J. A. SCHOTERMAN ST. EMILION 1928 per flesch f1.45. per anker f58.50 WIJNHANDEL GEVESTIGD 1878 UTR.STRAA T17 TEL. 145 EEN BENAUWDE ZEGE VOOR H.V.C. Rapiditas en H.V.C. speelden fair DE AMSV0RDEPL0EG KAN NIET SCOREN Ongeschaafd spel van de Z.N.C.-ers Amersfoortsch Dagblad A.P.W.C. I - E.A.C. I 2-4 EEN GELIJK SPEL VOOR AMERSFOORT I EN II DEPROFSVANDENK.O.O.S.BI IN ACTIE Carels winnaar sabel- schermen VOETBAL Een 2000--koppig publiek vermocht niet de tijdelijke inzinkingen van H.V.C. op te heffen De publieke belangstelling concentreert zich in onze stad op voetbalgebied in de eerste plaats op de verrichtingen van het eerste elftal van H.V.C. Nu is dat voor dit elftal erg vleiend, maar belangstelling uit sluitend is niet voldoende. Vooral in een wedstrijd als gistermiddag gespeeld werd tegen één der mede-candidaten voor de eerste plaats, n.l. Rapiditas uit Weesp, heeft de ploeg dringend behoefte aan ge paste aanmoediging, waardoor zij gemak kelijker de tijdelijke inzinkingen, welke nu eenmaal elk elft-al medemaakt, te boven kan komen. Dc ruim 2000 toeschouwers, met zeker 80 rasechte H.V.C.'ers, waren meestal zoo stil als een muis, waardoor de loomheid, die heden op de spelers rustte, eerder erger werd dan minder. Eerst toen kort voor tijd, N.N. zijn schitterend doel punt had gemaakt, kwamen de aanmoedi gingen los, waardoor ook Rapiditas wakker geschud werd en het offensief overnam. Er waren echter nog meerdere factoren, waardoor H.V.C. niet haar gewonen vorm wist te krijgen. Rapiditas bood lang niet dien weerstand, welke verwacht werd. Zoo wel als geheel als individueel was zij de mindere van II.V.C. Haar keeper stak ech ter stukken boven zijn clubgenooten uit, vandaar dat het overwicht van H.V.C. maar in één doelpunt werd uitgedrukt. Voor de rust speelde H.V.C. tegen den sterken wind in. Aanvankelijk maakte Ra piditas een sterken indruk, „er zit fut in die ploeg", zei iemand in onze omgeving. Dit fut bleef beperkt tot enkele aanvallen, overigens is de voorhoede der gasten geen enkele maal bepaald gevaarlijk geweest. H.V.C. speelde met verschillende periodes van sterk en zwak spel. Haar voorhoede deed meermalen goede dingen, doch de scherpe schoten waren een kolfje naar de hand van den Rapiditas-doelman, Steur. Zijn backs hielpen hem wel. maar hun plaatsen was onvoldoende. Aan den an deren kant leek v. d. Poi in het H.V.C.-doel ons niet al te safe, Meijer en lleitrnan red den nogal eens in uitersten nood. Voor de rust gebeurt er al bitter weinig belangrijks. Houtkamp toont zich de gevaarlijke man, die steeds onverwachts weet te schieten. Doch ook zijn medespelers zijn actief. Beido partijen kunnen het net niet vinden, zoo dat met blanken stand de rust intreedt. Dc wind is inmiddels nagenoeg gaan lig gen, zoodat H.V.C. dit voordeel(?) mist. Het is nu vrijwel gedaan met Rapiditas, steeds blijft H.V.C. aanvallen, zoodat het doel der blauwwittcn aanhoudend in ge vaar verkeert. Een enkele uitval wordt door Heitman, c.s. gemakkelijk bedwongen. Het spel is weinig interessant, do lijd kruipt verder. Telkens noteeren wij een H.V.C.