f Agenda eo L. STOLBERG IE AMERSFOORTSCHE ZWEMINRICHTING SPORTFONDSENBAD DE VEILIGHEID VAN HET VERKEER De Zondagsluitingswet Wolhandel „DE CONCURRENT" Advertentiën Dr. A. C. NBCOLAÏ Dameskapsalon NIEUBORG is Maandag a.s. den geheelen dag GESLOTEN wegens verbou wing van het in terieur. Zal a.s. ZATERDAG EN ZONDAG den geheelen dag GESLOTEN zijn HET DRAMA TE PUTBROEK. In verband met loopende geruchten, als zou de procureur-generaal te 's Hertogen bosch een nieuw onderzoek hebben bevolen 1/2 bakende drama te Putbroek, bericht de Roermonöscbe corr. van de Telegraaf, dat deze geruchten onjuist zijn. Wel zijn door het Hof tegen 22 Augustus a.s. eenige jaeuwe getuigen gedagvaard en wel de landbouwer F. Hukkelhoven te Putbroek, de wapenhandelaar J Lucas uit Roermond, de koopman J. Meyers uit Posterholt, jhr. A. van Aefferden, burgemeester van Geulle, eigenaar van de Annadaaische bosschen, en de landbouwer J. Hermans uit Posterholt. Dat er bij een behandeling in hooger be roep nieuwe getuigen worden opgeroepen, komt meermalen voor en behoeft nog niet direct op een nieuw onderzoek te wijzen. Eveneens is het onjuist, dat dit onderzoek ook zou gericht zijn op een derden ver dachte. Nieuwe feiten, die op een derden verdachte zouden wijzen, zijn niet gebleken sinds de behandeling voor de rechtbank te Roermond. Eveneens is niet gebleken, dat de oudste jachtopziener eenige dagen voor het drama aldaar ter plaatse zou hebben gejaagd, en dat daarvan de gevonden jachtpatronen af komstig zouden kunnen zijn. Dit gerucht kan dan ook naar het rijk der fabels wor den verwezen. ONGEVAL IN HET STADION. Amsterdam, 4 Augustus. Tijdens de wielerwedstrijden, die hedenavond in het Stadion te Amsterdam zijn gehouden, is bij een wedstrijd voor nieuwelingen een onge val gebeurd, waarbij eenige deelnemers kwamen te vallen. Zij werden naar buiten gedragen, waar dc Geneeskundige Dienst, die gewaarschuwd was, den noodigen hulp verleende. Twee der gevallen wielrijders, de "23-jarige A. Molendijk uit Haarlem en de 23-jarige R. Vonhoff uit Amsterdam, hadden beiden een hersenschudding en een hoofdwonde bekomen, zoodat zij in het Wilhelminagastbuis ter verpleging moesten worden opgenomen. De andere gevallen renners werden ter plaatse verbonden en konden op eigen ge legenheid huiswaarts keeren. Ruim de helft van het benoodigde aantal spaarders is bijeen Nu er weken lang huisbezoek is geweest bij degenen van wie men mag verwachten, dat zij eraan zullen medewerken om zoo spoedig mogelijk een goede zwemgelegen- heid in onze gemeente te stichtpn doet zich de vraag voor: „Zal het Sportfondsenbad er komen." Deze vraag kan bevestigend worden beantwoord mits men het werk niet aan een enkeling overlaat doch als spaar der ook daadwerkelijk aan den propag-in- da-arbeid deelneemt. Er zijn nu ruim 170 spaarders bijeen; men is het er over eens. dat onze stad roept om 100 procent verbe tering van de bestaande zwemgelegenhcid. Immers, in de beken zwemt jongen en meis je, oud en jong zonder eenig toezicht rond, terwijl men zich daar in de open wei moet ontkleeden. Laat de ouders hun kinderen naar de zwemschool sturen waar tenminste toezicht is, zij het dan niet van vrouwelijk personeel tijdens de uren voor damesbaden; hoofdzaak is evenwel dat er toezicht is. Hel bestaande bad heeft echter dringend ver betering noodig, daar het niet meer ten volle aan de eischen des tijds voldoet. Laat ieder nu helpen om een goed bad te krijgen door toe te treden als spaarder van het Sport fondsenbad. Voor f 2.50 per maand heeft rnen