H. M. Koningin Moeder 75 jaar. --V' De intocht van H. M. Koningin Moeder te Am sterdam bil gelegenheid barer hu 'diging in verband met baar zeventigsten verjaardag. Een overzicht van den stoet op bet Damrak. Sledevaart door de lanen van bet Haagsche Boscb. H. M. Koningin Moeder In gezelschap von H. M. de Koningin en bet prinsesje. In gezelschap van H. M. de Koningin begeeft H. M. Koningin Moeder zich naar de Nieuwe Kerk te Amsterdam bl) baar bezoek aan de hoofdstad. Uit het verleden. - H. M. Konin gin Moeder met H. M. de Koningin en Z K. H. Prinj Hendrik en bet prinsesje. H. M. Koningin Moeder In het Het EmmaMoemple. H. M Koningin Moeder park van haar palels te Soesc- koopt te den Haag een bloempje van de naar baar genoemde collecte H. M. Adelheid, Emma, Wilbelmlna, Tberesia, Prinses van Waldeck en Pyrmont. Het bezoek van H. M. Koningin Moeder aan de groote v Isscberl] ten toon stelling te Enkbuizen. De vorstinne betreedt een vlsschersbulsje. Uit het raam van baar palels te den Haag slaat H. M. Konin gin Moeder bet defhé gade ter gelegenheid von het Ilö-Jarig bestaan van bet derde balfregi- ment Huzaren Het radio-gesprek van H M. Koningin Moeder met de echtgenoote van den Gouverneur Generaal van tied Oost-lndte, waarbij zij de buide ontving en beantwoordde van de vrouwen In Ned^lndli H. M. Koningin Moeder beantwoordt, staande in bet galarijtulg. bij aankomst voor het Komnk- lljk Paleis te Amsterdam, de toejuichingen der menigte bt) de huldiging op baar zeventigsten Verjaardag,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 8