GR00TE NEDERLAAG VOOR HOLLAND GEMEENTEZAKEN HILVERSUM VAN Een leening van F 1.200.000 RAADSVERGADERING SCHERPENZEEL DE U.P.A.B. WINT VAN DE POLITIE ROOKT NIET IN BOSCH OF HEI VAN EGMOND WEER THUIS Transpireerende Voeten, BIJ RUST EEN 1-0 ACHTERSTAND Radioprogramma BIJKANTOOR Amersfoortsch Dagblad SOESTERWEG 107 Wordt een gedeelte van het losse gemeenteperso: neel ontslagen? Hilversum, 20 Aug. B. en W. stellen den gemeenteraad voor met den directeur van de Rijkspostspaarbank te Amsterdam op onderhandsche schuldbekentenis een geldleening te sluiten, nominaal groot 1.200.000, rentende 5 'sjaars, aflosbaar in 40 jaar. Bij besluit van 2 September 1931 is de formatie van het workliedenpersoneal uitge breid met 53 werklieden en wel met de be doeling B. en W. in de gelegenheid te stel len deze personen in vasten dienst aan te stellen. Na 2 September zijn de economische toe standen zoodanig veranderd, dat belang rijke werken in 1932 niet zijn uitgevoerd. De werkgelegenheid is meer en meer beperkt, B. en W. kunnen zich voorstellen, dat de betrokken werklieden teleurg?steld zijn, dat zij geen vaste aanstelling ontvingen; gaarne hadden zij daartoe medegewerkt, maar on der de steeds slechter wordende tijdsom standigheden zou het volkomen in strijd ge weest zijn met de verantwoordelijkheid, welke het college tegenover den Raad en de gansche burgerij heeft, zoo het dezo groep van werklieden of maar een deel ervan in vasten dienst had aangesteld met do weten schap, dat van hun diensten niet geheel ge bruikt zou worden. B. en W. stellen daarom den Raad voor vorengenoemd beslui't in te trekken. Ander zijds erkennen B. en W. gaarne, dat de ge meente zich ten opzichte van bedoelde werk lieden niet van alle verplichtingen ontsla gen mag achten, voorzoovcr zij uit hun tijdelijk dienstverband moeten worden ont slagen. Een zekere tegemoetkoming is op haar plaats, te meer daar een aantal hun ner reed6 lang in tijdelijken dienst is. B. en W. hebben nu een regaling ontworpen, die hierop neerkomt, dat aan hen 5 jaar of minder diensttijd gedurende 5 weken een uitkeering van SO van het weekloon en aan hen, die langer dan 5 jaar in dienst zijn, voor elk jaar dienst boven de 5 jaar een week vol loon en vervolgens gedurende 5 weken 80 van het weekloon zal worden toegekend. Voor een en ander is 9700 noo- dig, welk crediet B. en W. aanvragen. Een crediei van 1000 voor de werkloosheidsbestrijding Schcrpenzccl. Vergadering van den Raad der gemeente Scherpenzeel op Vrij dag 19 Aug. 1932 des nam. VA uur. Voorzit ter Burgemeester jhr. mr. W. F. Roëll, secr. de heer E. v. d. Linde. Alle leden zijn aan wezig. De notulen der vorige vergadering wer den aangehouden tot een volgende. Onder ingekomen stukken werd goedge keurd de begrooting 1933 van de gezond heidscommissie te Nij kerk. Aan het comité tot aanbieding van een muziektent aan de muziekvoreeniging werd een bijdrage van 50.verleend. Zonder beraadslaging en stemming werd goedgekeurd een voorstel van B. en W. tot aanvaarding