NIEUWE OVEREENKOMST MET DE P.U.E.M. SIERKUNST MODEL HO EDEN bij van RQSSUM I£uiinen wij GEMEENTERAAD VAN BAARN AMBACHTSSCHOOL Dames U weet wel LANGESTR. 18 RA AD VAN SOEST Soest Woensdagavond vergaderde de Raad dezer gemeente onder presidium van den burgemeester, mr. G. Dcketh. Alle raadsleden waren aanwezig. Na opening en stil gebed worden de nolu len van 13 en 22 Febr. j.l. goedgekeurd. Omtrent de ingekomen stukken vermei den wij een adres van de verceniging „Wijlt verpleging Huis ter lleide en omstreken" te Huis ter Heide, houdende verzoek het raads besluit van 21 Dec. 1032 tot verlaging harer subsidie met 10 in te trekken en haar evenals vorige jaren een subsidie van 350 toe te kennen. Op dit verzoek werd direct goedgunstig beschikt. Een adres van D. Karelse te Soest, hou dende verzoek een weg te vinden, waardoor de onbillijkheid van het hem op 55 jarigen leeftijd verleend ontslag als agent van po litie dezer gemeente, waardoor hij slechts een pensioen van 400 zal ontvangen, in meerdere of mindere mate wordt weggeno men. Dit adres wordt in handen van B. en W gesteld om advies. Een schrijven van den directeur-generaal der posterijen, telegr. en telefonie, inhou dende de mededceling, dat geen maatrego len genomen kunnen worden om de tegen woordige regeling inzake het tarief der ge sprekken tusschen Baarn en Soest ongewij zigd te laten. Ook dit stuk wordt, onder opmerking van den heer Gasillc, dat de argumenten van den directeur der P. T. T. z i. niet steekhoudend zijn, Voor kennisge ving aangeboden. Na de automatiseering van de telefoon te Soest zal men dus niet meer voor lokaal-tarief kunnen bellen met Baarn. Het adres van het bestuur der verceniging „Soesterbcrg's Bloei", verzoekende wijziging van het ontwerp uitbreidingsplan, zal be handeld worden bij de vaststelling van het ontwerp-uitbreidingsplan. Een adres van H. van Sitter en cenige andere bewoners van perceelen aan de Weedestraat, verzoekende aansluiting van hunne perceelen op de rioleering der ge raeente en verklarende bereid te zijn den grond vóór hunne perceelen gratis aan de gemeente af te staan onder voorwaarde, dat voor rekening van de gemeente tot trottoir aanleg wordt overgegaan. Dit voorstel wordt in handen van B. en W gesteld voor advies, alsmede eenvadres van het bestuur der verecniging „Soesterberg's Bloeiwaarin erop aangedrongen wordt, ernstig te willen overwegen een zoodanige plaats voor het woonwagenkamp aan te wijzen, waardoor de mooie plekken in de gemeente niet worden geschonden. Tenslotto vermelden wij. nog de mede deejing van een besluit van Ged. Staten, waarbij, met vernietiging van het raadsbe sluit, van 30 Nov. 1932, inzake toepassing van art. 13. dér X. O. wet 1920, de toegekende bij drage ingevolge genoemd art. is bepaald óp der kosten van vervoer van J, J Kcmporman van Soesterberg naar Zeist. Daarna wordt vastgesteld een verordening als bedoeld in art. 15 der geldschieterswet Aan B. en W. wordt een crodiet verleend van 260 voor hot aanschaffen van een tel machine ten dienste van de werkzaamheden bij openbare werken, 't Is een demonstratie machine, die anders 440 kost. Bij punt 5, behandeling van het verzoek van de verecniging „Soest Zuid" om onthef fing van de betaling van de nog door die vereeniging gedeeltelijk verschuldigde bij diage in de stichtingsvereeniging van het