-aanval, dan brengt links op dan rechts, doch steeds is er een Rapiditasbecn dat redt, of weet haar doelman erger te voorkomen. liet regent corners. Wassink krijgt een blessure en wordt vervangen door Polderman, die zich vol lust in den strijd werpt. Verschillende spannende mo menten ontstaan voor het Rapiditasdoel, Houtkamp schiet meerdere malen, N.N. laai zich niet onbetuigd en kogelt er lustig op los. Het spel wordt iets forscher. Een spor tief staaltje levert één der Rapiditas-man- nen als bij Stam onnoodig haakt, waarop een vrije schop volgt. Hij biedt zijn veront schuldiging aan en geeft Stam de hand. Een unicum tegenwoordig, waarop wij voorzitter v. d. Eist dan ook zien applau- diseeren. Zes minuten voor den tijd gebeurt het lang verwachte. N.N. brengt snel op, voor het doel gekomen volgt een zuiver hard schot. Steur is gepasseerd, H.V.C. leidt ver diend met 10. Groote vreugde in het H.V.C.-kamp, nu begint het publiek te brullen en ontstaat er een gezellige spinnende atmosfeer, waarop den geheelen wedstrijd gewacht werd. Ook Rapiditas wordt actiever. Gevolg ecnige ongevaarlijke uitvallen. De tijd is inmid dels verstreken en H.V.C. is twee belang rijke punten rijker. Bij H.V.C. was de voorhoede als geheel goed, Wassink niet zoo gevaarlijk als an ders. Het binnentrio heeft hard gewerkt, Ramselaar was een productieve rechts buiten- In de middenlinio was Stam uit vorm, de beide vleugelhalfs niet onverdienstelijk. Heitman had er pleizier in en dat betee- kent een goede wedstrijd voor hem, Meijer pingelt wel eens, wat kan gevaarlijk wor den I V. d. Pol in het doel is op en top spor tief, maar mist nog de noodige wedstrijd- routine, welke hij echter wel zal aanleeren. Daar beide partijen zeer correct speelden, had de leider, de lieer Danvers, een gemak kelijke taak. In een wedstrijd, welke op laag peil staat, boekt Z.N.C. een 40 overwinning Wie gedacht had, dat het leed van de vo rige week, nu door een overwinning volko men uitgewischt zou worden, is 'bedrogen uitgekomen. Want ook in de ontmoeting te gen Z. N. C. in Zeist'moest Amsvorde de punten afstaan. Toegegeven dat de punten weg zijn, doch het is prettig te constateeren dat liet spel belofte inhoud voor de toekomst. En indien er meer verband in de voorhoede der zwart- witten had gezeten, ongetwijfeld zou de thuisclub dan niet met 40 hebben gewon nen. Daar bovendien Z.N.C. een spel speel de dat bijna aan het ongeoorloofde grensde, kreeg de jonge Amsvorde-ploeg het hard te verduren. De achterhoede met aan het hoofd den oud-doelman Los wachtte rustig liet onbesuisde spel af, terwijl de half-linie met als spil den tactisch werkenden Adjc Pol, de eerste stoot opving. Deze twee liniën hielden vele aanvallen in bedwang, doch hen werd geen tijd gelaten om een attaque op te bouwen. Uit den aard der zaak kon de voorhoede haar gewone spel niet ontwik kelen, stond vrijwel machteloos tegenover liet scherpe spel der Z.N.Z.'ers. Doch dit daar buiten gelaten, maakte de voorhoede van Amsvorde geen productieven indruk. Allejen Kluvers kon wel eens iets aardigs doen, doch de rechtervleugel miste de noo dige routine nog om initiatief te nemen, ter wijl Van Beek op de linkervleugel aardig kan passeeren, doch te laat voorzet, zoodat de binnenspelcrs steeds gedekt stonden. Een en ander was oorzaak, dat Z.N.C., die den wind in den rug had, het spel voorloo- pig in handen nam, doch daar zij het te kort hield, kon de verdediging steeds red ding brengen. Dc rechtsbuiten schoot enke le malen naast. De wind was bovendien oorzaak, dat de spelers moeite hadden om het leder onder goede controle te krijgen, doordat de Z. N. C.