van een schenking van de Coöperatieve vereeniging „Ons Belang" te Scherpenzeel, houdende vestiging van een erfdienstbaarheid op haar perceel ten be hoeve der O.L. school, bestaando in het recht van uitzicht en licht en het recht, om ook later desverlangd nog meerdere vensters en lichten te maken dan thans In de school aanwezig zijn. Aan de Be waarschool Wérd een subsidie verleend van 100.voor het schooljaar 19321933. Besloten werd tot overname tegen den te hoofdonderwijzerswoning voor een be drag van 5550.te gunnen aan de koo- pers E. v. d. Linde en A. Blauw. Bosloten wkerd tot overname tegen den kostenden prijs van het door wethouder Blanken in publieke veiling aangekocht ter rein aan de Kerkstraat, Bij de stemming over dit punt onthield wethouder B. zich van stemmen en was de heer S. Valken burg tegen het voorstel van B. en W. Met algemeene stemmen werd goedge keurd een crediet van 1000 te verleenen aan B. en W. tot bestrijding der werkloos heid. Door het overlijden van het lid der schat- tingscommissie, de heer A. G. J. Hendrlkscn moest in deze vacature worden voorzien. De aanbeveling van B. en W. luidde: 1. J. v. d. Vliost Jzn., 2, J. Vlastuin Sz. Uitge bracht werden 5 stemmen op no. 1 en 2 stemmen op H. Bercndsen. Door den voorzitter werden benoemd tot leden der Commissie van onderzoek van de gemeenterekening, dienst 1931, de hee- ren C. A. Bakker, S. L. Buddingh en A. Poot. Hierna werd de vergadering gesloten. VERKEERSONGELUK BIJ NAARDEN. Bussum, 21 Augustus. Omstreeks vier uur reed de automobilist H. Strijbos uit Amsterdam op den Rijksstraatweg by Kaarden. Hij wilde den Oud-Blaricummer- weg in rijden en stak zijn richtingswijzer uit. De motorrijder Smit, die eveneens uit de richting Amsterdam kwam en die vol gens ooggetuigen een vaart van 80 K.M. had meende nog te moeten passeeren. Een botsing was hot gevolg. Hij en zijn duo- rijdster vlogen een Meter in de lucht. De heer S. kwam er wonderlijk zonder letsel af. De duorijdster werd met ernstige ver wondingen aan do knie, aan den schedel cn den rechterbovenarm, opgenomen. Pa trouillerende leden van de Bussumschc Roode Kruis colonne hebben de eerste hulp vrlecnd, waarna oen dokter uit Bussum de behandeling voortzette. „OUD BREESCHOTEN" IN SCHERPEN ZEEL VERBRAND, Hooibrooi vermoedelijk de oorzaak. Schernenzeel. Vrijdagavond om 6 uur schrok ons dorp op door het luiden van de brandklok. Spoedig vernam men, dat „Oud Breeschoten", eigendom van do familie Royaards v. Scherpenzeel, bewoond door G. Hoosjes, afbrandde. Toen wij voor bij de N.H. Kerk reden, zagen we daar de brandspuit staan. Gewacht werd op een paard, dat de spuit naar dc plaats des on- heils moest trekken. Toen wij het bran dende huis naderden, viel er niets meer te redden. Na eenige oogenblikken stortten do zwarte gebinten in, een half uur later ongeveer, ook de ouderwetsche wijde schoor steen. Do oorzaak schijnt te moeten worden gezocht in hooibroei-. Bijna niets werd ge red. Echter gingen geen vee of kippen ver loren. Door