fMNTIL Bel dan op No. 42 Sport Fa.M.R.N.00STERVEEN DE HOND NIJVERHEIDSSCHOOL TE SOEST Electrische Installaties en Reparaties Hebt U een Taxi of Auto noodig? NATUURLIJK VOLKSONDERWIJS TE SOESTERBERG WA T ETEN WIJ MORGEN? Langestraat 42 Tel. 77 Goedkoope aanbieding Soepen SOÊEP Radioprogramma Gebeurd in een spoortrein op Nederlandsch grondgebied Het gebeurde in den jaro 1933. tijdens een rit van eon N'edcrlandschen spoortrein, aldus lezen wij in het heden uitgekomen nummer Van „Spoor- on Tramwegen." In een vrouwonafdecling 2e klasso zaten twee dames. Op een tusschenstation stap- ton in drie dames, van wie één do baby en één don hond op den arm droeg. De baby was van die dame on de hond was van do baby. De hond behoorde tot bot geslacht der Bijonkorf-Dohrman Pinchers met mechaniek in staart en kop, dto blafte als er in z'n achtersto doelen gedrukt werd. De hond kook naar de vreemde dame, die schrok van z'n starende oogon. Toen hij dan ook nog z'n bek opendeed door een onwil lekeurige beweging van z'n draagster, ging zo op de ander? bank zitten. Toén kwam de conducteur, dio aan do hand van de hem uitgeleverde biljotten do bezetting monsterde. En daarbij vond hij een beginnend geval van fraude. Niet aan do dames en ook niet aan do baby, maar aan den hond. Hij wilde wel aannomon dat de damc-in-kwestie ter goeder trouw was en niet beter wist, maar eon hond was nu cenmual een hond al kon hij dit beest dan nog uo! rangschikken onder het hoofd schoothondjes. En ten slotto en daar was hij voor kon de spoonvagon ook niet meer van den wind leven. Toén, op het juisto psychologisch oogen- blik, greep de baby in. Mot een armzwaai, zoo onverwacht en schijnbaar stelselloos, als slechts een baby kan, keilde zo den bond van den schoot van haar buurvrouw tegen do vlakte, tusschen de voeten van den vertegenwoordiger van den spoortrein. Alwaar hij met de vier pooten in de luchl stom on roerloos bloef liggen. Niemand zei wat. Alleen do baby kraaldo het pleizior uit, dat allen uit hun binnen ste voeldon oplaaien. PLUIMVEE PER K. L. M. NAAR INDIK. Met de verzending van broodeieren per K. L. M. van Nederland naar Indiö zijn verledon jaar met succes vorschillcnde proeven genomon. Nadien hoeft dit vervoor dan ook geregeld plaats gehad. Mot het vliegtuig, dat Donderdag 30 dozer naar Indió vertrekt, zal oen niet minder belangrijke proef worden genomen. Daar mede zullen namelijk een kloek met vijf tien kuikens, als ook een Rhode Island Red-haan vervoerd worden, teneinde do aan doze verzendingswijze verbonden voor dooien to kunnen nagaan. VAN ONZE VEEMARKTEN. Op 't moorendeol onzer gebruiksvoomark- ton is er iots moer leven te constatoorcn. Men kan merken, dat de boer zijn veesta pel voor do weids klaar maakt. Hoe slecht ook over 't geheel do uitkomst van het boerenbedrijf is, vast staat dat cr bij onze boeren heel wat moet gebeuren wil mon don moed laton zakken, en steeds weer opnieuw roept hot voorjaar hen aan den arbeid, de voorbereiding tot een vruebtdragenden arbeid zal ook dit jaar weer aanvaard worden, en daarbij behoort ook het pasklaar makon van zijn veestapel voor de weide. Lage prijzen verhinderen dit gelukkig Biet, betrekkelijk vergemakkelijkt dit de omzetting. Het is nu eenmaal oen feit, dat do noodige gelden er bij den boer zoo goed als niet meer zijn. Wel is het momenteel een grooto strop voor den fokker, dezo zal heel wat moeten inboeten van vroegere meer goede jaren. Do aanvoeren worden nog steods grooter; do goede soorton zoowel kalf-, melk- als varevea kunnen tamelijk goed geplaatst worden, de mindere