COMPLETE HUISKAMER LOEB, FORTMANN HEHENKAMP R HAGENBEEK BIJKANTOOR TE AMERSFOORT SIERKUNST Stadsnieuws DE HEVIGE SNEEUWVAL DUURT VOORT F 79-50 Bmneralandl HET GEBRUIK VAN „JOZO" DALADIER'S FINANCIEELE VOORSTELLEN FRANKRIJKS SCHULDEN AAN AMERIKA Kunnen wij Bijzondere koopjes Omtrek PLAATSELIJK CRISIS COMITÉ MEPEPEELING ADVERTENTIËN ABONNEMENTEN AGENTSCHAP TE SOEST Ferd. Huijcklaan 22 J. LAMBRECHTS SOESTERWEG 107 Storm in vele deelen van Europa een begeleidend verschijnsel Belgrado, 23 Fcbr. (V. D.) In Tbracië en Noord-Dalmatië ie opnieuw veel sneeuw gevallen, betgeen gepaard ging met een or- kaanacbtigen storm. Op de spoorwegen is zooveel sneeuw gevallen, dat bet treinver keer met de kust moest worden gestaakt. Dalmatie is sinds Dinsdag van het achter land afgesloten. Rome, 23 Febr. (V. D.) Donderdag heb ben in Midden- en Zuid-Italië hevige stor men en onweders gewoed, die gepaard gin gen met hagelbuien en sneeuwjachten. Ook in Noord-Italië valt weer veel sneeuw. In de haven van Napels heeft de storm aan verscheidene schepen aanzienlijke schade toegebracht. B a 1 g r a d o, 23 Febr. (V. D.) Volgens be richten uit Agram woedt aan de Adriatischs Zee nog steeds een hevige sneeuwstorm. Men is er heden nog niet in geslaagd bet treinverkeer met Dalmatic te hervatten. Ook het scheepvaartverkeer aan de kust is voor bet grootste gedeelto stopgezet, nadat Woensdag het s.s. Cetina tengevolge van den zwaren storm strandde. De passagiers zijn met groote moeito gered door het s.s.' Jadran. In Zuid-Kroatië ligt de sneeuw op vele plaatsen 4 M. hoog. Ook in Agram is bet in den afgeloopen nacht gaan sneeuwen. Pa rij s, 23 Febr. (V. D.) Uit geheel Frank rijk komen berichten over hevigen sneeuw val. Vooral in de streek rond Carcassonne hebben de sneeuwbuien reeds groote sto ringen veroorzaakt. Verscheidene dorpen zijn van de buitenwereld afgesneden. Do 6neeuw ligt daar 1.20 M. hoog en maa«ct ieder verkeer onmogelijk. Londen, 23 Febr. (V. D.) Vandaag is in Noord-Engeland weer veel sneeuw geval len. In de moerassen van Yorkshire ligt de I sneeuw hier en daar tien voet noog. Oou in deelen van Kent heeft het gesneeuwd, doch niet te Londen. GANZENMARKT 16-18 UTRECHT Betaalbaar met f 1.50 p. week, Geen vooruitbetaling. Waarschuwing legen gebruik /.onder geneeskundig voorschrift Door den senaat aanvaard Parijs, 22 Febr. (V.D.) De senaat heeft heden de artikelsgewijze behandeling van de financieele voorstellen voortgezet en het ook reeds In de Kamer aangenomen ar tikel betreffende de verlaging van het aan tal officieren met 5000 en het aantal paar den met 10.000 vóór eind 1937 aangenomen. Parijs, 22 Febr. (V. D.) De socialisti sche kamerfractie is hedenavond in een zitting bijeengekomen, waar besloten werd in de kamer voor te stellen het meeren- deel van de door den senaat verworpen be palingen in de plannen tot financieel her stel wederom in te voeren. Wat de salaris een der ambtenaren betreft, besloote de fractie den nieuwen tekst te verdedigen, waarin een voorloopigc progressieve hef fing van de inkomens boven 20.000 francs wordt ingesteld. Parijs, 23 Febr. (V. D.) De senaat heeft aan het einde van zijn nachtzitting om 1 uur 20 de financieele voorstellen met 230 icgen 70 stemmen aangenomen. Terwij. de :»or de kamer aangenomen financieele voorstellen een bezuiniging opleverden van rond 5.7 milliard, is dit door den senaat teruggebracht tot 4.3 milliard. Het ontwerp gaat thans weer naar de kamer terug. In de kwestie der militaire credieton ie het de