HET BEZOEK VAN DEN PRINS VAN WALES T elegrammenwisseüng met de Koningin IS ZOO G33H333 Onze Postvliegers onderweg a 7 Wij hebben de nieuwste modellen DRESSOIRS 30 MODELLEN VOORRADIG A. H. VAN NIEUWKERK N.V. TEL. 543 AMERSFOORT K. BEEKSTRAAT 6 BEEKENST.LAAN 10 WIJ LEVEREN ONDER VOLLE GARANTIE HUMORHOEKJE Bezichtiging van het Maui ritshuis VG ra ven ba ge, 14 Oct, Hedenochtend was het in het Westeinde weder een on gewone drukte in verband met de aanwe zigheid van den Engelschen kroonprins in het trebouW der Legatie. Velen stonden reeds vroeg te wachten om den prins te zien uitrijden. Om half 12 reden de auto's voor, nam de prins met enkele leden van zijn gevolg in den wagen 'van den EngelsChon gezant plaats 'en reed naar het Mauritshuis, waar hij omstreeks kwart voor 12 aankwam. Hier waren reeds vroegtijdig maatregelen getroffen opdat de vorstelijke bezoeker on gestoord de schilderijen kon bezichtigen. Op het bordes werd hij ontvangen door den directeur, prof. Martin, die hem rond leidde. Ongeveer 50 menschen waren in het Mauritshuis toegelaten en over de verschil lende zalen verspreid, o.w. zich velo le den der Engelsche kolonie bevonden, die deze gelegenheid niet wilden laten voor bijgaan zonder den Engel9Chen troonop volger te hebben gezien. De prins werd het eerst geleid naar de zaal, waar de „Stier van Potter" hangt. Aan deze zaal is nog een historische merk waardigheid verbonden, welke vooral den prins van Wales interesseerde, in die zaal is m 1H60 een luisterrijk feest gegeven door de Staten van Holland ter gelegenheid van het bezoek van Karei II, kort voor diens troonsbestijging. De prins nam met veel be langstelling van de explicatie van prof. Martin kennis en bekeek de prent, welke van dit festijn in het Mauritshuis aanwe zig is. De prins zette vervolgens zijn hand teekening in het gulden bock, waarna hem een perkamenten exemplaar van den cata logus werd aangeboden. Tot ongeveer 12 uur bleef de prins in het Mauritshuis. Hij werd tegen een uur op de banen in de Haagsche Golfclub ver wacht, waar hij zal spelen tegen den voor zitter dor club ihr. mr. Snouck Hurgronje. Na ccn kort bezoek aan het Palels Huis ter Bosch reed de prins van Wales naar de .tad terug, waar hij in enkele winkels sou «/enirs aankocht. Vervolgens gebruikte hij de lunch In het gebouw der Engelsche legatie. Naar wij vernemen ontving H.M. de Ko ningin gisteren het navolgende telegram van don prins van Wales bij aankomst van Z.K.H. hier te land* „Hare Majesteit de Koningin, Het Loo. In making a brief halt at the Hague while passing through the Netherlands on a hurried journey home I hasten to assure Your Majesty of My great regret that circumstances havo not permitted of a meeting on this occasion. 1 sincerely hope that another opportu nity may present, itself at no distant date of revisiting this country and of paying my respects to its most gracious Queen. EDWARD P." (Tijdens een kort verblijf te den Haag. op doorreis door Nederland op een spoedigen tocht huiswaarts, haast ik mij Uwe Ma jesteit de verzekering te geven van mijn grooten spijt dat de omstandigheden bij deze gelegenheid geen ontmoeting hebben veroorloofd. Ik hojp oprecht dat binnen niet te lan gen tijd zich een nieuwe gelegenheid moge bieden voor een herhaald bezoek aan dit land en daarbij mijn eerbied te betuigen aan zijn zoo gracieuse Koningin.) Hierop heeft H.M. de Koningin geant woord met het volgende telegram: „His Royal Highness tho Prince of WaleB. Many thanks for Your Royal Highnesses kind telegram at Your arrival in My coun try. I too sincerely regret to have missed the pleasure of seeing You this time and wil be very happy to recleve Your visit when You return the next time. I hopo that Your stay at the Haguo