Prince Charming in ons land AMERSFOORTSCH DAGBLAD 31e Jaargang No. 91 De Gevolgen van een Operatie Vrijdag 14 October 1932 De regen hield op! Een soirée in de legatie DE OPLEIDING VAN VROEDVROUWEN eo MAISON DE JAGER H.v. d. PAVERT In Den Haag wachtte men, doch de prins ging eerst „een balletje slaan" Amsterdam, 13 Oct. Met hetzelfde [vliegtuig, waarmee hij kort geleden op zijn |doorreis naar Kopenhagen op Schiphol was geland, de „Heracles", een vier-moto- [rige Ilandley-page van de British Imperial Uirways, is Z.K.H. de Prins van Wales, phan6 in gezelschap van zijn broeder, prins George, hedenmiddag te 2.50 uur, later dan [verwacht werd, opnieuw in de Amster- pamsche luchthaven gearriveerd. De beide prinsen werden op het plat form, waar het vliegtuig was neergestre ken, verwelkomd door den Britschen ge- pant Sir Odo Russell, lady Russell en fa milie, personeel van de Britschc legatie, hen Britschen consul-generaal en den con- fcul te Amsterdam, de heeren Robinson en Remming, den burgemeester der hoofdstad W. de Vlugt, leden van den Raad van beheer der Koninklijke Luchtvaart Maat schappij en den directeur dezer maatschap pij, den heer A. Pijman. Prins George en zijn adjudant, majoor (lumphrey Butler, vlogen met de „Hera- lles", ongeveer een half uur later, nadat penzine was bijgeladen, door naar Croy- Bon; de Prin6 van Wales vertrok na een lort oponthoud in gezelschap van zijn par- liculieren secretaris Sir Godfrey Thomas Id zijn adjudant luitenant kolonel Hon^ P. Lech en met Sir Odo en echtgenoote haar Den Haag. J Naar bekend brengt de Prins van Wales |cn officieur bezoek, dat enkele dagen in Inslag zal nemen, aan ons land. Toen de „Hera cles" zich aan den gezichtseinder ver toonde, bood de Amsterdamsche luchthaven een troosteloozen aan blik. Uit het grau we hemeldak, waar aan zich inktzwarte wolken hadden vastgehecht, was urenlang, slechts door enkele pauzes afgewisseld, 'n dich te regen neerge- hRINS VAN WALES Btr0omd, waardoor |ch op het betonnen platform kleine meer- |es hadden gevormd. Het niet al te groote gezelschap officieele personen en eenige Indere belangstellenden, die in verband Jet het hooge bezoek naar Schiphol waren jekomen, hadden zich dan oojc terugge- okken In de veilige beschutting van het l-staurant, waar zij veel langer vertoefden Jan aanvankelijk gedacht werd. Te twee lur kwam havenmeester Dellaert vertel- dat van de „Heracles" een draadloos jericht was ingekomen, meldende dat de fending op Schiphol niet voor 2 uur 40 ver lacht kon worden en dat het toestel op livaalfhonderd meter vloog. Een van Schip- jol gestarte Zweedsche machine had in dit jerband order gekregen om op zeshonderd heter te blijven, teneinde de ondanks het lechte weer overigens geringe kans ren jen botsing in de lucht te vermijden! |Een klein kwartier vóór de aankomst van „Heracle6M begaven de voor de ont vangst aanwezige autoriteiten zich naar het platform en ditmaal mochten ook de persvertegenwoordigers en de persfotogra fen dit heilige stukje grond betreden, oL- schoon een paar Nieuwer-Amstelsche poli tiemannen er angstvallig voor waakten, dat al wat pers was in de achterhoede bleef. De landing van de „Heracles" geschiedde te 2 uur 56; de machine, die de koninklij ken standaard droeg, reed het platform op tot voor het restaurant, waarna de deur van de cabine onmiddellijk werd geopend. Het was op dat oogenblik, dat Pluvius een beleefde bui kreeg: de regen hield op! Er verstreken eenige minuten van onge duldig wachten en toen vertoonde Prince Charming zich in de deuropening, om het volgende oogenblik voet op Hollandsche bodern te zetten, gevolgd door Prins Geor ge, die in tegenstelling met zijn broer zijn overjas