TE HUUR Fa. LAMBRECHTS BIERGLAS-GEVECHT Vacantie-zitting HET SPORTFONDSENBAD De jeugd moet zwemmen! TERAARDEBESTELLING VAN G. DEKKER J DAMES DIRECTOIRES Wolhande! „DE CONCURRENT" Advertentiën L. STOLBERG DIEDERIK N.A. v. Woudenberg ZUIDSINGEL 3 TEL. 1098 ADVERTEERT EN DIT BLAD! 'Alweer aanrijdingsgevallen voor het kantongerecht Het kantongerecht hield gisterochtend een openbare zitting, die vrij spoedig zoo als mr. Van Son het noemde „opgeheven' worden kon. Het aantal strafzaken was dit k?er niet groot en alles liep vlot van stapel. Bijzondere zaken hebben zich niet voorge daan; er waren weer aanrijdingen en ook weer een geval van dronkenschap van een autobestuurder (verzetzaak). Daar 6chijnt nog steeds niet voldoende leergeld voor be taald te zijn! Het eenigc bijzondere bij deze strafzitting was wel de vrouwelijke advocaat, die ter verdediging van een verdachte uit Baarn optrad. Een functie, waarmede meestal de heeren belast zijn. Dronken achter het stuur. Resds eerder was behandeld de strafzaak tegen iemand uit Hoevelaken, die te Soest in den nacht van 7 Juni onder invloed van sterken drank een auto bestuurde. Ver dachte had bij zijn aanhouding aan den verbalisant verklaard wel wat gedronken te hebben. Door bijzondere omstandigheden werd verdachte bij eerste behandeling tot 1 week hechtenis en een jaar ontzegging van het rijbewijs veroordeeld. Thans was men in verzet gekomen en word deze zaak gisteren opnieuw behandeld, waarbij als verdachte's verdediger optrad rnr. baron Röell. De behandeling bracht geen nieuwe gezichtspunten. Uit de verklaringen van verbalisant kwam alleszins vast to staan, dat verdachte niet in staat kon wor den geacht een auto behoorlijk te besturen. De ambtenaar van het Openbaar Mi nisterie, mr. Z ij 1 s t r a, achtte dan ook alle termen aanwezig om het. vorige requisitoir (1 week hechtenis en ontzegging van het rijbewijs voor 1 jaar) te handhaven. Derge lijke wantoestanden komen veel voor en de ambtenaar overweegt zelfs om den .eisch voor die gevallen te verhoogen. De verdediger vangt zijn pleidooi aan met de mededeoling, dat verdachte volgens verklaringen van den burgemeester van Hoevelaken een zeer oppassende jongeman is. Op vei zoek van enkele vrienden is hij naar de kermis te Laren gereden, heeft oorspronkelijk niets gedronken, doch zich door die vrienden laten overhalen om ook wat te gebruiken. Bovendien is verdachte juist een zaak in Hoevelaken begonnen en zal hij met "enkele weken in het huwelijk treden. Een hechtenisstraf zou hem in zaken ten zeerste benadeelen, reden waar om spreker een geldboete, eventueel èen voorwaardelijke veroordeeling voor zijn cliënt zou wenechen. Direct uitspraak doende veroordeelt do kantonrechter, mr. Van Son, den verdach te tot een geldboete van 50 subs. 14 dagen hechtenis, met handhaving van de ontzeg ging gedurende 1 jaar. Aanrijding te Soest. Iemand uit Soest werd ten laste gelegd, dat hij op 14 Juli op een kruispunt te Soest niet tijdig een teeken had gegeven, dut hij met zijn vrachtauto van richting wilde ver anderen. Daardoor was een aanrijding tegen een boom van een auto, afkomstig uit De venter, ontstaan. Deze auto wilde juist ter hoogte van den zijweg inhalen; den be stuurder was trouwens niet bekend, dat er een kruispunt was. Verdachte zou geen teeken gegeven hebben en was wat naar links gekomen om den bocht te kunnen nemen. De bestuurder van de Deventer auto heeft geen teeken zien geven, doch ver dachte zegt pertinent het wel gedaan te hebben. Een gstuige, die bij den bestuurder der auto, welke tegen een boom terecht gekomen was, gezeten had, had wel een hand zien uitsteken, doch op