regeering, ondanks energiek optre den van Daladier, niet gelukt haar stand punt te doen zegevieren. De senaat nam een voorstel van den voorzitter der drie militaire commissies aan om formeel een crediet van slechts 1000 francs vast te stel len met 170 tegen 133 steramen, waar mede de senaat tot uiting bracht, dat hij niet accoord ging met de voorgestelde ver laging van 508 millioen francs. De regee ring had echter niot de vertrouwenskwestie gesteld. Genève, 22 Febr. (V.D.) Van welinge lichte Fransche zijde wordt medegedeeld, dat de laatste bespreking tusschen Roosevelt en den Franschen ambassadeur Claudtl te Washington, een bevredigend resulaat heef', opgeleverd ten opzichte van de verdere be handeling van de Fran9ch-Amerikaansche schuldenkwestie. Roosevelt zou den Franschen amba<sa deur verzekerd hebben, dat de Fransch Amerlkaanscche schuldenkwestie parullel zal worden behandeld met de a.s. EngcUch Amerlkaansche onderhandelingen. Verder zou Roosevelt uitdrukkelijk de verzekering hebben gegeven, dat de Amerikaanscha re geering Frankrijk op dezelfde wijze behan delen zal als de overige staton-schuMena- ren. Roosevelt zou er in het bizonder prijs op hebben gesteld, dat de definitieve r*ge ling der intergeallieerdc schuldenkwe.-dies in nauw verband met de op de Londensche economische wereldconferentie ie behande len problemen tot stand wordt gebracht De offieieele besprekingen tusschen de Fran- eche en Amerikaansche regeering over de regeling der schulden tusschen de beide landen zouden onmiddellijk worden aanae vangen, wanneer de nieuwe regeering in functie zal zijn getreden, Amsterdam, 22 Febr. In de vergade ring van de gezondheidscommissie deelde dr. De Wilde mee, dat de aandacht der commissie door dr. H Pinkhof gevestigd is op een reclame in de tramrijluigen van het z.g. Jozo. Jozo is jodiumhoudend keu kenzout, dat door de Kon. Ned. Zoutindus trie te Boekelo in den handel gebracht wordt. Reeds in 1930 werd door de directie reclame gemaakt in het Handelsblad. a!s zijnde geheel onschuldig. Toen reeds heeft dr. Pinkhof daartegen gewaarschuwd. In Zwitserland werd dit zout, ook wel Voll- salz genoemd, als prophylaeticum aanbe volen orn het krijgen van z.g. krop te voorkomen. In het begin was dit ook hel geval bij pasgeboren kinderen, indien de moeder tijdens de zwangerschap dit zout gebruikte. De laatste maanden echter wordon van verschillende zijden vergifti gingsverschijnselen door het jodiumge- bruik vermeld, zich uitende in een ver grooting en ziek worden van do schild klier. Dr. Zimmerman deelt in de Münchner Med. VVochenschrift van 59 gevallen van vergrooting der schildklier mede, dat er 23 veroorzaakt waren door dit zout. Prof. Herzfeld en dr. A. Frieder gewagen van 27 gevallen op de 65 die zo door overmatig jodiumgebruik zagen voorkomen en wel zonder geneeskundig voorschrift, doch al leen op gezag van courantenreclame Raab in Weenen zag 41 gevallen van de 100 ver grootte schildklieren ook al tengevolge van dit zout. Dr. Remynso to Rotterdam ver meldt In het Kpnisch Genootschap, dat hij een vrouw moest opcreeren wegens ziekte van Basedow, die eerst leed aan krop, doch na of door dit zout de ziekte kreeg. In Oos tenrijk heeft de leider der Staatszoulmijnen besloten, tengevolge der schadelijke bijwer kingen, de z.g. thyreotoxicosen, dit Vollsalz slechts op bizonder verlangen af te leveren. Naar aanleiding van deze feiten stelt dr. De Wilde voor, om de aandacht van B. en VV. hierop te vestigen en to adviseeren voortaan do reclame in de