wachtlokaal Birkstraat hoek Ferdinand Huycklaan, kwamen de tongen los. Het was de heer Busch, dic'een lans brak voor de vereeniging „Soest Zuid". Oorspron kei ijk was gezegd, dat het wachthuisje 350 zou kosten. Later werd dit bcdraa 737. De helft van dit bedrag is te hooo voor Soest-Zuid Bovendien is de plaatsing van dit wachthuisje een algemeen belang, zoodat hij vo.orstclt dat de gemeente de 165, die Soest Zuid nog moet betalen, voor haar rekening zal nemen. De heeren Endendijk en Gasille kunnen zich met dit standpunt niet verecnigen Soest Zuid heeft do verplichting op zich genomen en moet daaraan nu ook voldoen Ontslaat men Soest Zuid van deze verplich ting, dan kan dit een precedent scheppen voor andere verecnigingen. Bovendien is het een wachthuisje ten gerieve van de reizi gers van een particulier autobusbedrijf. Tenslotte komt de heer Grootewal met een tusschenvoorstel. Hij wil Soest Zuid nog 65 laten betalen, terwijl de 100 voor rekc ning van de gemeente komen. Dit voorstel wordt, nadat het voorstcl-Busch is afge Btemd, aangenomen. Voorloopig wordt do rekening van het gemeentelijk grondbedrijf, dienstjaar 192S, vastgesteld. Hierbij vraagt do heer Busch.. wanneer we met deze rekeningen nu eens bij komen? De heer Gasillc meent, dat de tegenwoordige administrateur, die de roke ningen opmaakt, wel een compliment toe komt voor de wijze waarop hij dit werk ver richt. Nauwkeurig gaat hij alles na en er treden telkens weer verrassingen naar voren. Zoo blijkt nu weer, dat twee oud wethouders, 'Van Elten en Van den Berg, gelden hebben ontvangen, die hun niet toe kwamen. Nu weigeren zij deze gelden terug te geven. Ook zijn er dubbele quitanties van iemand. Een voorstel van B. en W. op verzoek van Ged. Staten tot intrekking van het op den dienst 1932 overgeschreven crediet voor den bouw van een volk6badhuis lokt nog al ecnig discours uit. Men wil het bedrog lie ver op den post houden ter herinnering. Wel kan thans niet aan bouw gedacht worden, maar wanneer de tijden weer gunstiger mociiten worden, acht men het wel noodig tot den bouw te besluiten. De voorzitter meent, dat een memorie post voldoende de herinnering gaande houdt. Vooreerst kan er van bouw toch niets ko men en kan men werkelijk tot bouw komen, dan zullen de cijfers toch geheel anders zijn dan nu. Tenslotte wordt het voorstel van B. en W- aangenomen. Over een voorstel van B. en W. tot toe kenning van een subsidie van 50 aan de afdeeling Soestdijk van de R. K. Werklie- denvereeniging in do kosten van het hou den van cursus-avonden voor wcrklooze ar beiders is ongeveer uur gepraat. Waar om geen cursusavonden georganiseerd voor alle werkloozen? Waarom hier weer sepa risme Is het een cursus voor specifiek R. K doeleinden, dan kan de gemeente geen sub sidie verleencn, is het een algemeen ont wikkelingscursus, dan kunnen meerderen daarvan profiteeren. Hier moet samenwer king worden gezocht. Ten slotte wordt dit voorstel aangehou den en zullen B. en W. nog nadere inlich tingen inwinnen. Ten behoeve van de zorg voor jeugdige werkloozen, die onder leiding van een daar toe gesticht comité, tuinarbeid zullen ver richten, wordt een crediet van 400 toege staan. Opdat B. en W. kunnen overgaan tot de aanstelling van een tijdelijke kracht bij openbare werken voor het opmeten, water passen en in kaart brengen van wegen wordt een