het allerlaatste oogenblik. Het O. M. vindt, dat verdachte zeer zeker gevaarlijk heeft gereden. Aan de tweede auto is geen tijd gelaten om te remmen. Het uitsteken van een hand en het naar links gaan is op het laatste oogenblik geschied. De ambtenaar acht het strafbare feit wel bewezen en eischt dientengevolga een geld boete van 15 subs. 6 dagen hechtenis voor het niet tijdig geven van een verkeersteeken en 10 subs. 4 dagen voor het snijden van den bocht. De kantonrechter maakt er van: 10 en 6 subs. 4 en 3 dagen. Een bierglas als gevechtswapen y te Baarn. In den nachL-van 18 op 19 Juni j.l„ om streeks half één, was cr in een café te Baarn een woordenwisseling tusschen twee" bezoe kers ontstaan over een arbeidskwestie. Een derde had zich daar plotseling in gemengd en een van beiden een bierglas toegeworpen, dat op den arm terecht gekomen was. Als verdachte's verdediger trad op mej. mr. J. C. Tondu, advocaat te Baarn. Uit het getuigenverhoor kwam vast te staan, dat twee cafébezoekers oneenigheid hadden, welke in een vechtpartij dreigde te ontaar den. Verdachte, aldus de verdedigster, was in een prikkelbare stemming, aangezien hij juist dien dag werkloos geworden was en bovendien des avonds reeds gesard was met de hoedanigheid der prestaties zijner muziekvereeniging. Verdachte heeft ten slotte een bierglas gegrepen en daarmee ge gooid naar een der dreigende vechters bazen. Het O. M. vroeg 10 bo?te subs. 4 dagen hechtenis, \yaarop mr. Tondu verzocht rekening te houden met verdachte's gun stige verleden en met het feit, dat de maD werkloos is. Hierop veroordeelde de kan tonrechter den man tot een geldboete van 5 subs. 3 dagen hechtenis. Gevaarlijk autorijden te Hoeve laken. Op 15 Juli reed oen auto met kalmen gang te Hoevelaken in de richting Amersfoort. Van andere zijde naderden twee motorrij ders; op het moment van passeeren werd de automobilist ingehaald door een andcro auto, bestuurd door iemand uit Groenlo, die de motorrijder ziende de eerste auto op gevaarlijke wijza gesneden had mei een snelheid van ongeveer 70 K.M. Daardoor was die eerste auto tegen een boom gedrukt en ernstig beschadigd. De bestuurder uit Groenlo moest gisteren als verdachto terecht staan, doch hij liet verstek gaan. Indertijd had hij verklaard onschuldig te zijn, want hij had haast -en de andere -automobilist had veel te lang zaam (naar zijn smaak) gereden. Uit het getuigenverhoor werd de zaak duidelijk, heel duidelijk, en verdachte's schuld niet minder. De man werd dan ook conform den eisch veroordeeld tot 40 boete subs. 10 dagen hechtenis. Enkele uitspraken. Overtreding maximum snelheid te Soes- terberg: 15 sub.s. 6 dagen. Eisch 20 eubs. 8 dagen. Loopen op verboden grond te Leusden: 10 subs. 4 dagen (conform den eisch). Thans zijn bijna 200 ingezetenen als spaarder toegetreden Jammer genoeg zijn er nog vele ouders die hun kinderen door verschillende mo tieven het genot van zwemmen onthouden en hun daardoor beletten het zoo uitermate nuttige zwemmen te leeren. En dat. terwijl men eiken dag opnieuw op deze fout wordt attent gemaakt door de berichten in de bla den, welke steeds maar weer melding ma ken van verdrinkingsgevallen bij het baden als gevolg \an het feit. dat de baders niet konden zwemmen. Ouders, weet U wel dat zulks ook U,\v kind kan overkomen indien het niet kan zwemmen? Men zegt bij het lezen van een dergelijk bericht „Wat vreese lijk toch," doch daarmee alleen is men niet verantwoord. Immers, als Uw kind van een fietstocht naar Loosdrecht of van het kam- peeren wat later thuis komt dan gewoonlijk bekruipt U steeds opnieuw de angst, dat LT\v kind, dat door de warmte is