LAAT AMERIKA OOK 'T GOUD LOS? ROOSEVELT AANVAARDT ZIJN AMBT CRISISTOESTAND IN DE NIEUWE WERELD 'ramma „HET LAND VRAAGT NAAR DADEN" De regeering-Hitier heelt meerderheid behaald. de ten leiden en op een gunstig moment Frankrijk onder de voet zullen loopen. Maar ook in dit opzicht is het zaak den toestand niet terstond al te pessimistisch te bekij ken. Het is zeer wel mogelijk, dat rijks kanselier Hitier, wanneer hij zich voor realiteiten ziet geplaatst, beseft, dat forsche Wat .werd. voorzien, i6 inmiddels werkt» lijkheid geworden: de partij van Hitier en do nationalistische groepen, die met hem een bondgenootschap bobben gesloten, heb ben gisteren bij de rijksdagverkiezingen een zoodanige zege weten te bevechten, dat zij thans over de volstrekte meerderheid in het parlement beschikken. Uit de laatste be richten omtrent den uitslag der verkiezin gen blijkt, dat de communisten ongeveer een vijfde van hun zetelaantal, dat niet minder dan honderd bedroeg, hebben ver loren. Het lijdt geen twijfel/dat de krasse maatregelen, die vooral in de laat6te week voor de verkiezingen tegen de discipelen van Moskou werden genomen de arresta ties hunner leiders, het verbod hunner pers, enz. in aanmerkelijke mate tot hun ach teruitgang hebben bijgedragen Twee an dere oppositiepartijen, tegen wie de regee ring-Hitier eveneens meermalen met kracht optrad, zij het niet op dezelfde onstuimige wijze als tegen de communisten, hebben minder vceren gelaten. Nadere berichten lichten erover in, dat sociaal-democraten, centrum en Beiersche Volkspartij respectie velijk een enkelen zetel verloren, op hetzelf de peil bleven of een kleine winst bochten. In den nieuwen rijksdag, die ditmaal 648 leden telt in tegenstelling met het parle ment, dat het uitvloeisel was van de ver kiezingen in November j.l. en dat uit 584 leden bestond, zijn de nationaal-sociali6ten than6 het talrijkst vertegenwoordigd; zij zijn van 196 mandaten tot niet minder dan 288 vooruitgegaan, een sprong vooruit, die bijna opzienbarend is, al moet er terstond aan worden toegevoegd, dat de Hitlerianen niet hun vurigen vvensch in vervuling zagen gaan: zij hadden namelijk gehoopt alleen de absolute meerderheid te zullen verwer ven, in welk geval zij het hadden kunnen stellen zonder de medewerking der overige nationalistische groepen: het blok zwart- ■\\it-rood. Het ligt thans dan ook voor de hand, dat in de samenstelling van het te genwoordige kabinet geen wijziging zal worden gebracht. Een andere vraag echter, die de wijze toekomst alleen kan beantwoor den is, of het bondgenootschap tusschen de Hillerianen en do Duitsch-nationalen (die bij dezen verkiezingsstrijd geen enkelen ze tel wonnen, al telt de rijksdag ditmaal ruim zestig leden meer dan tot nog toe) op den duur gekenmerkt zal blijven door hecht heid, daar de opvattingen der beide par tijen in wezen, ondanks den band van het nationalisme, meêrmafen zeer ver uitecn- loopen. Velen twijfelen hieraan en in verband met dezen toestand .wordt van do. zijde der centrumspart ij reeds gesuggereerd,-dat de regeering-Hiiler er goed aan zou doen het centrum bij de regeering te betrekkon, daar een dergelijke stap niet alleen de stabiliteit van de regeering duurzaam zou verzekeren, maar bovendien een factor zou zijn voor de verzekering van de rust in Duitscliland. Af gewacht moet nu worden of Hitier en Hin denburg dezen wenk zullen en willen ver staan. Evenmin kan worden geloochend, dat, nu de regeering-Hit Ier bezwaarlijk. Jo>r een oppositie kan worden weggevaagd, haar po sitie er in zekeren zin moeilijker op is ge worden, daar do door haar verworven macht haar in b c g i n s e 1 in staat stelt a 1 de verkiezingsbeloften en dat waren er vele en .van vérstrekkenden aard in ver vulling tc doen gaan. Nu kan