LAATSTE BERICHTEN Wollen Sokken 49 Cent DEWOLBAAL REVUE VAN DE FILM AUTO TEGEN BOOM GEREDEN. Een viertal gewonden. O ss, 10 Maart. Hedenmiddag omstreeks lialfvijf is op den Provincialen weg van Uden naar Veghel ter hoogte van den spoorwegovergang hij wachtpost 22 te Mariahcide een ernstig auto-ongeluk ge beurd. De bestuurder van een personen auto uit Hilversum verloor in do bocht van den weg, die ter plaatse zeer smal is, de macht over het stuur, waarschijnlijk door dal hij met te grootc snelheid do bocht wil de nemen, met het noodlottig gevolg, dat de auto in volle vaart legen con langs den weg staanden boom vloog. Do botsing was zoo lievig dat de carrosserie van den wagen totaal werd vernield. De inzittenden kwa men in de naast den weg gelegen 6lool te recht. Onmiddellijk na het gebeurde snelden om wonenden bij het hooren van den hevigen slag van de botsing naar de plek van het ongeval. Een der inzittenden, een hoer uit Hilversum, werd zwaar gewond aan hoofd en armen tusschcn de vernielde brokstuk ken van den wagen uit het water gehaald. Ook de drie andere inzittenden kregen min of meer ernstige verwondingen. De zwaar gewonde word in zorgwekkenden toestanJ naar het gasthuis te Uden overgebracht. Een spoedig ontboden geneesheer heeft de drie andere gewonden ter plaatse voorloo- pig verbonden, waarna zij per auto naar Uden zijn vervoerd. Do marechaussee uit Uden arriveerde weldra ter plaatse en stel de een onderzoek in. De inzittenden, die een begrafenisplech tigheid to Uden hadden bijgewoond, en op weg naar huis waren, zijn aan den dood ontsnapt, daar do auto bij do botsing in twee stukken is geslagen, waarbij do car rosserie, zooals gezegd, totaal werd ver nield. De brokstukken van clen auto werden later naar een garage te Vcghcl gesleept. De wagen behoorde toe aan de garage Van Iluistcdc te Hilversum en was slechts li dagen in gebruik. Naar wij nader vernemen is de naam van den zwaargewonde Vermeulen. Deze en de anderen waren afkomstig uit Hilversum. Van de minder ernstig gewonden noemen wij nog den bestuurder van den wagen, den heer v. d. Elzen cn mevr. Vermeulenv. d. Elzen. Den naam van den anderen gewonde kon men ons niet meededen. (Telegraaf). AUTO-BOTSING TUSSCHEN ROTTERDAM EN OVERSCHIE. Twee gewonden. Gistermiddag omstreeks half zes is op den nieuwen Rijksweg tusschcn Rotterdam cn Overschie een ernstig auto-ongoluk ge beurd. Een vrachtauto van do exportslach terij Lensveld, bestuurd door D. D. Gund- lacji uit Rottordam, wildo den 15-jarigen J. G. do Bic, die daar fietste, passocren. Toen de vrachtauto juist terzijde reed, rocd hem een personenauto achterop, bestuurd door F K. Dixon, directeur van do Unilever, en haalde de vracht-auto in. Dc vrachtauto kwam in aanraking mot dc personenauto, welke plotseling naar rechts zwenkte, zoo dat de vrachtauto ondersteboven viel. De 15-jarigo jongen kwam gedeeltelijk onder dc omgeslagen auto terecht. Hij liep even wel liehto verwondingen aan beide boenen O]). De chauffeur, die tijdens de buiteling in de geheel vernielde cabine is gebleven, kwam er wonder boven wonder met ver wondingen aan hoofd en handen af. De Ovorschiesche transportcolonnc verleende eerste hulp. waarna do man op advies van dr. Oversloot per roodc Ivruis-auto naar zijn woning is vervoerd. (X. R. Ct.) DE RELLETJES TE IJMUIDEN. Verbod van samenscholingen uitgevaardigd. Omstreeks tien uur bevonden zich gister avond aan cle zuidzijde der visschershavcn te IJrauiden 200 stakers, die alle daar pas- secrende auto's aanhielden, welke bij niet stoppen met stcenen werden bekogeld. Door do politie werd deze