had uitgelaten en in een blauw colbert en bloothoofds het gure weer trot seerde. Beide Prinsen werden het eerst ge groet door Lady. Russell, de echtgenoote van den Britschen gezant; daarna onder hielden zij zich eenigen tijd zeer geani meerd met Sir Odo Russell en verschillen de andere autoriteiten, o.w. burgemeester Dr W. de Vlugt. Middelerwijl was de auto van den gezant tot bij het hooge gezel schap gereden; Prince Charming steeg, na nog een paar woorden met Prins George te hebben gewisseld, onmiddellijk in, terwijl Lady Russell aan zijn zijde plaats nam. Be halve Sir Odo zelf behoorden de adjudant en de secretaris van den Prins tot de ove rige passagiers. Te ongeveer drie uur werd de tocht naar Den Haag aanvaard. Terwijl de „Heracles" benzine bijlaadde, begaf Prins George zich, o.m. in gezel-* schap van den burgemeester, den Britschen consul-generaal en havenmeester Dellaert naar het restaurant, waar eenige verver- schingen waren gereed gezet. Bijzondere maatregelen waren hier niet getroffen, het geen trouwens ook volmaakt overbodig ge weest zou zijn, aangezien de hooge bezoe ker zich buitengewoon ongedwongen ge droeg en dan ook nauwelijks tU66chen de hem omringende autoriteiten opviel. Tc 3 uur 41 is Prin6 George aan boord van de „Heracles" naar Londen vertrok ken, waar hij om 7.14 is aangekomen. De Prins van Wales in de residentie. 's-Gravenhage, 13 October. De ver wachting was, dat de Prins van Wales he denmiddag omstreeks drie uur in de re sidentie zou arriveeren. Een groote menig te menschen had zich op dat uur in de om geving van het gebouw der Britsche Lega tie verzameld om den populalren Engel- 6chen kroonprins een hartelijk welkom in den Haag toe te roepen. Het werd echter al later en later en ein delijk bereikte de menigte het gerucht dat de prins eerst tegen half zes zou arrivee ren Het bleek dat Z.K.H. van plan was veranderd en zich naar de banen van de Haag6che golfclub aan den Waalsdorper- weg had begeven, alwaar hij zich geduren de eenigen tijd opgehouden had. Aanvan kelijk lag het in de bedoeling dat de En- gelsche Prins een partij zou spelen tegen den Engelschen militairen attache majoor Fraser. De Prins gevoelde hier echter wei nig lust voor en gaf er den voorkeur aan eenvoudig zich een weinig te oefenen en, wat in de golfkringen genoemd wordt, „een balletje te slaan." De Prin6 had van Hamburg naar Am sterdam een zeer kwaden overtocht gehad en was er zeer op gesteld zich eenige oogen blikken in de frisschc lucht te kunnen be wegen. Het was reed6 na half zes, toen hij de golfbanen verliet en zich naar het ge bouw der legatie aan het Westeinde begaf. Daar arriveerde hij enkele minuten vóór zc6 uur. I De auto waarin de vorstelijke bezoeker plaat6 had genomen reed tot voor de parti culiere woning van den gezant, waar de Prins ontvangen werd door lady Russell, en mre. Eraser de echtgenoote van den Engelschen militairen attaché. Do Prins begaf zich dadelijk naar de voor hem in gerichte vertrekken waar hij zich kleedde voor de ontvangst door Prins Hendrik. Te kwart over zes reed de auto voor en begaf de Prins van Wales zich naar het Paleis Xoordeinde, vergezeld van de heeren Colonel Pears Lagh en sir Golfrey Tho mas. Prins Hendrik was ten paleize uanwezig met zijn beide adjudanten, luitenant kolo nel Jhr. Laman Trip en luitenant t.zee Ie klasse Termij telen. Voort6 was aanwezig de hofmaarschalk van II.M. de Koningin, baron de Srncth. Na de begroeting in den crème 6alon, begaf de Prins van Wales zich met Prins Hendrik naar diens kamer waar hij de thee gebruikte. De ontvangst duurde ongeveer een half uur. Om 8 uur was er in "net legatiegebouw een diner, gegeven door den Engelschen gezant