een spaarbrief; de spaartijd is twaalf jaar, zoodat de gespaarde gelden in dien hjd voor uw kind f 360.bedragen plus de gekweekte rente. Wie door een der leden Van het comité van actie bezocht wil wor den geve dit even op aan het dagelijksch bestuur bestaande uit de lieeren Spoel, Tol. S60; Vierdag, Tel. 376; Koren, Utrechtschc- ,\veg 90 en Van Ommeren Tel. 257. Wij zijn over de helft van het vereischte aantal spaarders; wie helpt nu mede de ïesteerende te krijgen? Geen der ouders die hun kinderen vertrouwd willen laten zwem men mag hier achterblijven. Hier past nu geen gemopper meer over de slechte zwem- gelegenheid in Amersfoort: er is maar een doel, nl. te zorgen dat er zoo spoedig mo gelijk verbetering in komt. Deze kan er ko men door het Sportfondsenbad! Mogen de velen, die tot heden de pro pagandisten eenige malen op bezoek hebben gehad en hun besluit in beraad hebben ge houden, nu ertoe overgaan een spaarbrief te nemen! De grootste helft is, zooals gezegd, reeds binnen, doch de laatste loodjes wogen het zwaarst. Laat nu iedere spaarder helpen deze te verlichten, opdat wij volgend jaar °ok ons Sportfondsenbad zullen hebben. GEK5ëV?ERA±D. acjr^eïiwchtend spoedeischende vergadering. ra4. dezer gemeente is in spoed- ^scnende vergadering bijeengeroepen op morgen. Zaterdag 6 Augustus, des ochtends °m hal elf. Agenda Voorstel van B. en W. tot het aangaan v*n een dading met den heer J. H. Felix. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Aanvragen van werkgevers. Boven de 18 jaar. 5 Dagmeisjes, 5 dienstboden, 1 keuken meisje, 1 kok, 1 monteur-auto, 1 reiziger provisie, 2 a 3 bekwame of aank. Radio monteurs, 1 eerste verkoopster, 1 noodhulp keukenmeisje. Beneden de IS jaar. 1 Leerl. beh. stoffeerder, 3 Leerl. radio monteur; 1 jongste kantoorbediende, 1 ma gazijnjongen, 1 loopjongen. Aanbiedingen werkzoekenden. BOVEN DE IS JAAR: 1 Accoutant, 3 autogeenlasschers, -4 auto monteurs, 3 banket- en broodbakkers, 2 ban ketbakkers, 22 bankwerkers, 2 behangers- stoffeerders, 3 betonvlechters, 1 blikslager, 2 boekbinders, 7 boekdrukkers, 7 boekhouders, 2 bouwk. opzichter, 1 broodbakker, IS chauffeurs, 1 chem. wasschcr, 1 chocolade- werker, 3 dienstboden, 14 electriciëns, 1 electr. lasscher, 1 emballeur, 34 fabrieksar beiders, 1 forceur, 1 framebouwer, 1 frame- vijler, 1 gas- en waterfitter, 75 grondwerkers 1 houtdraaier, 1 huishoudster, 3 hulp in de huishouding, 5 inpakkers, 3 instrumentma kers, 20 kantoorbedienden mann.), 1 kan toorbediende (vrouw.), S kantoorwerksters, l kapperbediende, 5 kcllners, 1 glasslijper, 1 hulpvakarbeider, 1 electro-technik., 1 galva- niseur, 1 ketelmaker, 1 medaillcmaker, 1 keukenmeisje, 1 kistcnplakker, S kleerma kers, 1 koetsier, 1 koperslager, 4 kruideniers bedienden, 1 kuiper, 12 letterzetters, 2 lom pensorteerders, 10 loodgieter?, 4 loopknechts 16S lósse arbeiders, 5 machinale houtbewer kers, S machine-bankwerkers, 1 machinist, 6 magazijnknechts, 1 metaalboorder, 6 me taaldraaiers, 1 metaalfraiser, 1 metaalscha ver, 2 metaalslijpers, 2 mctaalstampers, 41 metselaars, 3 meubelbcitsers, 17 meubelma kers, 2 meubelstoffeerders, 1 motorschipper, 3 naaisters, 39 opperlieden, 3 pakhuisknech ten, 1 papierbewerker, 1 pianostemmer, S plaatwerkers, 1 portier, 1 pijplegger, 2 radio monteurs, 2 reizigers, 4 rijwielherstellers, 1 rijwiellakker, 6 rijwielmonteurs, 5 scheer ders (textiel), 1 banderolleerder, 1 chef ta baksfabriek, 1 chef sigarenfabriek, 1 depot houder, 3 Aquisiteurs, 1 breister, 36 huis schilders, 4 schoenmakers, 22 .sigarenma