KLEIN VAN DEN HELM Muziekschool Muziekschool BAARN BEZUINIGT VERDER Afschaffing van boventallige onderwijzers NOODLANDING VAN EEN VLIEGMACHINE Dr. G. BLOKHUIS f Radioprogramma Advertentiën Keel-Neus-Oorarts Arts KAMERLING IS AFWEZIG AFWEZIG A. v. d. ZUIDWIND AANBESTEDING. SLAAPKAMERTJE Alles voor de school LORJÉ Echt Leeren Actentasschen LORJÉ Schoolschriften LORJÉ Dameskapsalon NIEUB0RG is Maandag a.s. dengeheelendag GESLOTEN wegens verbou* wing van het in terieur. GARAGE KOPPELPOORT MOTORKOOPJE OP DEN HOF Verkoopt uit H. v. Galen Last GEZELLIG TEHUIS NETTES FRAULEIN A. J. C. MOOY Julianalaan 13 JOH. HEYMEN Atelier voor alle Haarwerken N.V. SAMENWERKING P. C. DIEDERIK 5% korting voor het gemeente personeel Baafn, 12 Aug. De Raad dezer ge meente kwam hedenmorgen in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van den burgemeester jhr. G. C. J. van Reenem Bij de behandeling van het voorstel van B. en W., gehoord de commissie voor gaor- ganiseerd overleg inzake toepassing van een korting van 5 op wedden en loonen voor den tijd van 1 September tot en mei 31 December 1932, betoogt de heer Van Calmthout (S. D.), dat men in Baarn zich nog steeds in een gunstigen finan- cieelon toestand bevindt. Zijn fractie kan dan ook nog geen aanleiding zien tot loons verlaging, te meer daar de loonen van het overheidspersoneel absoluut niet. te hoog zijn. Spreker citeert een verslag uit het „Utrechtsch Dagblad" over een vergadering van hot R. K. Werkliedenverbond, waarop men zich eveneens tegen loonsverlaging uitsprak, omdat dit een bezuiniging zou zijn. die haar doel volkomen voorbijstreeft. Hij-wil dan ook niet medewerken om het voorstel van B. en W. aan te nemen. De he?r Stoker (V. D.) sluit zich aan bij de woorden van den heer Van Calmthout. De heer Van Lidt de Jeude (V. B.) wijst er op, dat hij uit de cijfers, die B. en W. voor 1933 geschat hebben, tot de con clusie is gekomen, dat de gemeente Baarn zich met haar begrooting op moeilijk terrein bevindt. Alle groepen van de bevolking moeten hun aandeel nemen in de maat- regëlen, die noodzakelijk zijn tot verbete ring van den toestand en spreker be schouwt het voorstel van B. en W. dan ook als een onderdeel van verdere maatregelen, zooals b.v. belastingverhooging. Daarom zal hij ook voor het voorstel stemmen. Ook de heeren v. Lcersum (A. R.) en II ar tog (C. II.) verklaarden zich voor de voordracht. Eerstgenoemde merkte op, dat de gewone dien6t een totaal aanwijst van 700.000, waaronder een salarispost van 270.000. Als er bezuinigd moet worden kan het dus niet anders dan dat ook die groote post iets wordt verlaagd. De burgemeester verdedigde het voorstel, op den voorgrond stellende dat B. en W. be treuren tot' dezen maatregel te moeten ko men. Hij wees erop, dat de firiancieele toe- starid van Baarn niet gunstig is. „Het is overal slecht waarom zou het hier bater zijiï?" Baarn staat weliswaar niet aan den rand van den afgrond, maar we hebben al te rekenen met de begrooting van 1933, en niet alleen mot die, maar ook reeds rnet die voor 193-4, die niet meer met een batig saldo zal kunnen openen. Eigenlijk meende de vborzitter, dat over deze voordracht niet meer behoefde te worden gesproken, zoo duidelijk is de noodzaak tot bezuiniging. De heer Van Calmthout repliceerde, waarpa de voordracht werd aangenomen met 9 tegen 3 stemmen.