GEMEENTERAAD Wolhandel „DE CONCURRENT" LAATSTE BERICHTEN INT. VREDESBET00GING TE BREDA IN DEN GEEST VAN BRIAND Toch blüft het separatisme actief De inhoud van de dading met J. H. Felix Spoedeischende vergadering van den Raad der gemeente Amersfoort op Zater dag 6 Augustus des ochtends om half elf. Voorzitter: de Burgemeester. Afwezig: de heeren Van Nieuwenhuysen, Ruitenberg, Fremouwe Van Galen Last! Huslage, Stadig, Van Gent, Polder en de Mots. De Voorzitter opent de vergadering en deelt mede,, dat de notulen der vorige vergadering wel klaar zijn, maar misschien stellen de heeren er prijs op ze aan te hou den tot de volgende vergadering. Aldus toesloten. Mededeeling wordt gedaan van de vol gende ingekomen stukken en mededeelin gen: Besluit van Ged. Staten van Utrecht, tot goedkeuring van het raadsbesluit van 24 Juni 1932, tot aankoop van T. van Daal van het perceel Westsingel 17. Kennisgeving. Besluit van Ged. Staten van Utrecht, tot goedkeuring van het Raadsbesluit van 24 Mei 1932. tot aanvulling van het raads besluit tot verkoop aan de Sociëteit Ami- citia van een terrein tusschen Arnhemschc en Utrechtschestraat. Kennisgeving. Besluit van Ged. Staten van Utrecht, tot goedkeuring van het Raadsbesluit van 30 Maart 1932, om aan de R.K. Parochiën van den H. Fr. Xaverius en O. L. Vrouwe Hemelvaart voor de stichting van een school in eigendom over te dragen het terrein aan het Dupontplein. Kennisgeving. Adres d.d. 2 Augustus 1932 van de Be stuurders van de afd. Amersfoort van het Instituut voor Arbeidersontwikkeling, hou dende verzoek om subsidie. Te behandelen bij de begrooting. Adres d.d. 4 Juli 1932 van het bestuur der Mij. Ziekenfonds „Amersfoort", houdende verzoek om een subsidie voor de Polikli niek voor tandheelkundige hulp. Te behandelen bij de begrooting. Schrijven d.d. 3 Augustus 1932 van de N.V. Solomite, waarbij verzocht wordt een onderzoek te doen instellen waarom bij den bouw van het gymnasium het buitenland- sche product Heraklith gebruikt wordt. Ter afdoening aan B. en W. De heer Spiek ermann (r.k.): Daar het adres is gericht aan den Raad, zou ik wil len vragen het resultaat van het onderzoek ter kennis van den Raad te brengen. De Voorzitter: Daartegen bestaat geen bezwaar. Agenda. Voorstel van B. en W. tot het aangaan van een dading met den heer J. H. Felix. De Voorzitter: Alvorens over te gaan tot behandeling van het punt der agenda wenschen B. en W. een vergadering met gesloten deuren te houden. Na een half uur wordt de vergadering weer openbaar. De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. voorstellen te besluiten op heden 6 Aug. 1932 met J. H. Felix, bouwondernemer te Amsterdam, aan te gaan eene dading van den volgenden inhoud: Artikel 1. De koopovereenkomst, waarbij, ingevolge raadsbesluit van 24 Februari 1931, No. 100, goedgekeurd bij besluit van Gedeputeerde Staten van Utrecht dd. 24 Maart 1931, 3e Afd. No. 813/705 en ingevolge de op voor meld raadsbesluit berustende voorwaarden, opgelegd door Burgemeester en Wethouders d.d. 27 Februari 1932, aan J. H. Felix, bouw ondernemer te Amsterdam, is verkocht een complex gronden in het Hellestraatkwartier te Amersfoort, wordt ontbonden met ingang van 6 Augustus 1932, met alle gevolgen daaraan door de wet verbonden, met dien verstande echter, dat zij blijft gehandhaafd voor zoover betreft het perceel bouwterrein kad. bekend gemeente Amersfoort, Sectie E No. 6292, groot dertig aren vijf en vijftig