may be an enjoyable one. WILHELMINA." (Aan Z.K.H. de Prin9 van Wales. Veel dank voor het vriendelijke telegram van Uwe Koninklijke Hoogheid; Ik betreur eveneons hot gonoegen te hebben gemist U ditmaal te ontmoeten en zal zóór gelukkig zijn Uw bezoek te ontvangen wanneer Gij de volgende maal terugkeert. Ik hoop dat Uw verblijf te den Haag van aangonamon aard zal zijn) 'e-G r a v e n h a g e, 14 Oct. De Prins van Wales houdt blijkbaar niet van een pro gramma, wanneer hij het zelf voor het zeg gen heeft. Zelfs in de naaste omgoving. zelfs bewakers en gidsen van de Britsche Legatie konden vanmorgen mot geen mo gelijkheid zegge", waarheen de Prins van daag zijn schreden richten zou. De dag begon laat, eeret om 10 uur werd ontbeten en tegen half elf kwam het bericht door. dat aan tafel besloten was een bezoek te brengen aan het Mauritshuis. WIJ meldden daaromtrent reeds enkele bijzonderheden. De directeur van het Mauritshuis had reeds vroegtijdig rekening gehouden met het eventueels bezoek van den Prins. Zijn Instructie vergunt hem op een gegeven mo ment. wanneer hem dat goeddunkt, het museum te sluiten en dat moment achtte bij vanmorgen gekomen, toen vijftig zes tig menschen de controle waren gepas •eerd, meest Engelsche dames met baar kennissen, die den Prins van Wales dicht bij wilden zien. Beneden in de hal bij de rood-gloeiende kachel stond men in groepjes te wachten op de komst van den Prins, die nog al lang op zich liet wachten. Maar eindelijk kwam dan de telefonische mededeeling van de Legatie, de Prins is juist vertrokken. Even later kwam hij aan: een tengere gestalte, rossig van uiterlijk, wicn men zijn leeftijd niet zou Aanzien, eenvoudig zooals een Fji- gelschman kan zijn, goed gekleed in feen grijs tweed pak, waarvan vooral de per fecle snit van de patalon opviel, een fan tasie-boord en een donkerroode da6. Lady Russell was in zijn gezelschap en prof. W. Martin ontving hem. Als een der grijze bewakers van het oude Mauritshuis. versierd met zijn oranje lint, den Prins bij het paeseeren groette, knikte hij hartelijk terug, maar van het publiek dat er was, nam hij niet de minste notitie. Niét alleen de beroemde schilderijen interesseerden hem blijkbaar, maar ook het fraaie uitzicht dat men van het Mauritshuis heeft op den Hofvijver, die zelfs op dezen triesten re gendag romantisch .was. De Prins van Wales is een kenner van schilderijen. Vele Engelschen en de meeste Amerikanen loopen het Mauritshuis bin hen én vragch: Where is the buil? Maar de Prins wilde het geheele museum zien, de Vlaamschc en Duitsche school, de Spaan sche en de Italiaan6che. Rembrandt had natuurlijk zijn belangstelling. Het leek wel of de Stier van Potter hem minder boeide, hoewel hij te kennen gaf bewondering voor de geweldige techniek te hebben. Het Meisje van Vermeer herinnerde hij zich heel goed en spontaan liep hij op De Goudsmid van Moro toe Waar naartoe9 was de groote vraag, toen de Prins weer vertrok. Het was niet be kond. Vermoedelijk naar het Huis ten Bosch. Een domme agent 6nced de auto's van de journalisten af van den overigen stoet. HIJ was niet te vermurwen. Dan maar op eigen gelegenheid naar het Huls ten Bosch. Daar stond in den stroomenden regen een agen! al van verre ja te knik ken. Rn Inderdaad 6fonden daar de auto's te wachten op den Prins, die zich al naar binnen had begeven. Weer was niet bekend, waar de reis naar toe ging. toen de stoet opnieuw vertrok Met snelle vaart ging het langs den Be- noordcnhout6chen weg, wijduit spatten de plassen, op, als de auto's er door reden. Vin het Voorhout vervolgde men den weg in de richting van de stad en plotseling sloeg de eerste auto, waarin de Prins gezeten was, rechtsaf De karavaan hield stil voor den winkel van Nieuwerkork, waar