fa. M. RN. OOSTERVEEN BEGRAFENIS G. A. POS OM DEN DAVIS-BEKER PU ROL POEDER1 Radioprogramma Langestraat 42 - Tel. 77 BLIKJES MANDERIJNEN 2.2.1 CENT Sportman met een rijkernstig i levenvo/ idealisme Op 'de kleine begraafplaats bij de Ncderl. Ilcrv. Kerk te Blaricum is ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer G. A. Pos, lid van het dage lijksch bestuur van den A.N.W.B. Tevoren was in het kerkgebouw een dienst gehou den, waarbij ds. J. P. Poldervaart, Ned. Herv. predikant te Amersfoort, het woord voerde. Een groot aantal autoriteiten er belangstellenden woonden dezen dienst bij aldus het Handelsblad. Wij merkten op le den van het dagelijksch bestuur van den A.N.W.B., veel leden van het algemeen be stuur en een deputatie van het personeel. De K.N.A.C. was vertegenwoordigd door de bestuursleden jhr. mr. J. J. Schorel en baron van Harinxma thoe Sloten. Voor de Touring Club de Belgique waren de heeren Charles Du Viviers en Erik Legrand Jas- par; de heer mr. dr. J. F. Schönfeld verte genwoordigde het ministerie van water staat. De deputatie van de Alg. Nedorl. Ver. v. Vreemdelingenverkeer bestond uit de heeren A. Robertson, T. H. de Meester en C. L. M. Quarles van Ufford. Van de talrijke corporaties, waarmede de overle dene in verbinding stond, waren nog ver tegenwoordigd de Vereeniging Heemschut met de bestuursleden A. A. Kok, J. R. Ko ning en J. van Sonsbeek; de heer ir. B. Stephan was aanwezig voor de Kon. Ned. Vereeniging voor de Luchtvaart Namens de centrale schoonheidscommissie voor het Gooi woonden de begrafenis bij de heeren J. J Klaarenbeek. burgemeester van Blari cum; D. F. Tersteeg en C. O. Breman. Mede aanwezig was de heer H. de Bordes, bur gemeester van Bussum. De heeren E. D. van Dissel, directeur van het Staatsboschbeheer; P. Bakker, commis saris van politie te Arasterdam, chef van het vervoerwezen, en de heer mr. H. A. M. Roelants, uit Schiedam, uitgever van de Kampioen en vele andere belangstellenden vulden de banken van het dorpskerkje. Met den stoet kwam, behalve de familie, nog mede de heer Edo Bergsma, voorzitter van den A.N.W.B. Onder orgelspel werd de kist op de ca- tafalk geplaatst, omringd door vele bloe men. Ds. Poldervaart las uit den 130sten psalm voor: Looft den Heer mijn ziel en hield daarna een overpeinzing over dezen mensch, die naar zijn laatste rustplaats gebracht zou worden. Een man als Gerard Pos behoorde niet alleen aan de familie, maar aan het gansche land en aan de menschheid en de menschheid behoort aan Gód. Voor ons, zei spr. blijft zijn beeld als sportman met een rijk, ernstig leven. Rijk aan doolbewusten arbeid en vriendschap, een leven vol idealisme, in de sterke ver wachting van de uiteindelijke overwinning van het schoone. Vele harten zijn dankbaar voor datgene wat de overledene voor hen is geweest Aan deze baar past eenvoudig te zeggen de naam Gerard Pos. Die naam zal zooveel echo's in de harten wekken, dat het met geen woorden is uit te spreken. Nadat de organist gezang 198 had ten gehoore gebracht, trad diep bewogen naar voren de heer Edo Bergsma, voorzitter van den A.N.W.B. Deze getuigde van het groot en gevoelig verlies, dat de A.N.W.B. thans heeft gele den door het heengaan van den heer Pos, wiens overlijden werd gevoeld als een leeg te, dio naar het toeschijnt, niet gevuld zal kunnen worden. Spr. memoreerde vervolgens de woorden, gebeiteld in de Pos-bank, eens geschonken aan den heer Pos, door