(tegen de soc.-dem. en de vrijz.-dem.). Vervolgens kwam aan de orde het voor stel van B. en W. tot. afschaffing van de boventallige onderwijzers bij het openbaar lager onderwijs. De heer Van Calmt hout (S. D.) bepleitte uitstel tot na de vacantie, als de Raad weer voltallig kan zijn (nu waren 3 leden afwezig). Zijn voor-stel tot uitstel wei d met-8 tegen -4 stemmen verworpen. De hc2r Van Calmthout noemt het funest voor het onderwijs als de voorge stelde maatregel wordt doorgevoerd. Hij citeert uit de adviezen van verschillende autoriteiten, zooals den rijks-ondenvijsin- specteur en de hoofden van scholen, die allen het bezuinigingsplan ten sterkste af keuren. In heftige woorden critiseerde hij de woorden, uitgesproken door een raadslid op de commissievergadering, die den wensch geopperd had niet over te gaan tot den verbouw van de Julianaschool, en deze school maar op te heffen. Spreker achtte de voordracht niet in het belang van de vestiging te Baarn. Mevr. R e k e r s (S. D.) bepleitte nader overleg met den rijksinspec teur. Ook de heer Stoker (V. D.) criti seerde de voordracht, critiseerde tevens het feit, dat B. en W. doen alsof zij het ve»l beter weten dan alle onderwijs-autoriteiten, die afwijzend adviseeren. „De heeren, die adviezen hebben gegeven, zijn eigenlijk stumpers. Wij, achter de groene tafel, weten het veel beter". De heer Brakenhoff (R. Ki) stond sceptisch tegenover de voor dracht, gezien de groote klassen, die er het gevolg van zullen zijn. Het was voor spre ker de vraag, of het onderwijs dan nog wel zoo kan worden gegeven als men verlangt. De anti-revolutionaire fractie betuigde bij monde van den heer Koning haar instem ming met het voorstel. De Burgemeester wees op de noodzake lijkheid van deze bezuiniging. B. en W. zoo deelde hij mede hebben natuurlijk nog een onderhoud met den inspecteur ge had. Maar hij adviseerde tot geleidelijke af schaffing der boventalligen, wat uiteinde lijk natuurlijk hetzelfde resultaat heeft als het voorstel van B. cn W. Wethouder Sandberg deelde mede, dat hij zelf den maatregel schadelijk acht voor het onderwijs, maar wat het zwaarst is mo-ït het zwaarst wegen. Dat er niets te recht zal komen van het onderwijs, ont kende hij, want er zijn op 't oogenblik al en kele klassen met 45 leerlingen. Als het de gemeente niet convenieert, staat het haar vrij de boventalligen te laten afvloeien. De hefir Calmthout diende sen amen dement in om niet midden in een cursus de boventallige onderwijzers af te schaffen. Dit amendement werd met 6 tegen 5 stem men aangenomen. Het geamendeerde voorstel van B. en W. werd met 7 tegen 4 stemmen aangenomen. De vergadering werd hicrn.a geschorst tot des middags. In de middagzitting