centiaren, in eigendom overgedragen aan de N.V. Bouwmaatschappij „Constantijn", ge vestigd te Amsterdam, als rechtverkrijgen de van J. H. Felix voornoemd. Artikel 2. De gemeente Amersfoort restitueert tegen behoorlijke kwijting bij de onderteekening der akte van dading aan J. H. Felix de door dezen bij de gemeente gedeponeerde effecten, nader gespecificeerd op den aan dit raadsbesluit gehechten 6taat, ter nominale waard van vijf-en-twintig-duizend gulden. Artikel 3 J. H. Felix betaalt tegen behoorlijke kwij ting bij de onderteekening der akte van da ding aan de gemeente Amersfoort de som ma van zeven duizend gulden in contanten. Artikel 4. De kosten uit deze dading middellijk of onmiddellijk voor de gemeente Amersfoort voortvloeiende, begroot op vijfhonderd gul den, worden door J. H. Felix gedragen en bij onderteekening der akte van dading te gen behoorlijke kwijting in contanten vol daan. Artikel 5. Bij onderteekening der akte van dading betaalt J. H. Felix aan de gemeente Amers foort een bedrag van zevenhonderd achttien gulden negen-en-negentig cents wegens .kos ten gasaansluitingen ad ƒ51.13, wateraan sluitingen ad ƒ20.35, bouwwater ad ƒ4.91, rioolaansluitingen ad ƒ642.60. Terzelfder tijd restitueert de gemeente Amersfoort aan J- H. Felix de door dezen gedeponeerde waarborgsommen, respectievelijk groot ƒ150 ƒ250 en 200. Het voorstel wordt zonder discussie en zonder hoofdelijke stemming aangenomen. De Voorzitter: Wenscht dan nog één yan de leden het woord in deze vergader- ihi? Niemand? Dan sluit ik de vergadering. U.L.O.«SCHOOL VONDELLAAN. Toelatings- en overgangsexamens. Toegelaten tot de le klasse: Joh. Akkermans, J. A. Bcerends, G. v, Ber kum, A. Boensma, H. E. C. Brom, E. M. C Bruins, J. S. Brusscn, C. K. L. Burgdorffer M. W. Dalman, H. B. Deen, W. J. Dijk, C Dijkhuizen, J. v. Ede, F. Elsman, D. J. Ep pink, E. Gerth, F. H. v. d. Go3s, H. Groot huis, W. Hamwijk, H. N. Hcilijgers, N. F Heijligers, J. Hos, A. C. v. Jaarsveld, J. G Jeelof, B. W. Klandermans, H. P. Kole, A L. C. Koop, J. Lafeber, H. Mecuwisse, M. Meyer, P. Nagelsmit, W. G. van 't Net, L. Pleging, N. E. Prins, F. Reinders, N. Renes: E. L. Ruitenberg, W. Scheick, C. Schouten M. Snijders, G. Smit, C. v. Uitert, E. C. Veer, S. H. Vellekoop, C. H. de Vos, J. G. de Vries, G. ter Weel. H. v. Wijnen, A. J. Wilkes, W H. Willemsen, P. A. Willemsen, J. Zwager man, J. Zwart. Bevorderd van le naar 2e klasse: D. v. d. Biezenbos, J. Brouwer, W. v. Gel der, H. ten Hove, F. Hertzinger, A. Hoffmann, Hoefakker, S. Hamhuis, W. de Jager, Th. •eyk, S. de Liever, T. Regenspurg, A. v. Rossum, H. Sluiter, B. Teegelbekkers, N. Tak, L. de Wit, W. Berg, C. Blanken, H. Buzink, H. Bos, J. Buxman, H. v. Dijkhui zen, J. de Gee, A. Groothuis, J. v. d. Hart, I. Los, H. Peters, Ter Poptie, W. Hagcns, i. v. d. Heyden, W. Laseur, F. Meeuwisse, v. Mourik, F. van der Post, J. Roozeboom, I. Stol, R. Verhey, G. van Winterswijk, J. Waldus. Bevorderd van de 2e naar de 3e klasse: T. Albrecht, L. Benders, F. van Dam, T. Franken, J. Galis, T. Hamel, W. Hammers, v. Jansen, I. Jonker, A. Ketelaar, L. Kuiper, l. Los, R. Los, R. Lub, J. Monsma, A. Neu shoorn, R. Pabon, M. Schel, A. Schoenaker, Schooleman, B. Spierings, M. Swager- man, A. Verhoop, M. Blanken, J. v. Dijk, Z. v. Gelder, K. Groothuis, W. Gijsbertse, G. Jonker. R. de Krieger, W. Mooy, A. Ritsma M. v. d. Tempel, T. v. Veen, B. Ontrop, H W. v. d. Putte. Bevorderd van de 3e naar de 4e klasse: S. Aal, S. de Bie, G. de Boer, M. Buwalda, J. Drijfhout, H. Eppinga, A. Hausel, J. Helt- zel, W. de Jager, G. Kars. B. v. Kolfscho ten, H. Wannée, M. Wi'gmink, G. v. d. Wil de, J. Willemse, J. v. d. Brink, B. Croon, G. Kostense, B. Laming, N. v. Pesch, D. Pie- rik, J. Slager, W. fcle Voogd. Door bijzondere omstandigheden zijn deze uitslagen eerst heden geplaatst. DE EINDELOOZE REEKS AANRIJDINGEN. Op de hoek Barcham Wuytiers- iaan. Omstreeks twee uur had Zaterdagmiddag een aanrijding plaats op den hoek Daam Fockemalaan-Barchman Wuytierslaan tus schen een motorfiets, komende van de D. F. laan en rijdende in de richting stad en een wielrijder, die naar de Vlasakkers ging en uit de stad kwam. De wielrijder reed op het rijwielpad, dat voor hem dus links van den weg gelegen was. Toen hij op genoemde hoek kwam, zou de wielrijder volgens verklaring van den motorrijder gezwaaid hebben tegen een passeerende autobus, waardoor hij den be stuurder van het motorrijtuig te laat be merkt had. De wielrijder ontkende deze le zing van het ongeval. Het gevolg is geweest, dat de beide wegge bruikers in botsing kwamen. De motorrijder viel en kreeg een wonde aan zijn bovenlip. Bij controle bleek een der remmen van het motorrijtuig onvoldoende te werken, op grond waarvan proces-verbaal zal worden opgemaakt. Ook de wielrijder, wiens fiets ernstig beschadigd was, heeft aangifte, van deze aanrijding gedaan. Op het kruispunt Nederberg. Zaterdagavond om half acht kwamen bij het kruispunt Nederberg een vrachtauto en een autobus in botsing. De bestuurder van laatstgenoemd motorrijtuig had doorgang moeten verleenen aan de van rechts komen de vrachtauto. De bus werd aan de rechter zijde geheel opengescheurd, de vrachtauto kreeg lichte schade aan de voorzijde. Persoonlijke ongelukken bleven achter wege. De schade is onderling geregeld. Bei de motorrijtuigen hadden zeer kalm gere den. IJsco's In botsing! Gisteren had in de Langestraat een aan rijding plaats tusschen een ijscowagen en een auto. De ijswagen en zijn inhoud kregen schade, welke vergoed is geworden. Op de Barchman Wuytierslaan. Een lichte aanrijding had tenslotte giste ren nog plaats tusschen twee auto's op de Barchman Wuytierslaan, waar een der vier wielige motorrijtuigen wilde draaien. De be stuurders merkten elkaar te laat op. Beide auto's werden eenigermate bescha digd. De remmen waren in orde. BURGERLIJKE STAND. 6 Augustus. Geboren Gerrit Cornell's, z. v. Frederik Marinus Witteveen en Hendrika van Breuk. Minne, z. v. Tjibbe Wagenaar en Wilhel- mina Petronella Jacona Verburg. i BREIKATOEN (Indanthren) wascfiecht - zonecht kookecht Natuurlijk weer In LANGESTRAAT 81 AMERSFOORT DRONKEN ACHTER HET STUUR! En de gevolgen. Nog steeds schijnt het niet tot iedereen doorgedrongen te zijn, dat vooral zij, die per motorrijtuig deel van het verkeer uitmaken zich absolute nuchterheid als plicht hebben op te lcggon. De strafrechter treedt met strenge uitspraken tegen het euvel op, men is zich daarvan ook terdege bewust en toch wordt maar voortdurend tegen de gebieden de eisch gezondigd, daarmee eigen en an dermaws leven op de waagschaal stellende, Zaterdagavond reed in dc stad weer een auto, bestuurd door iemand, die in staat van dronkenschap verkeerde, terwijl de me de-inzittende zich in kennelijken staat be vond. Op de Kamp is bedoelde auto nange houden; de toeristen werden overgebracht naar het posthuis-Hoogenweg. De smetten van dit gevaarvolle auto rijden