kers, 2 sigarensorteerders, 3 smeden, 1 sla ger, 3 soldeerders, 1 spoeler, 2 steno-typis ten, 3 stokers, 15 straatmakers, li straat- makers-handlangers, 27 stucadoors, 1 suiker werker, 4 tabaksbewerkers, 2 teekenaars (bouwkundigen), 1 teckenaar (werktuigkun dige), 4 textielarbeiders, S timmerlieden, 15 tuinlieden, 2 twijners, 1 uitvoerder, 2 venters 3 ververs, 20 verwarmings-monteurs, 3 ver- warmings-techn., 1 viltbewerker, 14 voegers, 10 voerlieden, 2 wafelbakkers, 3 wagenma kers, 1 warmoczier, 1 waschknecht, 10 werk vrouwen, 58 wevers, 2 winkelbedienden, 2 winkeljuffrouwen, 1 zadelmaker, 1 zandbla- zcr, 1 zilversmid, 1 kapster. Beneden de IS jaar: 1 Bankwerker, 1 boekbinder, 1 broodbak ker, 2 dagmeisjes, 6 electriciens, 3 fabrieks arbeiders, 1 kantoorbediende (mann.) 4 kan toorbedienden (vrouw.), 1 glasslijper 1 blik slager, 1 Scheerder (textiel), 6 losse arbei ders, 1 machinale houtbewerker, 7 machine bankwerkers, 1 metselaar, 1 meubelstoffeer der, 1 monteur (Auto), 2 rijwielherstellers, 5 schilders (huis), 1 slager, 2 straatmakers, 1 teekenaar (electro-tech.), 4 timmerlieden, 1 voeger, 1 wagenmaker. Voor aanvragen om werkkrachten door patroons, woonachtig buiten de Gemeente, raadplege men de opgave op de stads-aan- plakplaatsen. Overzicht van de werkzaamheden gedurende Juli. Afdeeling voor mannen: Aanvragen van werkgevers 86; aanbiedin gen van werkzoekenden 1241; aantal plaat singen 65 (over de maand Juli van het vo rige jaren waren deze cijfers reap. 145, 766, en 139). Afdeeling voor vrouwen: Aanvragen van werkgevers 61; aanbiedin gen van werkzoekenden 127; aantal plaat singen 33 (over de maand Juli van het vo rige jaar waren deze cijfers resp. 70, 108 en 32). VECHTPARTIJ OP DEN HOF. Een familietwist. Gisteravond tusschen 8 en 9 uur heeft zich in een café op den Hof een reeds lang bestaande familietwist ontaard in een vechtpartij, waarbij twee steekwonden toe gebracht werden. Een tweetal broers wonen met hun ge zinnen beiden in het Soesterkwartier. Eén van hen is reeds meer dan 20 jaar in Indië, waar hij met een Chineesche vrouw i6 ge trouwd. Thans vertoeft hij met vrouw en kinderen met verlof sinds December 1931 in ons land cn zal volgende maand terug- keeren. Het verlof heeft echter tot moeilijkheden met de familie geleid, die naar ons van politiezijde werd medegedeeld het do vertegenwoordigster van het gele ras altijd onaangenaam maakte, haar steeds zouden sarren en plagen. De verlofganger en zijn vrouw vertoefden gisteravond in een café op den Hof. Later kwam daar ook de broer met zijn vrouw binnen en al heel spoedig kwam het weer tot onvriendelijkheden, die tenslotte over gingen in handtastelijkheden. Dc Chinee sche vrouw, die de overlast toen blijkbaar moede was, heeft daarop met een zakmes baar schoonzuster een tweetal ongevaar lijke steekwonden toegebracht in linker schouder en borst, welke wonden aan bet politiebureau door een geneesheer verbon den werden. Begrijpelijkerwijze heeft het geval nogal opschudding in de stad teweeg gebracht. Tegen de daderes zal procesverbaal wor den opgemaakt. Verandering van richting zonder teeken geven kan naar het kantongerecht leiden! Van welk nut bet aangeven van een ver andering in de richting door weggebruikers wel is, kwam heel duidelijk aan hot. licht in de gisteren gehouden openbare zitting van het kantongerecht. Niet minder dan twee opeenvolgende zaken brachten verdachten, die dat „annonceeren" niet of onvoldoendo hadden gedaan en daarmee anderen in groo- te moeilijkheden hadden gebracht, hetgeen