gebrek aan water kon de spuit geen dienst doen cn keerde dan ook terug. Ber gen cn bakhuis bleven bewaard. Do inboe del was laag verzekerd. AANBESTEDINGSNIEUWS. Barneveld, 19 Aug. Het Muziekge zelschap „Kunst Veredelt" alhier heeft he den aanbesteed het bouwen van een vaste muziektent Ingeschreven werd als volgt: Metselwerk: H. J. Loeuwis 680, J. Kuit on E van Zomeren 767, Aeg. Kap 1033, W. Schouten cn F. Boerhaven 1035, E. J. v. d. Visch en T. v. d. Lec 1037, Gebr. Kuijt 1973 en C. ten Hoven 1084. Timmerwerk: Firma H. do Boer 615, J. Hofland 648, P. v. Veldhuizen 672, Gebr. Doest 709 cn A. v. d. Fliert 734. Loodgieterswerk: J. ter Rahé 240, A. v. d. Kamp 255 cn W. A. Wcsterveld 265. Schilderwerk: J. Rouweschorst 89, W. Kuijt 108, W. ten Ham 135 en W. Cozijn- sen 172. Electra: H. G. Leertouwer .f 60, J. ter Rahé 61.50 en N. G. Verburg 78. Smidswerk: Gebr. Viets 64, Gebr. v. d. Mheen 66 en M. Kolkman 69. 'Met 641/1 tegen 55',s punt Hilversum, 21 Augustus. Hier ter plaatse, in het gemocntelijk sportpark, hoeft vandaag dc wedstrijd plaats gehad tusschon de ploeg van don Utrcchtschen Prov. Ath- let/ekbond en die van den Nedorlandschon Politie Sportbond. Voor den aanvang van do ontmoeting werd door den heer Vreedo aan den Polilie- sportbond een vlag aangeboden, die door den voorzitter van dien bond in grootcn denk in ontvangst werd genomen. Daarna namen de wedstrijden eon aanvang, die een zeer vlot verloop hadden. Op zoo goed als aPe nummers toonden de U.PA.B.-'era zich dc meerderen van de politiemonschcn, zoo- da! do Utrechtscho ploeg op fraaio wijze deic ontmoeting wist te winnen. ■13e uitslagen lulden: 1500 M hardloopen: 1. J. Hoogcweg (U.P. A.p.) 4.21; 2. H. van Guldenor (N.P.S.B.) 4.28.3; 3. J. van der Hoogen (UPAB); 4. H. Meyer (NPSB). 400 H. hardloopen: 1. A. Mcmen (UPAB) 54.4 M.; 2. J. Huurman (Nl'SB) 55.3; 3. J. Grootewal (UPAB); 4. W. II. Jonker (NPSB) Hoogspringen: 1. P. v. d. Most (XSPBJ 1.671/, M. en H. C. II. do Vries (UPAB) even- eens 1.67'/» M.; 3. J. v. d. Berg (NSPB); 4. Vourdides (UPAB). 100 M. hardloopen: 1. A. P. Beintema (UP AB) 11 sec.; 2. II. Brink (NSPB), 11.0 sec 3. H. Vincent (UPAB); 4. A. J. Broek (NP SB). Speerwerpen: 1. B. Jongh (UPAB) 481/, M.; 2. C. Jongh (UPAB) 47.33 M.j 3. J. Knol (NPSB) 46.04 M.; 4. M. Gebius (NPSB). 41.20. Kogclstootcn: 1. J. v. d. Berg (NPSB) 12.17 M.; 2. S. Ollj (NPSB) 10.97; 3. J. Dijk huizen (UPAB) 9.42; 4. C. Iloksborgen (L'P AB) 9.34. 4 maal 100 M. estafette: 1. UPAB 45.G sec; 2. NPSB 40.5 sec. Alossingswedsirijd over 3 K.M.; 1. UPAB 8 mill. 45.8 sec.; 2. NPSB. Verspringen: 1. A. Mcinen (UPAB) 6.53 M.; 2. G. Vergunst (NPSB) 6.391/,; 3. M. Stakman (UPAB) 6.35; 4. J. Knol (NPSB) 0.11'/!. Discuswerpen: 1. J. Postnia (NPSB) 40.7 M.; 2. S. P. Ollj (NPSB) 31.79 M.; 3. G. Hoksbergcn (UPAB) 31.50; 4. J. Grootewal (UPAB) 31.35. Zweedsche estafette: 1. UPAB 2 min. 9V» sec.; 2. NPSB 2.1754. Polslioogspringen; 1. L. M. Oorschot (UP AB) 3.00 M.; 2. T. v. d. Most NPSB) 3.37; 3. A. Kooy (NPSB) 3.25, 