verleid tot zwemmen, verdronken kan zijn omdat het nog niet kon zwemmen of nog niet op een behoorlijke wijze kon zwommen. Deze zorg kan ieder ouder van zich zetten zoodra hij zijn -kinderen in stqat heeft gesteld goed zwemmen te leeren. De gelegenheid daarvoor wordt in Onze stad belangrijk grooter zoodra het Sportfondsenbad gesticht wordt, daar men dan het geheele jaar door gelegenheid heeft tot zwemmen. Deze sport behoort even goed tot de opvoeding als muziekles. Het sportfondsenwerk vlot heel aardig: wij naderen reeds de 200 spaarders. Er zijn in onze gemeente met haar ruim 40.000 in woners wel meor dan 1000 spaarders te halen als de propagandisten maar wisten aan welke bel zij moeten trekken. Wie geeft zich spontaan op als.spaarder? Er zijn circa 2000 families van propagandamateriaal be diend en aan huis bezocht; zegt U dit niets omtrent de werkzaamheid der propagandis ten, die daarvoor hun vrijen tijd beschikbaar stellen? Dat zij hier en daar tegenslag on dervinden spreekt wel haast vanzelf, doch een goede ontvangst bij een ander geeft hun telkenmale weer nieuwe moed om verder te werken. Zoo vroeg een spaarder vier spaar- brieven met de mededeeltng: „Die krijgt U nog deze weèk ingevuld terug van vier mijner kennissen." Inderdaad kwamen de spaarbrieven binnen een week ingevuld te ug! Er zijn thans nog ruim 100 spaarders noodig; laten de spaarders nu eens ieder in hun eigen kring trachten een nieuwe spaar der te maken, dan zijn we er binnen enkele weken. Er zijn zelfs zakenmenschen geweest dio zich vrijwillig opgaven omdat zij in het portfondsenbad ook een belang zagen voor hun bedrijf. Wij vermelden tenslotte nog even dc adressen van hen, bij wie U nadere inlichtingen kunt krijgen of bij wie U zich direct kunt opgeyen; deze zijn: A. J. C Spoel, P. Bothlaan 5, tel. 860; H. A. Vierdag, Utrechtschcstraat 7, tel. 376; C. van Omme ren Jr. Langestraat; 14, tel. 257 en de heer Koren, Utrechtscheweg 90. Verschillende sprekers prijzen zijn werkzaamheid en hulp: vaardigheid CHR. MUZIEKVEREENIGING IMMANUEL. Concerten. De Chr. Muziekveréeniging Immanuel, zal op Maandag 22 Augustus a.s. een concert geven in het -Piantsoen, aanvang S.OO uur namiddag. Het programma is als volgt: 10. 11. Psalm 98. Marsch, Ent re Nous J. Werkman. Ouverture L'arsche D'or G. Gadenne. Fantasie Martha Flotow. Marsch! Lang zal hij leven, J. Werk man. Wals, Voix Roumaines M. J. H. Kessels. Ouverture De Meibloem G. Taillard. Marsch, La Testavouiaire G. Gadenne. Fantasie Les Eglantines A. Villalonga. Marsch Souvernir de Maassluis Torelle. Avondzang. Op Woensdag 24 Augustus a.s. zal zij een concert geven in de Soesterwijk, op het terrein achter haar gebouw Oude Soester- eg 8, naast de Alg. Begraafplaats, des avonds te 7.30 uur. Een groote schare belangstellenden wachtte gistermiddag óp de begraafplaats aan den Soesterweg den stoet, welke het stoffelijk overschot van den heer G. Dek ker, oud-commies, chef der afdecling mili taire zaken en verkiezingen alhier, naar zijn laatste rustplaats geleidde. Onder- de velen, die dezen bekenden Amersfoorter de laatste eer kwamen bewij zen, merkten wij o.m. op: onzen burgemees ter mr. J. C. Graaf van Randwijck, den ge meente-secretaris, den heer K. Kaan Jzn., den heer Beenhakker, directeur van den gc- meente-reinigings- en ontsmettingsdienst, R. Groenveld, commies, chef der afdecling bevolking, P. H. R. Huygens, adj. commies dier afdeeling met wron de heer Dekker zoovele jaren ten nauwste heeft samenge werkt, voorts vele ambtenaren der secre tarie, alsmede vertegenwoordigers der ge meente-boden, terwijl tevens aanwezig wa ren de heer G. v. Tellingen, lid van