waren al spoedig blootgesteld: op de Kamp was een wielrijder aangereden, van zijn fiets geslingerd en aan het hoofd ge wond. Hij is verbonden en per auto naar zijn woning vervoerd. Tegen de autobestuur der is proces-verbaal opgemaakt. Wij vragen ons nu toch eens ernstig af Wanneer zal het drankgebruik door bestuur ders van motorrijtuigen voorgoed van den baan zijn? Het verkeer heeft er recht op' AANBESTEDINGSNIEUWS. St. Bonifacius. Hot bouwen der 52 woningen voor de bouwvereeniging St. Bonifacius, door den architect G. van Eijden (Bussum) aanbe steed 22 Juli, is opgedragen aan J. W. van Westreenen te Zeist voor 112.320. D a g e 1 f j k s City Theater, Westsingel 7. Vertooning van „Der Bettelstudent." Rembrandt Theater, Langestraat. Vertoo ning van Rin-tin-tin in „Woelige Wateren" en „Mammy." Museum Fléhite, Westsingel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Vereeniging, Regentesselaan. lederen dag van 6—8 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwsraat 24. Vredesbibliotheek, Arnhemscheweg 50. Leeszaal Handelsregister, Arnb. weg 23 Tot en met 11 Aug. City Theater, Vacan- tie-matinée, vertooning van „Vadertje Lang been." 8—12 Augustus, School voor Wijsbegeerte, Prof. Dr. Frank uit Berlijn over „Die Russi sche Geistesart in Ihrer Beziehung zur West lichen." 9 Aug. ,,'t Boompje." Vergadering Nederl Fascistenbond. 8 uur. 9 Aug. Muziektent Plantsoen (Z.). Con cert arbeidersmuziekver. „H. J. Hegeraat.' 8 uur. 13 Aug. De Valk. Vaandel-onthulling van de mondaccordeonvereeniging „Door Vriend schap Verbonden." 13 en 14 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Mr. J. J. Boasson over „Levenshou ding van den modernen mensch, zooals die is en zooals die behoort te zijn." 15—20 Augustus, School voor Wijsbe geerte. Prof. Dr. Haberlin over „Das Aesthe- tische Bewustsein." 22—27 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Dr. Bierens de Haan over „De idealis tische gedachte in haar hoofdgestalten." 23 Aug. Terrein Lcusderweg. Wijkverga dering S.D.A.P.—N.V.V.; spreker B. Noor dewier. 8 uur. 26 Aug. Terrein Plantsoen (N.). Wijkver gadering S.D.A.P.—N.V.V.; spreker A. van Wijngaarden. 8 uur. 29 Augustus—3 September, School voor Wijsbegeerte, Prof. Dr. Clay over „Een na tuurlijke orde der wetenschappen." 30 Aug. Terrein Seringstraat. Wijkverga dering S.D.A.P.N.V.V.; spreker J. Mebius. 8 uur. 1 Sept. Muziektent Plantsoen (Z.). Cen trale meeting S.D.A.P.—N.V. V.spreker dr. ir. Th. v. d. Waerden. 8 uur. 3—4 September, School voor Wijsbegeerte, Mevrouw Dr. J. D. v. d. Bergh van Eysinga— Elias over „Arbeid en Sexe." BOMAANSLAG OP GEDENKTEEKEN. Parij s7 Aug. (V. D.) Hedenmorgen vroeg is een bomaanslag gepleegd op het gedenkteeken van den voorvechter der Fransch-Bretonsche aansluiting, Joen- Boucher, in Vannes. Tegen 5 uur werd de bevolking opge schrikt door een vreeseliiken knal. Het plein voor het raadhuis was in een dichten rook gehuld. Toen deze was opgetrokken, zag men, waar eerst het gedenkteeken stond, nog slechts één groote puinhoop. Men neemt aan, dat de aanslag is gepleegd door Bretonsche separatisten. Twee perso nen werden gearresteerd. VLIEGTUIG NAAR BENEDEN GESTORT. Twee inzittenden op slag gedood. Parijs, 8 Aug. (V.D.). Na afloop van een vliegdemonstratio te Mende in het de partement Lozère cirkelde een particulier vliegtuig, waarin twee personen waren ge zeten, alvorens naar Parijs te vertrekken nog eenige malen boven het vlegveld waar bij