kwam in behande ling het voorstel van B. cn W. om te vol doen aan het verzoek van het bestuur der Vereeniging „Nieuwe Baarnsche School" om medewerking tot stichting van een bij zondere school voor gewoon lager onderwijs krachtens de artikelen der Lager-Onder- wijswet 1920. De heer Stoker (V.D.) zag de noodzaak van de stichting van deze „standenschool" niet in en drong er op aan, mocht het voor stel aangenomen worden, om dan de Wes- terschool ter beschikking der vereeniging te 6tellen. De heer v. Calmthout (S.D.) sloot zich hierbij aan. In dezen tijd i6 er zeker geen behoefte aan deze school. De heer Haarman (C.H.) vroeg wat de reden is, dat de vereeniging, die toch al lang bestaat, thans deze aanvraag indient. De heer Stoker: „Ze hebben geen cen ten!" Het voorstel van B. en W. werd tenslotte met 6 tegen 5 6temmen aangenomen. Na vrij uitvoerige discussie werd aange houden ter nadere behandeling in publieke w erken een adres van G. Kleisen, houden de verzoek hem vergunning te verleenen lot verbouwing van zijn perceel aan de Laanstraat. Op een verzoek van de gemeente Maar tensdijk om adhaesie te betuigen aan het aan Ged. Staten gerichte adres van de ra den der gemeenten Houten, Jutphaas, Maar tensdijk en Oudenrijn, bedoelende de tot standkoming van ecu streekplan voor de gemeente Utrecht en omgeving, werd over eenkomstig het prae-advies van B en W. afwijzend beschikt. Een adres van de afdeeling Baarn van de Landelijke Federatie van Bouwvakar beiders in "Nederland, met het verzoek die maatregelen ie willen treffen, welke er toe leiden, dat aan de Baarnsche werkloozen gratis rijwielplaatjes worden verstrekt, werd evenals een desbetreffend voorstel van den heer Van Calmthout, verworpen. Gistermiddag door motordefect onder Hoogland zonder persoonlijke ongeluk: ken uitgevoerd Hoogland. in het gehucht Zeven huizen, ressorteerende* onder de gemeente Hoogland, heeft gistermiddag omstreeks half vier een niet alledaagsche gebeurte nis plaats gehad, die heel wat opschudding onder de boerenbevolking teweeg heeft ge bracht. Het legervliegtuig 492, bestuurd door den sergeant-vlieger Dorrestein uit Soesterberg cn met als passagier den sergeanl-lcerling- vlieger Wolf Schoenmaker, eveneens uit Soesterberg, werd door een motordefect ge dwongen tot het maken van een noodlan ding, welke groote materieele schade ten gevolge heeft gehad, doch den beiden inzit tenden gelukkig zonder eenig letsel heeft gelaten. Toen wij ter plaatse kwamen, lag het vliegtuig daar half op een weiland en half op den straatweg, welke naar den Ham voert. Het toestel was geheel vernield, zoo wel de motor als de vleugels waren zwaar verminkt. De piloot Dorrestein vertelde ons, dat hij des ochtends voor een oefenvlucht opgeste gen was en naar het vliegveld Eelde (Gr.) was geweest. Vandaar w erd des middags de terugtocht aanvaard. Men bevond zich op ongeveer 600 Meter boven Zevenhuizen, toen zich plotseling een motorstoring open- haarde. De bestuurder heeft toen nog ge tracht het defect te helpen om den nog