baum ging na 5 ronden naar de tweede plaats en wist, terwijl intusschen Wild schut en Leddy reeds voor de eerste maal gelapt waren, na 12 ronden de leiding over tc nemen. De Graaf volgde hem onmiddel lijk, zoodat Blekemolen op cle derde plaats kwam. Deze behield hij echter niet lang, want v. d. Wulp reed hem na 25. ronden voorbij, zelfs weet hij De Graaf te passee- ren en direct aclitcr Schlebaum to komen. Deze verwacht een aanval en verhoogt daarom het tempo, waardoor v. d. Valk on Wildschut en later ook Leddy eenige malen gelapt worden. In deze periode blijkt hoe sterke rijder Snoek is. Met een flinke spurt weet deze renner dan naar dc tweede plaats tc komen, die hij tot het einde toe heeft be houden. Blekemolen is dan de achterste van het pelcton, zonder evenwel tot dusver gelapt te zijn en Schlebaum zit V* baan ach ter hem. Na 45 ronden komt de verwachte aanval van Schlebaum op Blekemolen, die laatstgenoemde niet kon afslaan, zoodat hij 1 ronde achterstand krijgt. Leddy heeft ban- denpech en komt daardoor op de. laatste plaats. Na 50 ronden heeft Schlebaum on bedreigd de leiding, met alleen Snoek, De Graaf cn v. d. Wulp zonder ronde achter stand direct achter hem. Er is dan weinig strijd. Na 100 ronden (50 K.M.) is de stand als volgt: 1. Schlebaum, 2. Snoek, 3. De Graaf, 4. v. cl. Wulp, 5. Blekemolen (op 1 ronde), 6. Wildschut (5 ronden), 7. v. d. Valk (8 ron den), 8. Leddy (10 ronden). Nadat er 110 ronden gereden zijn, ver hoogt Schlebaum opnieuw het tempo, maar Snoek en De Graaf laten hem niet los en blijven direct achter hem rijden. Blekemo len heeft zich weer naar voren gewerkt en passeert De Graaf, doch kan niet verder naar voren komen om zijn ronde terug te halen. Het wordt dan een strijd tusschen Schlebaum en Snoek met daarachter De Graaf. Van der Wulp moet na 140 ronden van rijwiel verwisselen en komt daardoor achter Blekemolen te rijden op de vijfde plaats. Na 150 ronden (75 K.M.) is de stand: 1. Schlebaum, 2. Snoek, 3. de Graaf, 4. Blekemolen (1 rondo), 5. v. d. Wulp (2 ron den) en Wildschut, Leddy en v. d. Valk op vele ronden. Hoe meer het eind nadert, hoe feller wordt de strijd. Blekemolen en Snoek probeeren om beurten Schlebaum voorbij tc komen, doch deze slaat alle aanvallen af. Tot in de laatste ronden ontwikkelt zich een felle eindstrijd, waarbij Dc Graaf, die voor SCHLEBAUM. Schlebaum was ko men te rijden, los raakt en daardoor achter Blekemolen op de vierde plaats komt. Zelfs als de 1 bel voor de laatste ronde gaat, probeert Snoek nog een aan val te doen, doch Schlebaum versaagt niet en geeft geen kans. Onder luid ge juich van het pu bliek gaat hij als eerste en daarmede als kampioen over den eindstreep. Jhr. v. d. Bergh van Heemstede was de eerste clie den nieuwen kampioen geluk- wenschte en hem het karnpioensshirt cn een krans overhandigde. Ook Blekemolen en Snoek en de gangmaker van Schlebaum, Kaeser, moesten in de hulde deelen. De einduitslag luidt: 1. Schlebaum (kampioen van Nederland) 1 uur 18 min. 4)4 sec. 2. Snoek (60 M.); 3. Blekemolen (600 M.); 4. De Graaf (995 M.); 5. v. d. YVulp (2200 M.); 6. Wildschut (12)4 ronden); 7. Leddy (20 ronden); 8. v. d. Valk (21 ronden). Na afloop van dezen wedstrijd en nadat Schlebaum zijn eererondje gemaakt had, Vergezeld door Snoek en zijn gangmaker Kaeser, werd medegedeeld, dat de Neder landsche Wielren Unie besloten had geen stayer af te vaardigen naar de wereldkam pioenschappen, die aan het einde van dezo maand te Rome plaats hebben. De Mij. Het Ned. Sportpark overweegt echter om voor haar rekening alsnog een stayer uit te zen den, in welk geval Schlebaum dan naar Rome zal gaan. Na de pauze werd allereerst verreden een wedstrijd met voorgift voor beroepsrijders cn onafhankelijkon uit Amsterdam en om streken, welke gereden wordt in twee ritten cn ccn beslissing, over 1 K.M. Dc uitslag luidt: 1. F. van Wijk, 2. H. Engelmoer. 3. J. de Wolf, 4. J. Looyen, 5. R. Brilman. In een wedstrijd voor niouwelingen over 6 K.M., waaraan 22 renners deelnemen, hadden eenige valpartijen plaats, waarbij drie renners van het veld gedragen moesten worden. De uitslag luidt: 1. J. Spaargaren, 2. C. Roskam, 3. J. Reineveld. De wedstrijd voor amateurs over 12 K.M. met 4 klassementen, werd gewonnen door Homma met 19 punten. Tweede werd P. Jansen, derde G. Pelser, vierde N. de Bruin en vijfde H. Ooms. De avond werd besloten met een inhaal wedstrijd met tripletgangmaking over 5 K.M. tusschen C. Wals en KI. van Nek Czn. Als altijd leefde het publiek met dezen wed strijd mede, die werd gewonnen door KI. van Nek met een voorsprong van 3 Meter. Kanosport „DE ZAANRACE-1932". Op Zondag 28 Aug. De fraditioneele „Zaanrace" zal dit jaar. gehouden worden op Zondag 28 Augustus a.s. Evenals vorige jaren staat ook thans de ze race in het middelpunt aller belangstel ling en mag, wanneer de voorteekenen niet- bedriegen, een record aantal inschrijvingen worden verwacht. In verband hiermede zal het clubhuis der Z. W. V. „Stormvogels" —„Het Herderskind" in de nabijheid van het wedstrijdterrein gelegen, voor kam peergelegenheid worden ingericht zoodat deelnemers daar ev. Zaterdag reeds hun leger kunnen opslaan. Het traject gaat door één der mooiste deelen der Zaan, wat ook een reden is van de groote populairiteit dezer race. Bedoeld als propaganda der kanosport is deze wedstrijd opengesteld voor alle h.h. kanoisten in Nederland, in het bezit van een éénpersoons kano, ongeacht van welk type. Dc baan loopt vanaf Marktstraat YVormerveer (start) tot Zaanbrug (Spoor brug lijn ZaandamHoorn) Zaandam en terug tot Markstraat Wormervcer (finish). Lengte 10 km. Hoofdprijs een zilveren wis selbeker, beschikbaar gesteld door den weled. heer A. G. A. Verstegen, burgemees ter van Koog a. d. Zaan. Verder zullen dien dag vereenigingswed- strijden plaats vinden voor heeren over lange baan 10 km (traject als „Zaanrace'O, zoomede een dames-race, over kort baan 300 m in S. S. R.-kano's om de „Stormvo gelbeker". Inlichtingen en inschrijfformulieren wor den verstrekt door de Zaanrace-comraissie, secretariaat mevr. T. Bark-Runeman, Wil- helminastraat no. 3 te Koog a. d. Zaan. Lilian Copeland, de Amerikaansche .winnares disenswez^ea

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 10