-achterhoede welke het succes van dc tegenpartij in den weg moest staan nog al eens miste, trachtte dc hard werkende Kluvers daarvan profijt te trok ken, doch zijn schoten faalden. Niettemin kreeg Amsvorde de eerste scrieuse kans op een doelpunt. Bij een cornerbal kwam het leder bij E. v. d. Pol terecht, hij plaatste het leder voor den doelmond, waar Doornekamp koppend een goal wilde rtiaken» Inderdaad zou dit gelukt zijn, maar toen van Essen het leder verder over de lijn sloeg was iede re illusie verdwenen. Met nog grootere wils kracht tornde de Z.N.C. aanval tegen de de fensie van Amsvorde op, kansen werden gemist, terwijl doelman Kraak, éénmaal met groot gevaar voor zichzelf, redding wist te brengen. Z.N.C. speelde werkelijk dit mo inent te onbesuisd. Na 30 minuten spclens benutte dc linksbinnen L. Tewes een through pass en passeerde doelman Kraak onhoudbaar 1—0. Even een oplc\ing in de Amsvorde-gelede- ren; Kluvens loste een goed schot dat ge houden werd. Hierna zakte het spel weer inéén zonder kans te zien de aanduiding „matig" te behalen. Uit een misverstand tusschcn Barfüss, die enkele zwakke mo menten had, en den Amsvorde doelman, scoorde Z.N.C. voor de tweede maal door J. van Ee. 20. Een omzetting van enkele \msvorde spelers had evenmin succes. Na de rust speelde zij weer in de beginopstel ling. De tweede helft deed het beste venvach ten. Amsvorde opende een krachtig offen- BIJKANTOOR SOESTERWEG 107 Geeft daar uw Keitje of Advertentie op Zonder prij sverhooging ABONNRMENTSPRIJS 17i/o CENT PER YVEEK EENIGST DAGBLAD Meest actueel blad ter plaatse sief, zoo geweldig dat de defensie van Z.N. C. a.h.w. geheel overspeeld werd. Maar zoo onverwachts als dit kwam, zoo vlug ver dween het weer. Toch loonde Amsvorde een hetere opvatting omtrent het spel te hebben. Geen liard gedraaf achter een bal, geen ruwe bonkige partij, doch een pogen om met rustig wel overlegd combinatiespel de Z.N.C.-ethterhoedc te passeeren. Voor het doel misteii de Amsvorde-spelers echter het noodige concentratie-vermogen om een atta que in winst om te zetten. Een blunder van doelman Kraék, die overigens op prima wij ze zijn doel bewaakte, hielp Z.N.C. aan haar derde doelpunt. Amsvorde gaf zich niet ge wonnen. Integendeel, Kluvers toonde nog eens zijn ware vechtlust, forceerde kort ach ter elkaar een tweetal corners, doch als dit ook mislukte, kreeg de ontmoeting weer het zelfde denkbeeld als voor de rust Het werd een geostdoodende wedstrijd, welke slechts oven voor het einde opflikkerde toen Steen kamp op waarlijk mooie wijze Z.N.C. in vei lige haven bracht met het scoren van het vierde doelpunt, 40. Wij kunnen ecnigszins begrijpen, dat en kele Amsvorde-spelers zich niet geheel heb ben durven geven, aangezien ook o.i. het spel van Z.N.C. te ongeschaafd was om er dan heelhuids af te komen. Do manier, waarop de rechtshalf Gazenbeek op doel man Kraak afstormde, kon waarlijk niet door den beugel Verschillende teams zul len heel wat moeite hebben om in Zeist van een dergelijk spelend elftal te winnen. De kracht van de Z.N.C.'ers moet men niet afmeten maar het resultaat, want dan zou men wel eens op een al te optimistischen grondslag kunnen bouwen. Ploegen als D. O.S. en H.V.C. staan