onzen gemeenteraad, de hecren C. Ruitenberg en Hasper, resp. voorzitter en lid van het Plaatselijk Crisis-comité, dat in den ontsla pene gcruimen tijd een tactvol en arbeid zaam secretaris heeft gehad. Mr. J. C. Graaf van Randwijck was de eerste spreker, die uit den breeden kring rond de groeve naar voren trad om een woord "van afscheid tot den heer Dek ker te richten. Dit woord van afscheid wenschts hij zoowel persoonlijk als namens het college van B. en W. en de ambtenaren ten stadhuize te spreken. Hij dacht daarbij aan de velen, die niet meer hier zijn, de oude Amersfoorters uit den tijd, dat Dek ker dé man was op het stadhuis, de rnan, die iedereen met raad en daad bijstond. Dekker was het dan ook die het eerst de medaille voor trouwen dienst van spreker In ontvangst mocht nemen. Hij was een trouw ambtenaar, voor wien niets te veel was. Vooral in de mobilisatiejaren heeft spreker veel steun aan hem gehad, omdat hij Amersfoort zoo goed kende. Dekker is altijd zoo actief geweest en nu is hij zoo plotseling weggegaan. Het is mis schien een geluk, dat hem nu veel lijden bijspaard is gebleven. Laat het de familie een troost zijn, dat dc goede warme vriend Dekker bij ons niet vergeten zal worden. Ds. IC. J. v. d. B erg, Ned. Hervormd pre dikant alhier, vestigde er de aandacht op, dat vriend Dekker als forsch man alles even forsch en krachtig, deed. Het .merk waardige is nu, zoo vervolgde deze woord voerder, dat deze forsche-cn krachtige man zich zoo klein en teer stalde tegenover het Qppërwczen. In Dekkerkhóeft een omme keer plaats gevonden, hij heeft getracht vriend van God te wordèn en te luisteren naar de roepstemmen, die zich aan hem openbaarden. Die teerheid in deze groote fi guur, die gebrokenheid doet ons denken aan het Schriftuurwoord: „Op dezen zal ik zien op de armen en gebrokenen van geest". Wat God van ons denkt is alles beslissend. Dekker heeft dikwijls gezegd: „Het zal alléén genade zijn". Moge God hem dio genade schenken; moge dit alles een troost zijn voor weduwe en familie. De heer C. Ruitenberg was de woord voerder namens het Plaatselijk Crisis-co mité. Hij wees erop, dat Dekker's laatste openbare werk gestaan heeft in het teeken der liefde. Wij waren telkens weer verwon derd over de geweldige werkkracht, welke hij iederen dag weer opnieuw aan den dag legde. Naast zijn bekendheid met Amers foort was het vooral zijn groote liefde voor het werk om de armen te helpen, welke steeds weer de aandacht trok. Ik dank hem hier namens allen, wien hij in zijn laatste levensjaar hulp heeft gebracht. Tenslotte werden nog waardeerende woor den gesproken door den heer Des Tombe als oud-secretaris der vereen, voor den ge- wapenden dienst, den heer Jansen, dio den overledene als vriend dank bracht voor de toegenegenheid en vriendschap, welke hij van den heer A. Me.vboom, chef der afdee ling verkiezingen ten stadhuize te Utrecht, die namens de Utrechtsche secretaris-amb tenaren een laatste groet bracht en den heer Dekker schetste als een uitstekend ambtenaar cn een trouw vriend en collega. De heer L. Dekker, zoon van den ont slapene, dankte voor de laatsto eer, zijn vader bewezen. MONDACCORDEGNVEREENIGING „BRAVO". Een fraai succes te IJssel- steln. Gisteren heeft de Amersfoort6che Mond- accordeonvereeniging „Bravo" onder leiding van den heer D. Greeven deelgenomen aan het muziekconcours te IJsselstein. Uitgekomen werd in de superieure afdee ling cn onze stadgenooten mochten zich daarbij in een tweeden prijs met 2S4 pun ten verheugen. Voorwaar een fraai succes! INBRAAK. Met gerings bolt In den nacht van Woensdag op Donder dag omstreeks half twee is door middel van inklimming ingebroken in een perceel aan de Barchman Wuvtierslaan. Er werd eenig geld ontvreemd, benevens een ring met vier sleutels. Van de(n) dader(s) heeft men nog geen spoor. De politie stelt een onder hoek in. STAATSEXAMEN. Van de vorige groep slaagden nog voor diploma A de heeren A- K, en C. P. Weiter. D a g e 1 ij k s City Theater, Westsingel 7. Vertooning vun „City-lights." Rembrandt Theater, Langestraat. Vertoo ning van „Een mensch van ijzer en staal." Museum Fléhite, WestsingM. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Vcrecniging, Rogentesselaan. Iederen dag von G—8 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R.-K. Leeszaal, Nicuwstraat 24. Vredesbibliotheek, Arnhemschcweg 50. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23 15—20 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Prof. Dr. Hüberlin over „Das Aesthe- tische Bewustsein." 20 Aug. Lousderheide. Springconcours Ruitersportverecniging „Eemland", 2V» uur. 20 en 21 Aug., School voor Wijsbe geerte, Mr. J. J. Boasson over „Levenshou ding van don modernen mensch, zooals die is en zoonis die behoort te zijn." 22 Aug. Muziektent Plantsoen (Z.) Uitvoe ring Chr. Muziekver. „Immanuel." 8 uur. 22—25 Aug. Markthal. Tentoonstelling Floralia-vereeniging. 22—27 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Dr. Bicrens de Haan over „De Idealis tische gedachte in haar hoofdgestnUen." 23 Aug. Terrein Leusderweg. Wijkverga dering S.D.A.P.—N.V.V.; spreker B. Noor dewier. 8 uur. 24 Aug. Terrein Oude Soesterweg. Uitvoe ring Chr. Muziekver. „Immanuel."V/3 uur. 26 Aug. Terrein Plantsoen (N.). Wijkver gadering S.D.A.P.—N.V.V.; spreker A. van Wijngaarden. 8 uur. 28 Aug. Pesie's Zwemschool. Nationale wedstrijden A. Z. P. C. 2 uur. 29 Augustus—3 September, School voor Wijsbegeerte, Prof. Dr. Clay over „Een na tuurlijke orde der wetenschappen." 30 Aug. Terrein Seringstraat. Wijkverga dering S.D.A.P.—N.V.V.; spreker J. Mebius. 8 uur. 1 September. De Valk. Lezing over het voetbalspel door den heer Karei J. J. Lotsy uit Dordrecht. 8 uur. 1 Sept. Muziektent Plantsoen (Z.). Cen trale meeting S.D.A.P.—N.V.V.; spreker dr. ir. Th. v. d. Waerden. 8 uur. 3 Sept. Zomerfeest Speeltuinvereeniging „Leusderkwartier." 1J>< uur. 3—4 September, School voor Wijsbegeerte, Mevrouw Dr. J. D. v. d. Bergh van Eysinga— Elias over „Arbeid en Scxe." 18 September. Soc. Concordia. Joodsche Ver. „Nut en Genoegen." Lezing mej. C. Eitje, Amsterdam, over: „Het Jodendom in de huiskamer." 8 uur. BURGERLIJKE STAND. 18 Augustas. Ondertrouwd: Woutér van den Berg en Hendrika van den Berg; Johannes Ar- noldus Jekel cn Gijsje Overeem; Antonie Lablans cn Geertruida Hazelaar; Anne van der Woude en Geurtje van Suksuin; Mar cus Leonards en Maria Francisca van Opij- non; Teuntje Wismeijor on Jan Gerard. van der Glas; Thcodoor Jacob Lap en Margare- tha Franciska van der Laan. Gehuwd: Johannos Theodorus van Doorn en Maria Johanna Petronolla Pauli* na Elbertse; Hendrik Andries Kelder tui Margroctha de Leeuw. Overleden; Dora Kraamdijk, oud 'fè jaar, ongehuwd. prima macco ^3 98, 69, 49 en 36 cent. Natuurlijk weer in LANGESTRAAT 81 AMERSFOORT Buiten verantwoordelijkheid der Redactie, DE BIJBELTENTOONSTELLING. Geachte Redactie, Van verschillonde zijden worden voor de te houden bijbeltentoonstelling reeds pretti ge toezeggingen van medewerking gedaan. Maar nevens de inzendingen van bibliothe ken zouden wij ook gaarne do medewerking van het publiek ontvangen. Bij vele parti culieren berusten bijbels die merkwaardig zijn, soms om een oud familiercgister, of om druk of uitgave of platen, of. wel om band en bandversiering. Ook bevat menig kerkboek den bijbel of een gedeelte daarvan. Wij zouden hot zeer op pry's stellen als zij die bereid zijn om van het hunne in te zenden, daarvan bericht gaven (met mede- deeling van wat zij beschiqbaar hebben), hetzij aan den voorzitter den heer Wesse- ling (Wijersstraat 5), of ftan den Secretaris Ds. Pannebakker ^Utrechtsche weg 136.) OMREKENINGSKOERSEN. Oft. Not. Niet Off. 18 Aug. 19 Aug. 12 uur 8.64 8.62 Berlijn., 59 13 59.11 Parijs 0.74 9.74 Brussel 34.48 34.52 Zurich 48.40 48.41 Kopenhagen 46.30 46.30 Oslo 43.50. 