hier tégen* i i worden gebracht, dat een regeering* hue goed ook haar wil moge zijn en hoe ferm haar inspanning niettemin door force majeure, b.v. den internationalen po- litieken en economisclien toestand, de mo gelijkheid kan worden benomen al haar plannen te verwezenlijken. Inderdaad: maar de kiezers laten zich niet leiden door rede en verstand, doch voor het meerendeel slechts door gevoel. Wanneer het de Duit- sche regeering tegen mocht loopen en de door haar gedane toezeggingen niet ten volle worden vervuld, zullen de scharen zich van haar afwenden en zal zij alleen ko men te staan. Dit is Hoover in Amerika overkomen; bij zijn ambtsaanvaarding be loofde hij alsof hij de macht daartoe in handen had te zullen zorgen voor de be stendiging der Amerikaansche welvaart. Niemand zal willen beweren, dat het Hoo ver aan ijver heeft ontbroken, doch de eco nomische wereldcrisis kwam, die met al zijn goede voornemens spotte. En het gevolg? De kiezers keerden hem in grooten getale den rug toe en hebben daarop Roosevelt uitverkoren als heilbrenger. Wij wilden 6lcchts zeggen, dat het Hitler te ecniger tijd als Hoover kan vergaan: het volk is wis pelturiger dan een vrouw. Alleen een zeer groote figuur kan, zelfs wanneer de on gunst der tijden zijn land treft, zich nog handhaven. En de toekomst zal nog moeten leeren, of Hitler van hetzelfde formaat is als Mussolini. In elk geval is nu voor Hitier en zijn me deministers, die tot dusver alleen nog maar redevoeringen hebben gehouden, de tijd aangebroken om tc toonen, of zij ook in staat zijn om te regeeren. Dit i6 nog steeds moeilijker dan praten. liet verstandigste voor buitenstaanders is: voorloopig gedul dig afwachten. Indertijd, toen Hindenburg president van Duitschland werd, vreesde men te Parijs, dat er nu een periode van ge vaar en ellende voor Frankrijk zou aanbre ken. Tot veler verrassing bleek Hinden burg een bezadigd en wijs regeerend men6Ch te zijn. Zal hetzelfde mettertijd van Hitier getuigd kunnen worden? Ook thans zijn de Franschen weer van vrees vervüld: zij duchten, dat de pangermanisten, die nu te Berlijn zooveel in de melk hebben te brok ken, zich door hun revanchegeest zullen la- en onvervaarde woorden wel-is-waar zeer fraai klinken, doch niet zoomaar in werke lijkheden kunnen worden omgetooverd. Misschien ontpopt de leider der nazi's zich op het gebied der buitenlandsche politiek zoo niet als een tam, dan toch als een be zadigd man. Laten wij afwachten. Reorganisatie van het bankwezen bepleit Het dagelijksche leven in de Amerikaan sche bondsstaten, waar beursvacantie moest worden ingevoerd, in het bijzonder in den staat Michigan, herinnert aan den tijd van den wereldoorlog. Alle zaken, die tot dusver steeds nog op crediet geleverd hebben, ver koopen thans hun goederen alleen nog te gen contante betaling. Huisvrouwen, die geen baar geld bezitten, zijn afhankelijk van den ruilhandel met vrienden en ken nissen. Kaartspelen worden niet om geld. doch om conserven, aardappelen, ham en eieren gespeeld. Daar de meeste menschen niet in staat zijn de contante betalingen te verrichten, welke bij opneming in een zie kenhuis noodig zijn, worden op het oogen- blik, in tegenstelling met voorheen, de meeste kinderen in huis geboren. Velo art sen verrichten hun werk uitsluitend in ruil voor maaltijden en betaling in iiatura. Ver schillende Kamers van Koophandel en an- dcro groote handelsondernemingen hebben reeds ecnigo weken geleden aan de andere zijde van de grens der Verecnigde Staten, in Canada en Mexico, bankrekeningen ge opend, waar de Amerikaansche dollar thans een hoogcre waarde heeft. Vele staten en gemeenten betalen hun beambten tijdens deze periode, dat de banken gesloten zijn, met oninbare chèques. Eenige duizenden spaarders hebben