qua spel ecnige trap pen hooger. Amsvorde had ongetwijfeld een doelpunt voor haar zwoegen verdiend. Scheidsrechter Harmsen leidde correct, een paar onbotcekende buitenspelgevallen vergeven wij hem gaarne. Een spannende strijd en een bijzonder doelpunt A. P. W. C. heeft gisteren aan den Leus dervveg wederom een veer moeten laten. Ditmaal was het E. A. C. die de puntjes in bezit nam. I-Ict i6 voor E.A.C. een volkomen verdiende overwinning geweest, doch met een beetje geluk had de uitslag ook an ders kunnen luiden voor A.P.W.C. In verband met het feit, dat dit de eer ste wedstrijd is welke wij van dc A.P.W.C. zien in dit seizoen, kan van een bcoordce ling der 6pelers nog geen sprake zijn. Al leen voor den keeper willen wij nu reeds deze opmerking maken, dat het verre uit loopen menigmaal het. A.P.W.C.-doel in ernstig gevaar heeft gebracht. In dezen wedstrijd heeft liet geen fatale gevolgen gehad, doch .een volgende wedstrijd kan hierdoor worden verloren. Bij E.A.C. was dc spil bizonder op dreef. Over het verloop het volgende: Om twee uur fluit scheidsrechter Zwarts de elftallen in het veld. A.P.W.C. wint den toss. E.A.C. gaat na den aftrap onraiddel lijk ten aanval, doch de keeper weet het gevaar te keeren. Direct een nieuwe aanval, besloten door een keurige voorzet van E. A. C. De linksbinnen schiet onhoudbaar in het A.P.W.C.-net. Na ecnige. minuten is de stand reeds 01. Niettemin zien daarna ecnige keurig opgezette aanvallen van A. P. W. C. De kansen worden niet voldoende benut. Bij een E.A.C.-aanval wordt de doelverdedigcr op onbehoorlijke wijze aangevallen, waarvoor een vrije 6chop wordt toegekend. Niettegenstaande E.A.C. tegen wind in speelt, is zij toch in de meer derheid. Verschillende malen weet de A P. W. C.-doclverdediger op goede wijze red ding te brengen. Dan komt vrij plotseling de gelijkmaker. Van Eeden krijgt den bal op de juiste wijze aangegeven en met een zeldzaam strak schot brengt hij de partijen op gelijken voet. Dc wind doet thans veel afbreuk aan het spel. De balcontrólc wordt nu ontegen zeggelijk moeilijker, doch geen der partijen houdt hiermede voldoende rekening. Het 6pel verplaatst zich van doel tot doel, zon der echter gevaar op tc leveren. Wij krijgen dan een typeerend staaltje te zien van het appelleeren door de 6pelers van E. A. C. en de gevolgen daarvan. De linksbinnen van A.P.W.C. krijgt den bal toegespeeld. Er wordt door de achterspe lers van E.A.C. geappelleerd voor buiten spel zonder dat echter door den scheids rechter gefloten wordt voor buitenspel. (O.i. juist). De achterspelers blijven staan en zonder eenigc moeite wordt dc bal langs den E.A.C.-doelman in het net geplaatst. 21. Kort daarop is het ru6ten. Het 6pel gaat na rust vrijwel gelijk op. Na een kwartier blijkt dat E.A.C. met den achterstand niet tevreden is. Aanval op aanval wordt ondernomen, doch de A.P.W.C.-achterhoede weet het directe ge vaar te keeren. Uit een corner, welke goed wordt genomen, komt de gelijkmaker 22. Een felle strijd ontbrandt nu om dc leiding. Het appelleeren van E.A.C. is tlians wer kelijk niet van de lucht. De scheidsrechter laat zich echter niet beinvloeden. E.A.C. neemt dan de leiding door te doelpunten uit een vrije schop. De bal gaat rakelings onder de lat door. De A.P.W.C.