de Prins onder geleide van Lady Russell ken nis maakte met het aloude Haagsche pro duet, de Haagsche hopjes. Men reed vorder nu dan werkelijk op weg naar het Westeinde. Maar op den hoek van de Hoogstraat hield men weer plotseling stil. het Delftsche blauw in den winkel van den heer Philippona vond een belangstellend, kooper. Hier werden de auU)*6 doorgezonden, Men zou dus verder wandelen gaan. Pu bliek. het was juist 1 uur, bleef staan en vroeg wat hier toch aan de hand was. Als de Prins namelijk een winkel binnen ging, posteerden zich twee Haagsche recher cheurs voor de spiegelruiten en verder sur veilleerden nog in de naaste omgeving twee Haagsche inspecteurs van de recherche en een inspecteur met een 6crgeant van Scott land Yard. Iedereen vroeg dan ook: Wat Is hier aan de hond? En van mond tot mond ging het, dat de Prins van Wales inkoopen deed. Langen tijd bleef hij bij het Delftsche blauw, wandelde toen hij had een raglan regenjas aangetrokken met Lady Rus sell door de Hoogstraat, totdat hot oude zil- vor, dat daar In een paar winkels wordt tentoongesteld, zijn aandacht trok. Hij 6tapte resoluut naar binnen, bewon derde al het moois, zocht de vitrines af en rookte onderwijl smakelijk een 6igaret. Nog werd een bezoek gebracht aan den zil verwinkel ter andere zijde van de Hoog 6traat. De belangstelling buiten bleef maar steeds aangroeien. Mot zachte hand hield de politie ruim baan. Hot gezelschap wan deldc in de richting van het Gouden Hoofd, waar de auto's stonden, die hen snol te rugbrachten naar de Legatie, waar het noenmaal reeds te wachten stond. Orn half drie vertrok de Prins van Wales met den Engelschen gezant per auto naar do banen van de Haagsche Golfclub aan don Waal6dorperweg. Daar waren reeds vele bestuursleden en leden van de club bijeen gekomen om te profitccren van de bijzondore gelegenheid een wedstrijd te zien tusschen den Prin6 van Wales en den voorzitter der Haagsche Club. Jhr. mr. Snouck Hurgronje, 6ecretaris-gcneraal van het Departement van Buitonlandsche Za ken. Er werd vastgesteld, dat er een wed strijd van 18 holes gespeeld zou worden. De handicap van den heer Snouck Hur gronje is 4: die van den Prins is In zijn eigen club 7. In verband met het feit, dat de Haagsche banen vrij zwaar zijn, kreeg de Prin6 op zijn eigen verzoek 11 voor han dicap. De hoer Snouck Hurgronje gaf dus aan den prins 6 slagen voor cn wel op de 2e. 4e, 6e, 9e, 11e, 14e en 17e hole. Precies om 3 uur werd voor de eerste hole afgeslagen. De wedstrijd duurde tot 5 uur. De laatste hole kon wegens de invallen de duisternis niet meer gespeeld worden. Het verloop van den wedstrijd was als volgt: le hole: geliik, 2e hole gewonnen door Jhr. Snouck; 3o hole: gelijk: 4e hole: gelijk; 5e hole: Prins van Wales; 6o hole: Jhr. Snouck; 7e hole: gelijk; 8e hole: Prins van Wales; 9e hole: Prins van Wales; 10e hole: gelijk; lie hole: Prins van Wales: 12e hole;, Jhr. Snouck; 13e hole: Jhr. Snouck; 14e hole: Prins van Wales; 15e hole: Prins van Wales; 16e hole: Jhr. Snouck; 17e hole gelijk. De wedstrijd werd door den Prlne van Wale6 gewonnen, die op de 17 gespeelde holee één voor had op Jhr. Snouck Hur gronje. Hoesvel het weer zeer ongunstig was, scheen de Prlne zich tijdens den wedstrlld .zeer goed to amuseeren. een haard of kachel van is af. Eenige vermoeiens was hem niet aan te toen hij naar het clubgebouw terug kierde om zich te verkleedon. De Prins van Wales keerde niet recht streeks van de golfbanen naar de Britsche legatie terug. Hij reed eerst naar het bui tan „ClingendaeP van baronesse van Brie nen. waar de Prins de thee gebruikte. Tegen half zeven arriveerde hij weer in de legatie aan het Westeinde. Het bezoek van den Prins van Wales is vol verrassingen en ongedachte