crediet van 455 toegestaan. Bij dit punt beklaagt zich de heer Noorder (Soesterberg) over de slechte wegen in Soes terberg B. en W. beloven telkens verbeto ring, en er gebeurt niets. Zoo staat de ruïne van de vroegere woning van het hoofd der O L. school al langen tijd te wachten op verderen afbraak, 't Is schande, en dat aan den hoofdweg. Mej. Oosterhof heeft overeenkomstig haar verzoek eervol ontslag gekregen als onder wijzeres aan de openbare school aan de Beetzlaan met ingang van 1 April a.s. Ten gevolge van het bepaalde bij de nieuwe on derwijswet zal evenwel de opengevallen plaats niet meer kunnen worden vervuld, zoodat ingaande 1 April a.s. aan de school in plaats van 6 leerkrachten, zooals thans, slechts 5 zullen zijn verbonden. Dit zal noodlottig zijn juist midden in den cursus het nieuwe leerjaar vangt aan 1 Juni a.s. Vandaar dat B. en W. voorstellen voor den tijd van 2 maanden een kweekelingc met akte te werk te stellen tegen een toelage van 50 per maand. B en W. vragen dit crediet. Hiertoe wordt besloten. Ongeveer een uur heeft de raad gepraat over het voorstel van B. en W. tot het aan gaan eener nieuwe straatverlichlingsover i eenkomst met de IJ. U. E. M. Dit alles in openbare vergadering. De nieuwe overeen komst zal een tariefsverlaging tengevolge hebben, waarmede circa 600 op do jaar lljksche kosten der straatverlichting wordt gespaard, terwijl de gemeenle bovendien in staat zal zijn de straatverlichting- te doen verbeteren of uit te breiden, zonder dat bouwkosten der uitbreidingen in rekening worilen gebracht. De hoer Noorder is slecht Te'spreken oVer de P. U. E M, 't Is do gevaarlijke concur rent van elk gasbedrijf. Bovendien is het- voordeel, dat we bedongen hebben, zeer ge ring: 1 gld. per lamp per jaar. I)c heer Endendijk is niet deskundig. Evenmin B. en W. Hebben B. on W. zich nu door een deskundige laten voorlichten Ook spreker heeft weinig vertrouwen in de P. E. M. als zoodanig. Ook wijst spreker op de concurrentie van ons gasbedrijf. De heer De Nies vestigt de aandacht op do kolcnclnusule in de concept overeen komst. Deze kan gevaarlijk worden, nu de Stccnkolenhandelsmaatschappij bezig is een trust te vormen voor regeling van de kolen- prijzen. Waarom neemt men hier geen proef met natriumlicht, dat in Vught zoo goed vol doet. De in"stallatio is wat duurder, maar overigens in 't gebruik goedkooper en veel sterker licht. Verschillende heeren nemen nog aan de discussies deel. Men wenscht een electro- technisch bureau vooraf te raadplegen. An deren willen niet langer wachten, opdat uit breiding aan de straatverlichting kan wor den gegeven. Ten slotte stelt de heer Bu6ch voor in comité generaal over te gaan ter verdere bespreking. Daartoe besluit de raad en on der het genot van een kopje thee bleef men rond een uur doorbabbelen. Eindelijk werden de deuren weer geopend en besloot de raad met 11 tegen 4 stemmen de nieuwe overeenkomst aan te gaan. Een voorstel om de algemeene politiever ordening te wijzigen, was in de vorige ver gadering door B. en W. teruggenomen. B. en W. hadden er toen niet aan gedacht, dat Soest een tuindorp bij uitnemendheid is, en elk vuilnishoopjc in een afgelegen hoekje van den tuin niet kón worden ge weerd. Thans waren die bepalingen geheel weggelaten en was voornamelijk een rege ling voor liet parkecren vastgesteld. Hier