-keeper meende dat de bal over zou gaan 32. Onmiddellijk daarna be landt de bal bij de linksbinnen van E.A.C., die in vrije positie er 4—2 van maakt. Do moed is er thans bij A.P.W.C. uit. Lablanö gaat naar dc kleedkamer en wordt vervan gen. Het einde komt met E.A.C. in de meerderheid, welke echter niet in meer doelpunten wordt uitgedrukt. De overwinning werd volkomen verdiend behaald. De scheidsrechter had geen zwa re taak. A.P.W.C. moet nu reeds vier verliespun- ten boeken. Mocht zij nog tot de toonaan gevende clubs willen blijven behooren, dan zullen nu toch ook eenige wedstrijden dienen te worden gewonnen. KAMPONG—QUICK. 3—4. Een lraaie strijd te Utrecht. In een van beide zijden heel goed gespeel den wedstrijd is 't Quick, dat met één in valler voor Hehenkamp uitkwam, gelukt om van het sterke Kampong te winnen. Over 't algemeen wogen beide partijen, wat spel be treft, tegen elkaar op. Kampong won den toss en verkoos tegen den sterken wind in te 6pelen. Bij de opstel ling van Kampong zien we de ex-Willem II- speler Van Loon middenvoor staan. Goed gesteund door de halflinie en door den wind oefent Quick geruimen tijd druk uit op het Kampong-doel, in welke periode Vos op fraaie wijze voor Quick de score opent. Kampong tracht het spel te verplaat sen, wat haar door het resolute ingrijpen van v. Goor en De Haan niet lukt Bij een open aanval van Quick maakt Leenknegl er met een hard schot 20 van. De „reds" blij ven sterker en even later maakt Vos op de hem bekende wijz-3 er 30 van. Dit wordt Kampong te bar en sterk opdringend ver plaatsen zij het spel op de Quick-helft en al gauw maakt Van Loon er via de paal 31 van. Kampong blijft iets sterker en door een misverstand in de achterhoede wordt het 32. In 't geheel niet ontmoedigd, gaat Quick weer ten aanval en even voor rust maakt Vos er met een goed gericht schot een doelpunt van. (42). In de 2de helft heeft Kampong met het voordeel van den wind sterk gedomineerd, waarbij ze haar meerderheid 6lechts in één doelpunt wist uit te drukken, dank zij ook 't harde werken van de achterhoede der rood hemden. Quick moest zich bepalen tot verdedigen, waarbij sommige snelle uitval len van de voorhoede een welkome opluch ting brachten. Hoewel het doel onzer stad genooten soms ternauwernood aan een door boring ontsnapte, waarbij Haverkorn eens fraai een zeker doelpunt voorkwam, bleef de stand verder ongewijzigd en won Quick dezen zwaren uitwedstrijd met 43. De scheidsrechter leidde den fraaien strijd uit stekend. Quick II speelde op den Leusderweg tegen Amersf. Boys II en won met 61. Het derde elftal van Quick had doelpun ten-honger en Soestdijk III betaalde hier het gelag. Het werd 210. Tenslotte speelde Quick IV gelijk tegen Sopla III (55). Samos II en III zien geen kans een overwinning te be halen Door den velen regen, die Zaterdag geval len is, was het veld op verschillende plaat sen zeer glad waardoor vooral de Amcrs- foorters veel last ondervonden. De wedstrijd tusschen Samos III en Amersfoort II, welke van 12 tot 2 te Utrecht gespeeld is, heelf het veld niet beter gemaakt. Samos II, dat met den steken wind mee speelde, was gedurende de eersto helft sterker. Het Amersfoort middenvak, dat het spel pro beerde te verplaatsen, slaagde daar maar gedeeltelijk in. Na een kwartier spelen, ver slapte het spel van Amersfoort, waarvan Samos dankbaar