wendin gen. Was aanvankelijk aangekondigd, dal in het gezantsrhapsgebouw een intiem diner zou plaats hebben, om half acht bleek, dat dit ook weer veranderd was. De auto's reden voor en de Prins met den gezant, lady Russell, hun zoons en de leden der Britsche legatie begaven zich naar Restaurant Royal, waar een diner plaats had. Uit de directe omgeving van den Prins vernamen wij voorts nog, dat de Prins meermalen zijn groote ingenomenheid had betuigd met ons land de ontvangst, welke hem higr ten deel was gevallen. Het had hem veel genoegen gedaan, dat hij, na de vele officieele plechtigheden in Denemar ken en Zweden zich zij het dan slechts kort op een zoo aangename en onge rlvvongen wijze, in ons land heeft kunnen ophouden. Ongetwilfeld zal hij een pretti- gen indruk van Nederland en Den Haag meenemen. Om kwart voor tien was het diner ten einde De Prins bezaf zich toen per auto naar Hoek van Holland, vergezeld van den ge zant en eenige andere leden der legatie. Dadelijk na zijn aankomst ging hij aan boord van de ..Amsterdam", die om 11 uur naar Harwich afvoer. Het bezoek van den Engelschen kroon prins was teneinde. EEN KWAKZALVER. Diabetes-patiënt overleden. Rotterdam, 13 Oct. Een ernstig ge val van kwakzalverij heeft de Rotterdam- scho rechtbank heden in hooger beroep te behandelen gekregen. Een Haagsche dame had ten behoeve van haar zieke echtgenoot de hulp ingeroepen van het instituut van A. W. te Rotterdam, dat den man, die lij dende bleek aan suikerziekte een geheel verkeerd en voor hem schadelijk dieet voor schreef. De gevolgen bleven niet uit, want eenige maanden later overleed do man. De inderhaast ontboden Haagsche geneesheer constateerde diabetes in ernstigen grand. De kwakzalver was door den kantonrech ter terzake van het onbevoegd uitoefenen der geneeskunst veroordeeld tot 1 maand hechtenis, van welk vonnis zoowel ver- dachte als de ambtenaar van het O. M. in appèl waren gekomen. Het O. M., waargenomen door mr. E. D. H. Sculler, wees er in zijn requisitoir op, dat nog het ergste is, dat verdachte met zijn practijken voortgaat en zich laat as- sistecren door een geneesheer die zich daar voor schamen moest. Het Ö.M. eischte twee maanden hechtenis. Verdachte was niet zelf verschenen. Zijn gemachtigde, jhr. mr. J. W. J. Pompe van Meerdervoort, voerde aan, dat de diagnose gesteld wordt door den geneesheer, die aan geeft welke behandeling de patient moet ondergaan. Verdachto dooi niet anders dan aan de hand daarvan de leefiegel voor schrijven. Hier is dus geen 9prake van het uitoefenen der geneeskunst en de gemach tigde meende dan ook, dat vrijspraak zal moeton volgen. De rechtbank overwoog, dat op het per soonlijk verschijnen van verdachte prijs moest worden gesteld, waarom de verdere behandeling tot 27 October werd aangehou den. DOODELIJK VERKEERSONGELUK. Gllze, 14 October. Hedenmorgen te om streeks 6 uur is nabij het kruispunt bij café Jansen op den rijksweg Breda—Til burg, een ernstig ongeluk gebeurd. De on geveer 20-jarige zoon van den landbouwer A. van- Dongen, wonende to Huiten onder Gilze, rood met een met paardon bespan nen wagen, die met varkens was geladen, in de richting Breda, toen hij plotseling werd aangereden door een vrachtauto. De jongeman viel van den wagen. Hij werd met ernstige wonden opgenomon en over gebracht naar het ziekenhuis te Breda, waar hij inmiddels is overleden. MUGGENPLAAG TE AMSTERDAM. Het bestuur der vereoniging Het Apollo kwartier te Amsterdam heeft een adres gericht aan den Raad, waarin het mee deelt, dat de bewoners van dit geheele kwartier een zoodanigen hinder hebben van de muggenplaag, dat hot niet moge lijk Is de huizen behoorlijk to ventiloaron daargelaten nog dat de tuinen voor de be woners, in het bijzonder