ter ecre van het bezoek van den Prins van Wales. Het was in het Westeinde een ongewone drukte: het af- en aanrijden van auto's, de politie-afzetting, de loopcr, welke vanuit de poort gelegd was, dit alles trok vee» publiek. Aan de tuinzijde van het gezantschaps- gehouw is de eetzaal; daar was de tafel volgens Engelsch gebruik gerangschikt. Roode rozen 6ierden de tafel. De Prins van Wales had ter eenerzijde Lady Russell tot tafeldame, ter andere zijde mevrouw Snouck Hurgronje, de echtgenoote van den secretaris-generaal van Buitcnlandsche za ken. De Engel6che gezant zat naast me vrouw Beelaerts van Blokland, de echtge noote van den Minister van Buitenlandsche Zaken. Voorts waren voor het diner genoodigd minister Beelaerts van Blokland, Graaf v. Lynden van Sandenburg en Gravin Iini van Lynden van Sandenburg, Jhr. mr. A. M. Snouck Hourgronje, secretaris-generaal van het Departement van Buitenlandsche Zaken, freule Anna Snouck Hurgronje, ba ronesse van Breencn, Jhr. en mevrouw Mi- chiél6 van Verduynen, oud-gezant, Graaf en Gravin van Limburg Styrum Noordwijk Graaf Willem van Limburg Stirum, baro nes Sweerts de Landas Wyborgh, barones van Brcugel Douglas, de freules van Pal- landt en de zoons van den Engelschen ge zant. I-Iet diner werd gevolgd door een 6otree in de fraaie balzaal, welke aan de voor zijde van het legatiegebouw i6 gelegen. Ongeveer 150 personen waren hiervoor uitgenoodigd. Om half elf verscheen Prins Hendrik, die geruimen tijd zich met den Prins van Wales onderhield. Voorts waren onder dc gasten de burgemeester van 's-Gravenhage, vele leden van het corps di plomatique en voorts bekende personen uit de Haagsche society. Het bal duurde tot zeer laat. De fraaie met palmen versierde zaal bood een imposante aanblik. Alle gasten waren reeds aanwezig, toen Prln6 Hendrik met 'ii\n adjudant Jhr. Laman Trip ver scheen. Onder de verdere aanwezigen wa ren nog de minister van Staat Jhr. Mr. van Karnebeek, commissaris der Koningin, nagenoeg alle leden van het corps diploma tique en alle leden der Britsche legatie. De Prins van Wale6 opende het bal en leidde Lady Russell ten dans. Daarna danste hij met verschillende andere dames. Later in den avond wa6 er nog een souper. UIT DE STAATSCOURANT. Op verzoek met 1 November met dank eervol ontslagen mr. A. Burger als onder voorzitter van den CentraLen Raad van Beroep te Utrecht; toegekend de bronzen eeremedaille dei Oranje Nassau orde met de zwaarden aan den huzaar le klasse J. Feddema van het Ie regiment huzaren. TWEEDE KAMER Mevr. de Vries:Bruins interpelleert Aan de orde is een conclusie aangaande het beheer der Universitaire Klinieken le Utrecht (kwestie van comptabiliteit). Mej. Groene weg spreekt den wensch uit, dat het personeel der stichting in po sitie niet achteruit zal gaan. De conclusie wordt zonder hoofdelijke stemming aange nomen. Aan de orde is daarna het ontwerp loi vaststelling van een regeling betreffende het door het rijk bij anderen in beheer of onderhoud overbrengen en betreffende het bij het rijk in beheer of onderhoud nemen van wegen of gedeelten van wegen. De heer Bongaerts verdedigt daarbij een amendement om den samenhang mei de rijkswegenplannen vast te icggen. De be doeling is dat dc regeering alleen buiten de Staten-Generaal om een beslissing kan nomen als de betreffende weg verband houdt met een rijkswegenplan. zMinister R e ij m e r ontraadt het amen dement. Het wordt gesteund door prof. van der Bilt en de heer van Voorst tot Voorst. Het amendement-Bongacrts wordt aan genomen met 53 tegen 22 6temmcn; het wetsontwerp z.h.6t. Aan dejorde is het wetsontwerp tot goed keuring van het ontwerpverdrag betref fende den gewdongen of verplichten