profiteerde. Al? de bal geruimen tijd in den Samos aanval is, krijgt een der Samos heeren, welke overigens goed door v. Barneveld verdedigd wordt, een kleine kans op grooten afstand, welke hij met een goed schot in een doelpunt omzet 10. Samos komt nog krachtiger opzetten docht de Amersfoort-verdcdiging weet van geen wij kon. Het goede spel van de Amersfoort-verde- diging slaat over op het middenvak en wel dra verkrijgen onze stadgenooten een klein overwicht, doch dc aanval weet er geen ge bruik van te maken. Op geheel onverwachte wijze krijgt J. Teetenburg, alleen onder den paal staande, den bal toegespeeld, doch jammerlijk ging het schot over. Gedurende het laatste kwartier gaat het spel snel op en neer, waarbij beide korven om beurten in gevaar verkeerden en met een 10 voor sprong voor Samos ging de rust in. Na de hervatting was het spel omgekeerd, thans is het Amersfoort, dat sterk in den aanval is; het schieten laat echter veel te wen- schen over. Eerst na een half uur spelen, lukt het Louis met een schot achter den paal den gelijkmaker in den mand te doen verdwij nen. .Samos, welke dit schijnbaar niet kan verkroppen, doet al het mogelijke een doel punt te forceeren; echter door het zware verdedigen van Strijland en Vincent, zon der succes. Ongeveer 5 minuten voor het einde, krijgt Samos, ten onrechte een strafworp toegekend, welke door Koppert, die zijn ze nuwen niet kan bedwingen, werd naast ge schoten. Om toch een overwinning te be halen wordt door den Samos-aanval elk schot, gedekt of niet, geschoten. De verstandhouding onder de spelers wordt er niet beter op. Onder groote span ning komt het einde met een verdeeling der punten. De reserves, welke verdiend hadden te winnen, konden het ook niet verder brengen dan een gelijk spel 11. Ook hier was Samos met den wind-in den rug iets sterker waardoor zij met rust een 10 voorsprong verkregen had. Na rust was Amersfoort echter weer sterker, wat ook met een doelpunt werd beloond; echter het overwicht was zoo sterk, dat zij ver diend had te winnen. Het schieten was ook hier verre van goed. Het te kort aan schot vaardigheid was in beide wedstrijden dui delijk te bespeuren. Nadat er nog eenige wedstrijden gespoeld zijn. zullen wij den stand publiceeren. SCHERMEN De Amersfoorter H. A. van M'er/o| plaatst zich met minimum ven schil bij het degenschen men als tweede Zaterdag werden in de theeschenkei „De Stichtsche Heuvel" scbermwedstrijde! gehouden op Degen en Sabel voor gcdiplf meerde schermondcrwijzers van den Onderofficiersscherrabond (K.O.O.S.B.). organisators troffen het niet bijzonder het weer, want hoewel in de morgenun hot degenschermen op het terras kon plaai hebben, joeg in de middaguren de regen, 12 deelnemers, alsmede hoofdsecondanb secondanten en toeschouwers naar binm waar de wedstrijd op sabel werd voortgezi Er werd geschermd op twee loopers. Ri in de morgenuren kwam het tot uiting het krachtsverschil van de professionals degen uiterst gering was. Daar bovem maar om 2 treffers werd geschermd, bet te begrijpen, dat de schermers nie veel waagden. Iedere zenuw was gesj nen, schijnuitvallen werden verricht, geklik-klak der wapens was slechts het notone geluid, afgewisseld door het dempt schuifelen op de loopers, om plotseling een treffer te plaatsen. Het resultaat dat de heer E. Spronk cn