betrekkelijk korten afstand naar Soester bcrg te kunnen uitvliegen, doch dit mocht niet baten. Er moest dus wel een noodlan ding gemaakt worden en daartoe werd een geschikt stuk 'land al spoedig gevonden. Toen het vliegtuig reeds vrij dicht bij de aarde was, was men tot de ontdekking ge komen, dat eenige koeien in het als lan dingsterrein verkozen weiland graasden. Om de beesten te sparen en daartnee erger te voorkomen, was nog iets opgetrokken en dat heeft tengevolge gehad, dat de één- motorige tweedekker vrijwel op den straat weg terecht gekomen is, waarbij een wil genboom ontworteld en het afsluithek van het land vernield werd. Men mag gezien de omstandigheden nog wel van geluk spreken, dat per soonlijke ongevallen geheel achterwege ge bleven zijn. De luchtvaartafdeeling Soesterberg was spoedig telefonisch van het gebeurde in kennis gesteld en verscheen met het noo- dige materiaal voor huipverleening. Het vliegtuig werd onmiddellijk gedemonteerd en op transport naar Soesterberg gesteld. De teraardebestelling te Hilversum Hilversum, 12 Aug. Heden had alhier de teraardebestelling plaats van dr. G. Blokhuis, rector van het gymnasium. Vóór de begrafenis heeft een plechtige kerkdienst plaats gehad in het gebouw van den Ned. Prot. Bond alhier. Het stoffelijk overschot van den heer Blokhuis was in de kerk opgesteld. Ds. J, L, de .Wolf, predikaat gg ling, heeft gesproken n. a. v. Deut. 34:7: „Zijn oog werd niet verduisterd en zijn kracht was niet vergaan." Er was zeer groote belangstelling. Nadat do kerkdienst geëindigd was, is de 6toet lang6 het gymnasium gereden, waar dr. Blokhuis oud-rector was. Daar sloten zich de leerlingen bij den stoet aan cn werd verder naar de Noorderbcgraaf- plaats gereden, waar do begrafenis plaats vond. Onder de aanwezigen merkten wij op B. en W. van Hilversum, Ir. Groote, dircc teur van publieke werken, dr. Planten, di recteur van den geneesk. dienst; dr. Ren- kema, inspecteur der gymnasia; dr. Rut gers, directeur H.B.S. te Hilversum na mens Saluti Juyentutis; verschillende be stuursleden van den Ned. Protestanten bond, zoowel van Hilversum als elders; Dr Meerum Terwogt uit Alkmaar, vele leer aren en leerlingen, veel belangstellende le den van den Ned. Protestantenbond, don heer Spaan, voorzitter van de Hilversum- sche Loge van de Vrijmetselaren, die drie witte rozen op de ki6t legde. Daarna 6prak dr. van de Kieboom eenige woorden. Een zoon van den overledene dankte voor de belangstelling. Zondag 14 Augustus. Huizen. N. C. R. V. 9.30—9.50 v.m. Gewijde muziek. 9.50 v.m. Kerkdienst uit de Nea. Herv. kerk te Berkel en Rodenrijs. Voorganger: ds. T. Stigter, Ned. Herv. predikant aldaar. 5.00 n.m. Kerkdienst uit de geref. kerk te Baarn. Voorganger: ds. W. Seinen, geref. predikant aldaar. K. R. O. 8.309.30. Morgenwijding „Maria" door pater lector J. Dito O.P. 12.151.30. Lunchconcert door het Sextet o.l.v. Piet Lu6tenhouwer. I.30—1.50. Pater Jac. Jacobs: Boeken en Schrijvere. 2.10 2.30. „Werkloos" van Liesbeth Bur ger, besproken door: Ad. J. Sassen. 