ar beid (Gcnève 1930). De heer Cramer (s.d.) juicht dit ont werp toe als een eersten 6tap ter beteuge ling van koloniale misstanden De heer Joekce (v.d.) bestrijdt verschil lende misbruiken bij de heerendicnstcn. De regeering blijve afschaffing der heeren diensten stellen op de eerste plaats der wegens de crisis uitgestelde maatregelen. De heer Beu m er (a.r.) acht het ont werp niet noodig omdat dc meeste vormen van verplichten arbeid, waarom het hier gaat, in Indië niet bestaan. Minister de Graaf f, zegt dat de con ventie verbetering in andere landen kan brengen, welk argument wel voldoende is, haar te 6teunen. Het ontwerp wordt aangenomen met 51 tegen 15 stemmen. Aan de orde is de interpellatie-De Vries- Bruins over opheffing van dc Rijkskweek school voor Vroedvrouwen te Amsterdam. Spreekster meent dat de Kamer in deze zaak gekend had moeten wordén en be treurt dat niet tijdig met Amsterdam over legd is. Zij gelooft niet, dat de opleidings gelegenheid in haar' geheel is bekeken. Er is nu reeds een tekort aan vroedvrouwen zoodat men de opleidingsgelegenheid niet moét beperken. Spr. stelt aan het eind der interpellatie vijf vragen. Minister Ruys antwoordt, dat handha ving der heide rijksscholen een weelde is en dus ontoelaatbaar. De 6chool te Rotter dam kan volledig in de behoefte voorzien en kan een mogelijk accres nog opvan gen. Mocht Amsterdam voorstellen doen aan de regeering om de opleiding daar te kunnen behouden, dan zal 6pr gaarne in overleg treden. De heer Goseling (r.k.) meent dat de minister meer aandacht had moeten be steden aan de aanwijzingen van den direc teur der school. De vergadering wordt verdaagd. ELM. DE KONINGIN-MOEDER. H.M. de Kon. Moeder hoopt Zaterdag des morgens omstreeks half 10 per trein te Arn hem aan te komen. H.M. zal zich vandaar per auto naar het Paleis Het Loo begeven waar H.M. ongeveer een week denkt te ver toeven. Amersfoort. Donderdag 27 October, Teut 44, Verkoop van een inboedel. 11 uur v.m. Donderdag 27 October, Teut 44, Verkoop van een inboedel. 11 uur v.m Hoogland. Dinsdag 18 October. „On- stede." Verkoop van havo, vee en inboedel 10 uur v.m S t o u t e n b u r g. Woensdag 19 Octo ber, hofstede „Paaschmaandag", verkoop van havo, vee en inboedc'. 10 uur v.m. B a a r n. Donderdag 27 October. Nieuwe Domlaan 10, verkoop van een inboedel. 10 uur v.m. Donderdag 27 October. Hotel „Central", verkoop van villa Ecmncsserwcg 84. 8 uur n.m. Woensdag 2 November. Hotel „Central', verkoop vr.n winkel- en woonhuis, Noorder dwarsstraat 6 en 8. 8 uur n.m. Woensdag 9 November. Hotel „Central", verkoop van 10 heerenhuizen, Torcnlaan 32 t/m 50 (even nummers). 8 uur. DE OOSTENRIJKSCHE GEZANT GAAT HEEN. Een bezninlglngsmaatregeL 's-G ravenhage, 13 October. De Oosten- rijkschc gezant hier ter stede dr. A. Duffek zal binnen korten tijd ons land gaan ver laten. Uit bezuinigingsoverwegingen wordt de functie van buitengewoon gezant en ge volmachtigde worden opgeheven en zal de heer Duffek vervangen worden door een zaakgelastigde. De heer Duffek was sinds 1925 geaccredi teerd bij ons hof en ook bij de Belgische en Luxemburgsche hoven. GEHEIME DISTILLEERINRICHTING ONTDEKT? Onderdeel van een groot complot? Leek, 13 Oct. Hedennacht 16 door de rijks- en gemeentepolitie in samenwerking met rijksambtenaren een volledige gehei me distilleerinrichting ontdekt in een schuurtje staande op het erf van den land bouwer H. K. te Lettelbert bij Leek. In be slag werden genomen 150 L. gestookte vloeistof en pl.m. 30 L. zuivere alcohol. Aangehouden zijn de 35-jarige A. V., ont slagen machinist aan een fabriek te Oo6t- wolde en zijn medeplichtige de 37-jarige winkelier J. B. De aangehoudenen zouden deel