tegen had de raad geen bezwaar. De afd. Soest van Volksonderwijs had verzocht een schoolverplcegster aan te stel len. B. en W. kwamen met het bezwaar: de* financiën. Een lange discussie werd over dit punt gevoerd. Tenslotte werd met meer derheid van stemmen besloten om der fi nanciën wille dit jaar nog geen schoolver plcegster te benoemen. Aan H. van Dorresteyn, wonende Vaar- derhooglweg 2 alhier, wordt een verminde ring van 4 op 2 toegestaan als retributie voor gebruik van heide- en zandgrond. Nog worden eenige adressen behandeld over schenking van grond, kwijtschelding van huurpacht, uitgifte in erfpacht aan de P. U. E. M. voor 25, verkoop van grond, die overeenkomstig de voorstellen van B. en W. worden geaccepteerd. Aan P. W. Duin Jr. wordt ontheffing ver leend van een bepaling der bouwverorde ning ten behoeve van den bouw van een blok van 4 woningen. Do Standorganisatie6 van de R. K. en de Chr. Besturenbond hebben verzocht om den loonnorm van 17 per week, welke voor de berekening van het steunbedrag uit te keeren ingevolge de door den Raad vastge stelde steunregeling voor de landarbeiders, is aangenomen, te verhoogen tot 20 per week. B. cn VV. hebben daarover het advies WEEK-END WEERKANSEN. Onze weerkundige medewerker schrijft ons: Het ongewoon warme weer, waarmede de weck begon, bereikte Woonsdag zijn hoogtepunt maar de algemeene luchtdfuk- verdeeling was toen reeds zooveel veran derd, dat aan een langere levensduur van dit mooie weer getwijfeld moest worden. Het gebied van hoogen luchtdruk, waar binnen het weer zoo mooi was, hoofdzake lijk tengevolge van windstilte, trok zich moer en meer naar het Zuiden van Euro pa terug terwijl over Noord-Europa de luchtdrukking daalde. Het gevolg hiervan was, dat over de Noordelijke helft van ons werelddeel een koele Westelijke lucht stroom doorkwam, die ook hier te lande afkoeling bracht. Met dezo verandering in de algemeene luchtdruk-vordeeling zijn de vooruitzich ten voor het einde der week wezenlijk veel onzekerder geworden. Naar alle waar schijnlijkheid zal het weer dan onstand vastig en niet meer zoo mooi zijn als hol nan het begin der vveok was. Het doorkomen van een zeer koude luchtstroom uit het Noordoosten bij IJsland scheen uanvunkelijk een sterke afkoeling in West-Europa te zullen brengen. De week zal dus wel niet eindigen zonder dut het iets koeler zal worden maar dit zal hoogstwaarschijnlijk slechts van voorbij- gaanden aard zijn Do wind zal weer naar het Zuidwesten terugloopcn, zoodat de in val van een kouden luchtstroom uit het Noorden niet mogelijk zal zijn. Daardoor is de kans op Noordwesterbuien uiterst gering cn zullen wij veeleer tamelijk rus tig, zacht en waarschijnlijk cenigszins re genachtig weer. kunnen verwachten. Naar het zich laat aanzien, zal het weer over het algemeen- een lente achtig karakter behou den, hoewel niet dat ongewoon mooio weer van het begin der afgeloopen weck to ver wachten is. (Nadruk verboden). Inrichting van een vakteekencursus voor jeugdige werkloozen Baarn, 30 Maart. De raad dezer gemeen te kwam hedenavond in vergadering bij ten, onder voorzitterschap van den loco burgemeester, wethouder van Doornik. De te bohandclen agenda was slechts zeer kort, cn werd nog korter door het feit, dat B. en W. het eerste punt terugnamen, namelijk hun voorstel om aan P. van Raalte eervol