diens talrijke vrien den: „Hij effende banen voor het vreed zaam verkeer tusschen de volken" en „Den Nederlanders deed hij Neerlands schoon heid kennen, waardeeren en liefhebben", welke woorden op zoo juiste wijze weerge ven, wat Pos in den A.N.W.B. on door dien bond heeft mogen verrichten, hetzij natio naal, hetzij internationaal. Hierna sprak mr. dr. J. F. Schönfeld, hoofd van do afdeeling Waterstaatsrecht van het departement van Waterstaat Na dat de heer Charles Buvicier, vertegen woordiger van de Touring Club do Bel gique, den dank dezer vereeniging had overgebracht, voerden nog het woord de hoeren E. D. van Vissel, directeur van het Staatsboschbeheer te Utrecht. Robbertson namens de Alg. Ned. Ver. voor Vreemde lingenverkeer en D. F. Tersteeg namens de centrale schoonheidscommissie voor het Gooi. Aan de groeve heeft een schoonzoon van den overledene woorden van dank voor de betoonde belangstelling gesproken. HET HONIGGEWIN. Barneveld, 20 Juli. Dank zij de mooie dagen in de maand April en begin Mei waren de bijenvolken dit voorjaar, hun tijd gerekend naar normale jaren, ver voor uit. Öp verschillende vroeg bloeiende strui ken, boomen en gewassen werd door do nijvere diertjes reeds heel wat honig ver gaard, terwijl ook de voortteling een bui tengewoon vlug verloop had. Naar een er varen imker ons mededeelde, waren van zijn stal reeds op 4 Mei 10 zwermen afge vlogen. een feit, dat zich tijdens zijn lange bijmansleven nog nimmer had voorgedaan. Later is echter een langdurige slechte weer periode, met veel regendagen ingetreden, waardoor de in het voorjaar vergaarde ho- nigvoorraad niet alleen werd opgeteerd, doch zelfs moesten de bijenvolken worden bijgevoerd. Toch behoeft deze, tot nu toe aan zonneschijn nog zeer arme zomer in geen geval een slecht bijenjaar te beteeke- nen. Immers, wanneer de heide, die uit den aard der zaak op hooge humusurme gron den groeit, vóór den bloei niet in zeer rui me mate door het hemelwater wordt be vochtigd, dan behoort de ontwikkeling der heideplantjes tot de onmogelijkheden en kan er van eenigen bloei van betcekenis geen sprake zijn. Krijgen we dus in Augus tus en begin September gunstig weder, dan mogen we, na den vooraf geganen regen- lijd. op een overvloedig heidehónig reke nen, wat van te meer belang is, daar de heidehónig, nackit het boekweitgewas vrij wel de wereld is uitgeraakt, onder de beste honigsoorten mag worden gerangschikt. LAWNTENN1S Fraaie voorsprong van Engeland op Amerika P a r ij s 2 1 Juli. (V. D.) In liet Stadion Roland Garros is heden de interzone-finale aangevangen tusschen Engeland en de Ver- eenigde Staten, waarbij Engeland op den eersten dag de leiding nam met 2—0. AUSTIN. Austin was tegen Vines bijzonder op dreef, terwijl de Amerikaan ver beneden zijn vorm speelde. In de eerste set b.v. had Vines slechts weinig goede momenten en het stond reeds spoedig 61 voor Austin. In de tweede set beheerscht Austin even eens den strijd, op 10 voor Austin maakte Vines gelijk, doch daarna sloeg Austin rus tig vijf games achtereen, zoodat de En- gelschman met 2 sets voorstond. In den derden set was meer spanning, doch Austin, die een firsch en levendig, doch niettemin zeer rustig spel vertoonde, maakte met G4 den strijd uit, zoqdat Vines in drie straight sets het eerste punt voor Engeland behaal de. Doch dit eerste punt zou door een tweede gevolgd worden. Ook Perry won in drie sets van Allison, al was hier meer