4. Vourdides 3.10. In totaal behaalde de UPAB plocg een puntental van 64V» tegen de NPSB een to taal van 5554. WATERPOLO zou men niel missen. Maar jaarlijks gaan duizenden hec tares bosch door brand ver loren I En die mist men wèl. Spaar ons nationaal bezit, Een onderhoud met Swaap de Beer Rotterdam, 20 Aug. Mot het stoom schip Statendam is hedenavond te Rotter dam aangekomen dc wielrenner Van Eg- mond die in Los Angeles het Olympisch Kampioenschap Sprint heeft gowonncn. Hij was vergezeld van Guus Schilling, zijn trai ner cn den heer Bernard Swaap dc Beer, den begeloidcr der wielrenners. Om Van Egmond die binnenkort aan do wereldkampioenschappen te Rome gaat deelnemen en die men elke emotie wilde besparen, niet te vermoeien heeft do N.W.II. met do Holland-Amcrika lijn in orde ge maakt dat Van Egmond door een dienstuit gang waar een auto wachtte dadelijk kon vertrekken, zoodat niemand hem heeft kun nen spreken. Hij werd afgehaald door den voorzitter van de N. W. U., Jhr. van den Berg van Heemstedo en \V. Stovols, cn zijn vader en moeder dio uit Baarn waren over gekomen. Naar wij vernemen zal Van Egmond, weer vergezeld van zijn trainer cn den hoer Swaap do Beer zoo spoodig mogelijk doorrei zen naar Rome. De heer Swaap do Beer heeft ons een onderhoud toegestaan waarin hij zeido dat de overwinning van Van Egmond geen ver rassing was In do series cn de demi-finales was de Hollandor do stérkste man. Dat hij den tijdrit niet hoeft gewonnen maar daarin tweede werd moest worden geweten aan het feit dat hij vlak voor deze rit vier sprints heeft moeten rijden zoodat hij vermoeid was geraakt. De tandemrit kon zooals be kend niet doorgaan wegens een defect aan deze tandem bij de training al telkens defect dez etandem bij dc training al telkens defect was geraakt. Van Egmoiid en Le.cno zijn beide lange zware jongens, zoodat do tandem hoogcr en langer was dan dio van dc andere deelnemers die allen een stuk kloiner wa ren. Dc tandem ontspoorde telkens daar do bochten van dc baan te kort en niet steil genoeg waren. Men heeft herhaaldelijk do tandem laten herstellen, maar zelfs dc boste wielen hebben het niet gehouden. De heer Swaap de Beer gaf als zijn mea ning te kennen, dat do hoeren Kellcnbach en Van Rossom niet do juisto leiders zijn goweest, want dat anders do oudere deel nemers wel betere resultaten zouden hebben verkregen. Dc athletcn, zwemsters enz en hun verzorgers trokken dc profcsionnoele training der wielrenners zoo'n beetje in bet belachelijke, hetgeen do heer Swaap de Boei scherp afkeurde. Ook was hij hot er niet mee eens dat de Nederlanders naar Los Angeles 2ouden zijn gegaan als een demon stratie van de Ncderlandschc sport en tegen prestatie voor dc komst der Amorikaan in Amsterdam in 1928. Veel te weinig beschouw dc men een overwinning als het eigenlijke dool van do deelname. Toen tevoren do on kosten besproken werden was dc hoer Van Rossem van meening dat deze gemiddeld f 1500 per deelnemer zoudon bedragen boe- wel dc ruiters hadden gezegd