samonscholing met kracht verspreid, waarbij rake klappen moeten zijn gevallen. In verband met het ernstigo terrorisme, waarmede thans cle stakers zijn opgetreden, is in het belang van dc openbare orde rnet ingang van lieden door den burgemeester het vei bod van samenscholingen uitgevaar digd, terwijl tevens bepaalde politiemaat regelen inzake het zich 's nachts op straat bevinden zijn gegeven. Dc maatregelen van den burgemeester houden in, dat niet meer dan drie personen samen zich op straat mo gen bevinden, terwijl men 's nachts alleen met een geldige roden op straat inag zijn. BRAND TE OSS. Gisteravond omstreeks zes uur heeft •brand gewoed in het. dubbele woonhuis aan de Witte llocf te Oss, bewoond door dc ge zinnen v. d. Hurk en Ploegmaker. Beide woningen zijn afgebrand. Slechts een ge deelte van het huisraad kon wordon gered. Een geit en een aantal kippen kwamen in de vlammen om. Door gebrek aan water in de naaste omgeving is het woonhuis geheel door het vuur verwoest. Door cle groote hitte liep ook een tegenovergelegen boer derij van den landbouwer Ou wens groot ge vaar om door liet vuur te worden aange tast. Met brnndbluschtoestcllon wist do brandweer dit onheil to voorkomen. Om trent de oorzaak van don brand tast men in bot duister. Dc bewoners waren slechts laag verzekerd. (N.R.Ct.) A en U. Appelen f 10.tot 13.Peren f 5.tot f 12.— per H.L. Hoondcreicrcn f 230 tot f 2.75; Eenden eieren f 2.— tot. 1' 2.50 per. 100 stuks. Hooiboter f 1.80 per K.G. Kippen f O.SO tot f 1.20; Hanen f 0.G0 tot f 1.20; Tamme konijnen f 0.80 tot f 2.25; Oude tamme eenden f 0.00 per stuk. Tamme duiven 0.20 tot 0.40 per paar; Ganzen f 1.per stuk. Magere varkens f 12.— tot f 16.—; Zeugen drachtige f 65.— tot f 75.—; Biggen f 6.50 tot f 7.50 per stuk. Aangevoerd waren ongeveer; 20 H. L. appelen; G II.L. peren; 750000 st. hocndereicren; 1200 stuks eendeneieren; 25 K, G. hooiboter; 10 magere varkens; 2 zen gen drachtige; 215 biggen; 1 koe; 1 hond FRFUIT- EN GROENTENVEILING „AMERSFOORT EN OMSTREKEN." Veiling van 10 Maart. Aarbcien 40 ct Lof 811 ct.; Spruiten 10—12 ct.; Spinazie 2128 ct. Rabarber 5— 10 ct. Prei 3—5 ct.; Boerenkool 1112 ct.; Andijvie 27—31 ct. EIERVEILING. Veiling van 10 Maart 1933. Aanvoer pl.m. 55000 stuks. Kleine witte eieren f 2.20—2.40. Grootc v\itte eieren f 2.45— 2.GG. Kleine bruine eieren f 3.302.40. Groote bruine eieren f 2.502.9G Handel vlug. KAAS-OVERZICHT. Nu dc bekende staatsman Adolf Hitler, in Duilschland kan rekenen op een meerder heid, blijkt al dadelijk dat „aangepakt" zal worden. W'al de kaas betreft, komen op nieuw lioogere invoerrechten, zoodat op Dinsdag, Woensdag en Donderdag j.l. zeer veel kaas in grootcn haast over de grens is verzonden. Naar wij vernemen is daardoor do voorraad kaas in vrijwel alle kaaspak- huizen buitengewoon klein gow orden. Ver wacht wordt, dat Duitscliland voorloopig zeer weinig zal afnemen, gelet op de groote voorraad kaas welke men nu daar heeft enop cle invoerrechten ti 12 ct. per pond. Bovcndion produceert dit land bijna evenveel als ingevoerd is geworden. Intusschen staat het er voor den kaasboer nóg slechter voor dan voorheen. Vraagt men ons af: tot welke prijzen zullen cle nieuwe hooikazen straks op de markt ver kocht worden, dan antwoorden wij wel licht tot zeer lagen prijs. Onze lioofd-afne- mer is voorloopig vrijwel van de markt, Duitschland zal met 12 ct. per pond invoer recht veel minder afnemen dan voorheen. Nu zijn er natuurlijk meerdere landen welke kaas van ons afnemen, maar bijna overal is bescherming toegepast, waardoor ons artikel te hoog in prijs is, alvorens