soorten moeilijker. Te Lcouwardon werden nog enkele kalfkocicn voor Belgib gekocht, toch is dit maar van zeer weinig bcteekenis op 't verloop van den handol. Het overgroolo deel der aanvoeren is van een matige kwaliteit, en mot deze soort beeft men don tijd van inkoopon, zoo dat do handel verder een zeer kalm ver loop heeft. In weidovce gaat ook wat moor om, do goede soorten zijn tamelijk in prijs en govraagd ook hier zijn do mindero kwa liteiten moeielijker verkoopbaar on allcon tegon lage prijzen. De slachtveemarkton hebben bijna allen een vastoren tondenz aangenomen, terwijl de prijzan iets omhoog gingen. Wel bepaalt zich dit in hoofdzaak tot de hetero soorten, welke niet zoo voel aangevoerd worden; vorder ongeveer zondor prijsverandoring. Eerste kw. gold van 0.50—0.56, 2de kw. van 0.150.50, 3de kw. van 0.35—0.40 per E.G. geslacht. Do vette kalvcrcnmarkt blijft voor do goedo soort stationnair, de mindero kwali teiten zijn slecht te plaatsen en alleen to gen lago prijzen. Do nucbtcrcn kunnen ook zeer slecht geplaatst worden en gelden lage prijzen. Vette kalveren 0.55—0.60 voor le kw., verder van 0.35—0.50 por K.G. levend. Nucbtcrcn van 14 por •tuk. De vette varkonsmarkt ondergaat weinig verandering, de prijzen blijven tamelijk stationnair, n.l. van 14—15 cent por pond levend. De aanvoeren zijn niet zoo ruim, zoodat over 't geheel het aangebodene wel geplaatst kan worden. H. Tentoonstelling van het werk der leerlingen Soest. Maandagavond was het bestuur van do Nijverheidsschool in een dor lokalen vergaderd met vele bolangstellonden, waar hot werk van hen, die dezen winter daar den cursus hadden gevolgd, was tentoon gesteld. De voorzittor van het bestuur, de boor G. H. Vecnetra, riep allen hot welkom toe, in het bijzonder den burgemeester, dio door zijn aanwozigheid con blijk van belangstel ling geeft voor dit onderwijs. Spreker hoopt, dat do burgemeester nog vele jaren ln de gelegenheid mag zijn een avond als deze bij te wonen. Voor de groote belangstelling van ouders en anderen, waaronder we ook de heer Plmff 011 het raadslid Busch op- morkton, is het bestuur zeer orkentclijk Gaarno had spreker nog wat moer werk gevers gozion. Volgens do verklaring van den directeur der school is het eon goede cursus geweest, waar flink gewerkt is, on toot goede resultaten. Do belangstelling van do cursisten liet niels te wenschen over, wat do heer Vcenstra zeer verheugt. We weten immers, dat nog altijd geldt, dat bij, dio in zijn jeugd veel kennis vergaart, in het latere leven de grootsto kans van slagon hoeft, 't Is eon harde tijd cn de bestaans- strijd is vaak moeilijk, 't Is gelukkig, dat de jeugd dit wil inzien cn tracht do grond beginselen goecl te leeren, om daarop straks in de practijk tc kunnen voortbou wen. Ook het personeel heeft hard moeten werken. Er waren dezon cursus 2 locraren minder dan voorheon, cn toch hoeft het on derwijs daar niet onder gojedon. In hot bij zondor wil sprekor nog even do aandacht vragen voor twee leerlingen, dio verleden jaar het diploma roeds hebben ontvangen, maar dit jaar nog eens de lessen voor her haling hebben govolgd, cn zoodoondc hun vrijen tijd hebben opgeofferd, maar lego lijkertijd zoo bijzonder productief hebben gemaakt. Spr. stelt hen tot voorbeeld. Wijl de directeur boter met do interne a,angelogonheden van don cursus op do hoogte is, verzoekt do hoor Voonstra don diroctour, den heer Bruins, do diploma's to willen uitreikon. Dezo deelt mede, dat do cursus is begon nen met 66 leerlingen. Door verschillende oorzaken hebben 10 leerlingen in den loop van don cursus de school verlaten. Hot ovorzicht van do bevorderingen is als volgt: lc klasso 17 leerlingen, bevordord 10, voor waardelijk 2, niot bovorderd 5. Bevorderd zijn G. van Hees (met prijs), A. Beuken, II. v. d. Brcmer, Joh. van Fulpen, Roycr Uil horst, Chr. Huigen, C. lloudijk, D. van Steyn, W. Westcrbook, II. Wijnands. vcorw. .1 v. Nimwegen cn J. Zuiderwijk. 