een run ondernomen op de Bowery Savings Bank te Newark en de Howard Savings Bank. Beide banken konden echter aan de aanvragen voldoen. Er werden geruststel lende verklaringen gepubliceerd. Ook uit andere deelen van Amerika worden der gelijke runs op de banken gemeld. Vele ge meentebesturen hebben noodverordeningen afgekondigd. In alle kringen der Verecnigde Staten is men het er over eens, dat slechts een grondige reorganisatie van het bank wezen een verdere ineenstorting kan voor komen en herhaling der moeilijkheden kan tegengaan. De gouverneur van den slaat New York; Lchrnan, heeft na éeri onderhoud met toon aangevende New-Yorksche bankiers Zater dag besloten niet naar Washington te gaan om de overdracht van het presidentschap aan Roosevelt bij te wonen, doch in verband met den ernst van de crisis te New York te blijven. Nieuwe noodverordeningen. New-York, 4 Maart. (V.D.) Ook de sta ten Massachusetts, Rhode Island, Iowa en Missouri hebben banken-noodverordeningen uitgevaardigd. Daar men to Boston onlus ten vreest, zijn achthonderd man van de politiercserve opgeroepen ter bewaking der banken. Te Washington zijn ongeveer tienduizend hotelgasten, die daar aanwezig zijn ter bij woning van de plechtigheid der ambtsover dracht, in moeilijkheden geraakt, daar ho, tels en banken weigeren, cheques aan te nemen. Geen moratorium in Virginia. Londen, 4 Maart. (V.D.) Uit New- York wordt gemeld, dat ook de katoenbeurs is gesloten. Virginia is de eenige staat, welks gou verneur heeft verklaard, dat een morato rium niet noodzakelijk is.. De maatregel van de beperking der te rugbetalingen tot 5 pet. per acht dagen heeft slechts betrekking op Illinois. Wordt de gouden standaard opgeheven? Washington, 5 Maart. (V.D.) Presi dent Roosevelt heeft tegen Zondagmiddag 3 uur Greenwich tijd een speciale confe rentie belegd, ter bespreking van de bank- ROOSEVELT. Aan deze conferentie wordt deelgenomen door de vooraanstaande bankiers, de direc leuren der Federal Reserve banks, voor aanstaande zakenlieden en financiers, zoo mede alle gouverneurs dor bondsstaten. De beraadslagingen zullen in hoofdzaak betrekking hebben op de vraag of de Ver ecnigde Staten eventueel den gouden stan daard zullen prijsgeven. De confercntio wordt gehouden in het Witte Huis. Op het program der besprekingen staat de voorgenomen garantie dóór de Bonds- regeering voor 50 pet. der deposito's, een uitvoerverbod van goud, de intrekking der verplichting van de Federal Reserve banks goud af tc geveld bp bankbiljetten en ten slotte .een algomcé-ii' bankmoratorium. Za terdagmiddag hébben alle bondsstaten, welke zulks nóg niet hadden gedaan, mo ratoria afgekondigd. Naar de speaker van hot Huis van Afge vaardigden, Rainey/ mededeelde, is alleen reeds in de afgoloopen week voor meer dan 250 milliocn dollars aan goud gehamsterd. In welingelichte kringen acht men het onvermijdelijk, dat de regeering der Ver- eenigde Staten den gouden standaard zal moeten prijsgeven. Nieuwe beurssluitingen. New-York, 4 Maart. (V.D.) Behalve de beurs tc New York zullen alle neven-beur sen en goederenmarkten tot en met Maan dag gesloten blijven. Ook de provinciale beursen hebben dergelijke maatregelen ge nomen. De staten Pennsylvania, Maine en Connecticut hebben eveneens noodverorde ningen op het bankwezen uitgevaardigd. De beurs van Chicago gesloten. Chicago, 4 Maart. (V.D.) De beurs te Chicago is voor onbcpaalden tijd gesloten. Ook de staten Vermont en New Hampshire hebben een beursvacantie afgekondigd, evenals de staat New Yersey. Dinsdag 7 Maart. Huizen. K. R. O. 8.00—9.15 Morgen concert, 10.0011.30 Gramofoonmuziek. 11.30—12.00 Godsdienstig half uurtje door pastoor L. H. Perquin. 12.15—1.45 Lunchconcert door het orkest o. 1. v. Johan Gerritsen. I.452.C0 n.m. Verzorging van den zender. 