ontslag te verleenen ais onderwijzer aan de Prinses Jülianaschoo». De Wethouder van Onderwijs, de heer Sandbergdeolde mede, dat lite aantal leerlingen aan deze school, lat aanvankelijk 172 bedroeg, gestegen was tot 186, zoodat het Rijk ook voor den vijfden leerkracht vergoeding zal geven, en het niet noodig is, dezen te ontslaan. Het voorstel inzake inrichting van een vaktcekoncur6Us voor jeugdige werkloozen verwierf veel Instemming In den Raad; al leen maakten enkele leden bezwaar tegen liet feit, dat men een lokaliteit van het Nut gaat huren, terwijl de gemeente zelf twee scholen beschikbaar heeft om dit onderwijs ie doen geven De wethouder van onderwijs becijferde weliswaar, dat de gemeente bij gebruik van eigen lokalen niet veel goed kooper uit zou zijn, maar de aandrang uit den Raad werd zoo sterk, dat hij tenslotte toezegde, hiernaar nog eens een onderzoek te zullen instellen. Tenslotte besloot de Raad zonder veel discussie tot het aangaan van een geldlee ning, groot 107 600.— tegen een rente van \Ys en een koers van 100 der Werkvcrschaffingscommissio. Met deze is het College van oordeel, dat het loon van oen landarbeider het loon van 17 niet te boven gaat. Overeenkomstig het advies van B. en W. besluit dé Raad afwijzend op het adres. Bij aanvullingsagenda, hadden B. en W. nog voorgesteld om in het Raadhuis ccn automatische tclefounlnrjchting aan tc brengen. De kosten. Jaeloopcn 630. Sommige, leden vindpn (lal men zich nu ook dezo uitgave niet mag permitteeren, nu straks ook geen gelden voor een schoolver plcegster zijn gevoteerd. Toch besluit de Raad met meerderheid van stemmen dit crediet toe te staan Eenige besluiten tot verkoop van grond worden nog genomen. Een adres van J Mots omtrent kosten van een trottoir wordt aangehouden. Bij de rondvraag verzocht de heer Nies ontsmetting van de noodwoningen aan de Wicksloot. Mej. Fünke verzocht een 4-tal borden voor aanplakking van verkiczings- eclamc. De Raad vergaderde dit keer van 2 uur tot half zeven. VEILIG VERKEER TE BAARN E.O. Baarn. In de LeeraarsKamer van het Baarnsche Lyceum hield Woensdagavond de Vereeniging voor Veilig Verkeer te Baarn en Omstreken een vergadering on der voorzitterschap van den heer H. Wes elius. Blijkens de mededeelingen van de zij Je van het bestuur werden te Utrecht twee vergaderingen bezocht van het Verbond voor Veilig Verkeer en zal te Baarn pro paganda gemaakt worden voor de ver- keersoptocht, die ongeveer half Mei te Amersfoort zal worden georganiseerd. Over hel ontwerp van de statuten en het huishoudelijk reglement volgde een zeer geanimeerde discussie; deze werden na eenige wijzigingen door de vergadering vast gesteld. Besloten werd voorts op de vastgestelde statuten de koninklijke goedkeuring te vra gen, welke noodig is om lid te kunnen zijn van het Verbond voor Veilig Verkeer. Tenslotte werden besprekingen gevoerd over hetgeen de vereen.ging zou Kunnen doen op het gebied van het onderwijs in verband met het verkeer. Daar het verkeers onderricht als leervak op de lagere scholen onderwezen wordt en het onderwijzende personeel veelal niet tot in de finesses op de hoogt-1 is van de verkeersvereischten, werd besloten zoo mogelijk een cursus voor dat personeel te organiseeren en daartoe het noodige overleg te plegen. Deze vergadering werd matig bezocht. Het ledental is op het oogenblik