uitmaken van een groot complot. BRANDSTICHTING. Groningen, 13 Oct. Te Groningen zijn gearresteerd de directeur van de Groning- sche We6t-Indische bananen-compagnie van G. met twee broers, wegens brandstich ting in het pakhuis van dc Compagnie, LUNCHROOM LANGESTRAAT 58. TEL. 115 Vanaf heden: dagelijks versche OUD-HOLLANDSCHE WAFELEN op bestelling. Prima Spoorbanket en Banketstaven Roomborstplaat. Zondags geopend van 4—8 uur. -Mie ware blijdschap is in haar diepstcn and een gevoel van dankbaarheid. [.Oorspronkelijke roman door Jan Walch, 5 Ja, ik was er al een heel eind mee. Wat een moed om zulke dikke boeken lezen! Zoo, ik wist niet, dat je tot de jrands liseurs behoorde! Zit hij 's avonds joo met z'n neus-in de boeken, mevrouw. I— Nooit, zei Henri. I— Wel, wanneer lees je dan zoo'n heelcn om Joiies? Op 't bureau, antwoordde Ilénri rus- I Het werd mr. Colver wonderlijk te moe- fr- Het werd Allen wonderlijk te moede. Jees echter trof vooral het komische van |e situatie. En, niet gewoon zijn gevoelens ,-Jlp bedwingen, barstte hij in lachen uit. Dit Ontstelde Clara zeer, maai- plotseling, bij Ptuitie. voelde zij, dat dit toch ook een op ging kon zijn, cnna een kleine moei- 1 'uklc het! Zij lachte even uitbundig, zij Jot ietwat zenuwachtig, mee. Colver wilde Jon ook maar meedoen, maar het ging (et geheel van harte. Die grappen van ffjn hoofdcommies vond hij een beetje iu- •'(■Uber; ze Hadden zoo'n raar tintje. De man wel erg in de war, zoo erg, als een "hbtcnaar maar wezen kon. Of.Maar neen, van satirisclien zin had hij bij hem nooit iets gemerkt. De toestand werd waarlijk pijnlijk. Kees zag het heele bezoek mislukken en hij zag dut met tegenstrijdige gevoelens, liet speet hem om Ilenri, maar het was meteen zoo overweldigend komisch. Voor Henri zelf scheen het echter zoo grappig niet. Hij zag de teleurstelling, de verontwaardiging, de verwondering op het gezicht van zijn chef, en begreep die ge voelens. Hij leed zichtbaar mee over den indruk, dien hij had gemaakt; ook de schaamte en de verlegenheid van Clara ontgingen hem niet, noch dc bedenkelijke galgenhumor van Kees, maar ja, wat was er aan te doen? Je bont een grappenmaker geworden, hoor. zei mr. Colvcr met bijna natuurlijke luchtigheid. Daar zult u op het departement ple zier van hebben, viel Kees in, die maar liefst op dien toon voortging. Die lag hem nogal. Mr. Colver's gezicht betrok. Neen, meneeremet het. oog op zijn Bohème-achtig costuum herinnerdo hij zich den naam niet al te best „Bender?" Ja, ja, juist... Ik wou zeggen: op het depar tement, wordt meer órnst vereischt. Natuurlijk, viel Clara in, „al die ge wichtige zaken, waar men daar voortdu rend mee bezig is". Zij was weer volkomen in haar gewone doen van ambtenaars vrouw. „En als hij weer beter is, heelemaal beter ze wierp Colvcr een bcduidenisvol- lon blik toe „dan zal dat ook wel gaan. Henri voelde een vaag protest in zich, maar hij herinnerde zich don indruk, dien lu'j daareven had gemaakt en kneep dc lippen stijf op elkaar, om niets te zeggen. De conversatie ging zoo niet vlot. Mr. Colver dacht aan heengaan, maar hij was er nog zoo kort. Er werd getikt. De pleegzuster kwam binnen met een groote bos seringen. 0/ dat is aardig, kwam Clara, blij om de afleiding, „wat word jo verwend, hè Henri. Van wie zou dat wel wezen? Mr. Colver draaide in een soort van val- schc bescheidenheid op zijn stoel. Ah, er zit een briefje aan! Wel me neer Colver, nee maar, dat is toch aller aardigst! Kijk eens, Henri van meneer en mevrouw Colver! Zijn ze niet prachtig? Ze zijn al een beetje ver heen, ant woordde dc zieke. En weer sprak hij een eenvoudige waarheid uit, die moeilijk te ontkennen was. Maar Clara ontkende ze toch. Hoe' kun je 't zeggen, zei ze blozend cn verontwaardigd. Foei, wat ben je on dankbaar. We gaan ze dadelijk in 't water zetten; dat is het eenige wat hun ontbreekt, O meneer Colvcr, wat een allerliefste atten tie. Colver glimlachte zuurzoet. „We zullen den bloemist er eens over opbellen, zei hij. Hij heeft zeker gedacht, dat wij ze zelf niet meer onder de oogen zouden krijgen. Maar meneer Col ver, barstte Clara nu uit, let u toch niet op hem. 