2.00—2.35 n.m. Middenstandscursus „De moderne Zakenman", door J. G. v. Neerven. 2.35—3.30 n.m. Vrouwenuurtje. 3.304.30 n.m. Modccursus door mevr. H. in te maken." Cuppens Geurs. 3.304.00 knippen en naaien voor beginnenden. 4.00—4.30 oplei ding coupeuse voor gevorderden en hoeden- maken. 4.305.30 n.m. Het Sextet o. 1. v. Piet Lus- tenhouwer. 5.30—6.30 n.m. De ontwikkeling der mo derne vioolsonate (VI.) Concert door Loui6e Wijngaarden, viool en Jan Ligtelijn. Muzi kale toelichting: Willy D'Ablaing. 6.30—6.50 n.m. Esperarito-cursus door P. Heilker (22e les). 6.50—7.10 n.m. Het Sextet o. 1. v. Piet Lus- tenhouvver. 7.10—7.30 n.m. Gramofoonmuziek. 7.458.00 n.m. Verhondskwartiertje. 8.00—9.30 n.m. Lijdensmeditatie door prof. dr. F. Feron uit de kathedraal te Roermond. 9.30 n.m. Nieuwsberichten van het pers bureau Vaz Dias. 9.3510.30 n.m. Solistenconcert door Ca- rel van Leeuwen Boomkamp, cello. Aan den vleugel: Eduard van Beinura. II.00—11.05 n.m. Nieuwsberichten van het Persbureau Vaz Dias. 11.05—12.00 n.m. Gramofoonmuziek. Hilversum. A. V. R. O. 8.01—9.00 Gramofoonmuziek 9.00—10.00 Ochtendconcert door het Ka merorkest o. 1. v. Nico Gerharz. 10.01—10.15 Morgenwijding. Lezen: Jo hannes 6 10—27. Zingen: Psalm 27 5; Van Woensel Kooy 60a: 2 en 3. 10.30—11.00 Kamerorkest. 11.00—11.30 Kook- en bakpraatje door mevr. R. LotgeringHillebrand. „Jams om iu te maken." 11.30—12.30 Orgelconcert door Piet van Egmond Jr. Marie van der Kraan, zang. 12.30—1.00 n.m. Lunchconcert door het Klein-orkcst o. 1. v. Nico Trecp. 1.00—1.30 n.m. Gramofoonmuziek. I.30—2.15 Klein-orkest. 2.15—2.30 n.m. Rustpoos voor de N.S.F. voor het verzorgen van den zender. 2,30—3.00 n.m. Klein-orkest. 3.00—4.00 n.m. Knipcursus door mevr. Ida de Leeuw van Rees (19e les). (3.15 n.m. precisie-tijdsein.) 4.004.30 n.m. Gramofoonmuziek. 4.30—5.00 n.m. Radiokinderkoorzang o. 11. v. Jacob Hamel. 5.005.30 n.m. Verhalen voor kleinere kin deren door mevr. Ant. van Dijk. V. P. R. O. 5.30 n.m. Menschen in den Bijbel, 19o voor dracht: Judu6. Spreker: ds. B. J. Aris, Am sterdam. A. V. R. O. 6.00—6.33 n.m. Het Omroeporkest o. 1. v. Nico Treep. R. V. U. 6.30—7.00 dr. Tb. van Schelven geeft een cursus over „Kinderpsychologie". A. V. R. O. 7.00—7.30 n.m. Omroeporkest: (7.15 n.m. precisie-tijdsein). 7.308.00 n.m. Engelschc les voor begin ners door Fred Fry, 19e les. 8.01—8.05 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8.05—9.00 n.m. Gramofoonmuziek. 9.00—10.10 n.m. Radio-tooneel. Cyclus: „Het moderne Engelsche tooneel". Studio opvoering van „Een Dokters Dilemma", tra gedie in vijf bedrijven van George Bernard Shaw. Vertaling: W. Vogt. Regie: Kommer Kleijn. 10.10—11.00 n.m. Ivo vacs Lajos cn zijn or kest. (Refreinzang: Bob Schol te). II.00—11.10 n.m. Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.10 n.m.—12.00 Kovacs Lajos. leder Amerikaansch burger moet weer iets van zijn geld hebben Washington, 4 Maart (V. D.) Franklin Roosevelt, de nieuw gekozen Amerikaan sche president, heeft heden zijn ambt aan vaard. Uit alle deelen van het land waren vele duizenden belangstellenden naar Washing ton gekomen om getuige te zijn van de plechtige ambtsoverdracht voor het Capi- tool. Het aantal in Washington aanwezige gasten werd geschat op tenminste 250.000. Reeds Vrijdag waren alle hotels overvol. Tc 11 uur voormiddag (Amerik. tijd) werd Roosevelt door zijn ambtsvoorganger Her- bert Hoover ontvangen in het Witte Huis, de residentie der presidenten. Vandaar be gaven Roosevelt en Hoover zich naar het Capitool, in welks linker helft zich het Huis van Afgevaardigden bevindt, terwijl de Se naat in den anderen vleugel is onderge bracht. In de zittingzaal van den Senaat werden allereerst de nieuw gekozen senatoren be- eedigd, terwijl