dat men met f 1100 wel toe. kon komen. Do hoer Van Ros- sem sprak dit echter tegen on woes or op dat men niet reisde als een relsvereeniging maar dat er allerlei kosten zouden ztijn voor verzorgers, extra voeding en training. Toen men echter met do Statendam was afgeva ren uit Rotterdam kregen de wielrenners dadelijk den indruk dat de reis toch wol heel sterk het karakter van con trip van een relsvereeniging droeg en dat alles op een koopje moest gaan. De buitenlandsche deel nemers werden zijns inziens veel beter ver zorgd en getraind dan de Nedcrlandsche athleten. Wielrennen. INTERNATIONALE WIELER WEDSTRIJDEN TE BLERICK. V c n 1 o21 Aug. Op de wielerbaan de „Valk" to Blerick hadden Zondag grooto in ternationale wielerwedstrijden plaats. De uitslagen luiden Sprintwedstrijd voor profs en onafhanke- lijken (over 7 ronden): 1. van Hout. 2. Oszmella. Afvahvedstrijd over 20 ronden: 1. Braspenning. Sprintweds'trijd voor amateurs: 1. Janssen. 2. van do Baen. 3. Shell. Koppelwedstrijd voor profs en onafhanke- lijken over 100 K.M.: 1. Rausch-Hürtgen 17 pnt. 2. Smots-Ha- gelstecn 11 pnt. 3. Damm-Dumm 6 pnt, 4. Braspenning-Oszmella 17 pnt. 5. Van Hout van Hoek 19 pnt. Handen en Oksels behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel. In bussen van 45 en 60 ct. Alleen bij Apoth. en Drogisten, Ook de estafette werd door de onzen verloren Do grooto warmte had ons verlaten, oen kool windje, oen af on loo schuilgaande zon, factoren dus voor oen drukke en veel kleurige bevolking van do zwominrienting aan don Krommen Rijn. De penningmeester dor U.Z.C. gaf ons op, een publieke belangstelling van ongeveer 17—1S00 personen. Het oorsto bericht om trent de Belgen wasoon uur te laat. Do politiemuziek stoorde zich er niet aan, begon op tijd en gelukkig evenmin de voor zitter-kamprechter, de heer A. S. Sirks. De nationalo nummers haddon nu den voor rang, starter Herman Minnes riep oven twee uur de dames 150 M. wisselslag aan de start. 1. C." Luyke, S.Z.C., 2.20)42. W. do Groot, U.Z.C.. 2.22 X; 3. J. H. Huybors, IJ, 2.2654. 160 M. wisselslag heeren. 1 G. Reglor, R.Z.C., 2.854; 2 D. Woltore U.Z.C., 2.954; 3. L. Korpershock, R.Z.C., 2.1054. 6 X 50 M. estafette hoeren. 1 U.Z.C. 2.3054; 2. D.J.K. 2 42. De Utrechtscho ploeg was samengesteld uit J. van Duin, J. v. d. Sluis, C. J. Rijn berk, Brookcraa, Dijkema. 5 X 50 51. estafette damos. 1. R.D.Z. 2.47; 2. A.D.Z. 2.5754; 3. O.D Z. 2.59 54. De winnende ploeg bestond uit do dames Timmermans, Brouwers, Hogcweg, Bau- meister, G. Klapwijk. Evenals bij do 5 X 50 hooron wos ook hier geen sprake van strijd. Voor afwisseling in het snel zwemmen zorgden do heeren Lotgering en Stotljn. Van do keurig uitgevoerde demonstratie spron gen vicion d» „salto's" van Stotljn wel 't meest op. De in het program vermelde B. Wirth kwam niet uit. 3 X 50 M. wisselslag estafette. 1 U.Z.C. 1.4354, 2 R.Z.C. 1.4354; 3. A.Z. 1.4754. De Ulrcchtsche en Rolterdamecho zwem club6 gaven hier feilen strijd te zien. Mot handslag tikte v. d. Sluis voor Delwei aan. De Ulrcchtsche ploeg bestond uit D. Wol- ters, J. v. Duin, J. v. d. Sluis. X 51 H. wisselslag esta fette dames. 