span ning en meer strijd. Allison speelde onge- twijfelfd een beter spel dan Vines, doch na dat de eerste set door Perry met 61 was gewonnen, ging het in de tweede set gelijk op. Het werd 44, 5—5, maar Perry was toen in prachtigen vorm en maakte er 7—5 van. Ook in de derde set werd fel gestreden, maar Perry won met 64 en behaalde dus het tweede punt voor Engeland. Engeland heeft dus na den eersten dag een even onverwachtcn als fraaien 2—0 voorsprong behaald, waardoor de kans groot is, dat Engeland in de Challen- geround tegen Frankrijk uitkomt. Morgen, Zaterdag, spelen Perry en Ilughes tegen het Amerikaansche dubbel Lott en van Rhijn, terwijl Zondag Austin tegen Allison en Perry tegen Vines uitkomt. De resultaten van heden waren: Austin (Engeland) sloeg Vines (Vereenig- de Staten) 6—1, 6—1, 6—4. Perry (Engeland) sloeg Allison (Vereenig- de Staten 61, 75, 64. IerlandDuitschland 02. Dublin, 21 J u 1 i. (V. D.) Voor het Davisbekertournooi 1934 speelde Ierland te Dublin tegen Duitschland. Duitschland won de beide eerste enkelspelen. Von Cramm (Duitschland) sloeg Rongers (Ierland) 6—1, 6—4, 6—4. Nourney (Duitschland) sloeg Mac Guire (Ierland) 61, 16, 64, G3. DenemarkenGriekenland. Kopenhagen, 21 Juli (V.D.). Het dub belspel is gisteren gewonnen door Denemar ken. Jacobscn en Ulrich (Denemarken) sloe gen Stalios en Xydis (Griekenland) 7—5, 63, 4G, 75. De stand werd hiermede 21 voor Denemarken. Jacobsen sloeg Xy dis, zoodat de eindstand 3—1 werd. BelgiëHongarije 11. Brussel, 21 Juli (V.D.) Voor de voor ronde 1934 Davisbekertournooi ving heden te Brussel de landen wedstrijd BelgiëHon garije aan, waarvan de resultaten waren: Lacroix (België) sloeg von Kehrling (Hon garije) 61, 64 62. Gabrovitz (Hongarije) sloeg De Borman (België) 6—0, 7—5, 6-2. Stand na den eersten dag 11. Heer&jJc %Aerk&e£e*icl bijzonder verzachtend, opdrogend en reuk- wegnemend. werkt bij transpireerende oksels en voeten. Strooibussen 60 et en 1 gld. Bij Apoth. en Drogisten. RUITERTOERISME Vierdaagsche rondrit van luit. Zijlstra. Naar De Kampioen meldt, heeft de eerste luitenant Zijlstra van 5 R.V.A. alhier, met het- rijkspaard „Stella" verleden week een vierdaagsche rondrit gemaakt volgens de voorschriften van den A.N.W.B., welke rit hij geheel heeft volbracht. Vertrokken uit Amersfoort bereikte hij den eersten dag via Nnuspeet de leger plaats Oldcbroek. Den tweeden dag via Mil- iigen de kazerne te Deventer, den derden dag via Brummen het depot der Kon. Mar- chaussee te Apeldoorn en keerde den vier den dag te Amersfoort terug. In het geheel werd door den deelnemer af gelegd ca. 250 K.M. Bij terugkeer te Amers foort werd door den Ruiterconsul aldaar ge constateerd, dat het paard zich in goede conditie bevond, zoodat aan den ruiter do rozet in de Bondskleurcn kon worden uit gereikt, Hij komt in aanmerking voor den kleinen zilveren beker. WATERPOLO. DE WEDSTRIJDEN VAN MORGEN. Morgenmiddag staan de A. Z. en P. C- ploegen weer gereed om hun tegenstanders te ontvangen. Het derde zevental ontvangt het sterke team van de Z. C. Brandenburg uit Bilt- hovcn. Gezien de stevige overwinning eenige we ken geleden in Bilthoven door de groen- witten behaald (52), kunnen >vij hier weer een overwinning der A. Z. en P. C. verwach ten. Het tweede team moet de strijd aanbinden tegen het derde van D. J. K. uit Amster dam. Ook deze wedstrijd werd in den aanvang der competitie door do Amersfoorters, ge wonnen. Nadien volgden geen overwinningen meer van de A. Z. en P. C.