do con sument het gebruiken kan. Wat de handel op de markten aangaat, deze was kalm, meestal flauw te noemen. De aanvoeren waren zeer klein, en de prij zen aan clen lagen kant. De kwaliteit over het algemeen minderwaardig aan goed soort, en gelet op do nieuwe toestand met Duilschland. varwachtcn wij voorloopig een tragen handel met lage prijzen. Moge.ijk dat enkele zeer beste partijen nog gevraagd zijn, maar do massa van den aanvoer zal moeite hebben om prijzen te. maken van omstreeks 20 ct. per pond. Mogelijk dat wij ons vergissenwe hopen 't VERBETERING OVERWEG AAN DE MALIEBAAN. Goede plannen te Utrecht. B. en W. van Utrecht hebbon aan den Raad een voorstel doen toekomen, om ver beteringen aan te brengen aan den spoor wegovergang op cle Maliebaan. Niet alleen zal de overweg worden ver breed, maar cle verbindingsweg zal worden geasphalteerd, terwijl een verkcerscirkol zal worden aangelegd om hel moeilijke verkeer te regelen. UTR. STED. ORCHEST Programma voor het a.s. volksconcert. Utrecht. - Het eerstvolgende volks concert van het U.S.O; vindt plaats op Dinsdag li Maart, en dus dit keer niet op Maandag. Als soliste zal optreden Moj. Frida Bclinfante, violoncel. liet program ma vermeldt: 1. Ouverture Fidelio, van Beethoven. 2. Concert voor violoncel cn orchest, v. Jos Ilaydn. 3. De zesde symphonic (pathétique) van JTschaikowsky. Het programma voor het 16e Abonne mentsconcert van het Uirechtsch Stedelijk Orchest, op Woensdag 15 Maart 1933. met medewerking van mevrouw Vera Janaco- uulos. zang, luidt als volgt: 1. Ouverture „Figaro's Hochzeit". W. A. Mozart. 2. „Exsultatc Jubilate". W. A. Mozart. 3. lie Suite. J. W. v. Ottcrloo. 4. Twee Nocturnes. C.l. Debussy. 5. a. Chef d'Armée. Moussorgski. b. Hopak. Moussorgski. 6. Bolero. Ravel. AUTO RIJDT IN OP EEN TROEP MILITAIREN. De Bilt, 11 Maart. Hedennacht om streeks -4 uur hooft op don Utrochtachen weg ter hoogte van cle Kerklaan een aanrij ding plaats gehad. Een troop militairen van de genie te Utrecht marcheerde in de rich ting Zeist, met zich meevoerende van voren twee witte lichten cn van achteren een rood licht. Volgens de verklaringen van cle mili tairen reed een auto met een viertal'stu- denten, bestuurd cloor C. S. M. uit Utrecht, den troep van achteren aan. Een zevental militairen werd daarbij licht gewond, allen miliciens uit Utrecht. Do Biltsche politie heeft de eerste hulp verleend. Nadat de mi litairen waren verbonden is de troep weer naar het garnizoen te Utrecht teruggekeerd. De bestuurder van dc auto M., is naar het politiebureau tc De Bilt overgebracht. De auto is in beslag genomen. Een drietal rij wielen van de militairen is totaal vernield. Omtrent de oorzaak van de aanrijding kon de politic geen nadere gegevens vertrekken. PLAATSELIJK CRISIS-COMITÉ. Voor het Plaatselijk Crisi6-comité zijn in de afgcloopen weck nog de volgende giften binnengekomen: Prof. U. 10.— Prof. V. M. 100.— HARTVELT-KWARTET Laatste abonnementscon cert. Wegens onvoorziene omstandigheden zal het laatste abonnementsconcert van het Hartvelt-kwartot, dat vastgesteld was op 16 Maart, worden uitgesteld tot Woensdag 5 April. Het programma zal nog nader wor den bekend gemaakt. RIJKSPOSTSPAARBANK. Overzicht van Februari. Aan het postkantoor alhier werd in den loop der maand op spaarbankboekjes inge- leg f 66.218.93 en terugbetaald f 41.479.33. Derhalve meer ingeleg clan terugbetaald f 224.739.60 Het aantal nieuw uitgegeven spaarbank boekjes bedroeg 4G. Door tusschenkomst dezer kantoren werd Ier Directie op staatsschuldboekjes inge schreven nominaal f 550,cn afgeschreven nominaal f 1000.