2.30—4.30. Middagconcert door Het Orkest o. 1. v. Johan Gerritsen m. m. v. Else Tho- len, sopraan. 4.305.00 Ziekenhalfuurtje. 7.458.10. „Acou6tiek", door pater A. J. M. Mulder S. J. 8.10—8.15. Voetbaluitslagen van de R.-K. F. 8.159.15. Het parochieel zangkoor St. WilIibrordu6kerk te Amsterdam o. 1. v. Theo v. d. Bijl. Inleiding door Theo v. d. Bijl. 9.159.35. Theo de Witte leest voor uit zijn „Mariaspel". 9.359.50. Nieuwsberichten van het Pers bureau Vaz Dias. 9.50—10.40. Het kunstensemble o.l.v. Piet Lustenhouwer. 10.4011.00. Epiloog door Het Klein Koor 0. 1. v. Jos. H. Pickers.; Hilversum. V. A. R. A. 8.158.30. Lichaamsoefeningen o. 1. v. G Kleerekoper. 9.01 Postduivenberichten en voetbalme- dedeelingen. 9.05 Tuinbouwhalfuurtje door S. S. Lan- tinga. 9.30 Orgelspel op het Standaart-orgel door Joh. Jong. 10.00. Klein orkest, o.l.v. Jan van der Horst. 10.30 Literair halfuurtje. A. M. de Jong bespreekt het boek „Matjew, de zoon 'van een non" van Maxim Gorki. II.00 Klein-orkest. 11.30 Zondagmorgentoespraak, door G. J. Zwertbroek, lid van het partijbestuur der S.D.A.P. A. V. R. O. 12.012.00. Het Kamerorkest o.l.v. Gerard Hemmes. 2.00—2.30. Boekenhalfuur. Henri van Bo ven: „Oostersche boeken van den laatsten tijd". 2.303.00. Harprecital dcor Rahel Mengel bergDrab er. 3.004.30. Aansluiting met het Kurhaus te Scheveningen. Het Residentie-orkest o. 1. v. Ignaz Neumark. Hans Schouwman (piano). 4.30—5.00. Aansluiting met den foyer van het Kurhaus te Scheveningen. Dansmuziek door Ambrose's Blue' Lyres. V. A. R. A. 5.01 Dilettanten-uurtje. Het Mandoline gezelschap „Willen is kunnen", Den Haag, o. 1. v. M. Kloostra, en de arbeidersmuziek- vereeniging „Crescendo", Den Haag, o. 1. v. J. W. Gelok. V. P. R. O. 6.00 Halve uren met boeken. Spreker: d6. F. Dijkema, Amsterdam, over Kühler: Geschiedenis der XeaerJandsche Doopsge zinden in de zestiende eeuw. 6.30 Wijdingsuur uit de 6tudio. Spreker dr. R. Vorenkamp, Leeuwarden. Muzikale medewerking: Amsterd. Vocaal Kwartet. Willy CantéVan Amerongen, sopraan. Nelly Hugues, alt. Michael Gobets, tenor. Jaap Stroomenbergh, ba6. Aan den vleugel Alex Adema. A. V. R. O. 8.01—8.10. Nieuws- en sportberichten van Vaz Dias. 8.109.10. Het Omroeporkest o. 1. v. Nico Treep. Solist: Sam Swaap, viool. 9.10—9.30. Voordracht door Nico de Jong 9.3010.30. Het Omroeporkest o. 1. v. Nico Treep. Solist: Henk Viskil, tenor. 10.3011.00. Gramofoonmuziek. 11.00—12.00. Aansluiting met „Palais de Dansc" te Scheveningen. Dansmuziek door Ambroses Blue Lyres on het „Orquestra Tipica Argentina" Bernardo Aleman. Maandag 15 Augustus. Huizen. N. C. R. V. 8.008.15 Schriftlezing. 8.159.30 Morgenconcert. 10.3011.00 Korte zietkendienst, te leiden door Ds. A. C. Diederiks, Ned. Herv. Pre dikant te Hilversum. 11.00—11.30 Lezen van Chr. lectuur door Mej. W. M. G. Vollonhoven te Hilversum. Voorgelezen wordt: „Schildwacht" uit 11.3012.30 Gramofoonplaten. 12.302.00 Orgelconcert door Jan Zwart uit de Herst. Evang. Luth. Kerk aan den Kloveniersburgwal, te Amsterdam. 