tram te verbie den. Omdat dit niet afdoende is om hel euvel te bestrijden, werd besloten ook de aandacht van den hoofdinspecteur der volksgezondheid erop te vestigen, opdat de ze zich met do directie te Boekelo kan ver staan, toneinde de reclame, ook in couran ten, to verbieden als zijnde schadelijk voor Je volksgezondheid. DE ARRESTATIE VAN SNEEVLIET. Nog geen beslissing. Amsterdam, 23 Febr. Vanmorgen zou de le kamer van de rechtbank beslissen of de gevangenhouding van den heer Snee vliet met 30 dagen zou worden verlengd. Deze beslissing is echter aangehouden tot morgen, Vrijdag. Vele geestverwanten van den hoer Snee vliet waren hedenmorgen voor het Paleis van Justitie samengekomen. Er werd gede monstreerd voor de invrijheidstelling van den gearresteerde, waartoe borden met leu zen als: Sneevliet moet vrij" werden mee gedragen. De rijksveldwacht uit het Paleis van Justitie is naar buiten gekomen en maando de demonstranten aan uiteen to gaan. Eén der demonstranten, zekere G. W., verzette zich en werd gearresteerd. De betoogers hielden zich rustig, slechts nu en dan werd dc kreet vernomen: „Snee vliet moet vrij." DE AANSLAG OP DEN BURGEMEESTER VAN NEDERWEERT. Men meldt uit Roermond: Ondanks de ijverige nasporingen naar den dader van den moordaanslag op bur gemeester Van Uden te Nedervveert, op wien ujt een jachtgeweer twee schoten wer den gelost, is tot heden nog geen enkele positieve aanwijzing verkregen. De politie is intusschen wel tot de overtuiging geko men, dat de landbouwer T., die aanvanne- lijk werd aangehouden, de dader niet is. De heer Van Uden is thans weer geheel hersteld en heeft zijn gewone werkzaam heden hervat. GENERA AL-MAJOOR BAUD. f Te 's-Gravenhage is in den ouderdom van 92 jaar overleden de generaal-majoor titulair jhr. nar. W. V. R. K. Baud, oud kolonel commandant der Haagsche dienstdoende schutterij, oudste adjudant in buitengewonen djenst van H. M, de Ko ningin. want sedert 1S92 vervulde jhr. Rnud deze hoffunctie. 1>* begrafenis is bepaald op Dinsdag a.s., Ie 11 Y% uur, op de algemeeno begraafplaats te 's-Gravenhage, WEEK-END WEERKANSEN. Onze weerkundige caedewerkor 6chrijfl ons: Sedert de vorige week hebben zeer be langrijke veranderingen in den algemee- nen weersloestand plaats gehad. Over het algemeen is in F-uropa en vooral in het Noordoosten en Oosten en in Duitschland de vorst veel sterker geworden en is daar een weersgesteldheid ingetreden, die veel overeenkomst heeft met dien van den na- winter van 1929. Het seizoen is echter te ver gevorderd dan dat in ons land de vorst, die des nachts soms tamelijk sterk is, zich over dag, bij den krachtigen zon neschijn kan handhaven. Schaatsenrijders moeten daarom van die vorst geen ver wachtingen koesteren. De algemeene afkoeling in Europa en het ontstaan van een zeer uitgebreid vorst- gebied, dat zich tot aan ons land uitstrekt, is een gevolg van het ophouden van don aanvoer van warme lucht en het daarvoor in de plaats toestroornen van zeer koude lucht, die uit het hooge Noorden komt. Dit verschijnsel staat in het nauwste verband met de nadering van de lente en de alge meene verandering in de luchtstroomen in dezen tijd van het jaaF. In de eerste helft der week ontwikkelde zjch een samengesteld depresBie-gcbicd langs dc NooFscho kust en over de Noord zee en hierdoor ontstond buiig weer met veel sneeuw en hagel. Deze depro^oia in geklemd tusschen een gebied van hoogen druik, dat van Groenland over den Ooste lijken Atl. Oceaan naar het Zuiden reikt, en een ander