-rescrves, desniettegen staande meenen wij hierop een kleine zege der Kcimenschen te mogen rekenen. Tenslotte aangaande het eerste zevental zijn wij zeer benieuwd of dit team dan toch eindelijk haar supporters eens een overwin nrng in eigen home kan offreeren, want dit behoorde de laatste jaren tot de buitenge wone zeldzaamheden. In Hilversum werden de tegenstanders van morgen met 52 geslagen, maar sinds dien schijnt het Otter-team nogal ingrijpen de wijzigingen te hebben ondergaan, zoodat een prognostic in deze zeer moeilijk is. Laten wij hopen dat de groen-witten in staat zullen zijn de punten in Amersfoort te houden, temeer waar zulk voor het even tueel bezetten van de hoogste plaats op de competitieladder wenschelijk is. Wielrennen. DE TOUR DE FRANCE. 21ste étappe voor Aerts. R onnes, 21 Juli. (V. D.) Dc 21ste étappe leidde heden van La Rochelle naar Rennes, een afstand van 266 K.M. Zooals te verwachten viel, spanden de renners zich niet bijzonder in. Het einde is in zicht en er moeten al heel bijzondere dingen gebeu ren, wil er nog een belangrijke wijziging in den stand komen. Na vandaag resten nog de étappes RennesCaen en tenslotte Caen Parijs op Zondag. Het tempo was heden zoo langzaam, dat het gcheele peleton onge veer 45 minuten te laat aankwam. In den sprint won Legreves met op dc tweede plaats Louyet. Guerra diende echter een protest in tegen deze beiden, welk protest werd toegewezen. Het resultaat der étappe werd dus: 1. J. Aerts 9 uur 12 min. 4 sec. 4. Guerra, 3. Cornez, 4. Leducq, 5. Le Cal- vez, allen zelfden tijd als de winner. Ver volgens alle andere renners met Legreves en Louyet. Het algemeen klassement was na heden als volgt: 1. Speicher 136 uur 3 min 14 sec. 2. Martano 8 min. 22 sec., 3. Guerra 9 min. 15 sec., 4. Lemair 18 min. 59 scc., 5. Arx- chambaud 24 min. 36 sec., 6. Trucba 30 min. 41 sec., 7. Level 36 min. 33 sec., 8. Magne 39 min. 51 sec.; 9. Aerts 45 min. 25 sec., 10. Stoepel 48 min. 42 sec. Het klandcnklassement: 1. Frankrijk 409 uur 7 min. 41 sec. 2. België 410 uur 29 min. 55 sec. 3. Duitschland 411 uur 40 min. 19 sec. 4. Zwitserland 413 uur 7 min. 49 sec. 5. Italië 414 uur 24 min. 56 sec. Zondag 23 Jnli Hilversum: V.A.R.A. 9.00 Tijdsein. 9.01 Tuinbouwhalfuurtjc S. S. Lantinga spreekt over: „Do volkstuin". 9.30 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins 10.00 Einde V.A.R.A.-programma. V P.R.O. 10.30 Kerkdienst uit den Nederlandschen Protestantenbond te Hilversum. Spreker ds. D Drijver, Haarlem. A V R.O. 12.00 Tijdsein. 12.01 Lunchconcert door het Omroepor kest onder leiding van Nico Treep. 2.00 Boekenhalfuur. Prof. dr. A. G. van Hamel spreekt over „Bloeiende Wildernis" („Flowering Wilderness"), het laatste boek van John Galsworthy. 2.30 Zang door de zangvereeniging „Zang- lust" te Breda o.l.v. Jac. Maasscn, afgewis seld met gramofoonrauziek. 3.00 Aansluiting te Scheveningen. Het Residentie-Orkest o.l.v. Ignaz Neumark. Solist: Ignaz Blochmann, piano. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Sportuitslagen Vaz Dias. 5.00 Sluiting. VARA. 5.00 Tijdsein. 5.01 Dilettanten-uitzending. Afdeelingen Den Haag, Delft en Schiedam van den Bond van Arbeiders Mandoline Clubs o.l.v. K. A. Burgmeijer. 6.00 V.A.R.A.-klein-orkest o.l.v. Hugo de Groot. 6.50 Orgelspel door Cor Steyn op het V.A.R.A.-orgel. 7.10 V.A.R.A.-klein-orkest o.l.v. Hugo de Groot. (7.15 Morse-tijdsein.) 