2.003.15 Gramofoonplaten. 3.153.30 Cursus knippen en naaien, te geven door het Instituut E.N.S.A.I.D. 3.303.45 Cursus stof versieren en hoe- denmaken te geven door het Instituut E.N.S.A.I.D. 4.00—5.00 Ziekenuurtje, te leiden door Ds. A. W. F. Waardenburg, Vrij Evang. predikant, te Wezep (G.). Muzikale mede werking verleenen: mej. C de Jager zang, M. F. Jurjaanz harmoniumbegeleiding. 5.00—6.30 Concert. H. Hermann viool, T. G. v. d. Haar viool, H. v. d. Horst Jr. cello, R. Swillens contrabas, mevr. R. A. v. d. Horst—Bleekrode, piano. 6.307.30 Vragenuurtje. 7.45—8.00 Persberichten van het Ned. Chr. Persbureau. 8.00—10.30 Het Symphonie-orkest der N.C.R.V .(de H.O.V.) o.l.v. Marinus Adam. 9.009.30 Spreker: de heer L. Bodaan, te Rotterdam, gemeentelijk adviseur inzake de opvoeding van de Rijpere Jeugd. Onderwerp: „Pro en Contra" over Jeugd werk. Persberichten van het Persbureau Vaz Dia6 te Amsterdam. 10.30—11.30 Gramofoonplatenconcert. Vroolijk programma Hilversum. A. V. R. O. Heden overleed na langdurig en smartelijk lij don onze lieve doch ter. vrouw en moeder JOHANNA BARENDINA LOUISA SCHMITZ, geboren de Backere, in den leeftijd van 45 jaar. Leusden, 12 Aug. 1932. Wed. DE BACKERE- SPITS. J. J. SCHMITZ. NETTY. JOOP. De begrafenis zal plaats hebben vanuit het Ziekenhuis „De Lichtenberg" op Maan dag 15 Aug. op de Algem. Begraafplaats Soesterweg, Amers foort te één uur. Geen bezoek. Bij het overlijden van mijn lieve vrouw is het mij een behoefte lmrteliiken clank te bréngen aan Dr. N. VAN XIEUWEXHUYSEN ein de zusters van Ziekenhuis „De Lichtenberg" voor de liefde volle behandeling tij-de ns haar smartelijke ziekte daar ondervonden. Wie den mees- ten dank toekomst weet daar een iedei\ J. J. SCHMITZ. Leusden, 12 Aug. 1932. De motor loopt in één woord prachtig, 't Zs gewoonweg fabelachtig, Oi do wegen stijgen, dalen, Maar... bij HU IB de olie halen. Kalfsgehakt of poulet 65 p.p. Kalfslappen 70 en 75 p.p. Kalfsbout 70 cent p. pond Kalfsvleescb, speciaal zaak Slagerij BEN POLAK, Tel. G59 AFWEZIG TOT 27 AUGUSTUS van 15 AUGUSTUS tot 12 SEPTEMBER. De overige (allopathische) geneesheeren nemen de prak tijk waar. Wegens VACANTIE van 14 tot en met 18 AUCr. Pédicure, STATIONSSTRAAT 14b. Door den architect. M. J KLIJNSTRA te Amersfoort zal op Donderdag 18 Augus tus worden aanbesteed: Het bouwen van een woonhuis te Rhenen. Bestek en teekening tegen betaling van 5. per stel (met 4.— restitutie) ver krijgbaar ten kantore van den architect. Aangeboden bij dame alleen een voor iemand die overdag werk heeft. Br. onder No. 5128 bureau t 8.01—10.00 Gramofoonmuziek! 10.01—10.15 Morgenwijding. 10.15—10.30 Gramofoonmuziek. 10.30—11.00 Mevr. IMarie Meunier—Nag- tegaal leest voor. 11.0012.00 Orgelconcert door Piet van Egmond Jr. Solist: Corn, van Munster, zang. 12.012.15 Het klein-orkest o. 1. v. van Nico Treep. 