men buiten reeds bezig was met de voorbereidselen voor de overdrachts plechtigheid. Vele gezanten, ambassadeurs cn zaakgelastigden waren verschenen. Mili taire orkesten vergastten de wachtende me nigte met vroolijke muziek, terwijl militaire vliegtuigen boven het terrein kruisten. Niet minder dan 80 microfoons en 20 luidsprekers zorgden er voor, dat de ge- heelo bevolking der Vereenigde Staten de plechtigheid kon volgen. Indianen in schil derachtige costuums, cowboys uit het Wes ten, Amerikaansche padvinders, journalis ten uit alle landen en een nauwelijks over zienbare menschenmenigte vulden het plein voor het Capitool. Precies te 13 uur (Amer. tijd) verschenen op het platform het oude kabinet, Hoover, Stimson, Mills en andere ministers. Vijf minuten later verscheen Roosevelt, die on middellijk door den hoogen bondsrechter op de grondwet werd beeëdigd. Daarna nam president Roosevelt het woord. Allereerst gaf hij een overzicht van den toestand, die men open en eerlijk on der de oogen moest zien. Verantwoordelijk voor den huldigen noodtoestand is dc alge- mecne vrees, die door niets wordt gerecht vaardigd. Hulp is mogelijk door krachtige regeeringsmaatregelen, zooals die in oor logstijd zijn genomen. Het land vraagt naar daden en wel zonder eenig verwijl. Roosevelt sprak daarna over plannen tot het exploiteeren van de natuurlijke hulp bronnen van het land en wèes maatregelen aan, die ten doel hebben de beheerskosten radicaal te verminderen. Verder verdedig de hij een principieele bankreorganisatie en de saneering der valuta. Een speciale zit ting van het Congres zal zich met deze en andere zaken moeten bezig houden. De Amerikaansche regcering zal zorgdragen dat het geld niet meer in handen van speculanten en gewetenlooze woekeraars komt. Ieder Amerikaansch burger moet weer iets van zijn geld hebben. Aan de buitenlandsche politiek wijdde Roosevelt naar verhouding slechts weinig woorden. Amerika wil de politiek van den goeden buur volgen. De verbetering van de internationale handelsbetrekkingen is welis waar uiterst belangrijk, maar komt toch in verband met den binnenlandschen toe stand eerst op de tweede plaats. Roosevelt legde daarna den nadruk op de heiligheid der internationale verdragen en de onder linge onafhankelijkheid van de volkeren der wereld. Hij verklaarde, blijkbaar met het oog op de oorlogsschulden, dat Amerika niet alleen moet nemen, maar ook geven. Tenslotte verklaarde de president dat Amerika zelf met eerbiediging van zijn de mocratische grondwet met het oog op den buitengewonen noodtoestand voorloopig van den normalen regeeringskoers moet afwij ken, waarom hij het Congres om volmach ten zou verzoeken, zooals die in het geval van een vijandelijken inval noodig zijn. De rede van Franklin Roosevelt heeft in het geheele land een diepen indruk ge maakt. Algemeen wordt toegegeven dat bui tengewone gebeurtenissen ook buitenge wone maatregelen eischen. Mogelijk is, dal het Congres reeds vóór aanstaanden Dins dag wordt bijeengeroepen. Korfbal. KORFBALVEREENIGING „AMERSFOORT' Het nieuwe terrein in gebruik genomen. De inwijding vaii het nieuwe terrein aan den Dorrestoinscheweg i6 een- groot succes geweest, voor een niet gering deel te dan ken aan de uiterst gunstige weersomstan digheden. Bij dit heerlijke voorjaarsweer komt de gunstige ligging van dit korfbal- veld eerst goed tot haar recht. Geen hin derlijk lawaai, maar een prettige rustigo sfeer. Voldoende ruimte cn een mooie kleedgclegcnheid, allemaal factoren, die voor een dergelijke vereeniging van veel be lang zijn, cn wij gelooven dan ook, dat „Amersfoort" een flinke stap in de goedo richting heeft gedaan, en dat het de bloei van deze vereeniging zeer zeker zal bevor deren. De animo ondr de leden voor deze