8.00 Sluiting. A.V.R.O. 8.00 Tijdsein. 8.01 Nieuws- en sportberichten V. D. 8.15 Concert door het Omroeporkest on der leiding van Nico Treep. Optreden van de Harmony Kings. 9 20 Causerie door W. Vogt „Bij het tien jarig bestaan van onzen Omroep." 9.40 Lucienne Boyer en haar ensemble voor de A.V.R.O.-microfoon. 10.00 Kovacs Lajos en zijn orkest, 10.15 Lucienne Boyer en haar ensemble voor de A.V.R.O.-microfoon. 10.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 12.00 Tijdsein en sluiting. Huizen: 8.30 Morgenwijding. K.R.O. 9.30 Plechtige H. Mis, uit het Dominica nenklooster „Albertinum" le Nijmegen. Uitgevoerd zal worden voor de vaste ge zangen de „Missa in Dominicis vel Dupli- cibus", volgens het Dominicaansch Gra duale. 11.00 Gramofoonmuziek. 12.15 Lunchconcert door de K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. Refreinzang: Jack Mossel. 1.00 „Russisch Communisme" door mr. II. J. A. van Son. 1 „Theorie". I.20 Vervolg concert 2.00 Gramofoonmuziek. 2.10 Boeken en schrijvers. „De Roman biografie" door A. van Dal. 2.30 Het Utreclitsch Palestrijnsch koor o.l.v. G. van Kooten. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Utrechtsch Palestrijnsch Koor o.l.v. G. v. Kooten. 4.00 Reportage van den Wielerwedstrijd tusschen Limburg en Noord-Brabant op de Wielerbaan te Gestel bij Eindhoven. 4.30 Ziekenhalfuurtje door Pater H. Rot- hoff. N.C.R.V. 5 00 Kerkdienst, uit de Geref. Kerk (Zui- derkerk), te Sneck. Voorganger: ds. H. Veld kamp. K.R.O. 7.45 „Groot Nederland" door dr. F. A. Vercammen. 8.05 Voetbaluitslagen van de R.K.F. 8.10 Concert door de Groninger Orkest- vereeniging o.l.v. Kor Kuiler. 8.-40 Vioolrecital door mevr. G. Buysse Rolin, aan den vleugel: Willy Frangois. Persbureau Vaz Dias. Vervolg concert. 9.30 Vervolg vioolrecital. Vervolg concert. 10.15 Persbureau Vaz Dias. Vervolg concert. 10 40 Epiloog door het Klein Koor o.l.v. Jos. H. Pickkcrs. Maandag 24 Juli Hilversum: V. A. R. A. Algemeen programma. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. (8.15 Morse-tijdsein). V. P. R. O. 10.00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10.15 Hetty Beck draagt voor: „Langs den bergweg" van Augusta de Wit. 10.30 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. II.45 Hetty Beck draagt voor: In de kleine stad Antoon Thiry 12.00 Tijdsein. 12.01 V.A.R.A.-Ivlein-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 12.45 Populaire Volksmuziek. 1.15 V.A.R.A.-Klein-Orkest o.l.v. Hugo de Groot, 2.00 Onderbreking voor verzorging van den zender. 2.30 Orgelspel door Cor Steyn op het V.A.R.A.-orgel. 3.00 Jan Lemaire draagt voor: Liefdes tragedie. Een fragment uit „Manus Peet" Is. Querido. (3.15 Morse-tijdsein). 3.30 Operette-Kruistocht door het V.A.R. A.-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 4.30 Na schooltijd. Hetty Beek vertelt: „De WAT ETEN WIJ MORGEN? VOOR DC KOFFIETAFEL. Eieren met kreeft. Bereiding. 1 klein blikje kreeft, 6 eieren, mayonnaise sla, wat gehakto aspic. Kook de eieren hard, halveer ze en snijd een 6tukje van de punt af, zoodat ze kun nen staan. Neem de dooiers er uit en wrijf deze door een paardeharen zeefje, vermeng ze met wat mayonnaise. Vul vervolgens met dit mengsel de halve eieren weer en leg vervolgens op ieder half ei een stukje kreeft. Maak do sla aan en bedek hiermede een platten schotel. Plaats vervolgens do halve eieren in een krans op het slabed en maak eventueel den schotel af met gehakte aspic. VOOR DE MIDDAGTAFEL Tomatensoep. Kalfstong. Hollandsche saus. Snijboontjes. Parijsche vruchtensla. Bereiding. 