toch gemakkelijk vermeden had kunnen worden. Laat men er steeds op bedacht zijn: ter- wille van eigen en andermans veiligheid! Denk aan het geven van ver- keersteekens, ook wielrijders! Op 22 Mei j.l. reed een wielrijder op den Hoogewcg geheel rechts van den weg, doch gaf geen behoorlijk en tijdig teeken tot het oversteken van den weg. Een juist naderen de auto kan geen maatregelen tot stoppen meer nemen en wist een aanrijding slechts te voorkomen door snel naar links te gaan, waarbij de wagen nog tegen een boom te recht gekomen is. De verdachte verklaart wel degelijk een behoorlijk teeken gegeven te hebben. Of het vroeg genoeg gegeven was, kan hij niet zeg gen. Twee getuigen k charge zeggen,, dat het teeken te laat gegeven is. De ambtenaar van het Openbaar Ministe rie, mr. Zijlstra, achtte het strafbare feit be wezen en eischt 15 boete subs 6 dagen hechtenis, waarvan de Kantonrechter, mr van Son 10 subs 4 dagen maakte Alweer geen teeken. Een vrijwel gelijksoortig geval als het vo rige had zich nabij Millingen voorgedaan tusschen een met steenen beladen auto en een vrachtauto. De eerste stond links op den weg en ging, zonder eenig teeken te hebben gegeven, naar rechts, op het moment, dat een vrachtauto met een snelheid van onge veer SO K.M. inhaalde. Een aanrijding was slechts door groote te genwoordigheid van geest voorkomen kun nen worden. Verdachte kon weinig tot zijn verontschuldiging aan voeren en werd ver oordeeld tot 10 boete subs. 3 dagen hech tenis. De eisch was .f 15 subs 6 dagen. Dronken achter het stuur, Conform den eisch werd.eeix verdachte bij verstek veroordeeld ter zake het in dronken toestand besturen van een auto te Soest, tot een hechtenisstraf van 8 dagen, benevens ontzegging van het rijbewijs gedurende een jaar. Bij eisch cn uitspraak werd rekening ge houden met liet vrij gunstige verleden van verdachte. Aanrijding te Soestdijk. Een bijzonder soort aanrijding heeft zich op 4 Juli j.l. te Soestdijk voorgedaan. Als verdachte stond terecht de bestuurder van een auto, die voorrang had moeten verlee- nen aan het verkeer van rechts. Daar staat echter tegenover, dat dit verkeer niet goed zichtbaar was en verdachte gereden heeft met zeer geringe snelheid. Een auto van rechts had met groote vaart gereden en geen richting aangeduid. Eerstgenoemd motor rijtuig was daarbij tegen een brugleuning gedrukt. Het O.M. achtte het strafbare feit (geen voorrang verleend aan rechts) niet bewezen en eischte schuldig zonder straf, waarmee de kantonrechter zich vercenigdc. Roekeloos chauifeeren te Soest. Een zaak met meerdere getuigen bracht een aanrijding te Soest op 13 Juni j.l. Een chauf feur had met groote snelheid op roekelooze wijze gereden, zich daarbij op het fietspad begeven en een van het erf af (in achter- waartsche richting( rijdende auto in vollen gang aangereden. Er was voldoende ruimte geweest voor verdachte, om wat naar links te gaan. Oorspronkelijk wordt de zaak behandeld buiten aanwezigheid van verdachte en een getuige k decharge, beiden uit Haarlem. Nadat het onderzoek opgeschort en de zaak reeds aangehouden is, komen de Haar lemmers nog binnen en wordt de behande ling van de strafzaak voortgezet. Verdachte en getuige a decharge verkla ren met een zwaren, 12 meter langen wagen gereden te hebben en geen groote snelheid te hebben gehad. De getuige weet boven dien heel zeker niet op het rijwielpad te zijn geweest (getuige zat in den wagen van verdachte). De ambtenaar van het O.M. zoekt de schuld geheel bij verdachte, het rijden was erg roekeloos en daarom wordt 60.subs. 1 maand hechtenis geëischt. De uitspraak van mr. van Son is 40.