het in een bocht plotseling afgleed en van een hoogte van 200 M. naar beneden stortte. De beide inzittenden werden op 6lag gedood. Het ongeluk is waarschijnlijk veroor zaakt door een verkeerde manoeuvre van den piloot. WERVELSTORM BOVEN NOORD-BULGARIJE. Sofia, 6 Aug. (V. D.) Uitgestrekte ge bieden van Noord-Bulgarije zijn door een wervelstorm geteisterd, die begeleid ging goor egn^olkbreuken zwarenrhagelslag^ Ofschoon het noodweer slechts 10 minuten duurde, is de schade buitengewoon groot. De velden zijn verwoest en vele huizen zijn zwaar beschadigd. Bijzonder groot zijn de verwoestingen in het dorp Nowoselo bij Schumen. Zeven per sonen zijn bij het ontstaan van overstroo mingen verdronken. Talrijke inwoners wor den vermist. De totale veestapel is daar omgekomen. Tengevolge van het hevige noodweer, dat ook in de afgeloopen dagen boven Bulgarije heeft gewoed, zijn 152 dor pen aangewezen op staatshulp, aangezien de oogst is vernield. Kamiel Huysmans en andere sprekers voor 20.000 demonstranten Breda, 7 Augustus. Zaterdagavond en Zondagmiddag is te Breda een groote in ternationale vredesdemonstratie gehouden, georganiseerd door N.V.V. en S.D.A.P. In Concordia werd Zaterdag ccn begroe tingsavond gehouden. In het Mastbosch waren Zondagmiddag circa 20.000 betoogers saamgestroomd, die met talrijke extratreinen, trams, bussen en fietsen uit vele streken van België en Ne derland naar Breda waren gekomen. Be halve zang en dans van dc A.J.C. en zang van de Stem des Volks te Rotterdam, was er muziek van de arbeidersmuziokvereeni- ging Volharding te Dordrecht en werden sportoefeningen ten beste gegeven door een van den N.A.S.B. De heer C. van de Lende, secretaris van het N.V.V. wees op het nuttige van deze meetings en releverde de feiten dat in den wereldoorlog Engelsclien door Engclsche kanonnen waren doodgeschoten, daar de wapenfabrikanten ook aan den vijand le- erden. De Belgische oud-minister Kamiel Huys mans zei dat de socialisten dc leiding moe ten nemen in het probleem van de ontwa pening. De Belgen en de 'Nederlanders zijn cp elkaar aangewezen, zoo zeide hij, en zo willen in vrede met elkander leven. Na gewezen te hebben op de crisis, die spr. een gevolg noemde van het kapitalisme, wekte hij de aanwezigen op propaganda te maken voor hun ideeën. Bij een nieuwen oorlog, zoo eindigde spr., zal er geen over winnaar zijn. doch slechts verdelging van allen. Nadat een telegram van hulde aan den voorzitter van de Ontwapeningsconferentie Arthur Henderson, was gezonden, werd met vaandels en muziek een optocht door de stad gehouden. (Mndgm.) NOODWEER IN WURTEMBERG. R a v e n s b u r g, 6 Aug. (V. D.) Boven verscheidene deelen van het Wurtemberg- sche Oberland, vooral in de omgeving van Ravensburg, heeft een hevig noodweer ge woed, dat groote verwoestingen aanrichtte. De beken traden buiten hunne oevers en vormden woeste stroomen, waardoor het geheele omliggende land onder water werd gezet. Op vele plaatsen stond het water tot aan de vënsters der woningen, zoodat dc bé woners hunne huizen moesten verlaten. Op verschillende plaatsen had dit aardver schuivingen tot gevolg. BOMAANSLAG OP EEN GEBOUW VAN DE RIJKSBANIER TE BERLIJN? Bij de politie niets bekend. B e r 1 ij n 6 A ug. (V. D.) Naar de Abend" mededeelt, is in den nacht van Vrijdag op Zaterdag door S.A.