over Finland, en niet ge voed door warmeluchtstroomen, kan zich noch verder ontvvikkolon, noch verplaat sen, en zal dus zeer waarschijnlijk tegen het einde der week afsterven, waardoor Je buiigheid van het weer geleidelijk zal ver minderen. Over het algemeen zal nog toevoer van koude lucht uit het Noorden en Noordoos ten plaats vinden, zoodat wij aan het ein do der week nog lichte vorst des nachts, dooi over dag gn over het algemeen te koud weer met wind uit het Noorden of daaromtrent kunnen verwachten. eiken ligstoel met streepstof kussens f 7.90 damastkussens 8.40 peau de pêche 9.50 noten fauteuil 12.50 MEESTUIT tl IEL tl Schaken, AMERSFOORT I—UTRECHT III 4—1. Gisteravond heeft het eerste tiental der schaakvereeniging „Amersfoort" tegen Utrecht III gespeeld. Het voorloopige resul taat is 44, terwijl 2 partijen arbitrair be slist zullen worden. Voor „Amersfoort" is gewonnen door de hceren P. R. Everaars, L. J. Hoejenbosch, L. van Nieuwenhuizen en dr. R. van der Velde. DIRECTE BEZUINIGING. Soest. De A.R. Kiesvorecniging heeft in haar vergadering van Dinsdagavond beslo ten aan den gemeenteraad voor ip stellen dat voor het vorvullen der werkzaamhe den op de 6tembureaux bij de as. verkie zingen uitsluitend die leden zullen worden aangezocht, welke dezen arbeid geheel be langeloos, dus zonder eenigc vergooding van gemeenteweg wenscbon te verrichten. Op deze wijze kunnen aanzienlijke bedra gen direct bespaard worden. Ongetwijfeld is deze gedachte waard verspreid te wor den in ruimen kring, daar toch elk middel ter bezuiniging moet worden aangegrepen. WIENER OPERETTE. B u 9 s u m. Het Wiener Operette-gezel schap, dat gedurende de laatste maanden met groot succes in Nederland is opgetre den, zal onder auspiciën van de N.V. Intern. Concertdirectie Ernst Kraijss op Donderdag 2 Maart een gastvoorstelling ge^en in het Theater Novum alhier. Ter opvoering zal komen de operette „Der Liebesbefehl" van Walter Kollo. De hoofdrollen in deze operette wgrden vervuld door Maria Karin, Ferdinand Mah|r en Richard Muller. GEMEENTERAAD. Hoevelaken. De raad dezer gemeente zal op Woensdag 1 Maart a.s., des middags om 2 uur, in vergadering bijeenkomen. De kas is bijna uitgeput. Wie helpt haar wat versterken De toestand van de financiën van het Plaatselijk Crisis-Comité is van dien aard, dat, indien er geen nieuwe brounen van jn komsten gevonden kunnen worden, de kas over een maad leeg is- Het comité heeft dan ook dezer dagen vergaderd oin te be spreken welke middelen nog kunneii wor den aangewend om tot versterking van de kas te komen. Besloten werd om den leden van het coinité een inteekenlijst te geven welke zij dan ieder in den kring hunner kennissen zullen presenteeren, met hot ver zoek om een gift ineens of om inteekening \oor een maandelijksche bijdrage, welko dan door het betroken lid zal worden geind. Tevens werden nog enkele andere middelen besproken welke zouden kunnen leiden tot verstrekking der financiën. Ook het gerucht dat het comité aan een der groote firma's alhier steun zou hebben verleend werd even ter sprake gebracht. In verband met de harnekkige geruchten, welke hieromtrent worden^ verspreid, stelt het comité er prijs op langs dezen weg tc verklaren, dat noch door het Nationaal, noch door het Plaatse lijk Crisis-comité aan groote zaken in onze stad steun is verleend. Indien het juist was, dat de in het gerucht genoemde bedragen waren uitgekeerd, zou de kas reeds maan den lang geheel leeg zijn geweest! paar het Nationaal Comité reeds