1 R.D.Z. 1.54; 2 A.D.Z. 1.5754; 3 Inter Nos 254. Hiermede was hot nationalo gedeelto af- gewerkt en. kon men met hel internationale beginnen. (Do Belgen Waren kwart over 3 gekomon). Holland—Belgl» I X 200 M. 1 België 10.2654; 2 Holland 10.2954. Do samenstelling der ploegen was; 1 Isseló (Brugge); 2. G. Blitz (Antwer pen), 3 Arls (Antwerpen), 4 Guillini (Brug S«)- 1 Delwei; 2 Dykema; 3 Schoffer; 4 vaD Voorst. Delwel begon zeer goed. Icselé tikte la ter aan, dc voorsprong wiet Dykema niet te behouden. Scheffer en Arts gingen tegelijk te water. Do Hollander was bij 't einde der 200 M. een tweetal slagen voor, niet voldoende om Guillini do eindoverwinning te ontnemen. Van Voorst zwom snel, doch dc Bruggc- naar won zooale verwacht. De polowedsfrljd. Holland: Veens tra v. Oostrom Soedo, M. Schat, Ingcnluyff v. Ommeren, v. Daatselaar, v. d. Bosch. Caeteleyns, v. Ghecm, de Pauw Blitz, Malissart, de Combe Brandelcer. B e 1 g i De estafotle verloren, den waterpoloBtrijd zullen wij winnen. Mot deze leuze ging .het jeugd-zevental te water. Voor de polo-keuze-commissie ging de proef beginnen, welke tot rust geen mis lukking bleek, wat betreft de verdediging zeker niet. Om tegen dit sterke Belgische team maar een achterstand van 1—0 te boeken bij half time, zegt heel wat. Pas in do tweede holft kwamen do te kortkomingen voor den dag, waarvan hot meer dan slechte plaatsen van allen wel no. 1 was. Do zoo geroemde snelheid word door de Belgen geëvenaard, do forschheid en meerdere routlno gaf nu den doorslag naar den kant der gaston. De rustige lei der, waarmede men 't dan niet geheel en al eens mag zijn, heeft niol éën speler het water uitgezonden. Al hooi spoedig gaan de Hollandsche aanvallers er tusschon uit, v. Daatselaar stelde met een achtorwaartseh schot Bran deleer op de proef, doch de bal ging voor bij 't doel. De bezoekers deden 't boter: een snol samenspel bracht Castoloyns In goede positie voor Veenstra en binnen 2 minuten had België de leiding. Het bleef voorlooplg een beuken op het trio v. Oostrom Soedo, Schat en Ingeluyff, doch dit drietal verdedigde goed. Van op- zwemmen der achterhoede was echter geen sprake; het bleef 01, doch do achterhoede der Belgen was zoowel v. Daatselaar als van Ommeren en v. d. Bosch volkomon de baas. Castoleyns cn v. Ghecm krijgen nog een kans, doch dc hardo schoten zijn Iets te hoog. Rust 0—1. Drio minuten na do horvatting profiteert do Pauw van een misvorstand ln onze ach terhoede cn do voorsprong dor Belgen is vergroot, 02. Het moor dan slochte plaat sen van onzo spelers valt op, waardoor de locb al niet vele aanvalskanson geheel vor- loron gaan. De Pauw cn Casteleyn6 bren- gon don stand op 01. De Hollandsche Jeugd is de kluts kwijt. De tijdmeter alleen kan een dóbicle voorkomen. Blitz brengt het gotal Bolglsohe doelpunten op 5. Zelfs het genoegen van éën tegenpunt was voor het Noderlandsche zevental niet wegge legd. Nog altijd valt er voor onzè polospelers, hoe dan ook het teem wordt samengesteld, veel van de zuidelijken te loeren. De honderden niet-insiders glngon on voldaan huiswaarts en do lnsldors 7 7 7 De U.Z.C. hoeft zwemmend Utreoht aan zich verplicht door 't organlseeren van de zen middag. Dinsdag 23 Augustas. Hilversum. A. V. R. O. 8.00. Tijdsein. 