2o klasse 14 leerlingen, bovordord 9, voorw. 2, niet bevorderd 3. Bevorderd' Lamb. Rademaker (met prijs), J. v. d. Brink, Wim van Diermen, Gosen Huurdeman, Hcndr. Kaldewij, W. Roest, Gosen Stcitner, D. Tcrlouw, J. v. Velzcn, voorw. D. Hool- werf en lierman Kaldewny. 3e klasso 8 leerlingen, bovorderd 6, voorw. 2 Bevorderd J. den Be3tcn, J. Schalkx, Ant. Slagboom, Fred, van Trlcht, Douwo Wasso- naar, T. v. d. Woord, voorw. Corn. Koot on Kees Koot. 4e klasso 10 leerlingen, allen bovorderd, n.l. J. Prins, P. Dijkman, J. van Egdom, C. Geresteyn, A. Grift, J. do Haan, Elbert Ka reisen, H. van Ivooy, Jan Rootsclaar on T. Slagboom. 5e klasso 6 leerlingon, waarvan 2 roods het getuigschrift of einddiploma verworven hadden. Het diploma werd nu uitgereid aan: Karei Schouten, Gor. Gijsb. Egbers cn Wouter IIil- horst, allen met prijs. Aan e.on der leerlingen kon het diploma nog niet worden uitgereikt. Daarna volgde een rondgang door do ten toonstellingszalen. Hot werk getuigdo van grooto activiteit. In allerlei afdeolingen was mooi werk te zien. De afdeeling schilder werk, met de mooie kleuren, trok bijzonder de aandacht. Bij een andere afdecling zagen we cenigc zeer mooie perspectiel'tcckcnin- gen. Hot work trok ieders bewondering. Ook Dinsdagavond is alles nog te bezichtigen. OP HEETERDAAD BETRAPT. Twee inbrekers gearresteerd. Hilversum, 28 Maart. In don afgcloo- pen nacht arrosteerdo de politie twee Hil- versumsche inbrokors. De hceren werden op hccterdaad betrapt bij een inbraak in do fabriek van de firma V. aan de Emma- straat alhier, na waarschuwing door oen buurman die glas had hooren rinkelen. l)o inbrekers, die ook nog van andere in dezo gemeente geploegde delicten worden ver dacht, hadden zich door vorbroking van een ruit aan de achterzijde van het perceel toegang tot het pand verschaft. „BALL m SAVOY" Z e i 81. Zaterdag 8 April a.s. zal het Fritz llirsch Operette-gezelschap in Con certzaal Figi, alhier, een opvoering geven van Paul Abraham's operette: „Ball im Savoy". Nadere bijzonderheden omtrent dezo voorstelling vindt men in een advertentie in dit blad. VAAKKNSMARKT IS-IS T&L.SAft ■111 I M II I'IHEXEEMji CONTACTCOMMISSIE BAARNSCHE MIDDENSTANDS VEREEN. Men meent dat er ie veel buiten Baarn gekocht wordt Initiatief der Vereen, van Huisvrouwen Baar n. Met liet Permanent. Comité van Samenwerking tusschen do drie Plaatse lijke» Middenstandsvorccnigingcn vergader de oen commissie uit de afdecling Baarn van do Nodorlandscho Vcreeniging van Huisvrouwen, welke vergadering belegd wafi op initiatief van do laatste vcreeniging. Movrouw G. Korsten—Wafclbakkcr nam dan ook de leiding van deze vergadering op zich. Deze rclevocrdo do workzaamhoden van ccn commissio van samenwerking, die het vorige jaar bestond uit cenigo afgevaardig den van do Huisvrouwonvereeniging on de drio voorzitters der Middenstandsorganisa ties. Deze samenwerking was niot alleen tot wederzijdsch genoegen, doch ook verschil lende resultaten zijn bereikt Hierdoor werd behoof to gevoeld aan ccn contact-coramissio, waarin door onderlinge besprekingen en gezamenlijke actie de be langen van beide groepon kunnon worden bevorderd. Aan het Permanente Comité werd nu de vraag