meer in geld in na- tura aan Amersfoort heeft gegeven dan de tien procent, wolke het plaatselijk comité aan het nationaal moet afdragen van zijn ontvangsten is het bezwaarlijk om thans wederom aan het Nationaal comité bijstand te verzoeken. Uit de hieronder volgende cijfers blijkt wel duidelijk welke bedragen zijn ipgekomen en op welke wijze zij zijn besteed. Bdragan f 11.228,74; terug ontvangen voor tel iot i 100- opbrengst verkoop lepeltjes f39G.totaal dus aan inkomsten f 11.7Sj,74 De uitgaven zijn als volgt te spccificeeren: Levensmiddelen f 3604.20; brandstoffen f 486.54; stille armen f 1355.55; voorschot ten f 825.—; ontwikkeling en ontspanning van werkloozen f 200.—; bijdragen Brokken- huis f 250.kleeding f 35.14; wcrkvcrschaf ling f 4.50; koophandel f 320.24; achterstal lige huur aan huurders f 135.54; tien pro cent bijdrage Nat. Crisis Comité f 1132.33; inkoop briefkaarten N. C. C. f 287.50; idem lepeltjes f 376.25; loon, onderhoud kantoor, drukwerken en kantoorbehoeften t 959.51; totaal f 10038.30. Het saldo in kas bedraagt dus f 1746.14. Deze cijfers zeggen maar al te duidelijk, dat hulp niet alleen gewenscht, maar zelfs dringend noodig is. De hierboven genoom- de lijsten zullen tot eind Maart worden aan geboden. Geeft dus allen naar vermogen; ook kleine giften zijn welkom, daar hier vooral geldt, dat vele kleintjes een groote maken. Onze burgemeester, Mr. J. C. Graaf van Randwijck, beveelt dezen oproep om steun ten zeerste aan. CENTRAALGEBOUW BELASTINGEN. Volgende maand aanbesteding. Roeds jarenlang was het Rijk eigenaar van een terrein voor een Centraalgebouw der belastingen, gelogen aan do Prinses Marielaan, achter hotel „Monopolc". Thans gaat het werkelijkheid wprden: volgende maand is do aanbesteding te verwachten. AUTO BOTST TEGEN EEN TELEFOONPAAL. In het smalle gedeelte van de Vermeer straat is gisteren een auto tegen een tele foonpaal gereden, doordat een voor een wa gen gespannen paard bij het passeeren van de auto schrok, waardoor de aulo in het nauw werd gebracht. Auto en telefoonpaal werden beschadigd. EXAMENS. Aan de universiteit te Groningen slaagde voor het artsexamen de heer E. E. Vrijdag, alhier. en worden ook aangenomen door ons en ons UTRECHTSCHE WEG TENTOONSTELLING van werken van Jacob Nieweg van 25 Febr. tot 18 Maart - Opening Zaterdagmiddag te half vier GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Aanvragen van werkgever, Boven de 18 jaar: 1 Behanger-naaister, 6 dagmeisjes, 4 |v dienstboden, 1 huishoudster, 2 vertegen- 1$ woordigers, 1 keuken-werkmeisje, 1 hoeden- i verkoopsier, 1 juffr. voor de toiletten, 1 key. kenmeisje, 1 machinale-houtbewerkcr (hali was), 1 naaister. Beneden de 18 jaar: 2 Leerl. beliangers-stoffeerders, 1 leorl. i" schilder, 1 loopjongen, 1 aank. kantoorbe» 1 diende, 3 dagmeisjes, eenige fabrieksmeisjes j oenige inpaksters. Aanbiedingen van werkzoekenden, Boven de 18 jaar: 8 Autogcenlasschers, 6 automonteurs, 4 bonket- en broodbakkers, 2 bankethakkers, 18 bankwerkers, 5 behangers-stoffeerders, 2 betonwerkers, 2 bierbottelaars, 1 bloemist, 9 boekdrukkers, 3 boekhouders, 3 bouwk, opzichters, 4 broodbakkers, 1 buffetjuffrouw 31 chauffeurs, 2 chocoladovverkers, 1 colpor teur, 4 dagmeisjes, 1 depothouder, 3 dienst boden, 12 electriciens. 2 electr. lasschers, 1 emhalleur, 2 expeditieknechten, 42 fabriek?» arbeiders, 5 fabrieksmeisjes, 1 forceur, 1 framebouwer, 2 framevijlers, 74 grond wen kers, 2 hoefsmeden, 1 houtdraaier, 2 hout- f raisers, 2 huishoudsters, 1 huisknecht, 4 hulp in de huishouding, 3 incasseerders, b inpakkers, 1 instrument-maker, 25 kantoon bedienden (mann.), 6 kantoorbedienden (vrouw.). 