— subs 20 dagen. Overtreding Zondagssluitingswet. Een jongeman had te Barneveld op Zon dag limonade verkocht in een kraampje en was daarmee in overtreding van de Zondag sluitingswet gekomen. Het geval was verdachte niet duidelijk. De politie had het geweten en er oorspronkelijk geen aandacht aan geschonken. Kort tevo ren zou de verbalisant hem nog toegevoegd hebben: „Als mijn collega's er geen bezwaar tegen maken, zal ik je ook geen procesver baal geven!" Verdachte had dus niet gewe ten, waaraan hij zich te houden had. Dat zal dan ook wel de oorzaak geweest zijn van het feit, dat hij conform den eisch veroordeeld werd tot schuldig zonder strafoplegging. VREDESMEETIN VAN S. D. A. P. EN N. V. V. TE ARNHEM. Drie wijkvergaderingen en een centrale meeting to dezer stede. Op Zondag 4 September a.s. heeft te Arn hem een Vredesmeeting plaats van den Al- gemeenen Raad uit S. D. A. P. en N. V. V. alwaar ook bctoogers uit Duitschland tegen woordig zullen zijn. Zoowel Hollandsche als Duitschc sprekers zullen daar het woord voeren. Aan deze vredesmeeting zal ook de plaatselijke arbeidersbeweging deelnemen en ter voorbereiding van de meeting te Arn hem, worden in de loop dezer maand door den Plaatselijkcn Raad een drietal wijkver gaderingen en een centrale meeting ge houden. De wijkvergaderingen worden gehouden op Dinsdagavond 23 Augustus (terrein Leus- derweg, spreker B. Noordewier, medewer- kihg „De Stem des Volks"); Vrijdagavond 26 Aug. (terrein Plantsoen Noord, spreker A. van Wijngaarden, medewerking „H. J. Hegeraat"); Dinsdagavond 30 Augustus (ter rein Seringstraat, spreker J. Mebius, mede werking „De Stem des Volks"). Op Donderdagavond 1 September heeft in het plantsoen, nabij de muziektent een Cen trale meeting plaats; waar het Tweede Ka merlid Dr. ir. Th. v. d. Waerden als spreker zal optreden. De muziekvereeniging „H. J. Hegeraat" zal dan een muzikalen rondgang houden. Tenslotte zullen door den Plaatselijken Raad een drietal propaganda-fietstochten worden georganiseerd. EXAMENS. Te Utrecht is geslaagd voor het examen Fransch L. O. Mej. B. M. C. Heybroek al hier. Te Haarlem i6 geslaagd voor het examen handenarbeid de heer H. Zevenboom al hier. D a g e 1 ij k s City Theater, Westsingel 7. Vertooning van „Der Bettelstudent." Rembrandt Theater, Langestfaat. Vertoo ning van „Vadertje Langbeen" en „Mam my." Museum Flóhite, Westsingel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Vereeniging, Regentesselaan. lederen dag van 68 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwsraat 24. Vredesbibliotheek, Arnhemscheweg 50. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23 Tot en mot 11 Aug. City Theater, Vacan- tie-matinee, vertooning van „Snoek, do berendooder" en „Siam, het land van den witten olifant." 2\i uur. 16 Augustus, School voor Wijsbegeerte, leergang over critische philosophie. 8—12 Augustus, School voor Wijsbegeerte, Prof. Dr. Frank uit Berlijn over „Die Russi sche Geistesart in Ihrer Beziehung zur Westlichen." 9 Aug. ,,'t Boompje." Vergadering Nederl. Fascistenbond. 8 uur. 13 Aug. Dc Valk. Vaandel-onthulling van de mondaccordeonvereeniging „Door Vriend schap Verbonden." 13 en 14 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Mr. J. J. Boasson over „Levenshou ding van den modernen mensch, zooals die is en zooals die behoort te zijn." 15—20 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Prof. Dr. Haberlin over „Das Aesthe- tische Bewustsein." 