-leden een i'eldflesch gevuld met een explosieve vloei stof door een openstaand venster in het huis van den Rijksbanier geworpen, dat ge legen is aan de Rudowerstraat in Berlijn- Britz. De aanslag werd door de oplettend heid van de wacht onmiddellijk bemerkt. In de kamer stond een sofa in vlammen. Dc brand kon echter spoedig gebluscht. worden. Bij informatie bij de politie bleek, dal daar van een aanslag in Britz niets bekend was en dat een dergelijk voorval ook niet is aangegeven. AUTOBUS VAN DEN WEG GESTORT. Nog goed afgeloopen ongeval te Beek bij Nijmegen. N ij m e g e n, 7 Augustus. Hedenmiddag heeft te Beek bij Nijmegen een ongeluk plaats gehad, dat als door een wonder geen slachtoffers heeft geëischt. Een autobus uit Utrecht kwam de steile helling bij Mooi-Nederland afrijden. De chauffeur trachtte, toen de bus een groote snelheid kreeg, met de handrem te rem men, doch tot zijn groote ontsteltenis brak de rem af. Toen hij daarop de voetrem wil de gebruiken, bleek deze te weigeren. De bus had intusschen een zeer groote snel heid gekregen en, beducht voor een ernstig ongeluk, wierp de bestuurder het stuur om, ten einde aan den kant van den weg zijn agen tegen een heg tot stilstand te bren gen. De autobus reed echter met een snel heid van ongeveer 70 kilometer door de heg heen en 6tortte van ongeveer vier me ter omlaag. Onder de inzittenden ontstond een gewel dige paniek en allen haastten zich om den agen, die bijna rechtstandig tegen den berm 6tond, te verlaten. Geen der inzitten den kreeg ernstig letsel, ofschoon vooral het vrouwelijk deel der pasagiers ten zeer ste ontdaan was. De bus was zwaar gehavend, het voorste deel was vrijwel geheel ingedrukt. Het ge zelschap, dat voornemens was een tochtje naar Kleef te maken en via Emmerik weer naar Utrecht te keeren, i6 per andere ge legenheid naar Utrecht teruggekeerd. De autobus is later op den beganen weg geta keld en ^egge6le©pt« (De Courant). Herriot spreekt bij het vierde eeuw feest van Vannes in verband met de aaneensluiting van Bres tagne bij Frankrijk P a r ij s7 Aug. (V. D.) Minister-presi dent Herriot heeft Zondag deelgenomen aan het vierde eeuwfeest van de aaneen sluiting van Bretagne bij Frankrijk te Van nes. In een toespraak wees de premier op de recento internationale onderhandelingen te Lausanne en Gcnève. Herriot legde er o. m. den nadruk op dat Frankrijk bij de herstel- en ook bij ontwapeningsonderhan delingen heeft gehandeld in den geest van Briand cn bereikt heeft wat in deze tijden mogelijk is geweest. Herriot nam dc gelegenheid te baat om nog eens de staten, die hebben deelgenomen aan de werkzaamheden te Genève en Lau sanne dank te zeggen en in het bizonder die landen toe te juichen, welke met Frank rijk door gelijke liefde tot de vrijheid zijn verbonden. De Fransche regeering zal zich door geen inmenging op een dwaalspoor laten brengen, doch ook in de toekomst als voorbeeld dienen voor vernuft en gezond menschenverstand. MIST IN HET KANAAL. Twee schepen gestrand* Londen, 6 Aug. (V. D.) In het Engel- sche Kanaal heerscht een dikke mist., did buitengewoon belemmerend werkt op dd scheepvaart. Nadat Vrijdag reeds drie sche pen een aanvaring hadden gehad, zijn Zaterdag wederom twee schepen gestrand en wel een kleine vrachtstoomer aan de kust van Devonshire en het stoomschip „Gnefjeld" bij kaap Landsend. DE ZWEEDSCHE MINISTER VAN FINANCIËN TOT PREMIER BENOEMD. Stockholm, 6 Aug. (V. D.) De minister van financiën Hamrin heeft de functie van minister-president overgenomen. Hij be- houdt het departement van financiën. Dd afdeelingschef van dat departement Torsten Pettersson doet als minister zonder porte feuille zijn intredo in het kabinet 460e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking: van Maandag 8 Augustus 193? 