10 kantoorwerksters, 2 kappers- bedienden. 11 kellners, C ijzervlechters, 1 waterbouwk. opz.-tcekenaar, 2 glazenwas- sobers, 1 lijnkoekperser, 2 labrieks timmei- lieden. 2 wasehknechtcn, 1 autpbeklceder, 1 constructiewerken 1 kinderiufrfomv, 1' kis tenmaker. 6 kleermakers, 2 klinkers, 4 koks 1 koperslager, 3 kruideniersbedienden, 1 lederbewerker, 12 letterzetters, 2 lompensor- teerdors, 8 loodgieters, 5 loopknechts, 178 losse arbeiders, 9 machinale houtbewerkers 14 machine-bankwerkers, 1 machinist, 10 rnagazijnkncchts, 2 magazijnmeesters, 6 me taaldraaiers. 2 metaal f raisers, 4 metaalslij pers, 1 metaalstamper, 31 metselaars, 5 meubelbeitsers, 17 meubelmakers, 4 meubel stoffeerders, 1 motorschipper. ló naaister?, 46 opperlieden, 3 puKhuisknechlen, 1 petten maker, 1 pianostemmer, 6 plaatwerkers, 1 pijplegger, 3 radio-monteurs, 5 reizigers, rijwielherstellers, 3 rijwiellakkers, b rijwiel- monteurs, 4 scheerders (textiel), 1 electr. tcchnikcr, 1 ketclmakcr, 1 kotteraar, 1 ine- daillemaker, 1 zilverslijper, 1 bedrijfsleider, 1 banderolleerder, 1 chof-sigarenfabriek, 91 schilders (huis), 1 schilster, 5 schoenmakers 25 sigarenmakers, 1 sigarensorteerder, 7 smeden, 1 slager, 2 soldeerders, 1 spoeler, I steenhouwer, 7 9teno-typisten, I stoker, 10 straatmakers, 7 straatmakers-handlanger?, 25 siueadoors. 1 suiker-werker. 3 tabaksbe werkers, 1 Textielarbeider, 76 timmerlieden, II tuinlieden, 5 veldarbeiders, 1 venter, 2 verfspuiters, 1 verver, 6 verwarm ings-mon- teurs, 1 vcrwarmings-tcchn., 1 viltbewerker, 9 voegers, 12 voerlieden, 3 wafelbakkers, 3 wagenmakers, 1 wann'oezier, £5 werkvrou wen, 39 wevers, 4 winkelbedienden, 9 win keljuffrouwen, 1 vvissellooper, 2 zadclipa-» kers, 1 zilversmid, 1 acquisiteur, 1 filiaal houder, 1 stuurman, 25 havenarbeiders, 1 expeditieknecht, 1 bouwk. teekenaar, 1 meu- beltcekonaar, 1 teekenaar C'entr. verWf, onderwijzeres, 3 verpleegster# Beneden de 18 jaar: 1 Banketbakker, 1 bankwerker, 1 behan» gcr-stoffeerder, 4 dagmeisjes, 3 electricians» 7 fabrieksarbeiders, 3 fabrieksmeisjes, 1 gas^ en waterfitter, 1 kappersbediende, 2 verw. monteurs, 1 bloemkweejcer, 1 typiste, 1 kok, 1 loopmeisje, 5 losse houtbewerkers, 4 meu belmakers, 1 meubelstoffeerder, 5 monteurs auto, 4 rijwielherstellers, 5 schilders (buis)» 2 straatrnakers, 2 timmerlieden, 1 wagen- maker, 1 winkeljuffrouw. Voor aanvragen om werkkrachten d^or patroons, woonachtig buiten do Gemeente, raadplege men de opgave op do stads^aé*1- plakplaatsen. SCHILDERIJEN-TENTOONSTELLING In toonzaal Sierkunst Morgenmiddag wordt in toonzaal Sier kunst een tentoonstelling van schilderijen door dr. J. Nieweg geopend. Deze oxpositie zal tot 18 Maart geopend zijn. DRANKWETOVERTREDING. Bij een vcrlofhouder alhier zijn in beslag genomen 15 flosschcn bier, benevens oen tweetal mandflesschen met sterken drank. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt terzake overtreding van de drankwet. IN DE VAL GELOOPEN. In den afgeloopen nacht is aan een per soon nachtverblijf verleend, die in bot be zit bleek to zijn van oen brief, die van ver dachten inhoud wao. Do man bleek io Haarlem woonachtig te zijn Na ondorzoek bij de Haarlemsehe politio kwam men tot de ontdekking, dat de mam zich schuldig had gemaakt aan verduistering van vor- eenigingsgelden. Hü zal op transport wor den gestel^-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 2