43.50 Stockholm 44.65 44.65 New-York. 2.48A,' 2.4876 Milaan 12.76 12.74 Medegedeeld door do Rotterd. Bankvereen. Eenige kennisgeving. Ondertrouwd: TH. J. LAP cn M. F. VAN DER LAAN. Huwelijksvoltrekking 30 Aug. a.s. 12 uur. Kerkelijke inzegening 12 u. 30 in de St. Jorisfkerk door den Weleerw. Heer Ds. M. G. GERRITSEN. .Amersfoort, 18 A/u&. 1932. Alb. Cuypstraat 11. v. Marnixlaan 30. Geen ontvangdag. Heden overleed, zacht en kalm, te Warmond in Huize St. Liduina, onze lieve Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, MARIA CORNELIA VAN DER SCHUYT Wed. van DAVID AUGUST ©IJEHENDIJK, in den ouderdom van 72 jaren. Leiden: Ir. J. G. 'BIJ'DE/NDIJK. H. BIJDENDIJK— RöMER. Batavia C.: Mr. P. G. BIJDENDIJK Leiden: A. BIJDENDIJK. Leiden, 17 Aug. 1932. Warmorvderweg 1. Geen Bezoek. De teraardebestelling zal plaats 'hébben Za terdag a.s. op de Alge- meene begraafplaats Crooswijfc. te Rotter dam. Vertrek, vanaf het Ontvanggebouw aldaar te 3 uur. Commandant lc Reg. Hu zaren zal WOENSDAG 7 SEPTEMBER c.k. te twaalf uur op zijn bureel in de Ka zerne Bereden Wapens eene OPENBARE AANBESTEDING houden van HOOI, STROO, en TURF- STRCOISEL voor de paarden In het garnizoen gedurende bet tijdvak 1 November 1832 tot en met 31 Januari 1933. 20.000 K.G. turfstrooisel mag ten hoogste tegelijk wor den geleverd. In de inschrijvingigbiljetten op ongezegcld papier moet worden vermeld of 'lc aanbieding betreft turfstrooi sel, al dan niet van Neder', grondstoffen in Nederl. fa brieken vervaardigd. Op deze levering zijn van toepassing de Algemeens Voorwaarden voor de aanbe steding en levering van fou- ragc vastgesteld bij Besch. v. d. Min. v. Defensie van 17 Oct. 1930, Vie Afd., nr. 23, wel/ke voorwaarden verkrijg baar zijn bij de Alg. Lands drukkerij te 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen od werkdagen van 8.00 tot. 12.00 en van 13.30 tot 16.00 ten bu- reele van den aanbesteder- De Luitenant-Kolonel, Commandant van het Regiment, L. H. A. CROMMELIN. Ouzo sort earing in Binnen- en Buitcnlandsch FRUIT is steeds ruim: togen billijken prijs. PLANTSOEN WEST TeL 941. Mevrouw Brinck Gediplomeerd Heilgymnastiek en Massage Bisschopsweg 186 Tel, 1404 Arnhomscliestr. la Tel. 1685 HUZARENSLA afgehaald 25 ct. per portie. Levert: Kresftenmayonnaise, Zalmsalade Hors d'Oeuvres Varié. Toe, vraag eens een proef- bestelling aan? Tcc, bol ons cans op, hier hebt tJ ons nnmmer 659. Wij zullen U toonen, dat het door ons ge leverde is, van onbetwistbare kwaliteit en wij zullen U tevens laten zien, dat U voor la geren prijs, toch het betere ontvangt. Slagerij BEN POLAK concurreert met kwaliteit. TeL 059. SUCCESSEN zijn universeel op Dnnlopbanden. I HUIB HOLSTEIJN verkoopt alle maten motorenbanden. riant, vrij aan dc Wilhélmina* straat. Dlnct te aan. vaarden. 7e bevragen bij v. HASELEN'S Wo ningbureau. Gedi<pl. Schocriihereteller. Onder Rijkstoezioht. Een goed gevulde Fruitmand of Fruitschaal is voor iedere gelegenheid een welkom .cadcan, U kunt ze in eiken prijs bekomen. Uw adres daarvoor is Amh.str. 22. Te lef. 61.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3