2.303.30 Causerie door Max Tak. Ge ïllustreerd met gramofoonmuziek. „Het le ven van Chopin' 3.304.30 Aansluiting met Grand Hotel Central te Den Haag. Concert door Willy Honsbeek en zijn orkest 4.305.30 Kinderuur door Rie Beyer. „Een Rijnlandsqh uurtje". A. Sagen van den Rijn. 5,30—7.00 Orgelconcert door Pierre Palla op het orgel van het Kurhaus te Scheve ningen. Solisten: Albert de Booij, zang. Boris Leneky viool. 7.00—7.30 Boekenhalfuurtje. J. C. Bloem: Het werk van J. Greshoff. 7.30—8.00 Gramofoonmuziek. 8.01—10.00 „Die Blume von Hawaii", ope rette in 3 bedrijven van Paul Abraham. Tekst van Alfred Grünwald. Dr. Fritz Löhner. Beda en Emmerich Földes. Uit gevoerd door de Wiener Operette, o. 1. v« Dir. Viktor Eckhardt. 10.00—10.10 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 10.10—12.00 Het kamer-orkest o.l.v. Louis Schmidt. schrilten, verfdoozen, passer- doozen, potlcodcn, pennen, Huealen, driehoeken, kattpa. pier, enz. 't BESTE voor den laagsten prijs, bij: UTR.WEG 61—63. Tel. 909. groote maat (40 c.M.) in dl. verse soorten: TWEE GUL. DEN. Alleen bij goedkoope kantorboekhandel UTR.WEG 61—63. Tel. 909. 36 bladz. 3 ct. p. stuk, 30 ct, p. dozijn; EXTRA KWALL TEIT 5 ct. p. stuk, 50 ct. p. dozijn; 80 bladz. blauw ot groen omslag, extra kwaliteit, 10 ct. p. stuk, l.— per do zijn, 2.p. 25 stuks, UTR.WEG 61—63. Tel. 909. Korte Bergstraat 18 Nieuwe Douglas electr. compleet j' 325. Vele nog verschillende ge* bruikte wagens. Zeer voor;, deelig. Tel. 912. Wij geven koopjes in alle afdeelingen. De door het uitstal len beschadigde goe deren gaan voor een klein prijsje. Komt U maar eens zien. Utr. weg 67 a16 b Groot- en Kleinhandel in alle soorten Brandstoffen Firma E. J. v. OMMEN Arnh. str. 19, Tel. 89 1ste klas Vleeschwaren GF.VRAAGD voor leerlinge van de Huis houdschool in Ger. gezin. Voorwaarden bill ijk. H. MULDER, Anna Pau- lovvnastraat 11 Groningen. sucht sofort Stelle als Haus- tochter, am liebsten bei al- leinstehender Dame oder Kin-der. Etwas Tascheng^ld er- wünscht. Brieven lett. W., Boekh. KLEISS, Doorn. v. d. Mil. Bev. d. Toonkunst Dr. WILLEM MEIJER. Krommestraat 70. Regentesselaan 21B. Onderricht in alle vakken. Opleiding examen y. Toon kunst Spreekuur Directeur Krom mestraat Donderdag 23 uur en Regentesselaan Maandag 2—3. AMERSF00RTSCHE Einddiploma Conservatorium MEVROUW, Het goedkoopste adres voor Uw groenten, aardappelen en frnit is 6. RIJN, Leusdsrweg 193 Groote tomaten om ie vullen 20 ct. per Kilo, Kleine tomaten 12 ct. Kilo. Reuze meloenen 40 ct. honingzoete druiven 45 ct. per pond. Yellow transparant 25 cent per Kilo. Kruideniersperen 25 cent per Kilo. Pruimen 25 ct. per pond. Perziken 10 ct. Groot snijboonen voor de Weck 15 ct. per Kilo, 10 Kilo 1.25, Pronk-snijboonen 10 ct. per Kilo. Spercieboonen zonder draad 12 ct. per Kilo. Prima aardappels 40 cent per 10 Kilo. Dames- en Hecrenkapper Mooie vlechten, enz. Arnh^traat 13. TeL 732 v.h. Gebrs. LOS. Motorbootdienst en dagelijk- sche Autosnelgoederendienst Amersfoort-Rotterdam. Kantoor Schimmelp.kade 30. Tel. 728. NIEUWE OOGST Pas ontvangen, diverse JAMS en MARMELADES van „de Betuwe" en Zwaardemaker Arnh. straat la. Tel. 1685

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 12