200 gr. beseen, 200 gr. frambozen, 200 gr. kersen, 200 gr. aardbeien (men kan ook willekeurige andere versche vruchten ne men), 300 gr. 6uiker, 4 d.L. water. Kook de suiker met het water zachtjes in, zoodat er een suikerstroop ontstaat. Neem het vocht van het vuur en meng er de ge- wasschen vruchten doorheen, zoo, dat de vruchten heel blijven. Laat de compóte be koelen, en vermeng ze daarna met een lIi d.L. marasquin of kirsch of met 1 d.L. wit ten wijn. MAANDAG. VOOR DE KOFFIETAFEL. Geroosterd brood met kaasboter. Bereiding: 100 gr. boter, 1 eierdooier, peper, zout, 103 gr. geraspte oude zoete (of Parmezaansche)( kaas. Roer do boter tot room. Vermeng ze met de eierdooiers, iets peper en zout, en de ge raspte kaas. Rooster wat sneedjes brood en bespuit deze door middel van een spuit- zakje met de verkregen kaasboter. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Varkenslapjes. Andijvie. Aardappelen. Caramclvla. wonderlijke avonturen van Boer Jochcm'1 P. J. Cohen de Vries 5.00 Marschen en walsen. 5.30 Do Flierefluiters o.l.v. Ray Forest. 6.30 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo do Groot 7.00 Orgelspel door Joh. Jong op het V.A, R.A.-orgel. 7.30 Ria van der Spoel zingt aan den vleugel begeleid door Free Focko Neder- landsche liederen. 7.45 Nap de Klijn (viool) speelt met pia nobegeleiding van Cor de Groot. 8.00 Herhaling van S.O.S.-berichten, 8.02 Persbureau Vaz Dias. 8.15 Nap de Klijn (viool) speelt met pla nobegeleiding van Cor do Groot. 8.30 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo de Groot met medewerking van Ria van der Spoel* zang. 9.10 Mnemo-Techniek (Gehcugenkunst). Een klucht in één bedrijf door Arkady Awertschenko, vertaald door Maurice Ilirschmann. Op te voeren door het V.A.R- A.-Tooncel o.l.v. Willcru van Cappellcn. 9.30 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo de Groot 10.15 Van Steppe en Poeszta. 10.45 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo do Groot 11.30 Gramofoonmuziek. Huizen: N. C. R. V. 8.00 Tijdsein. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert. (Gramofoonplaten). 10.30 Morgendienst te leiden door J. Valk. 11.00 Lezen van Chr. lectuur. Voorgele zen wordt: „Ielkendeel wat" van J. C. Ho- moet. 11.30 Gramofoonplatenconccrt. 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Tijdsein. 12.30 Orgelconcert door Jan Zwart uit do Lutherscho Kerk, Kloveniersburgwal, to Amsterdam. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.35 „Het zaaien van violen, de beste soorten en de beste behandeling", door A. J. Herwig. 3.15 Gramofoonmuziek. 3.30 Verzorging van den zender. 4.00 Bijbellezing door Dr. II Kaajan. Zang J. H. Smit Duyzentkust. bariton. Orgelbe geleiding H. Smit Duyzcntkunst. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.15 Bespeling van het N.C.R.V.-orgel 6.30 Vragenuurtje. 7.00 Politieberichten. 7.15 Persberichten Chr. Persbureau. 8.00 Tijdsein. 8.00 Concert, te even door het N.C.R.V* Klein-Orkest, ol.v. Piet van der Hurk. 9.00 Spreker: Ds. C. Mak. Onderwerp: „De strijd voor Zondagsrust op de ondernemin gen én bij het gouvernement op Sumatra"* 9.30 Vervolg concert. 9.50 Persbureau Vaz Dias. 10.45 Gramofoonplatenconcert. 10.16 Gramofoonmuziek* Gewijde mu« ziek.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 10