des avonds, on bruikbaar zijn. Het bestuur verzoekt maat regelen. ONVERMENGDE MARGARINE VOOR BEHOEFHGEN De Minister van Binnenlandsche Zakei. heelt tot de Gemeente besturen de volgende aanschrijving gericht: „Bij de behandeling van de Crisis-Zuivol wet in de Tweede Kamer der Staien Gene raai heeft mij nambtgenoot van Economische Zaken en Arbeid toegezegd, een bepaalde hoeveelheid niet met boter \ermcngde mar garine ter beschikking van het behoeftig* deel der bevolking te zullen stellen. In vei hand daarmede gaat mijn voornoemde ambtgenoot over tot distributie van onver mengde margarine aan groote gezinnen, on derscheiden in de navolgende groepen: a. Werkloozen, die 3 maanden of langci •steun ontvangen. b. armlastigen, die 3 maanden of lange, teun genieten cn daarvan geheel of bijna geheel moeten leven. Gedistribueerd zal worden 1/4 K.G. per hoofd en per week, aanvankelijk aan gezin lien mot 5 of meer kinderen, die in een der bovengenoemde groepen vallen. Ik moge UW College verzoeken de noodigt medewerking te willen vcrleenen bij de uil voering van deze regeling, welke in de eer ste plaats bestaat uit een opgave van hei aantal gezinnen tot elk der bovenbedoeld» eroepen behoorendo. Het is de bedoeling, dat de margarine loor de Crisis Zuivel-Centrale ongcfrankeen' creleverh wordt aan Centrale plaatsen tegen een bedrug van f 0.40 per K.G. met dien ver stande, dat eene zending aan ppii gemeente ten minste 10 K.G. per weck moet bedragen Verdere distributie aan de daarvoor in aan merking komende personen dient dan van uit genoemde Centrale punten te geschieden tegen een bodiag van f 0.44 per K.G. De go meenten ontvangen dus van dat bedrag f 0.04 per K.G. ter tegemoetkoming irt de te maken onkosten. Mijn ambtgenoot zoude het zeer op prij*- -lellen, wanneer do genevens van de gc meenten betreffende het aantal personen die voor distributie in aanmerking komen rechtstreeks aan de Crisis Zuivcl-Contrah Laan van Meerdervoort 84 te 's Gravenhage verstrekt werden opdat met do distributie zoo spoedig mogelijk een aanvang kan wor den gemankt. Het ligt in het voornemen zo< mogelijk reeds uiterlijk 17 October a.s. me' de distributie te beginnen. Ik zal het zee: vvanrdccrch, indien uw gemeente haar volle medewerking aan het vorenstaande zoude willen vcrleenen." HET GEHEIM VAN HET GARNALEN- SCHIP. Alcoholsmokkelarij opgehelderd. Men zal zich herinneren, dat het te Den Helder gestationnccrde douanevaartuig .Zeemeeuw" onder leiding van den belas tinginspecteur Plesman vijftig bussen van twintig liter alcohol heeft in beslag geno men. De waar zat verborgen in het in de liaVen liggend schip „Chemica". De eigenaar wist tijdens den overval niet op fp helderen, hoe die bussen daar in het schip gekomen waren. Naar het „Handelsblad" bericht, is deze /.aak thans tot klaarheid gebracht. Uit de verhooren, die den vermoedelijken Mmokkelaars en verschillenden getuigen zijn afgenomen, is het vervoer van den al rohol van den uitvoer uit IJmuiden tot den hfiimelljken wederinvoer met een Helder •mlien botter lange Den Helder en de ber izing in de „Chemica", tot in bijzonderheden geconstrueerd. Zoowel de eigenaar van de ..Chemica", al6 de schipper van den botter en een te Amsterdam wonende medeplich tige zullen inzake de door hen bij het ver boor afgelegde verklaringen te zijner tijd tprecht moeten 6taan. De inspecteur heeft althans meor dan voldoendi gegevens verkrecon nm tegen deze drie personen proces-verbaal te kun nen opmaken. Is het blad juist ingelicht, dan bedroeg de geheel gesmokkelde voorraad indertijd tweeduizend liter, waarvan men voor den overval door „de Zeemeeuw" kans zag om des nachts duizend liter naar Amsterdam te vervoeren en clandestien to verhandelen Kwanel Pelikaan Oehoe Ilsvoce 