gesteld, welke onder werpen zij het meest urgent acht voor oen behandeling. De heer H. M. ven der Vegt, voorzittor van hot Permanente Comité, zeide, dat in do kringen van de mlndorstandcrs grooto waardeering bestaat voor het feit, dat de Vcreeniging voor Huisvrouwen door het zoeken van nauvvor contact de behartiging van beider bclangon wil bevorderen. Ton aanzien van heide groepen bestaat veelal misverstand. Besprekingen cn onderzoek door een contact-commissie kunnen nuttig werken en tot verheldering der begrippen Leiden. Een belangrijk punt acht spreker het be vorderen van het koopon in Baarn. Ton aanzien dor prijzen worden dikwijls over dreven voorstellingen gegeven. De bestaan de misstanden bestrijden, moot het werk der contact-commissio zijn. Do presidente wil allereerst door middel van do pers de aandacht vestigen op het euvel van het koopen buiten deze gemeente. In het Maandblad van de voroeniging van Huisvrouwen zullon hieraan verschillende artikelen worden gewijd. Na nog cenigo algomeono bcsprokingen, waarbij wordt overeengekomen, dat gemo- tiveorde klachten behandold zullen worden, besloot dezo vergadering tot do oprichting van eon Permanente Contact-Commissie. De R. K. Vrouwenverecniging en de Chr. Vrouwenbond zullen worden aangezocht hierin ook haar afgevaardigden to benoe men. Op oon nadero vergadering zal beslist worden over do verdeeling der functies; tot zoolang zal de leiding blijven bij de Vor oeniging voor Huisvrouwen. koop ik do bcnoodigde vlsch bij IJmuider Vtschhandol H. GLASTRA A Co, N.V., Utrechtschestraat 40. TeL 92. Een billijk en betrouwbaar adres. Meermalen bekroond. Feestavond ter herdenking van het tienjarig bestaan Socsterberg, 25 Maart. Alhier word door dc afdecling Spestej-bcrg der Vcreeni ging voor Volksonderwijs, ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan, Cpn feestavond gehouden in de concertzaal van „Huis ten Halve" alhier. De heer D. Lub, de bijeen komst openend, wees op de belangrijkheid van dezen herdenkingsavond, welke eoü zeer intiem cn feestelijk karakter dragen zou. Vervolgens riep bij al de velen, die aan de uitnoodiging hadden gevolg gegeven, hartelijk welkom toe. In de eerste plaats den burgemeester. Terwijl tien jaur geleden de menschen van V. O. door het gemeente bestuur met een scheef oog werden aange zien, werd daarom nu diens aanwezigheid in 't bizonder op prijs gesteld. Verder de afgevaardigden der zusterafdoelingen uit Amersfoort en Soest, alsmede allen, dio op eenigerlei wijze aan dc voorbereiding van dezon avond hebben meegewerkt. Tot zijn spijt kon do eigenlijke oprichter der afdee- ling, de heer C. Moerman, uit Hilversum, wegens ongesteldheid niet aanwezig zijn. JD diens plaats sprak nu de*heer Lub een korte feestrede uit, waarin hij een schets gaf van de totstandkoming on de lotgevallen der afd. gedurende de tien jaren van haar be 6taan. Die geschiedenis is zeer merkwaar dig, wijl zij een eenig voorbeeld is van de wijze, waarop een algemeen verloren ge heeten zaak, door aanpakken cn volhouden, weer tot nieuw leven en zelfs voordien od gekenden bloei kan worden gebracht. Bij zijn terugblik dan verplaatst spreker ons in den toestand omstreeks 1920. Er be stond slechts één school, do openbare, die weldra te klein bleek. Het gemeentebestuur begon uit to zien naar een geschikt terrein voor stichting eener grootcre school. De Pacificatie-wet echter komt in werking cn weldra worden cr twee bijzondere scholen opgericht rrict ongeveer oen veertigtal leer lingen elk. Het gevolg hiorvan was, dat de openbare school loog liep. Slechts