22—27 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Dr. Bierens de Haan over „De idealis tische gedachte in haar hoofdgestalten." 29 Augustus—3 September, School voor Wijsbegeerte, Prof. Dr. Clay over „Een na tuurlijke orde der wetenschappen." 3—4 September, School voor Wijsbegeerte, Mevrouw Dr. J. D. v. d. Bergh van Eysinga Elias over „Arbeid en Sexe." Baarn. 1 Sept. Hotel De La Promei nade, n.m. 8 uur, verkoop van het land* huis „Acla Silva", van het perceel Pen straat 2 cn van het heerenhuiö „Suez", en het woonhuis aan den Dijkweg 54 en het dubbel woonhuis aan de Borneostraat 7 en 9 aldaar. GARNIZOEN. De tweede ploeg dienstplichtigen van de lichting 1931 van het bereden gedeelte van het 5e regiment veldartillerie alhier wordt 4 October a.s. in het genot van groot ver; lof gesteld. AANRIJDING. Op den Utrechischeweg. Op den Utrechtscheweg, ter hoogte van het Belgische Monument, is gisteren een rechts van den weg stilstaande luxe auto aangereden door een vrachtauto. De oor zaak van do botsing, welke gelukkig zon der persoonlijke ongevalion verliep, moet gezocht worden in onattentheid van den bestuurder van den vrachtwagen; er was voldoende ruimto om te passeeren. Beide wagens werden zeer aanzienlijk beschadigd. Procesverbaal wordt opge maakt tegen den bestuurder van de trau- 6portauto. BURGERLIJKE STAND. i Augustus. Geboren: Nicolaas, z. van Jacob Ramse- laar en Clasina Scheerder. Hubertus z. van Hubertus Dieters en Wil* helmina. Alida Mertz. Ondertrouwd: Johannes Theodorus van Doorn en Maria Johanna Petronella Pau lina Elbert6e. Geurt Johan Sterk en Gerarda Johanna van Westerlaak. Franciscus Filippus Middelman en Mar tina van Kranenburg. Gijsbert Berendse en Otina van den Es- senburg. Jakob Gerhard van Boekei en Louise Ja- cobina Blewanus. Hendrik Anthonius Bizot en Adriana vt Eijkelenburg. Hendrik Andries Kelder en Margrietha de Leeuw. Gerhard Cadee en Gerritjo van Ouwer- kerk. Gehuwd: Christiaan Johannes Diesveld en Alberta Niezen. 1 ea Heden ontvangen DAMES CAMISOLES extra lang. 0.89, 0.69, 0.49 en 39 cent. Natuurlijk weer In LANGESTRAAT 81 AMERSFOORT f OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not. Niet Off. 4 Aug. 5 Aug. 12 uur Londen 8.738.68 Berlijn 59.13 59.11 Parijs 9.73% 9.73% Brussel34.48 34.48 Zurich 48.38 48.37% Kopenhagen.47.30 47.10 Oslo 44.20 44.— Stockholm 45.20 45.10 New-York2.48% 2.48% Milaan.1Z7I 12.66 Medegedeeld door de Rotterd. Bankverecn. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze innig geliefde Moeder en Behuwd-' moeder Mevrouw de Wed. C. PELLE PERVOOST, in den ouderdom van 77 jaren. Mede namens de Familie M. W. DEN HOLLANDER— PELLE. K. DEN HOLLANDER. Rotterdam, 4 Aug. '32. Esschenlaan li. Eenige kennisgeving. Bezoeken kunnen niet afgewacht wor den. KOSTELOOS. ■Bij vonnis der Arrondisse- ments-Rechtbank te Utrecht d.d. 3 Augustus 1932 is in staat van faillissement ver klaard J. W. FILIPPO, han delaar in bouwmaterialen, wonende te Amersfoort, Ka- pel weg 115, met benoeming van den E.A. Heer Mr. D. KAARS SYPESTEYN tot Rechter-Commissaris en van ondergeteekonde tot curator. De curator: H. TYDEMAN. Amersfoort, 4 Augustus 1932. l-Snouckaertlaan 19- hervat Vrijdag, 5 Augustus de PRAKTIJK Mevrouw Brinck Gediplomeerd Heilgymnastiek en Massage Bisschopsweg 186 Tel. 1404 Ontvangen: Nieuwe Oogst Doperwten van Tieleman en Dros tegen sterk verlaagde prijs. PLANTSOEN WEST TEL. 941 Korte Bergstraat 18 KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDERS

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3