6—10 13-10 Amsterdam 6—10 13—10 Budapest Wee nen 14—10 7—10 14-10 Athene 8—10 Mersaniat i uh 13—10 Cairo Gaza R u thH wells 12—10 9—10 Bagdad Buesbir O O Diask Karachi 11 10 11 10 Jod poer Jhansi 10—10 12—10 Caicuita 9—10 13-10 Rangoon RflPL'Krik Koh-Lak 14—10 8—10 14-10 Mi'iliin 7-10 Batavia 14-10 7-10 Bandoeng Vertrek van 't eerstvolgend/ Doslvlieg tuig van Amsterdam 20 October. ENSCHEDE-'S BANKBILJETTEN. DRUKKERIJ. Op beperkte schaal In bedrijf. Begin Juli werd de bankbrljctlendrukkc- rij van Job. Enschede Zonen's Grafische Inrichting N.V. te Haarlem voorlUopig voor den tijd van drie maanden gesloten vvecena sterk verminderde circulatie van het pa piergeld, zoowel in het Moederland als ja de overzeesche gebieden. Ongeveer zeventig b-den van het personeel zijn toen in ver band met dit besluit ontslagen, voor zoo lang de drukkerij gesloten zou blijvzen. Die voorloopig vastgestelde termijn is thans verstreken. Thans verneemt de Telegraaf van de di rectie dat de bankbiljettendrukkerij met ingang van 17 October a.s. weder op beperk- le schaal in bedrijf zal worden gesteld. Hoe wel er van eenige opleving ih dezen be drijfstak nog geen sprake is, zijn de werk zaamheden thans weder van dich aard, dat overgegaan kan worden tot 't aan het werk stellen van een gedeelte van het des* liids ontslagen personeel. DE COMMISSIE SEYFFARD1 ONTBONDEN. De eerstkomende legerorders bevatten een ininisterleele kennisgeving, waarbij wordt medegedeeld dat onder dankbetuiging is ontbonden de z.g. commissie-Soyffardt, aan welke was opgedragen den minister van voorlichting te dienen nopens mogelijke ver sobering in de vredessamensfellingen Van de onderdeelen der infanterie- en artilleric- brigadee. TREURIGE AFLOOP VAN EEN VROOLIJKEN AVOND. Rotterdam, 13 Oct. Op 11 Juni was de 27-jarige Haagsche stucadoor A. W. de N. met zijn motorfiets naar Rotterdam ge komen, in gezelschap van een vriend, die eveneens een motorfiets bereed. Zij waren op den Schiedamschendijk terecht geko men en hadden een vroolijken avond ge bod. 's Avonds laat keerden zij naar Den Haag. terug. De N. voerde als duo-passa- glere het mei9je A. B. mee, doch tijdens den terugtocht had hij, fratsen makend op zijn motorfiets, niet goed op hot hem tege moetkomend verkeer gelet, met het ge volg. dat hij botste tegen ten sleeperswa gen, die uit de richting Delft naderde. De motorfiets werd over den weg geslingerd en daarbij was de duopassagiere zoo ernstig gewond, dat zij korten tijd later was oven leden. Nu had de N. zich wegens het ver oorzaken van dood door schuld te verant woorden. Het O.M., waargenomen door mr. H. O. J. Reumer, heeft opgemerkt, dat verdachte op Zeer onverantwoordelijke wijze gereden heeft. Het eischte 3 maanden gevangenis straf en ontzegging van de bevoegdheid om motorrijtuigen té besturen voor den tijd van 1 jaar. Uitspraak 27 October. Daar is zeker ook iets naar Uw keuze bij, vooral met onze lage prijzen DE WERKLOOSHEID IN WEST- ZEEUWSCH-VLAANDEREN Samonwerking van gemeente- bestaren. Aardenburg, 14 Oct In een te Bros- kens gehouden vergadoring, waarbij de ver schillende gemeentebesturen uit West Zeeuwsch-VIaanderen vertegenwoordigd wa ren, werd besloten een commissie samen te stellen, welke tot doel zou hebben het werk loo9heidsvraagstuk In dit district nader onder het oog te tien en zooveel mogelijk tot samenwerking en uniforme regelingen voor de gemeenten te geraken. De vergadering was belegd op Initiatief van de vereeniglng tot burgemeesters, secretarissen en ontvangers ln het vierde dtotrlct „Edelachtbare, toudt u mijn zaak een week willen verdagen „Op welke gronden „U schijnt vandaag niet ln een gort humeur te zijn." (Gazetthro Illustrate).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 4