—. Derhalve minder in- dan afgeschreven f 450. ORANJE-FASCISTEN. Candidatcn voor de Tweede Kamer. De oranje Fascisten (Bczemgrocp) heeft, naar wij vernemen de volgende candidaten voor de a.s. Tweede Kamerverkiezingen ge steld. In den Rijkskicskring Rotterdam C. van Knotsenhorg; in dc Kieskringen Utrecht cn Arnhem: 1. J. G. van Zijst en 2. II. M. Kem penaar KON. LUCHTVAARTMAATSCHAPPIJ. Voorjaarsdienst 1933. Van de Kon. Luchtvaart Maatschappij ont vingen wij een regeling voor de Éuropee- sche luchtdienstcn voor liet voorjaar 1933, geldende van 1 Maart1 Mei a.s. DE EERSTE AARDBEIEN. Dc eerste aardbeien werden dez.er dagen op dc Fruit- en Groentenvciling alhier aan gevoerd, door den heer J. C. de Boer uit Baarn. ONZE WINKELS. Winkel in lederwaren fa. J. W. Klap. In Zuidsingel no. 72 is heden heropend de winkel in lederwaren, door cle firma J. W. Klap. De jarenlange ervaring van den heer Klap zal er veel toe bijdragen, om deze zaak op deskundige wijze te leiden. De winkel toont de lederwaren in den meest uitgebrei- den zin. Aan do zaak is een moderne repa ratieinrichting verbonden. AMERSFOORTSCHE KUNSTKRING Rondgang schilderijen-ten toonstelling. Onder leiding van ir. L. B. Huygen zal morgenmiddag om drie uur in do Poth 'n rondgang worden gehouden langs de schil derijen van Jan Sluyters. GARNIZOEN De kapitein H. C. Kloppenburg van hot 21e Regiment Infanterie alhier wordt met ingang van 1 April overgeplaatst bij het Regiment Wielrijders te 's Hertogenbosch. NAT.-SOCIALISIISCHE VERGADERING VOOR MILITAIREN VERBODEN. Nieuwe garnizoensorder. Hedenmorgen is in liet garnizoen alhier do volgende order afgekomen: Op last van den minister van defensie wordt het bijwonen door militairen van de op 1-4 Maart a.s, of eventueel anderen daturn te Amersfoort te houdun vergadering van de Nationaal Socialistische beweging of andere organisaties op fa'scistisehcn grond slag verboden op grond van liet bepaalde in artikel 17, aanhef on sub c van het re glement betreffende dc krijgstucht. NED. PROT. BOND. Blijkens een elders in dit blad gcplaatsto advertentie is de lezing van Dr. Micdema, welke aanvankelijk was vastgesteld op 16 dezer vervroegd tot Woensdag 15 Maart. GELOOF EN WETENSCHAP. St. Lidwina-herdenking. Het bestuur van dc vcreeniging „Geloof en Wetenschap" alhier, organiseert een bij eenkomst op Maandag 13 Maart a.s. ter ge legenheid van St. Lidwina's vijfde eeuw feest. Deze bijeenkomst wordt In „de Valk" gehouden. Prof. dr. Alfons Steger zal als spreker optreden, terwijl eveneens lichtbeel den met betrekking op het leven van dexe vaderlandsche mystica zullen worden ver toond. GEVONDEN VOORWERPEN. Tot de gevonden voorwerpen behooren: een portemonnaic; een zilveren darnespot- lood; een rijwielplaatje; eenigc mantelcen- tuurs; een armband; een hcercnhorlogo; een hondenzweep; een hakmes; een melk- bussleutel; een bril; twee zakken mais; twee paar handschoenen; een jongensjasje; een actetasch inh. lijfgoederen; een porte feuille inhoud foto's; een paar zeemlederen handschoenen; een bankbiljet; een konijn; een parapluie; een stofjas; een broche rnet ponige steentjes; een bovengebit; een hals doek; een doosje inhoud medicijnen; een damesmantel mot bontkraag; een sigaren aansteker; een schaartje; een rijwielhand- beschermer; een geruite deken en eenig* rijwielen. zwart etfen kleuren en fantasie. Prima kwaliteiten £S ARNH.STRAAT 26a Amersfoort. De nieuwe films in Ciiy Theater, Cinema, Amiciiia en Rem brandt Theater Het is wekenlang aangekondigd: Men- schen in 't Hotel zou in City komen! De naar de bekende roman van Vicky Baum: „Menschen ini Hotel". In deze roman doet de schrijfster met bewonderenswaardige vir tuositeit een greep uit het loven, uit het vol le leven in een hotel uit een wereldstad. Zij laat ons zien hoe daar dc kleine provinciaal, die plots liet leven eens wil gaan genieten, met volle teugen geniet van de wereldsche vermaken, zij toont ons gelukzoekers, mis dadigers onder het mom van aristocratie, groote zakenmenschen, enz., enz. En uit deze roman, die zelf een deel van het wereldsche leven laat zien, is de Metro Goldwyn-film geboren, waarin wij meer dan één ster zien optreden. Men kan zeggen, indien men het boek ge lezen heeft, dat dan de film slechts een sum miere weergave van den inhoud is, men kan hierover gaan redetwisten, maar men zal het erover eens zijn, dat de film een knappe uitbeelding geeft van de lioofdperso nen uit deze roman. Dc roman op den voet tc volgen, was ten ecneninale onmogelijk, stelt U zich de nachtelijke scène op Grusins Kaya's kamr met den hoteldicf, zooals de ze beschreven is, eens voor op het witte doek! Na de eerste proefvertooning zou des censor's schaar reeds vernijnig zijn gaan knippen! Maar wat zich ook maar ecnigs- zins voor verfilming leende is ook gefilmd. Wie het best is in deze rolprent? Het is moeilijk te zeggen als er vijf sterren in spe len. Het mooist is evenwel de uitbeelding van den kleinen provincialen boekhouder Kringelein, die vóór zijn dood nog eens wil gaan genieten. Hij is de man die ons direct doet deDken door zijn uitbeelding althans aan den boekhouder Haase uit „De Privc- De voornaamste modespelenden uit Menschen in 't H6tel. Bovenste rij: Greta Garbo en Joan Crawford; midden: John Barrymore; onderste rij: Wallace Beery cn Lionel Barrymore. secretaresse", al is zijn rol ook meer die van een gedcsillusionneerde, die na vele avontu ren eindelijk heil vindt in de armen van een even gedesillusionnecrd typistetje. Om dezen goedhartjgen Kringelein Lionel Barrymore had deze sympathieke rol bewegen zich allereerst dc plichtsge trouwe hotelportier (Jean Ilcrsholt) de pseudo baron von Gaigern (John Barrymo re), die een geraffineerde hotelrat blijkt, to zijn, dc rampzalige cn zeer cynische Dr. Ottcrnschlag (Lewis Stone) wiens sobere allure cn cynische kalmte bewondering af dwingen. Voorts maken wc kennis met den fabrieksdirecteur Prcysing (Wallace Beery), die een vootrcffelijke mimiek tc zien geeft cn met het typistetje Flammchen. wier uiterst geraffineerd doch vaak ook zeer ge voelig optreden sterk in het oog valt (Joan Crawford). De hoofdpersoon in deze film is dc dan seres Grusinskaya (Grcta Garbo), wier roem aan het tanen is en voor wie alleen een dosis veronal de nog zoo noodige rust brengt. Geeft deze film vaak do dicp-mcnschelijke trekken uit Vicky Baum's roman weer, zoo als dc gelukzoekende Kringelein, de in ver twijfeling verkeerende Grusinskaya, ook geeft zij ons een beeld van de zotte inval len, welke menschen als deze plots kunnon krijgen. Wij zien o.a. de danseres van haar verschrikkelijke nachtelijke ontmoeting met den lictelrnt von Guigern, in een volledige roes, een roes van liefde, die haar de dief stal doet vergelen; de zwaarmoedige Krin gelein verandert plots in een bon-vivant, voor wien alleen champagne, caviaar en vrouwen bestaan; de groote ommekeer in den eenvoudige van geest, die nameen sla venleven ook de keerzijde Nan de medaille wil zien. Hiedoor worden vaak zeer geesti ge scènes geschapen; wij denken hierbij aan het moment, waarop Kringelein zijn patroon Prcysing in de har even „de waarheid" zegt. Wat de ensceering en de entourage be treft, deze zijn