stadgenoot de heer H. A. v. Mierlo 1 gewonnen partijen aan het hoofd gin? doch aangezien eerstgenoemde 8 tri" had ontvangen en de heer van Mie treffers, kwam de heer Spronk in het van den wisselprijs op den degen: De morial Challenge P. Sousi. De winnaar het vorige jaar, de heer Carels uit Arnhi moest nu met 7 gewonnen partijen, gen nemen met de vijfde plaats. Deze prof. herstelde zich in do midc uren op verbluffende wijze bij het sat schermen, door zich met 9 gewonnen tijen in het bezit te stellen van den \vi prijs op den sabel, een zilveren beker, schonken door Vittoria Egyptian Cigai Company. Ook hier was het verschil in bovenste regionen minimaal en beslisten ontvangen treffers men leze de volli ge uitslagen het eindresultaat. De Ar foorter van Mierlo deed ook op dit wi?| van zich spreken door met 8 gewooi partijen de derde plaats te bezetten, Ij wijl de winnaar van het vorige jaar, de1 Leek uit den Haag, het niet verder te brengen dan tot de vijfde plaats. Over het algemeen viel er in het si men wel vooruitgang te bespeuren, doctj ongetraindheid speelde vele dcelner parten. De wedstrijden werden o.ra. bezocht den Overste P. W. Scharroo, Majoor Kapt. ten Haaf, terwijl in de middai de Commandant van dc Inf. Brigade, lonel long, met belangstelling de pai volgde. Na afloop reikte de voorzitter van K.O.O.S.B., de heer Berlemon, de wissel zen, alsmede de andere prijzen, welke stonden uit fraaie kunstvoorwerpen, een toepasselijk woord aan de wir uit. De nlt9la| De uitslagen zijn: 1. E. Spronk, 9 gew. part., 8 ontv. tre 2. H. A. v. Mierlo, 9 gew. parh, 9 :j treffers. 3. J. A. Bak, 8 gew. partijen. 4. H. de Vries, 7 gew. partijen, 12^ treffers, 17 gegeven treffers. 5. W. J. Carels, 7 gew. partijen, 12 treffers, 15 gegeven treffers. 6. C. Vijlbrief, 6 gew. partijen, 7. J. B. A. Abrahams, 5 gew. partipj 8. M. Leek, 4 gew. partijen, 17 ontr.| fers. 9. M. Leegsma, 4 gew. partijen, IS'] treffers. 10. II. P. Etteger, 3 gew. partijen. 11. J. Terweer, 2 gew. partijen. 12. G. C. Lanclé, 0 gew. partijen Wedstrijden Sabel. 1. W. T. Carels, 9 gew. partijen, 39 gcg. treffers. 2. E. Spronk, 9 gew. partijen, geg. treffers. 3. H. A. v. Mierlo, 8 gew. partijs] ontv. 36 geg. treffers. 4. J. B. A. Abrahams, 7 gew. parOJ1 ontv., 33 geg. treffers. 5. M. Leek, 6 gew. partijen, 25 geg. treffers. 6. M. Leegsma, 5 gew. partijen, 1 30 geg. treffers. I 7. II. de Vries, 4 gew. partijen, 25 geg. treffers. 8. C. Vijlbrief, 3 gew. partijen, 311 25 geg. treffers. 9. J. Terweer, 2 gew. partijen, ^1 29 geg. treffers. 10. H. P. Etteger, 1 gew. partij, J'| 15 geg. treffers. 11. J. A. Bak, 1 gew. partij, geg. treffers. 12. G. C. Lanclé, uitgevallen. mdi fijt |I»c c 0 pop® fegcr Jerd. J no; Éls ■ecu. f dc iknaj f'ben Iren. j liet jgdij V? vi parte I mi li 1 J Tu- lli om J Ven Éct Z lunru 1 dc |ijn vi Iele vo pinos. |s nu Reide p-olt. 1 e-n I"-' her I lever 'I bli -?eei jri ile lop I hot 1 fl°rine rts 1 sitie gen Voor nieu f'aij rtc Protc LAWN TENNIS OM HET WERELDKAMPIOENSC* DER PROFS. Kozeluh en Burke 1 Berlfjn,' 25 Sept. (V.D.) De I^L,- belspelen van heden om het oenschap der profs hadden hel :i^ resultaat: Kozeluh en Burke (Ts.-Slov. en slaan Tilden en Barnes (V.S.) 63, 6—3. J Kozeluh en Burke zijn hicrmci° kampioenen geworden.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 4