tot 80 gestegen. PLEZIERVLUCHTEN DER K. L. M. Op 17, 18 en 19 April. Soesterberg. Evenals voorgaande ja ren zullen ook thans weer de bekende ple- ziervluchten der K. L. Mi boven onze pro vincie worden gehouden. Er zal weer ge vlogen worden met de bekende Fokker F VIII A, welke bestuurd zal worden door een ervaren piloot der internationale lucht lijnen. De eer6te vlucht zal worden gehou den op tweeden Paaschdag; het toestel zal weer staan voor het theehuis Soesterdal. Een belangrijke factor is, dat de prijs der vluchten is verlaagd, hetgeen voor velen zal beteekenen dat ze nu ook eens kunnen gaan vliegen. SCHAKEN. AMERSFOORT I—UTRECHT IIL Een voorloopige zege onzer stadgenooten. Gisteravond heeft het eerste tiental der schaakverecniging „Amersfoort" voor de degradatie-promotie van de le kl. Stichtsch Gooischen Schaakbond tegen Utrecht III gespeeld. Onze stadgenóoten behaalden eon voorloopige iA2A overwinning. Drie par tijen werden afgebroken en zullen arbitrair worden beslist. Voor Amersfoort werd gewonnen door de heeron Kvoraars, J. Bijl, v. d. Berg en Bak ker, terwijl do heer L. Hoejenbos remise bereikte. RUGBY. Zondagmiddag 2 April zal er in bet sport park te Hilversum een internationale rug bywedstrijd plaats hebben tusschen do A. R. V. C. uit Amsterdam en de Antwerp British Sportingclub uit Antwerpen. Overgangsexamens en uit» reiking van de eind diploma's Hedenmorgen werden door den voorzitter in het bijzijn van vole bestuursleden der vereeniging en het personeel der school, aan de onderstaande leerlingen het eind diploma uitgereikt. Afdeeling timmerlioden. L. Ballintlijn, J. D. de Bode (Rhenon), G. van den Bosch (Vecnendaal), C. van den Broek (Soesterberg), J. Budse.aar, E. G. Dekker (Kootwijk), A. van Engelenhoven (Groenekan), H. Hopman (Spakenburg), R. W. P. Hulst, E. J. Kamphorst (Nijkerk), H. Kasperts, L. Kroon, P. van Minnon, H. van Oost (Soest), P. G. Riphagcn, B. van Schie (Harderwijk), J. E. Vos, W. van de Weerd- hof. Afdeeling Smeden en Machine-bankwer kers. J. Berg, E. E. Brouwers, J. Bijvoet, G. J. van den Esschert, G. de Jong, F. N. Kies- 6evvetter, J. J. G. Kroeze, A. van der Maat, G. Melchior (Vcenendaal), J. G. Post en J. van Spengon. Afdeeling Rijwiel-, Motor- en Autoher- stellors. C. ter Burg, J. Kuiter en E. A. Masten broek (Barneveldl. Afdeollng Eiectriciens en Instrumentma kers, C. Boersma, S. Dijkstra, A. Fitskie, P. Foppon (Harderwijk), N. van Groningen (Soest), J. Th. van der Hulst, D. van Roon (Voorthuizen), J. Smit, A. M. van der Spaa en B. Welmers. Afdeeling Monbolmakers. J. van Diggelen, J. van Doorn, J. van El- dert en J. Lasseur. Afdeeling Schilders. W. Bont en J. du Pree. Overgangsexamens. Afdeeling Timmerlieden. Van de eerste naar de tweede klasse: H. Beitler, J. Boitler, J van de Brug, A. van Daatselaar, B. van Donselaar, W. van ^t. G. van Esvcld, J. Rröger. W. de Hair. UTRECHTSCHE WEG Adviesbureau voor Woninginrichting Behang Linoleum A Vloerkiecaen Artistieke gordijnstoffen 120 c.M. breed f 0.70 per Meter Komt U ook eoen bij ons zien Wij ontvingen snoezige H. van de Hoef, H. van 't Hof, E. Hop, T. de Kruijff, A. van Logtensteijn, G. du Pree, J. Reems, R. Roereen, J. Schut, W. Smit, \V. Tijmensen, G. Westhoeve en voorwaar delijk, op proeftijd van drie maanden: A. Klaassen. Niet bovorderd 6 leerlingen. Van de tweede naar de