zooals die van iedere supdr- Metro Goldwyn film, voortreffelijk. Dn ca meraman hoeft open oog gehad voor treffen de momenten, getuige zijn opname van bo ven uit het trappenhuis in de hall, waar de menschen krioelen, zijn close-up van de smartelijke blikken van Grusinskaya, cn tot slot zijn niet geheel van sentimentaliteit ontblootte opname van den .hond, die trouw wacht op de kamer van den inmiddels ver moorden Von Gaigern. Het bijprogramma bevat naast het gewone Fox Nieuws en het Hollandsche journaal, een geestige teekenfilm alsmede een extra reclame-opname voor de reprise van „Het Congres danst". Cinema Amicitia. Dat men op een pleizierreisje dikwijls kennis maakt met een aardig meisje, dat later zijn echtgcnoote wordt, behoort niet tot de zeldzaamheden, doch dat men op een reisje naar Schotland even aan wal gaat, een lief jong meisje leert kennen cn binnen drie dagen met baar trouwt om een grappi ge en rijke Schot als oom te krijgen, bene vens vele goede raadgevingen als bruid schat, dat is iets, wat nu niet iederen dag gebeurt. Wij zien het evenwel geschieden in de film: „Een moderne bruidschat", welke van Zondag tot en met Dinsdag in Cinema Amicitia draait. Dc gculkkige bruidegom is de ingenieur Fred. Keller, die niemand an ders is dan Hans Brausewetter. Het jonge paar ziet alles over het hoofd, ziet niet dat do rijke oorn een valsch collier geeft, terwijl de echtgenoot, die een auto- en motor-ma niak is, niet merkt, dat zijn vrouwtje meer voor muziek voelt. Een andere passagier deelt echter wél haar passie voor muziek, n.l. George Hclmbach uit Berlijn. Fred komt, in Berlijn aangekomen, in aanrijding met de tooncelspeclster Molly Braun, die weer beter bij hem past door haar grootc liefde voor motoren. Man cn vrouw hebben dus beide hun ideaal levens gezel (lin) gevonden. Het jonge vrouwtje komt bij George Helmbuch op visite en ver geet haar taschje, waarin de paarlen zitten, die, naar men zei valsch waren. Later zijn de paarlen eruit verdwenen en Georg geeft als man van eer een nieuw snoer. Later komt het uit, dat de paarlen echt zijn, zoo dat haar man haar verdenkt van het accep teeren van cadeaux van Hclmbach. Een groote verwikkeling ontstaat hij het verdere onderzoek, doch het eind van het liedje is, dat de Schotsche oom Hclmbach cn de too- neelspeelster gelukkig maakt en Fred met zijn nichtje Evelyne, die op de film wordt voorgesteld door dc charmante Marta Eg- gerth. In het bijprogramma laten Stan Laurel en Olivier Hardy dc bezoekers menigmaal gezond lachen in hun komische klucht „Het meisje, dat niet trouwen wilde." Rembrandt Theater. In het Rcmbrandt-thcater draait dc dric- wekelijkschc serie-filni Tarzan, welk ons de gevaren van het oerwoud met zijn wilde die ren laat zien. Elmo Lincoln geeft in deze rolprent een uitstekende voorstelling van de Tarzan-figuur, terwijl de bekende film- actrice Louise Lorraine zijn tegenspeelster is: Als tweede hoofdnummer zien wij „Het meisje van Heden", dc lens passecren, een film waarin Brigitte Helm en Gustav Diessl de hoofdrollen vervullen. Brigitte Helm is het pleegkind, dat pas op latcrcn leeftijd ontdekt, dat zij een buitenechtelijk kind is; zij wordt in den middenstand opgevoed, ter wijl haar moeder een high society-levcn leidt. Later, als zij zelf moeder moet worden zoekt zij hulp bij de vrouw, die haar aan pleegouders overgaf cn alles verder vergat Deze ontmoeting is een zeer aandoenlijk deel van de film, die lang in ieders herinnering zal blijven, daar zij zonder overdreven sen timentaliteit toch ontroert.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 2