't Is zijn ziek te.Hè man, hoe kan je Maar hij voelt zich nog heelemaal 'n beetje raar in 't hoofd Henri 3chudde protcsteercnd van neen. Jaja, je bent nog niet heelemaal de oude, al verbeeld je je dat. Ze zijn magni fiek. Zuster, wilt u even een vaas geven? Je zult eens zien, hoe ze dadelijk opfleuren. Ik denk ook, dat het wel zal mee vallen, zei Kees, om ook eens iets bij te dragen. Koleman is altijd wel een goed adres, zei meneer Colver waardig. We zijn altijd bij hem. „En dat strekte hem tot eer, want Koleman was de voornaamste bloemist van Den Haag. En, ieder moest het begrijpen: wie bij Koleman een bestelling van bloe men opgaf, was verantwoord, en moest zelf verbaasd zijn, als die bloemen niet heel mooi waren. Er was dan ook na het noe men van dien naam een eerbiedig zwijgen in de kamer. Dat dan, helaas, door Henri's nuchtere stem wprd verbroken. Hij zei: U is zeker met andere bloemen in de war. Deze zijn op straat gekocht; ik denk bij den man die vóór het Ministerie staat. Hè, hoe bedoel je dat? Mr. Colver was nu bepaald schichtig-agressief. Wel, er is van dat eigenaardige witte papier om, dat speciaal die man ge bruikt. Vroeger gebruikte hij kranten, maar dat wilden de klanten niet hebben, oindat je dan dadelijk zag, dat zij op straat gekocht waren. Nou, en wat zou dat? vroeg Kees, die als niet-stedeling cn vooral niet-Hagc- naar, de beteekenis van deze finesscn niet ten volle begreep. Wel, expliceerde Henri, tegen den bloedroodon blos van zijn hulpelooze vrouw in; iedereen vindt het toch mooier, als ze in een winkel gekocht zijn; die bloemen op straat dat is zooicts nis markt-artikc- lcn, zoowat alles is niet frisch genoeg meer voor de winkels, 't Is dan ook veel gocd- kooper. Mr. Col ver stond op. Nu, zei hij, zich tot Clara wendende, ik heb nu wel gemerkt, dat uw man hel der van geest is, héél helder. Als een de tective", voegde hij er giftig aan toe. terwijl hij vinnig zijn hoed borstelde, die een smet scheen te hebben opgeloopen. „Ik zou haast zeggen: te scherpzinnig. Want hij ontdekt meer dan do waarheid. Mevrouw, mijn res pect. Goeden dag heeren". En kil wandelde nij weg. Hot was te verpletterend dan dat de ach- terblijvendcn nog een woord hadden kun nen spreken. Allen Henri scheen niet ver baasd; en tevreden over de erkenning, die zijn inzicht had geoogst. Eén ding begrijp ik niet, zei hij met kalme redeneerstem de stilte verbrekend. „Wat bedoelde hij met dat woord „waar heid"? VIERDE HOOFDSTUK, Wat is waarheid? De vraag van de leider aan waarheids liefde was zoo naïef, dat Koes er om moest glimlachen. Ja, wat is waarheid? Heeft Pi- latus ook al gevraagd, en na hem méér menschen, die ook hun banden in onschuld waschtcn cn zich ook door hun utilitair verstand lieten leiden. Maar wat de waar heid voor de wereld beteekent, dat zal jij, vrees ik, gauw merken, Henderik. En hij lei even, als voelde hij de noodzakelijkheid van eenige bescherming, de hand op het hoofd van zijn vriend. Óp hetzelfde oogen blik rende Clara hoogrood naar de deur. Waar ga je heen? M'n excuus makenhem uitleggen, zei ze, schor van uiterste confusie. Kees trok de schouders op, maar zij was al weg. (Wordt vervolgd)#

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3