derde klasse: J. Bakker, G. van Dijkhuizen, W. van Essen, Th. Pijnenberg, J. van de Goes, J. van de Ham, J. Hendriks, C. Kool, C. van Loveren, G. Moesbergen, J van der Nadort, Pothoven, H. van Riet, B. Schreuder, J. Tigelaven, R. Veenendaal, W. van do Vis, A. Wildeman, T. Wouters en J. van Wij- land. Niet bevorderd twee leerlingen. Afdeeling smeden cn machine-bankwer kers: Van de eerste naar de tweede klasse: J Bikkers, E. de Bondt, E. Bonman, E. Braambosch, G. van Breemen, G. van de Broek, E van Doorn, H van Doest, C. van Dijk, J. van Egdom, T. Ga'Jee, A. Gerrit sen, A. do Goede, E. van de Hock, J. Korn- devval, H. Malcsteijn, F. Mees, W. Ochs, E. nidenhöf, A. üostema, H van de Pol, W. van do Pijpekamp, T. Pijpers, H. Rouw horst, A. Schellart, H. van Surksum, J. Timmer, H. van de Veer, L Verkuil, B. Verhagen, R. Wagt, H. van de Wcïj^r en voorwaardelijk, op proeftijd "van drie maan den: L. Polman. Niet bevorderd vijf lccrlingèn. Van de tweede naar de derde klasse: H. Andcriessen, A. Bakker (overgegaan naar afd. eiectriciens 2e klasse), W. Bar ton, K. Bikkers, C. Boon, H. van Bronk- horst, J. Clifford, W. van Éssen, A. Hagens, J Hofland, A. Hofman, M. Jacobs, J. Kér sten, A. Maas, M. Manten A. Ocrleraans, H Riphagen, C. Schoonderbeck, A. Slee king, G. Temmink, K. Tiemens, J. Timmer man H. van der Veen, E. Veldhuizen, A. Viezee, G. van Vonno en J. IJzerman. Niet bevorderd vijf leerlingën. Afdeeling rijwiel-, motorrijwiel- en auto- herstellers. Van de eerste naar ac tweede klasse: J. Bloemendal, J. Burink, J. van Dijk, A Entrop, C. van de Hock, W. van de Hooff, W. van de Kamp, J van Kleef, R. Kleinveld, R. van de Krift, J. Lamraerse, L. Middelkoop, H. Morren, J. Neijebócr, J. Reijerse, E. van Surksum, L. Turel, J. Veer kamp, H. Wunderink en J. van Wijland. Niet bovorderd vier leerlingen. Van de tweede naar de derde klasse: N. Bliekendaal, H. Hogenbijl, M. Koudijs, G. van Leeuwen, H. van der Lugt, J. Noo- der, J. Spijker, E. Staal on J. van Maas. Allen bevorderd. Afdeeling eiectriciens on instrumentma kers: Van do eerste naar de tweede klasse: R. Ban hans, H. van de Cotelot, M. van Engelenhoven, L. Hartlooper, A. van der Heiden, G. van Hoeven, J. Prulssen, H. Ra ven. W Henkers, B. Riggeling, H. van de Streek, J. Temmink, H. Vos, F. de Wolf cn J. Bantjes. Niet bevorderd vijf leerlingen. Van de tweedo naar de derde klasse: L. Franssen, W. Helms, D Los, C. van Mechelen, F. Peeters, N Polman, L. Ra demaker, C. Sonius, W. van de Tempel Niet bevorderd vier leerlingen. Afdeeling meubelmakers. Van de eerste naar de tweede klasso: D. Kok, P. Laarhoven, L. Velthuijsen, J. Waan dors. Niet bevorderd twee leerlingen Van do tweede naar de derde klasso: N. van Leeuwen, J. Meijer, J. Plleger, J. Vink, G. Witleveen. Niet bevorderd 1 leerling. Afdeeling schilders. Van de eerste naar de tweede klasse: A. Brouwers, W. Furstcn. G. Geurtsen, A. van de Heuvel, W. Ruitenbeek, A. Tieland, J. Traarbach en M. Veldhuizen. Allen be vorderd. Van de tweede naar de derde klasse: W. Bakkcnes, J. van Donselaar, J. Har- devefd, A. Kassander, Tli. Velthuijseu, J. Versteeg en A Wassink AANBESTEDINGSNIEUWS. Bij de aanbesteding van uitbreiding eener R K. school le Zuilen was van de 20 in schrijvers de aannemer Joh. van Keulen al hier laagste met ƒ38.228.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 2