openingswedstrijd, gespeeld tusschen twee twaalftallen van ongeveer gelijke sterkte, was groot en ook verschillende belangstel lenden hadden als doel van hun Zondag middagwandeling het terrein gekozen. De voorzitter, de heer Van Achterbcrgh, sprak voor den aanvang alle leden hartelijk toe, waarbij hij er o.a. op wees dat de korfbal lers thans na.een beslaan van ruim 16 ja ren, na resp. op Birkhovcn en aan den Leusderweg gespeeld tc hebben, een eigen home hebben. Naast de vele voordeeion geeft een dergelijk bezit natuurlijk ook ver plichtingen en hij riep de leden op, hun club trouw te blijven en als goede sports men steeds hun krachten en steun te blij ven geven aan de K.V.A. Na het hijschen van de clubvlag, die spontaan met het zin gen van het clublied begroet werd, ver klaarde hij het terrein voor geopend, waar na de wedstrijd een aanvang nam. Deze wedstrijd had een vlot verloop en was een goede training voor de spelers(sters), daar het groote terrein zware eischen aan liet uithoudingsvermogen stelde. Het veld bleek, hoewel nog wat zwaar, uitstekend bespeelbaar, zoodat men ook in dit op zicht tevreden kan zijn. RUITERSPORT. Onze voorspelling ten aanzien van do cross-country van „de Zielhorst" is helaus i bewaarheid; ook j.l. Donderdag moest deze j wedstrijd wegens den onbetrouwbaren bo- dem worden afgelast. In verhand met de a.s. wedstrijden der Kon. Militaire Sportvereeniging, besloot I het bestuur der R.S.V. „Eemland" heden J een cross-country-parcours uit to zetten in I de omgeving van het landgoed „de Treek', I met de bedoeling Óen leden gelegenheid tot I oefenen te bicden. De wedstrijden der K.M.S.V. staan nu ook weer voor de deur; Donderdag 9 Maart wordt het seizoen dezer vereeniging ingc- I liiid door de cross-country voor nieuwclfn-" gen, wélke nabij Breda zal wordenverre- den. Evenals vorige jaren kwamen voor dc- j zen wedstrijd tallooze inschrijvingen bin- xien; ditmaal niet minder dan 82. De Amersfoort6che officieren zijn sterk vertegenwoordigd; zij zullen er met 16 paar den in den zadel zijn. De Kon. Nederlandsclic Jachtverccniging heeft Zaterdag j.l. de aangekondigde slip- jacht, georganisoerd in samenwerking met B dc „Sociëteit gevestigd in dc Rotterdam- sche Manege", kunnen houden. j Afgereden werd bij liet kennelgebouw aan den Kerkweg tc Oud-Leusden, terwijl,! de kill nabij Maartensdijk plaats vond. Zooals te verwachte^ vormden de Rot* terdamsche amazones en ruiters dc. hoofd- macht der deelnemers. B.V.C.—AMERSF. BOYS 4—5. De Amersf. Boys benutten hun vrijen Zondag door het spelen van een vriend-.j schappelijkcn wedstrijd tegen B.V.C. in dc Bilt, Hoewel de blauw-witten met vijf inval- J Iers speelden, wisten zij, ondanks deze han- j| dicap, een 54 overwinning te behalen, na- j dat de rust met den stand 21 in het voor- I deel van de gasten was ingegaan. UIT DEN U.P.V.B. Do uitslagen. Terrein D. E. V. te Dooit U. P. V. B.-elftalElinkwijk I le klasse. B. V. C.Brederodcs V reeswij kEsvac SchcrpcnzcelSperwer 2de klasse B. De RavenU. J. S. U. F. C.Gooische boys 3de klasse A. G. M. U.Zwaluwen 3de klasse B. Stichtenaren—O. D. S. Reserve le klasse A. Hilversum 4Sopla 2 Reserve le klasse B. U. V. V. 4Hilversum 5 Holland 2St. Boys 2 Reserve 2(le klasse A. Hercules 4P. V. C. 3 Reserve 2de klasse C. Quick 2—A. P. W. C. 2 Reserve 3e klasse A. Utrecht 4—Hilversum 6 Holland 4E. A. C. 4 Reserve 3e klasse C. H. V. C. 4—B. F. C. 3 Reserve 4de klasse C. Elinkwijk 5de Raven 4 Volharding S—U. S. C. 2 Reserve 4e klasse D. U. F. C. 2—\V. D. O. 3 G. M. U. 2—0. D. S. 2 Reserve 4e klasse H. Hilversum 7Gooische boys 2 0-1 uitgesteld i '*4—3 9-*-l afgekeurd afgekeurd 10-1 2-11 l—o 3-D I 2-0 7—3 3-2 13-1 4-2 I uitgesteld afgekeurd afgekeurd 4-9.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 2