2e Klasse, le HJst HOOGE PRIJZEN 21458 1000. 23261 en 18794 elk 400. 9947 en 19947 elk 200. 19527 100 Prijzen van 35.— 6 20 24 47 49 52 114 173 320 345 369 373 396 405 512 539 552 562 588 004 682 694 787 888 942 1039 1044 1046 1056 1190 1209 1231 1301 1364 1378 1412 1444 1466 1478 1521 1593 1617 1638 1725 1780 1782 1805 1811 1905 2012 2014 2103 2118 2186 2200 2301 2204 2376 2422 2460 2492 2545 2668 2838 2885 2887 2898 2952 3027 3045 3133 3179 3191 3326 3338 3429 3439 3441 3450 3456 3482 3512 3563 3570 3602 3674 3804 3804 3940 4026 4096 4153 4167 4188 4225 4242 4267 4278 4330 4399 4411 4499 4502 4631 4631 4644 4704 4724 4771 4846 4890 4977 5010 5013 5026 5027 5119 5174 6271 5273 5342 5494 5497 5602 5633 5931 6924 5998 6151 6156 6219 6221 6241 6248 6249 6329 6354 6397 6421 0445 6470 6503 6533 6550 6556 6576 6611 6633 6724 6727 6773 6797 6848 6895 6900 6941 7040 7054 7153 7234 7304 7320 7378 7497 7515 7589 7616 7626 7716 7809 7836 7852 7856 7967 8029 8083 8097 8122 8182 8284 8310 8513 8545 8560 8570 8661 8721 8728 8927 8948 8991 9013 9057 9058 9064 9075 9132 9164 9332 9338 9434 9462 9472 9492 9525 9631 9660 9691 9765 9802 9902 9906 10011 10027 10068 10122 10169 10251 10314 10340 10428 10477 10562 10609 10615 10743 10802 10860 10913 10926 10971 M030 11052 11160 11207 11241 11269 11300 11304 1Ü53 11456 11510 11531 11532 11547 11558 11571 LV585 11602 11616 11669 11733 11735 11748 11898 11010 11930 12077 12149 12169 12238 12243 12254 12*55 12261 12296 12356 12529 12555 12610 12704 12726 12732 12766 12818 12827 12837 12847 12870 12900 13016 13063 13167 13186 13100 13226 13253 13318 13350 13300 13488 13508 13522 13601 13619 13669 13733 13773 13826 13857 13926 13941 14037 14092 14153 14206 14803 14349 14420 14490 14541 14550 14669 14670 14753 14882 14925 14928 15077 15177 15233 16243 15257 15322 15396 16409 15432 15486 15494 15548 16654 15710 15818 15898 16010 16015 16227 16242 16247 16261 16335 16356 16374 16396 16503 16537 16551 10580 16641 16064 16671 16748 16751 16819 16871 16922 16923 16931 16956 16963 16977 17060 17083 17150 17254 17320 17327 17370 17413 17427 17498 17512 17616 17621 17678 17735 17826 17832 17880 17944 17954 17961 17991 18054 18110 18126 18219 18455 18486 18546 18608 18623 18655 18685 18721 18749 18700 18771 18838 18903 18914 18952 19050 19169 19197 19260 19266 19377 10423 19502 19555 19631 19637 19681 19690 19741 19823 19825 19839 19886 19921 19962 19979 19985 20059 20093 20096 20172 20309 20332 20340 20393 20556 20637 20677 20710 20717 20781 20813 20922 20939 20982 21247 21248 21301 21339 21356 21367 21392 21587 21008 21684 21816 21833 21834 22044 22065 22109 22134 22156 22270 22429 22514 22533 22597 22622 22665 22697 22735 27736 22798 22817 22943 22980 23070 23100 23132 23258 23316 23330 23356 23382 23413 23515 23600 23656 23683 23720 23857 23864 23935 23947 23962 23986 Verbetering le kl. 3e HJat; 5004 /400 m/s 6004 400 OMREKENINGSKOERSEN. f» Off. Not Niet Off. 6 Aug. 8 Aug. 12 uur Londen 8.63 8.60 Berlijn59.12% 59.12% Parijs9.74 9.73% Brussel34.50 34.50 Zurich 48.42 48.42% Kopenhagen46.90 46.60 Oslo 43.80 43.50 Stockholm44.90 44.50 New-York.2.48% 2.48% Milaan12.70 12.72% Medegedeeld doop de Rotterd. BanXveroêiL

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3