twee kin deren met den hoofdonderwijzer bicven over. Dc school was gedoemd om tc ver tl wijnen, wijl cr minstens 8 kinderen moes ten zijn. Een raadsbesluit van 30 September 1922 lag dan ook klaar om de school op te heffen. Toen kwam de kontoring. Bij de twee, wier ouders bloven pal staan voor de open- baro school, voegden cr zich weldra twee andoren, daarna nog vier kinderon van monschon, dio zich hier kwamen vostigon. Intusschon word op initiatief van den heer Moerman in een bijeenkomst op 15 Fe bruari 1923, waarbij 12 leden tegenwoordig waren, oon afdceling van Volksonderwijs opgoricht Ondor het nieuw benoemde •hoofd, dat moest worden aangesteld, groei- do het aantal leerlingen gestadig aan, zoo dat uitbreiding van personeel niet kon ach terwege blijven. Tengevolge van wetswijzi gingen echter stond hot hoofd nog alleen met 34 kinderen. Maar V.O. cn Oudercom missie spanden zich ervoor. Er komt oon onbezoldigde assistente, die lator werd be zoldigd, toen de 61ste leorling werd bcroikt. In de dan volgondo jaron wordt het stoeds oxcelsior. Nog altijd breidde het leerlingen tal zich uit, een geslaagde bazar werd go houden, weer oen nieuwe leerkracht aange steld, eon prachtig modern schoolgobouw gesticht, ccn comfortabele woning gobouwd voor hot hoofd in het afgoloopon jaar. Uit die ervaringon meent spreker to mo gon concludeercn, dat men nooit den moed moet opgeven. Voor V.O. blijft het idcanl: één school voor allen, waar ouders van uit eenloopcnde levensrichtingen hun kinderen kunnen heen sturen, omdat zij daar alles vinden kunnen, wat verbindt. Zoo wordt, bij de bcstaando versnippering op politiek gebied, het werk van V.O. tenslotte ook ccn landsbelang. Namens de afdecling Soest bracht de heer Van Wely, onder aanbieding van een mand met bloemon, zijn golukwenschcn over, in 't bizondcr huldigend hot tegenwoordige hoofd der alhier bestaande openbare school, den heer Lub, dio in togenstclllng met zijn voorganger, eon wakker leider blijkt te zijn, wion het niet ontbreekt aan plichtsbesef. Het feestelijke gcdcclto van don avond bestond uit verschillende nummers, dio bui tengewoon in den smaak violen. Zoo had de opvoering van do poppenoperette: „Als de kinderen slapen", door do leerlingen der openbaro school, met pianobegeleiding van racj. Rous van Veen, uit Amersfoort, eon geweldig succes. De leiders van dit spel beleefden eer van hun werk. Met veel gevoel zong do hoor Koronoef een drietal liedcron, waarvan „Do macht van het kind" hier wel zeer op zijn plaats was. Jaap Vcenstra met zijn cabaretliedjes aan de piano deed ons weer oven verwijlen in don tijd van don onvcrgetelijken Jean Louis. Een tweotal nummers van oud-leorlingen hadden niet minder succes. Daarna bleef mon nog enkele uron gozollig bijoen. DE WEDSTRIJD BELGIë—NEDERLAND. Openstelling der Nodorlandscho grenskan toren. Do Koninklijke Nodorlandscho Automo biel Club heelt van don minister van Finan ciën op oen dosbetroffond verrook bericht ontvangen, dat dio maatregelen zullen wor den genomen, welke noodig zijn om aon vlotte afdoening van de vcreischte formali teiten voor de automobilisten, die langs de kantoren Putte en Wernhout terugkoeren van den op 0 April te Antworpen to houden voetbalwedstrijd te verzekeren. Het kantoor Wernhout is dag en nacht geopend, het kantoor Putte van 6.30 uur v.m. tot 10.30 uur n.m. VOOR DE KOFFIETAFEL. Macaronischclpon Bereiding: 75 gr. macaroni, 50 gr. gehakte ham, 50 gr. oude zoete geraspte kaas, 4 d.L. melk, 35 gr. bloem, 45 gr. boter Kook de macaroni op de gewone wijzo gaar. Vcrmang dc macaroni met de gehakte ham, cn du geraspte kaas. Maak een sausje van de melk, do boter en de bloem en roer het macaroni-mengscl hierdoor. Smeer de schelpen in mot boter en vul ze met het mengsel cn maak don bovenkant af met paneermeel cn boter. Laat dc schelpen in den oven bruin wor den. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Kalfstong met aardappclpuróe. Flagoolets. Zure sau6. Rijstebrij met slagroom en vruchten. Bereiding. 75 gr. rijst, liter melk, wat vanille, 50 gram suiker, 2 d.L. geslagen room, 50 gr. suiker, abrikozen of perziken uit blik. Kook van de melk, de rijst cn de vanille op de gewone wijze rijstebrij. Vermeng do rijst als ze gaar is met de suiker en na be koeling met de geslagen room. Leg de massa :n een glazen schaal cn be dek ze met abrikozen of perziken uit blik. Mon kan den 6chotel nog garneeren met wat gespoten slagroom, waardoor men wat suiker hoeft geklopt. GROENTEN TOMATEN BRUINE BOONEN KIPPEN 65 ct. per blik Donderdag 30 Maart. H il vers u m: 8.01—10.00 (8.15 Precisie-tijdscin). Gramo- foonmuziok. 10.00 Tijdsoin A.V.R.O.-klok. 10.01—10.15 Morgenwijding. 10.15—1030 Gramofoonmuziok. 10.30—1100 Solistcnconccrt. Dcspinoula Zachos (piano), Eitje Bckaan (zang). Aan den vlougol Egbert Veen. 11.00—11.30 Cursus knippen van kinder- klecding door mevrouw Ida do Leeuw van Roos, 9c les. 11.30—12.00 Voortzetting Solistcnconccrt. 12.00 Tijdsoin A.V'.R.O. klok. 12.01—2.00 Het Omroeporkest o.l.v. Nico Trcep. 2.00—2.30 Halfuur voor dc vrouw (namens do Ncd. Ver. van Huisvrouwen). Mfj. H. M. Callenbach spreekt over „Restverwerkin- gen". 2.30—2.45 Rustpoos voor de N.S.F. voor het verzorgen van den zender, 2.453.00 Gramofoonmuziok 3.00—3.45 (3.15 Procisic-tijdso'n) Naaicur sus door Mevr. Ida tic Leeuw van Reos. 21e les. 3.45—4.00 Gramofoonmuzick 4.001.30 Mevr. Ant. van Dijk sprcokt voor zieken on ouden van dagen 4.305.00 Pianorecital door Willem Zon derland. 5.00—5.30 Verhalen voor grootere kinderen door Ant. van Dijk. 5.306.30 Orgelconcert duor Pierre Palla op hot Standaart-orgcl in not Kurhaus to Schoveningcn. Solisten: Lotte Fernandez zang, en Boris Lensky, viool. 6.30—7.00 Sportpraatjo door H. Hollan der. 7.007.30 Op last van Z. E. den Minister van Waterstaat afgostaan tot het houden van vorkiczingsrodovoeringcn. 7.30—8.00 Engelschc Jcs voor govorderden door Fred Fry. 21e les. 8.01—8.05 Niouweberichten van Vaz Dias. 8.058.15 Gramofoonmuziok. 8.1510.30 Aansluiting mot hot Concert gebouw te Amsterdam. Abonnementsconcert door het Concertgebouworkest o l.v. dr. Wil lem Mengelberg. Solist. Samuel Dushkin, viool. 10.30—11.00 Kovacs Lajos en zijn orkest, (refreinzang Bob Scholte). 11.00—11.10 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.10—12.00 (11.15 Precisie-tijdsoln). Ko vacs Lajos. Huizen- 8.00—9.15 K R.ü. Gramofoonpl. 10.00 N.C.R.V. Gramofoonpl 10.15 Morgondienst o.l.v. Ds. N. Brands- ma. 10.45 K.R.O. Gramofoonpl. 11.30 Godsd. halfuurtje. 12.15 Orkestconcert. 2.00 N.C R.V. Handwcrkcursus. 3.00 Voor do vrouw. 4.00 Bijbellezing door Ds. T. G. v. Reeu- wijk, in.ra.v. zang en orgel. 5.00 Vioolrecital door P. Hartvelt, aan den vleugel Tom Hartvelt. 5.45 Cursus handenarbeid v. d. jeugd. 6.15 Causerie. 6.45 Modecursus. 7.00 Journ. weekoverzicht door C. A. Crayó. 7.45 Gramofoonpl. 8.00 Concert door het Chr. Resid. Man nenkoor, gom. koor „To Deum Laudamus**, o.l.v. L. W. Visscher, on koperkwartet. Spreker Ds. A. K. Straatsma. (Uit de Groote Kork, te Den Haag). 10.00 Oudcruurtje. 10.30 Vaz Dias. 10.4011.30 Gram. platen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 7