8.01. Graraofoonrauzie'R. 9.00. Het A.V.R.O.-Klcin-orkest onder ding van Nico Treep. 10.00. Tijdsein. 10.01. Morgenwijding. 10.15. Gramofoonmuziek. 11.00. Orgelconcert door Frans Hasselaar. Jaap Stroomcnbergh (bas-bariton). 12.00. Tijdsein. 12.01. Het A.V.R.O.-Kamerorkest o.l.v. Louis Schmidt, m.m.v. „The Three Syncopa- tors'. 2.15. Rustpoos voor de N.S.F. voor ver zorgen van den Zénder. 2,30. Voorlezen door Marie Holtrop. 3.00. Gramofoonmuziek. 3.30. Aansluiting m. h. Grand Hotel, Sche- veningen. Concert door Jack Hollis en zijn orkest. 4.30. Kinderuur door mevrouw Ant. van Dijk. 5.30. Kovacs Lajos en zijn orkest. (Refrein zang: Bob Scholte). 6.00. Uitzending voor het Onderwijsfonds voor do Scheepvaart. 6.30. Kovacs Lajos en zijn orkest. 7.30. 3de Guitaar-kwintet van Bocchorini, uit te voeren door: Heinrlch Albert, guitaar, en conlgo leden van het Omroeporkest: Willem Knikker, le viool; R. Grin, 2o viool; J. Poth, alt-viool; H. P. Lowey, cello. 8.00. Tijdsein. 8.01. Het Omroeporkest o.l.v. Nico Trcep, m.m.v de „3 Brüder Nehring', Xylophoon; Schutte's Attractie-Band en Wouter Loeb. Intermezzo: Wouter Loeb in zijn reper toire. 10.00. Weerbericht, nieuwsberichten en koersen van Vaz Dias. 10.15. Het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep. 11.00. Aansluiting met Hotel „Atlanta" te Rotterdam. Concert door Lily Pataki en haar zigeunerorkest. K. R. O. 8.00. Morgenconcert 10.00. Gramofoonmuziek. 11.30. Godsdienstig halfuurtje door pastoor L. H. Perquin. 12.00. Tijdsein. 12.01. Politieberichten. v 12,15. Lunchconcert door het Iv.R.O.-Trio o.l.v. Piet Lustenhouwer. I.45. Gramofoonmuziek. 2,00. „Do vrouwenportretten op de Rem- brandttentoonstelling" door Piet Aalberse (Eerste deel Vrouwenuurtje). 2.30. Gramofoonmuziek. 2.45. Plechtige opening van het nieuwe Gemeentehuis te Roermond door H. K. H. Prinses Juliana. 3.45. „Waschbehandoling uit en thuis" door J. Karnbeek. 4.15. Verzorging van den zender. 4.30. Het K.R.O.-Orkost o.l.v. Johan Gerrit sen. 7.10. „De Mijnstreek" door pater J. Colsen C.M. 7.30. Politieberichten. 7.45. Verbondskwartierlje. 8.00. „Het Tilburgsch Politlemuziekcorpa" o.l.v. H. J. F. van Abeelen. 9.00. Nieuwsberichten Vaz DiaS. 0.15.. „Moord". Een luguber blijspel door Jac. Ballings, opgevoerd door De Vereenig- do Haagscho Spelers. Artistiek leider: Pierre Balledux. 10.00. Het K.R.O. Kunstensöfnbte*'.v^JPM Lustenhouwer. II.00 Gramofoonmuziek. Geeft daar uw Keitje of Advertentie op Zonder prIJ sver hoogtng ABONNEMENTSPRIJS 17K CENT PER WEEK EENIGST DAGBLAD Meest actueel blad ter plaatse

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 7